Keresés

Részletes keresés

CDNkft Creative Commons License 2005.11.28 0 0 3

Tisztelt bud511,

 

Ha bővebb felvilágosítást szeretne az alábbi kérdésére keressen meg.

Egyébként nem árverésre kerülnek elsősorban a lakások, hanem a Bankok kiadják a az ingatlanokat úgynevezett követeléskezelő cégeknek, akik értékesítik, ha tudják...

Valóban lényegesen olcsóbbak a piaci árnál, de a megvásárlás nem szokványos módon történik. Nekem van ilyen kapcsolatom, ha valakit érdekel, keressen meg nyugodtan. Ide nem sűrűn jövök..

cdnkft@vipmail.hu

 

 

KalásziM Creative Commons License 2005.11.18 0 0 2

 

 

 No már a rádió is foglalkozik a bankok mohóságával !

 Lesz még itt nagy sírás - rívás, mikor a bankok viszik a házatokat az értéknek a 15 - 20 % -ÁÉRT !!

petike23 Creative Commons License 2005.11.04 0 0 0

0 ötletem van, és nem is érezném jól magam olyan lakásban, amit féláron vettek el egy kényszerhelyzetbe került családtól..

Amúgy ilyen árverésen bizton számíthatsz a népes "vetélytársakra", néhány izomagy személyében.

 

Az APEH-nél már nem árveréssel, hanem pályázati úton értékesítik az ilyen ingatlanokat.

Előzmény: bud511 (-)
bud511 Creative Commons License 2005.10.29 0 0 topiknyitó
Tudomásom szerint, ha valaki nem tudja fizetni a banknak a felvett hiteleket, kényszerárverés útján, mélyen a piaci ár alatt értékesíti a bank az ingatlant. Érdekelne, hol lehet megtudni az ilyen árverések idöpontját, illetve az árverésre kerülö ingatlanok listáját. Próbáltam már utánajárni, de csak arra jutottam, hogy maffiaközeli embernek kell lenni ahhoz, hogy árverés közelébe jusson az ember. Van valaki, aki tud a témáról bövebben?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!