Keresés

Részletes keresés

Álomvédelmi twist Creative Commons License 2009.01.31 0 0 736

Íme, amikor a női agresszivitás egyik oka, a legjobb gén megszerzésének a vágya olyan mértékben és irracionálisan megerősödik, hogy még előző, saját utódját is képes meggyilkolni csak azért, hogy egy valszleg jobb géntől szerezhessen egy jobb utódot. És ráadásul mindezt teljesen tudatosan, tudatában tette súlyának, nagyon is ravaszkodva próbálta tettét eltitkolni. Rémes!

És ezeknek szavazati joguk lehet? Strindberg, segíts!

 

Megölte lányát, hogy ne hagyja el a barátja

 

Pénteken elítélték azt a kanadai nőt, aki egy évvel ezelőtt megölte lányát, csakhogy az élettársa ne hagyja el.

 

Az új-skóciai legfelső bíróság pénteken bűnösnek talált egy kanadai nőt, aki a vád szerint megölte saját lányát, hogy megtartsa barátját. A 34 éves Penny Boudreau életfogytiglani börtönbüntetést kapott, húsz évig biztos, hogy nem részesülhet kegyelemben.

A nőnek azt mondta a barátja, hogy válasszon: vagy a 12 éves lánya, Karissa, vagy ő. A nő az ultimátum után Bridgewater város közelében egy elhagyatott helyre autózott gyermekével és egy zsineggel megfojtotta. Ezután a közeli folyóhoz hajtott és a partra gurította a holttestet, a gyerek néhány ruháját pedig egy köztéri szemetesbe dobta.

Hogy palástolja tettét, a médiához fordult, és a televízió nyilvánossága előtt könyörgött Karissának, hogy jöjjön haza. Az eset tavaly januárban történt, a lány megfagyott holttestét azonban időközben megtalálták, ezután tartóztatták le gyilkosság gyanújával Boudreau-t 2008 júniusában.

 

http://index.hu/politika/bulvar/valaszt0130/

 

 

madaraszandi Creative Commons License 2008.07.20 0 0 735
Nekem nőként még akkor OTT,azonkívül ami számomra a lényeg volt és csak amiatt,hagytam el,az volt a legnagyobb gondom,hogy nem voltam nő a házban.Minden tekintetben értem ezt.Minden a nyakamba szakadt és nem volt kivel megbeszélni.El kellett döntenem mindent....
Na de nem is ez a lényeg,hanem szerintem egy nő legyen nő mert különben meghülyül.Egy nőből lett férfival nem lehet bírni.Nem jó az a gyerekeknek sem.De amúgy a nőnek sem.Talán ha ezt felismernénk.....Nem kell szerintem annyira játszani az önállót meg öntudatost mert nem lesz jó vége.
Szerintem.
Gézoo Creative Commons License 2008.07.20 0 0 734

  Nos, akkor Te szerencsés vagy..

 

  Van egy csalhatatlan módszered az exed lefegyverzésére. Élj vele, és próbálj

túllépni azon, hogy ez milyen érzés.. a gyermekeidért teszed. Szerintem ennél

nagyobb áldozatot is rendszeresen meghozol értük.

    Én sajnos nem vagyok ennyire szerencsés. Már próbálkoztam szépen, türelemmel,

kedbvességgel,  könyörgéssel,  sajnos nem vezetett sehová. Valamekkora sikert csak a kemény fellépéssel értem el.. így sem sokat. Még a törvényes minimumot sem..

   Így  a törvényességet kellene említenem, de ebben a korrupt, elfogult országban

a törvény csak akkor működik, ha jól megkenjük az útját.

 

  

Előzmény: madaraszandi (733)
madaraszandi Creative Commons License 2008.07.20 0 0 733
Szia Gézoo!
Az én volt férjem akkor csinálja ezt amikor ellenkezni kezdek az akaratával és elvárásával.Akkor amikor azt érzi,hogy elveszti a hatalmát felettem()akkor férfi ha könyörgök neki,ha kikérem a véleményét,ilyesmi...Olyankor egészen megváltozik.Ezt viszont csak én tudom,mert hát 12 évet csak én húztam le vele.Nagyon rövid kapcsolatai voltak és vannak.Néhány hét,max1-2 hónap.Igazából szégyellem magamat amiatt,hogy ennyi ideig tartott mire képes voltam elhagyni.

Nagyon jól látod azt,hogy a gyerekek ellen munkálkodik.Ez ami engem rettenetesen dühít!Egyszerűen nem bírom megértetni vele.Ezért adom fel a méltóságomat mindig és bájolgok vele tovább.De már akkora teher,hogy elmondani nem tudom!
Erre keresem itt(is)a megoldást.Hátha van valami jó ötlet valahol.


Itt ugye beszélünk az agresszivitásról.Hát azt kell mondjam,több olyan diplomás nőt ismerek aki nagyon furcsa nekem.láttam én olyat,hogy elállt a szavam.

Azt akarom mondani ezzel,hogy tényleg nem csak a férfiak a nők is furcsák néha.
Gézoo Creative Commons License 2008.07.20 0 0 732

Szia Andi!

 

  Így érthető.  Folyamatosan csinálja az exed, vagy csak mostanában "erősödött fel"

az aktivitása?

  Talán meg kellene értetni vele, hogy amit tesz, azt a gyermekei ellen teszi.

És ez, mindig megbosszulja önmagát.

 

   Bár igaz.. az én exem tanítónő, mégsem tudom vele megértetni már hét éve.. és

sajnos már kezdődik a visszahatás.. kamaszodik a kisfiunk.

   Miközben a kisfiam és köztem, még tökéletesebb az összhang, a megértés, addig az exem és a kisfiunk között egyre nagyobb a szakadék.

  

  Talán éppen ez az exed célja?  El akar szakadni a gyermekeitől?

 

Előzmény: madaraszandi (730)
Gézoo Creative Commons License 2008.07.20 0 0 731

Szia Gabiiii

 

   Igen, tudom...  Te anyatigriske..   Nálad azt tapasztaltam, hogy a többieket

szeretnéd megóvni attól amit megéltél. 

Előzmény: Gabiiiiii (729)
madaraszandi Creative Commons License 2008.07.18 0 0 730
Szia Gézoo!

Felzaklatott persze.
Eljöttem onnan,új életet kezdtem.Békében váltam.Beengedtem,nem korlátozom mai napig sem,nem kerestem és nem hordtam el.Idáig.
De mondjuk ez nem igaz így,mert elhordom amúgy mindennek ami kifér a számon.Csak ezt én eddig itthon tettem a páromnak és négyszemközt.
Erre ő nem képes.Ez bánt.Nem érdemlem meg!Ő tudja,hogy mi az amit nekem köszönhet,de nem vártam el azt sem.Mindösszesen annyit,hogy azok után amit tett legalább hallgasson!Tegye a dolgát,kezdjen új életet és törődjön a gyerekeivel.
Gabiiiiii Creative Commons License 2008.07.18 0 0 729

Gezooo

 

tudod,hogy en mar lassan 9 eve elek nyugalomban,de az elotte levo 18 ev meg mindig indulatba hoz,ha eszembe jut.

Előzmény: Gézoo (728)
Gézoo Creative Commons License 2008.07.18 0 0 728

Szia Andi!

 

  Szomorú amit leírtál, nagyon szomorú, de azt is írtad, hogy már régen elmúlt, évek óta boldog vagy az új pároddal.

  Akkor pedig nem értelek, hogy miért most és miért ilyen stílusban írsz..?

 

  Valami felzaklatott?  Felidézte a régi emlékeket és az új párod nem tudta kompenzálni..  vagy csak nagyon ráérsz és nem volt témád.. így gondoltad előveszed

a régmúlt sebeit?

 

Előzmény: madaraszandi (727)
madaraszandi Creative Commons License 2008.07.17 0 0 727
A tiszta szerelem?Van olyan!Negyedik éve élek benne!És nem kell rugdosnom.Meg éjjel kihegyeznem kitudja mire!
madaraszandi Creative Commons License 2008.07.17 0 0 726
JaJa csak úgy indulatból.Milyen igazad van!Végül is milyen hülye nő vagyok én és mit képzelek?Mér nem tetszik nekem a recska csak úgy rám?Aludnom kellett volna tovább.Minek rázott az ágy....Szegényke!Mit át nem kell élnie?Kész gyötrelem az egész élete.És most ezzel együtt élni neki?Ugye?
Nem értette ő se mi bajom,csak nézett mint egy birka......
Utólag olyan okos vagyok ám!És bánatos!Mert nekem nem volt mit rárántani!
Álomvédelmi twist Creative Commons License 2008.07.17 0 0 725

Ja, hogy csak úgy, indulatból, mert valami nem tetszett, nem úgy táncolt, ahogy te fütyültél? Az úgy nem ér!

Mert eddig úgy tudtuk, azt mondják, hogy azt csak a cúna, durva férfiak szokták csinálni, a nők pedig csak mártirként szenvednek miattuk, s a tiszta szerelemet keresik.

Előzmény: madaraszandi (724)
madaraszandi Creative Commons License 2008.07.17 0 0 724
Azt, mondják:ha egyszer megtette.....
Én nem tettem meg többet.
Leszögezném!:nincs tapasztalatom--e téren és nem jut eszembe általánosítani!
A női agresszió?Akkor ott elborította a sz@r az agyamat.Az oka?Megmondom én...
Nem voltam elég tökös lányka ahhoz hogy még előtte pattanjak.Így is igaz,meg úgy is,hogy azon gondolkoztam melyik híd alja tetszik a legjobban...

VÁLASZ VOLT!Elég gyenge....
madaraszandi Creative Commons License 2008.07.17 0 0 723
Hmm...
Álomvédelmi twist Creative Commons License 2008.07.17 0 0 722

Engem a részletek annyira nem érdekelnek, csak az, hogy a rúgás mire volt válasz? Verbális, lelki támadásra, vagy fizikaira? Vagy esetleg nem is válasz volt, hanem vélemény?

Előzmény: madaraszandi (721)
madaraszandi Creative Commons License 2008.07.17 0 0 721
Lehetne.Válás előtt,alatt,után.Majdnem mindent leírtam.
Álomvédelmi twist Creative Commons License 2008.07.17 0 0 720
Talán valamit az okokról is, ha lehetne.
Előzmény: madaraszandi (719)
madaraszandi Creative Commons License 2008.07.17 0 0 719
Én egyszer fejbe rúgtam az exemet.

Istenem ,de jól esett!
Nem vagyok rá büszke,de nem is tagadom!
Meg egyébként 50 kiló az ürge.Én is.Simán elrendezem bármikor ha kell.
De nem akarom....Minek?Elég a tudat bőven!
Álomvédelmi twist Creative Commons License 2008.07.13 0 0 718

Jaj nekünk!

 

Gabiiiiii Creative Commons License 2008.02.02 0 0 715
felre ne erts,kimondottan elvezem,hogy ott allok es buszke vagyok,hogy annyira ugyes,hogy kinotte a csoportjat,o mutatja be a tobbieknek a feladatot:)
Versenyeztetni akarjak,de fizikailag megoldhatatlan,hogy 4-re hordjam edzesre,mikor a versenyzok vannak....Ugyhogy a kicsik kozott uszkal es neki mar egesz mast tanitanak,mert amit a kicsik tanulnak,azt o mar hibatlanul tudja..pedig meg o is csak 5,5 eves

Szoval nem aldozat igazan,de ettol meg estenkent elvesz a keves szabadidobol 2 orat..Igaz az is,hogy sokkal szivesebben nezem a gyereket dagado kebellel,mint otthon mosogassak:)
Előzmény: Gézoo4 (714)
Gézoo4 Creative Commons License 2008.02.01 0 0 714

   Tudod Gabiii, nem lehetetlen, de valóban nagyon csekély az esélye.

Igaz, most még kicsi, és csak várom, hogy végre kamaszodjon, de mivel én fordítva állok

 nagyon sok dologhoz,  így ehhez is.

   Amikor említetted, hogy két órát vársz rá az uszodában, az első gondolatom az volt, hogy Te mekkora mázlista vagy!

  

Miért is? :) Mert amikor én hordtam az úszótanfolyamra a fiamat, megnéztem mit csinál, majd úsztam két hoszt, és újból megnéztem, hogy akkor éppen hogy áll.. Majd ismét úsztam

néhány hosszot..  és amikor végeztek, átjött velem úszni.

    Igaz először csak pihent és kint aparton jött mellettem, de allig bírta kivárni, hogy "felmelegedjen kicsit", és már jött is be mellém..  ( vagy éppen a hátamra, vagy tólni kellett, vagy éppen vontatni.. ) szóval nagyszerűen éreztük magunkat a vízben.  Szinte ünnep volt  számunkra.

     ( A "kellett", természetesen nem szó szerint értendő.. Örömmel, és sokszor én magam adtam neki az ötleteket.)

      Eredmény: úgy úszik mint egy halacska! :):):) Ha ládnád!

Pedig-pedig mi úgy kezdtünk, hogy víziszonya volt.  (Biztosan emlékszel, meséltem.

az anyja úgy fegyelmezte, hogy kancsónyi hidegvizet borított a fejére, "Mert az nem látszik másnap" )  Ordított ha víz került a közelébe.. És most meg azért nyúz, hogy menjünk-menjünk..

 

   Persze tudom, munka után fáradtan.. Persze, hogy megértelek.

Előzmény: Gabiiiiii (713)
Gabiiiiii Creative Commons License 2008.01.30 0 0 713

No nem azért, mert neki kell helyettük rendet csinálnia, hiszen együtt teszünk rendet, és közben nagyon jókat szórakozunk,    hanem azért , hogy hogyan lehetnek képesek ilyenre. (pedig lányok).."

 

 

latnad,az en lanyom milyen tornado utani allapotot kepes csinalni egyedul:)

tudod,9 orai melo utan,2 ora az uszodaban alldogalas utan este 8-kor nem nagyon vagyok humoromnal,hogy ezt az allapotot szorakoztato pakolassal oldjam meg..Bizony neha orditok,mint a sakal:)

nem latom rajtuk,hogy serult volna ettol a lelkuk,viszont 2 perc alatt pakolnak ossze...:))))/a batyja sem kulonb/

 

Gezoo.a te gyereked meg kicsi es azt hiszem,almodban nem jutna most meg eszedbe,mikre kepes pl egy kamasz..Lehet,hogy meg nalad is ki tudna verni a biztositekot,pedig azt hiszem,az nem konnyu...

Előzmény: Gézoo4 (712)
Gézoo4 Creative Commons License 2008.01.30 0 0 712

Ááá, dehogy!

   Ő, egészen más.  Már szegénykém régen megtapasztalta, hogy vannak olyan "muszály" dolgok,

amiket el kell végezni, slussz. És nem is szabad azzal foglalkozni, hogy meddig tart, vagy

azzal, hogy nehéz-e vagy sem.. akarom vagy sem.  Meg kell csinálni és kész.

 

     Így azt is megtanultuk, hogy bármit teszünk, megkeressük benne a szépet a jót.

:):):)  Látnád, hogyan háborog, amikor az unokatasói rendetlenséget hagynak maguk mögöt..:):)

  No nem azért, mert neki kell helyettük rendet csinálnia, hiszen együtt teszünk rendet, és közben nagyon jókat szórakozunk,    hanem azért , hogy hogyan lehetnek képesek ilyenre. (pedig lányok)..

 

   A "viszkető tenyér" érdekes dolog.  Pici korától vannak olyan dolgai ami a kívülállók számára

 "viszkető tenyeret " okoznak.  Néha, igaz elég ritkán, elöfordul, hogy   ott elöttük rendezzük

le a kérdést.  Ééés.. A legnagyobb megdöbbenésükre, mint férfi a férfival, mint két felnőtt ember.

  Szóval lehet így is..

 

   Igaz, az is, hogy már két alkalommal előfordult velünk, hogy félrementünk, és nagyon szigorúan letoltam, hogy "Soha többet ne tegyen ilyet!"..  Igaz tíz év alatt, ez nem túl sok, de bevallom,

hogy utólag kicsit szégyeltem magamat, hogy nem találtam jobb módot a letolásnál.

   Mentségem talán csak az lehet, hogy mindkét esetben nagyon fáradt voltam és Ő pedig

komoly veszélybe is kerülhetett volna, ha én nem figyelek.. ééés direkt csinálta.

 

   :) pofont még sohasem adtam neki.  És adná az Ég, hogy sohase kerüljek annyira vert,

tehetetlen, reménytelen helyzetbe, amire a pofont láthatnám megoldásnak.

Előzmény: Gabiiiiii (711)
Gabiiiiii Creative Commons License 2008.01.30 0 0 711
es hogy fog viszketni a tenyered majd,mikor kamaszodik,lusta lesz,trehany es szemtelen:)
Előzmény: Gézoo4 (710)
Gézoo4 Creative Commons License 2008.01.30 0 0 710

 

   Ó, igen. Már nagyon várom, hogy végre kamaszodjon! :):):)

 

   Olyan csodálatos látni, amikor a szárnyacskáit próbálgatja. Vitázik, érvel, meggyőz, vagy éppen

elfogadja az érveket.

 

 

 

Előzmény: Gabiiiiii (709)
Gabiiiiii Creative Commons License 2008.01.30 0 0 709
egy gyerek nem csak a lelki serulesei miatt feszegetheti a korlatait,neha siman eletkori sajatossag..Mar most egesz maskepp lat es el at dolgokat,mint mondjuk 1 evvel ezelott....Te vagy nem a biztos pont,az erzelmi alap,hidd el,nagyon sokat szamit
Előzmény: Gézoo4 (708)
Gézoo4 Creative Commons License 2008.01.30 0 0 708

Szia Gabiiiii!

      Igen, jobb későn.. De hogy jót tenne?  Bevallom, látom a kisfiamon, hogy egyre

kevesebb a tűrőképessége, egyre jobban feszegetné a korlátait.. :)

    Csak attól félek, hogy amire áttöri, addigra tönkremegy bele.. :(

Bár nagyon bízom abban az erőben amit adtam és kéthetente próbálok adni neki.

   És ha már tényleg nagy baj lenne, akkor közbeléphetek, mert lesz rá bizonyítható ok.

  Úgy hogy, igazad van. Így vagy úgy, de használ a kisfiamnak.

Előzmény: Gabiiiiii (707)
Gabiiiiii Creative Commons License 2008.01.29 0 0 707
jobb keson,mint soha ,a gyereknek meg csak jot tesz:)
Előzmény: Gézoo4 (706)
Gézoo4 Creative Commons License 2008.01.29 0 0 706

Drága Gabiii!

    Köszönöm kedves lelkesedésedet!  Köszönöm, jól van a kisfiam is.

Egyre jobban kialakítja a kis életterét az exemnél. Az exem egyre több dologban másol

le engemet. A pszichológia szerint ezt nem tudatosan teszi. Hanem egyszerűen

a tudat alatti így pótoltatja vele, a hiányzó személyiségemet, a dolgaimat.

   Még meg is jegyezte a kisfiam, hogy néha már egészen úgy érzi magát vele, mintha

velem lenne.  Már hetente többször előfordúl, hogy "önként" megszeretgeti a kisfiamat,

puszilgatja, babusgatja.  :):):)  Ez bizony hatalmas fejlődés!  

   Még ha ehhez négy év is kellett egy anyának. 

 

Előzmény: Gabiiiiii (705)
Gabiiiiii Creative Commons License 2008.01.28 0 0 705
szijjjjjjja,jo hogy latlak:)
Előzmény: Gézoo4 (703)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!