Keresés

Részletes keresés

Plazma87 Creative Commons License 2010.02.13 0 0 10
Az lenne a kérdésem, hogy van pár régi műsoros, eredeti VHS-kazettán.
Hogy tudnám átírni őket?
Egyik barátom megpróbálta, s azt mondta írásvédettek a videókazetták, azaz nem lehet őket átírni...dvd-re
Van valami megoldás, hogy ne legyenek az enyészeté ezek a felvételek?
zebulónia Creative Commons License 2007.03.07 0 0 9

Sziasztok

Kérlek segítsetek a Pinnacle Stúdióval szertenék DVD-t írni videófelvételről , de folyton újraindítja  agépet, mi lehet az oka?????

Köszi

szeva2 Creative Commons License 2007.03.05 0 0 8
divix to dvd. Ez egy egyszerű progi. Átkonvertálod vele a filmet.
Előzmény: szpsz911 (7)
szpsz911 Creative Commons License 2007.01.25 0 0 7

Üdv!

Van-e módja egy divx-es dvd anyagot átírni olyan formátumra, hogy sima asztali dvd lejátszó is meg tudja jeleníteni?

Uis vettünk a húgoman írott dvd filmet, de div-x-es. A lejátszója meg nem.

HT Miskolc Creative Commons License 2006.06.15 0 0 6
Urak!

elnézést, h nem olvasok vissza, ha a kérdés már felmerült, sorry...

szal vettem 1 dvd írót (Panasonic DMR-ES10, nem HDD-s)...
szeretném a régi VHS kazettáim átmásolni, ez a része megy is, de hogy helytakarékosabb legyen a dolog, a felesleges részeket (reklám, stb) szeretném kivágni, amit DVD RAM estében tud is a Pana, de DVD RW-vel nem...
gondoltam akkor ott a szgép, gyorsabb is, a Pana másol, közben a szgépen szerkesztek... csakhogy... eddig nem találtam olyan programot, amivel ezt meg tudnám valósítani... van vmi javaslatotok??
deathimlő Creative Commons License 2006.06.14 0 0 5
szia ,az XP -BEN van a movimaker(1-es), abban találsz ilyen beállítási lehetőséget
Előzmény: dithke_ (-)
gabeesz Creative Commons License 2005.12.05 0 0 4

Hello!

 

Szerintem dobd be a kérdést a Digitális videókamera topicba! Ott biztos lesz aki elmondja mit csinálj. Vagy nézd meg Zsigabá honlapját. Ott le van irva a cime.

Előzmény: dithke_ (3)
dithke_ Creative Commons License 2005.10.23 0 0 3
nem tud senki segiteni??:(((
dithke_ Creative Commons License 2005.10.22 0 0 2
Itt sem az a baj hogy nem ismeri fel, felismeri, egyből elis indul ahogy bekapcsolom a videot, csak a rögzitett kép lesz sőtét, ez itt a bajom, hogy nem tudom hogy lehet beállitani, hogy mielőbb felvesz lehetne állitani hogy ne legyen az, meg egyátalán a video beállitásokat, a néron.
Előzmény: montanosz (1)
montanosz Creative Commons License 2005.10.21 0 0 1
nekem idáig a pinacle 9 videószerkesztő progi minden kamerát felismert, átvitel ment simán. konvertálni meg winavi-val szoktam amit nero-val irokdvd/cd-re.
bindera Creative Commons License 2005.10.21 0 0 0
0 0tlet
dithke_ Creative Commons License 2005.10.21 0 0 topiknyitó
Sziasztok!
Szeretnék segítséget kérni, Sony videocameráról készült felvételt szeretnék digitalizálni a számítógépen, a Nérónak fent van több programja is, és a videorögzités meg is történik, de nem találok arra módot, hogy hol lehet beállítani azt, hogy hiába tökéletes a videocamerának a felvétele, pld. Hogy nem sötét a kép, de a számítógépen, amit visszajátszok, és amit látok ott egész sötét lesz a kép, de ezen sehol sem tudok állítani.
Tudna nekem ebben valaki segíteni, a beállításokkal kapcsolatban?? Nem vagyok hozzáértő, de alapszinten azért biztos megértelek. Nagyon szépen köszönöm előre is.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!