Keresés

Részletes keresés

Terra Kotta Creative Commons License 2005.10.20 0 0 125

 

 Kedves zálycsik,

Orbán nem azért érdemel kritikát, mert Románia csatlakozása mellett szavazott, hanem azért, mert korábban nem ilyen értelemben nyilatkozott. Orbán most éppenhogy felelős politikusként viselkedett.  Más kérdés, hogy mindeddig szédítette azokat, akik az erdélyi magyarok sorsát Romániával való harcos szembenállással vélik megoldhatónak.

Előzmény: zálycsik (107)
mamami Creative Commons License 2005.10.20 0 0 124
"Csak van-e értelme egy ilyen FIDESZre szavazni....... " Hoppá.... Sztem félreértettelek . Csurkától sem vagyok elájulva , bár annó... majdnem megtévesztett tényleg élvezetes ( minden felhang nélkül ) cucilista író-múltjával , szerettem a darabjait , a programja kecsegtető volt , csak aztán óhatatlanul átlendült politikusba - ha már erre adta ősz fejét . ( az , hogy besúgó volt nem igazán érdekel , amikor esetleg beszervezték , már nemigen volt tétje a dolognak .) A kezdetnek idézett mondatoddal viszont teljesen egyetértek : egy " ilyen Fideszre " soha nem szavaznék , bár 1990-ben eszembe sem jutott volna más alternatíva . Hát azóta változtak az idők is , de az ifjak is . Nem is keveset , alkalmanként szinte naponta . Ezt viszont képtelen vagyok díjazni , ennyi forgástól már szédülök .
Előzmény: zálycsik (100)
mamami Creative Commons License 2005.10.20 0 0 123
"megvitatjuk,megbeszéljük, " Mi a túrót kellene azon "vitatni , beszélni " , hogy egy az Isten.... Azt pusztán imádni kell , lehetőleg minél népesebb tömegben .
Előzmény: Törölt nick (88)
zogu Creative Commons License 2005.10.20 0 0 122

"Hamisítják a Fidesz közleményeit

 

Révész Máriusz, a Fidesz szóvivője nevében hamis közleményt tettek közzé az interneten. Az elektronikus levél írója a Szövetség fej- és láblécével ellátott „levélpapíron” küldte szét a dokumentumot, a Fidesz sajtóosztályának egyik munkatársa nevében, úgy, hogy feladóként is e munkatárs neve jelent meg. A levél behatóbb vizsgálata után azonban látható: a küldemény nem a Fidesz levelezőszerverén, és nem a megadott címről jött, hanem egy primpostás szerverről és címről. A hamisítvány készítője ráadásul a dokumentumot azokra a címekre küldte el, ahová a Fidesz sajtómunkatársai a közleményeket küldik. Így több mint valószínű, hogy a hamisító ismeri a Fidesz által a sajtónak e-mailben küldött közleményeket."


Rókarege Ran Creative Commons License 2005.10.20 0 0 121
Ausztria nem szomszédos Törökországgal és osztrák kisebbség sem él ott. Persze szerinted épp ezért kellene nekünk keménykednünk, az osztrákoknak pedig tulajdonképpen hozzánk képest semmi okuk nem volt erre.
Előzmény: zálycsik (107)
RontóPál Creative Commons License 2005.10.20 0 0 120
Droopy, én értem. De, ha nekem is van mélszerverem, akkor mégse teszi. Engem meg valóban fenékbe rúgnak, ha lebukom...
Előzmény: Droopy (119)
Droopy Creative Commons License 2005.10.20 0 0 119
A szerverem ugy lerugja a mail.szerver1.hu-rol jovo odonke@mail.szerver2.hu feladoju levelet mint a huzat. Es ez csak az elso lepes.
Előzmény: RontóPál (117)
RontóPál Creative Commons License 2005.10.20 0 0 118
Szokás...
Most lusta vagyok megnézni, h minden általam elérhető mélszerver így van-e beállítva, de mint írtam alant, fél éve űztem egy efféle tréfát.
Előzmény: Droopy (114)
RontóPál Creative Commons License 2005.10.20 0 0 117
Épp azt mondom kartácsam, h a küldő címet nem nézi. Köbö fél éve vicceltem meg egy barátomat, amikor itthonról feladtam egy levelet, mintha a cégemtől jött volna, h kirúgtak.
a lényeg, hogy a feladó sorban lévő xxxxxxxx@yyyyyyyyy.hu bármi lehet. Azt persze nem mondom, h a headerből nem lehet 1-et s mást megtudni, de amit most kommunikáltak, az 1xűen nem igaz.

Ha, meg enyém a levelezőszerver, akkor a lehetőségek határtalanok...
Előzmény: Törölt nick (108)
Droopy Creative Commons License 2005.10.20 0 0 116
A cimzett oldalon meg az SPF, DomainKeys, A PTR azonosito lekerdezese es a kotelezo HELO/EHLO kommunikacio...
Előzmény: Droopy (114)
zálycsik Creative Commons License 2005.10.20 0 0 115
"Horvátoknál él egyáltalán oszták, sváb, német?"
Passz. Nyáron sok német turista van. :))))))
Épp azt mondom, hogy max. gazdasági érdekek vezérelték őket mégis kiálltak a horvátok mellett. Mi meg saját nemzeti érdekeinket se tudjuk képviselni.
Előzmény: Törölt nick (112)
Droopy Creative Commons License 2005.10.20 0 0 114

Majdnem.

 

De seggbe szokas rugni azokat a mail servereket, amelyek ezt engedik.

 

vedelmek felado oldalan

Pop Before SMPT

Simple Authentication and Security Layer

Es mindket oldalon relay mod tiltas, rossz esetben akar 168 oras mail szerver tiltas nemzetkozi azonosito oldalakon...

Előzmény: RontóPál (105)
kobaltselyem Creative Commons License 2005.10.20 0 0 113

Egy francokat, kedves zálycsik, egy francokat!

Tévúton jársz ugyan ;-)) de az emberi hang (mivel ritka madár a Te oldaladon) kurrrrrva jól esik.

 

Előzmény: zálycsik (101)
zálycsik Creative Commons License 2005.10.20 0 0 111
Csak akkor már maguktól a románok nem fogják az erdélyi magyarok két szép szeméért megadni.

A kisebbségek az Unióban is nagyobb autonómiára, ha nem függetlenségre törekednek. Lásd Katalónia, Baszkföld, Észak-Írország, de akár Skócia vagy Dél-Tirol.
Előzmény: Törölt nick (104)
zálycsik Creative Commons License 2005.10.20 0 0 107
Ez oké, DE!!
Ha az osztrákok kiállhatnak / zsarolhatnak / Horvátország Uniós csatlakozása érdekében, akkor mi miért nem tudunk egy magyar érdekért kiállni???
( A görögök is "megzsarolták" Ciprus miatt a törököket. )
Ráadásul az erdélyi magyarok is támogatják az autonómiát. Csak nem gondolod, hogy egy Unióba törekvő Romániában a szerbekhez hasonló tömeges atrocitások érhetik a magyarokat?? Akkor végleg elvágják magukat. Ha valóban be akartak volna lépni, akkor kénytelen kelletlenek lettek volna velünk kompromisszumot kötni. És így vagy úgy, de vmilyen autonómiát ki lehetett volna kényszeríten/erőszakolni ( kinek melyik szó tetszik ), amiből kiindulva a későbbiekban akár területi autonómiát is el lehetett volna érni.

Kben is ha a FIDESZ nem szavazza meg, akkor mi van??? Sima 50%os többséggel átmegy. A külföld oda se figyelt volna ( ha ettől rettegtek ), hisz az ország megszavazta, csak a románok pattogtatták volna magukat, de azok néha amúgyis pattognak.
Az autonómia kikényszerítésének valszeg utolsó esélyét szokás szerint elbasztuk. Mert ha most nem harcoljuk ki, 20-30 év múlva már szinte nem lesz kinek megadni. Hatásos a környező országok hol erőszakos, hol puha asszimilációs politikája.
Előzmény: Molaf (102)
toloba Creative Commons License 2005.10.20 0 0 106
Akkó jól elbactad...él még az a cég? :))
Előzmény: Törölt nick (103)
RontóPál Creative Commons License 2005.10.20 0 0 105
Símán lehet levelet írni teccőleges feladóval. A levszerver csak azt nézi, h olvashacc-e, mivel azok a te leveleid. Az már nem érdekli, hogy milyen néven adod fel.
Előzmény: Törölt nick (103)
Molaf Creative Commons License 2005.10.20 0 0 102
Ez valóban ostobaság volt, de ettől még nem lesz igaza a Jobbiknak; ha nekimegyünk a románoknak, akkor közvetve az ottani magyarságot támadjuk meg, mert teljesen kiszolgáltatottak.

Lehet próbálkozni zsarolással, csak nem az igazi, ha egyszer a másiknál van az fontosabb túsz.
Előzmény: zálycsik (89)
zálycsik Creative Commons License 2005.10.20 0 0 101
Gyanús hogy tévúton járok ha ennyi "ellenség" megdícsér. :))))))
Előzmény: kobaltselyem (99)
zálycsik Creative Commons License 2005.10.20 0 0 100
Csak van-e értelme egy ilyen FIDESZre szavazni.......
A JOBBIKnak pedig most Csurkával együtt jobb esélye van bejutni, mintha külön-külön indulnának. Így már nem biztos hogy elveszik a szavazatod. Plusz lehet pont ez segít a FIDESZnek ha iksz közelit hoz az MSZPvel, a szadi kiesik és a JOBBIK-MIÉP bejut.
Előzmény: Törölt nick (87)
kobaltselyem Creative Commons License 2005.10.20 0 0 99

Kedves zálycsik,

köszörültem a nyelvemet rajtad párszor. És nem is tartottalak képesnek ilyen korrekt hsz írására, mint ez itt. Ne hidd, hogy a ballib őrjöngve hozsannázni kezd, ha valaki közületek elmondja a (pillanatnyi) kételyeit. Csak ez valahogy nagyon emberivé teszi ezt a beszélgetést.

Kösz és gratula.

 

 

 

Előzmény: zálycsik (83)
toloba Creative Commons License 2005.10.20 0 0 98
Áááá, lesz megest, majd meglásd....újra a régi lemez...:)
Előzmény: Droopy (97)
Droopy Creative Commons License 2005.10.20 0 0 97
4 ev kulombseg...
Előzmény: toloba (94)
toloba Creative Commons License 2005.10.20 0 0 96
Úgy tűnik kommunikácijós hibába csusszant a FIDESZ....
Előzmény: RontóPál (95)
RontóPál Creative Commons License 2005.10.20 0 0 95
Információink szerint a Fidesz munkatársai azonban csak az épületből tudják elérni pártos e-mail címüket.

Na, erre monggyák, h szemen szedett hazugság! Illetve csúsztatás, mert a levél küldésnek nem feltétele a levelező szerverre vonatkozó olvasási jog.
Előzmény: Droopy (68)
toloba Creative Commons License 2005.10.20 0 0 94
dajcs öregannyával egyidőben...
Előzmény: Droopy (92)
toloba Creative Commons License 2005.10.20 0 0 93
Korrekt vagy nyúl...:)))
Előzmény: zálycsik (83)
Droopy Creative Commons License 2005.10.20 0 0 92

off

Titkosszolgalati eszkozokkel lehallgattak a Demokraciakozpontot...

(2002 onkormanyzati valasztasok)

on

Előzmény: kobaltselyem (81)
toloba Creative Commons License 2005.10.20 0 0 91
Látod, csodálkoztál és igazad lett...a fideszes önkritika nem igaz...:))
Előzmény: goldnadel (50)
RontóPál Creative Commons License 2005.10.20 0 0 90
. A párt székházában dolgozó informatikusok megállapították, a levél nem is a székházban található számítógépekről ment ki.

Ez aztán ütős! Akár Ov levele RR-nek, amikor megmonggya, h ő teljesen hófehér.

Ha az én házamban dolgozó informatikusok mást mondanának adott esetben, hát lehet, h lenne egy kis vérengzés utána...
Előzmény: Droopy (68)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!