Keresés

Részletes keresés

eMM Creative Commons License 2006.02.08 0 0 3
Még hívódnak a képek?
Előzmény: agrippa001 (1)
sneci Creative Commons License 2005.10.15 0 0 2

Engem az ilyenek idegesítenek, ha nem én vagyok...:)

 

agrippa001 Creative Commons License 2005.10.15 0 0 1
Hmm:) az nem tudom micsoda pontosan de biztosan engem is idegesítene:) amugy nekem van két sztorim és mindkettő a négyes hatos villamosvezetőkhöz kapcsolódik... le is kaptam a fejüket mert véletlenül volt nálam egy cam... az egyik annyire felkapta a vizet hogy ki is szált a fülküből...(nem vagyok egy nagydarab) azthittem majd leveszi a fejem gondoltam jobb nem futni meg nem is lenne tul szép látvány ezért kiálltam magamért és bevártam a volt birkozóbajnokot... a történet ugy zajlott (az egyik) hogy a margitszigetnél rámzárta az ajtot az ökör pedig a fülkéjétől a második ajtónál száltam fel láthatta hogy ott vagyok van neki tükre a leghátsó ajtót is látja. Picit bepipultam mert minek zárogatja az ártataln tanulóutasokra az ajtót ha azon a ká hidon egy ku lámpa sem sürgeti... no mindegy azt mondtam magamban ezt igy nem hagyhatom és leszáltam a budai hidvőnél beáltam a villamossal szembe a sinekre és vakuval elkezdtem villogatni a fejét... hát ez volt az előtörténet'ünk'... ugy érzem valahogy vissza kellett vágnom, még ha egy kicsinyesz talán felesleges dolog is volt... a képeket mihamarabb felrakom.l..
Előzmény: Zsoldos (0)
Zsoldos Creative Commons License 2005.10.15 0 0 0
Engem az idegesít - de csak kicsit - ha megelőznek a 0-ázással.
Előzmény: agrippa001 (-)
agrippa001 Creative Commons License 2005.10.15 0 0 topiknyitó
x

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!