Keresés

Részletes keresés

Szőke herceg Creative Commons License 2005.10.19 0 0 30
:-D
Előzmény: Törölt nick (29)
Szőke herceg Creative Commons License 2005.10.19 0 0 28

jajj mamikám! ne jáccd itt az ártatlan, szendeszüzet! legalább tíz éve futsz utánam... vagy húsz? :D

 

Előzmény: Törölt nick (27)
Szőke herceg Creative Commons License 2005.10.18 0 0 26
Biztos, hogy ez a rézi? Nekem úgy tűnik, valaki ostoba vénasszonyt játszik itt, mert le akarja járatni a szerencsétlent... :-D
Előzmény: frogi00 (25)
frogi00 Creative Commons License 2005.10.18 0 0 25
SZERVUSZTOK TI RÉGI JÁTSZOTÁRSAK!
ÉGSZÍNKÉK SZŐKE REFRESH HERCEGEM ÉS PÉNTEK RÉZI, TE KIS ÖRÖKKÉVALÓSÁG! TENAPMAHOLNAP, CSAK ÍGY EGYVEFOLYVA. MONDD CSAK EGYETLENEM, TEGNAPELŐTT ÉS HOLNAPUTÁN MIÉRT NEM? MI IS VOLT A NEMESI ELŐNEVED, RÉZI DRÁGA, OTT AZ ARÉNÁN, MONGYAD MÁR MEG, MERT ELFELEJTETTEM. SZÉPEN KÉRLEK KISANGYALOM! TE OLLYAN SZÉPEN MENTEGETTED LE AZ OLDALAKAT, HOGY AKÁR ÚJRAINDÍTHATNÁD AZ ARÉNÁT.

NO ÉS HOGY VAN A MI KIS ZIZINK? A MI KIS EGYETLEN GIOVANNINK? HÁT MÁR ÚGY HIÁNYZOTT HGOY EL SEM MODNHATOM! LÁM, LÁM, KITILTOTTÁK A TOPFOTÓROL. HEHE. MIT KÖVETETT EL A MI KIS DRÁGA FÉREGFOTÓSUNK?
Szőke herceg Creative Commons License 2005.10.18 0 0 24
Édes pici angyalbögyörőm! Tudom, hogy belémszerettél az elmúlt évek alatt, de hidd el, nem vonzódom hozzátok... :-D
Előzmény: Törölt nick (23)
Szőke herceg Creative Commons License 2005.10.18 0 0 22

tegnapmaholnap válasz | megnéz | könyvjelző 2005.10.18 10:46:36 (1455)

Jöjjek segíteni?

Van még két nagyon tud fotózni Kollégánk!

Egyik mozgó "rendelő", a másik állatgyógyszer menedzser. Én sajnos csak nagyállatokhoz értek valamelyest, az meg szinte elfogyott.

Viszont van egy vadgazda szakmérnök is, vadász engedéllyel.

 

Mindenre van megoldás. Lényeg, hogy legyen az állatorvosnál antidotum universale: széntabletta. De hasznosabb a desztillált víz sub cutan, esetleg a szőr közé.

Meg kell igérni, hogy egy óra múlva visszamész, és az alatt jól kiismered magad a szakirodalomban. Vagy nem. Az Isten adta, Isten elveszi.

De hiszen ahol falu van, ott temető is, meg egyébként van állatvédelmi törvény az emberek ellen.

 

Egészséges állat csak az anatómia könyvekben létezik, ezt jó szem előtt tartani, lege artis. 

 

http://foto.fotexnet.hu/my_pic/466222/178-2766912_display.jpg?830373

Előzmény: zsoltu (1453)

---------------------------------------------------------------------------

Te viszont, mint tudjuk a betegek közé tartozol. :-D

Szőke herceg Creative Commons License 2005.10.18 0 0 21

ejjejj... már megint szerepet tévesztettél édesem!

rosszul esett az elutasítás? :-D

Előzmény: Törölt nick (20)
Szőke herceg Creative Commons License 2005.10.18 0 0 17

ugyan butuskám!

ne hidd már, hogy zavarsz! csak gondoltam, megkíméllek a felesleges energia pazarlástól...  :-D

 

Előzmény: Törölt nick (16)
Szőke herceg Creative Commons License 2005.10.18 0 0 15

Nagyon hejesss! Látom, mentegeted a képeimet szorgalmasan.

(doktorbácsid meg eléggé figyelmetlen lehetett, hogy már megint meg tudtál szökni az osztályról :-D )

Előzmény: Törölt nick (13)
Szőke herceg Creative Commons License 2005.10.18 0 0 14

Érdemes a topic-ban szereplő szöveget ismételgetni? :-D

Előzmény: Törölt nick (12)
Szőke herceg Creative Commons License 2005.10.18 0 0 11
????????????????????????
Előzmény: Törölt nick (10)
Szőke herceg Creative Commons License 2005.10.15 0 0 9

Aha...

Arcod az van, jó nagy...

Az önismereted 0.

Ugyanis ha csak tizedrészt igaz lenne amit firkáltál, akkor ebben a topic-ban meg sem szólalsz. De ez szimpla önámítás részedről.

Vagy csak egy nagyképű hazugság. Semmi több.

 

 

Előzmény: paller (8)
paller Creative Commons License 2005.10.15 0 0 8
Ha valaki rám szálna, akkor valószínűleg önkritikát gyakorolnék, hogy valyon miért juthat el valaki a fotózástól, mint hobby-tól a mocskolódásik. Elgondolkoznék rajta, hogy én mivel járulhattam hozzá, hogy mások így vélekednek rólam.

Ennyit tennék.
Előzmény: Szőke herceg (6)
Szőke herceg Creative Commons License 2005.10.15 0 0 7

Apropo: ezt a "barátaiddal szétoffold..." kitételt hogy kell értsem?

Ennyire nem vagy tisztában a helyzettel vagy vehetem egyszerű hazugságnak?

Előzmény: paller (5)
Szőke herceg Creative Commons License 2005.10.15 0 0 6

ÉÉÉÉÉN-e???

Hol? Mivel?

Ide áthozom az ottani mocskolódók dumáit, megőrzendő az örökkévalóságnak.

Ezzel hol ártok az oldalnak?

Jaaaa... hogy 48 órán át vártam, hogy a személyeskedő dumákat eltakarítsák a képem alól, ezalatt minimum kétszer töröltek képeket, de a kérésemet mégcsak válaszra sem méltatták? Pardon... sorry, de ha folytatják úgy ahogy az arénán (úgy a kötekedők, provokátorok, mint az adminisztráció(*)), akkor én miért viselkedjek itt másképp?

 

Csakhát te ezt az életben nem fogod megérteni...

Majd ha valaki egyszer rádszáll és te is egy féléven át kénytelen vagy tűrni mások szemétkedéseit, mert az admin magasról leszarja amit kérsz... talán akkor majd megérted.

 

(*) volna rá két üveg söröm, hogy a topfoto gazdái és az arénát átvevő egyedek közt igen nagy az átfedés...

 

Előzmény: paller (5)
paller Creative Commons License 2005.10.15 0 0 5
Nézd, szerintem ez beteg dolog. Emberek létrehoztak egy oldalt úgy, hogy tőled egy fillért nem kértek erre, te pedig a modoroddal és barátaiddal szétoffold és szétzülleszted.
De ezt Te úgy sem érted, mert az életben még semmit nem csináltál valószínűleg önzetlenül.
Ha nem szereted az ilyen helyzeteket, akkor miért nem felejted el a Topfotót? Akkor legalább mások nem tudnának téged fikázni, és nem kellene ezt a topikot életben tartdanod.

Na, csá. Úgy sem fogod ezt megérteni.
Szőke herceg Creative Commons License 2005.10.11 0 0 4

A nemes bosszú amiért ignorálom:

( :-D )

 

Fauna09

| |

2005.10.11. 09:58:48

Komment:
Így szerintem semmiről nem szól a kép. Jobb, ha a madár hangsúlyos (mint a másik képen).

Szőke herceg Creative Commons License 2005.10.11 0 0 3

Fauna09

| |

2005.10.11. 09:37:29

Komment:
Lehet, nem emlékszel, de Salgó Oszi és Szőke Herceg a fotózz.hu oldalon és fórumon voltál. Az összes többi nicket itt láttam. Viszont bármilyen hihetetlen, vannak olyan ismerőseim, akik a topfotóra, a fotózz.hu-ra és az arénára is járnak. És képzeld, szoktam velük beszélgetni IRC-n (tudod, mi az?), és szoktam velük e-mailezni. Nem zárkózom el a világ elől, vannak ismerőseim, barátaim. Rossz lehet, hogy neked nincs, de ilyen modorral nem is lesz. Viszont tényleg vannak emberek, akik nem csak rombolnak, hanem kapcsolatot tartanak egymással. Jó kapcsolatot. És beszélgetnek erről, arról. Ahogyan az emberek többsége szokott. Nem csak az aréna létezik, kitalálták a beszélgetésnek sokféle módját, formáját is. Ja, az IRC gy. k. az a "cset"!
Az ignore-t meg párszor már megígérted, gyanítom, ezúttal is megszeged.

Szőke herceg Creative Commons License 2005.10.11 0 0 2

Érdekes... már megint "valakivel" egyidőben bukkant fel a kicsike:

 

 

Fauna09

| |

2005.10.11. 08:43:35

Komment:
Hogy nem hazudok, azt már bebizonyítottam elég alaposan, aligha hisz neked akárki is. Ezeket a nickeket mindössze itt, a topfotón, valamint a fotózz.hu-n láttam.
1. Salgó Oszi: nem tudom, talán ez az igazi neved, a fotózz.hu-n értékelted ilyen névvel egyik képemet. Szőke hercegként szintén a fotózz.hu-n regisztráltál, valamint a fórumon is ilyen néven futsz.
2. Az összes többi nicked itt láttam. A Refresh nickkel kérted a törlésedet, majd meggondoltad magad. Az Égszínkék most vagy, a Hajjajj meg azért jött létre, mert a sok nicked közepette magad sem tudod, milyen jelszavakat használsz. Ez végül is érthető.
Sajnos több nickre én nem emlékszem, de vannak, akik igen. :)
Könnyen példálózol az arénával, mivel nem működik, így nem kell attól tartanod, hogy kézzel foghatóan kiderül, hogy folyamatosan hazudsz. Így is tudjuk, de ha feltámad hamvaiból esetleg az aréna, akkor nyilván kisebb lesz a szád.

Fotós válasza:
picim! te vagy aki folyamatosan hazudozik. Olyan dolgokról tudsz amiket szinte kizárólag arénás tapasztalatokkal a hátad mögött szedhettél össze.
Fura módon mindig a jól megszokott provokátori körrel egyidőben bukkansz fel.
No comment.
Ignore on. Immár végérvényesen.

Szőke herceg Creative Commons License 2005.10.10 0 0 1

Pentek Rezi

| |

2005.10.10. 16:53:08

Komment:
Fotós válasza:
Milyen régi betegség? Skizofrénia+üldözési mánia.
De ez már régi ügy, sokan tudják és jó lenne ha végre megszűnnél létezni."

Én szünjek meg létezni? Mért kellene nekem a mennyből nézni, hogy nem akarsz meggyógyulni? Gonosz vagy!?
Lehet, hogy a halál a megváltás, de én nem kívánok ilyesmit neked. Az emberhez méltó élet az 1949. többször módosított XX. tv szerint állampolgári jog. Neked is. Élj vele!

Szőke herceg Creative Commons License 2005.10.10 0 0 0

 

 

 

 

Pentek Rezi

| |

2005.10.10. 14:28:21

Komment:
Fotós válasza:
Szívecském! Az elmeorvosodnak szólj légyszíves, hogy már megint kitört rajtad a régi betegséged.
ecet? Szóval te vagy. Mondjuk erre nem gondoltam.
Jelezném, itt még valamelyest működik a moderáció."

Milyen régi betegség? Te magyaráztál valamiről, amiről nem is tudtad, hogy mit takar. Üldözési ménia, és kényszer kébzet. Ejnye! Nem tanultál belőle?

"Jelezném, itt még valamelyest működik a moderáció."
Én is ebben bízom! :-))) Szegény Herr Nyó nem tehet róla, hogy fóbiád van a hernyófotósokkal szemben. Ez az élet.
Ha elférnél a bőrödben- bár úgy látszik nem sokáig- minderre nem volna szükség.
LÉGY SZÍVES !!! Tudod a muszály nem = a hüjével.

Fotós válasza:
Milyen régi betegség? Skizofrénia+üldözési mánia.
De ez már régi ügy, sokan tudják és jó lenne ha végre megszűnnél létezni.

Pentek Rezi

| |

2005.10.10. 13:14:43

Komment:
Fotós válasza:
Dugulj már el légyszíves! Nem vagyok kíváncsi a kis baráti körötök ostobaságaira.
Aki a nagypapiról ki tudja ki által készített képekkel dicsekszik és egy térképről készített, erősen vignettáló fénymásolatot jó fotónak tart, az itt legyen szíves mélyen hallgatni."

Szóljak ecetnek? Többet tud mint ééénnn!

Fotós válasza:
Szívecském! Az elmeorvosodnak szólj légyszíves, hogy már megint kitört rajtad a régi betegséged.
ecet? Szóval te vagy. Mondjuk erre nem gondoltam.
Jelezném, itt még valamelyest működik a moderáció.

Pentek Rezi

| |

2005.10.10. 13:08:54

Komment:
"Fotós válasza:
Nem unod még?
Mert én téged már nagyon."
Vélemény: ne türelmetlenkedj! Még most kezdek törleszteni. Jobb ha mielőbb megtalálod az elveszített nickjeid elfeledett jelszavát. Azok között akad normális is.

Fotós válasza:
Itt nem fogsz sokáig.
Kiadtad magad unatkozó vidéki állatorvosnak mások előtt. Miközben a szöcskét nem tudod megkülönböztetni a sáskától. Hazudtál abban is, ahogy sok minden másban is.
Remélem, ezt az oldalt nem fogjátok tudni szétrombolni.

Pentek Rezi

| |

2005.10.10. 12:56:37

Komment:
A madár jó, a szerkesztés nem.
( Nohát ki? ki? előkerült? Ez lesz a képed veszte. Meg a "másik" is? Mentsük meg "Isaurát". De minek? )

Fotós válasza:
Dugulj már el légyszíves! Nem vagyok kíváncsi a kis baráti körötök ostobaságaira.
Aki a nagypapiról ki tudja ki által készített képekkel dicsekszik és egy térképről készített, erősen vignettáló fénymásolatot jó fotónak tart, az itt legyen szíves mélyen hallgatni.

Pentek Rezi

| |

2005.10.10. 12:17:55

Komment:
...

Fotós válasza:
Nem unod még?
Mert én téged már nagyon.

Szőke herceg Creative Commons License 2005.10.10 0 0 topiknyitó

Az első adag:

 

(kár, hogy a formattálás elvész amikor elküldöm)

 

 

 

 

Fauna09

| |

2005.10.10. 16:17:34

Komment:
Salgó Oszi, Refresh, Szőke Herceg, Égszínkék, Hajjaj... Ennyi jut eszembe. Szerencsére minden normálisan működő és moderált oldalról kitiltották már.

Fotós válasza:
Milyen érdekes... hogy nyilvántartja valaki a nickjeimet aki tképp "nem is járt" az arénán.
Mint már említettem volt: hazudsz folyamatosan.
És provokálsz.

Szakmáry Katalin

| |

2005.10.10. 15:46:03

Komment:
.

Fotós válasza:

Pentek Rezi

| |

2005.10.10. 15:45:36

Komment:
Ne ilyjeszgess! Tényleg? Húha! Randa nyavajja!

Idézet az Arénáról. Egy rövid idő, amikor normálisak voltunk, a nem normális körülmények között.
A hónap fotója kapcsán kialakult veszekedést beszéltük meg.
Isaura, az akkori széptevője, lv- mint támadók.

"Fotós (*PR: ekkor éppen egyik társunk volt az ellenség képed, tudod te voltál az 1nem=l) 2005. Jun 2. 8:10 de


Relative - úgy tűnik
Nőt meg nem keresem - megtalál keresés nélkül is
---------------------------
Egyébként hamár pszichiátria: csodálatosan látszik az oldalon, hogy mennyire nincs gazdája. Szerintem az összes cirkusz erről szól. "

Látod- látod? Itt van modi, és mégis ?

Fotós válasza:
szegénykém! Fordulj nyugodtan az orvosodhoz. Talán még van remény.

Pentek Rezi

| |

2005.10.10. 15:24:27

Komment:
Magadba néztél, hogy ezt a vacakot miért tetted fel?
Ha igen, akkor joggal szóltál a modiknak!
Nem férsz te a bőrödben Refresh :-((( Ez az életed része. Az örökös piszkatúra!
Nagyon elkeserítő, hogy mióta találkoztam "veled" ki mindenki voltál nickben, de a lényeg nem változott.
A fagyi visszanyal- syndróma - kínos mi?

Fotós válasza:
A fagyi? Neked? Szar érzés lehetett... komolyan keresd fel a kedvenc pszichiáteredet, mert nélküle azt hiszem, igencsak rossz éjszakáid lehetnek. Rémálmok, meg hasonlók...

Pentek Rezi

| |

2005.10.10. 15:10:36

Komment:
"Fotós válasza:
Igen, gyógyítható: épp ezért keresd fel végre a legközelebbi szakorvost. Hidd el, meg fog gyógyítani téged is ahogy sok más sorstársaddal tette.
(bár ahogy elnézlek, te már gyógyít6atlan vagy)"

Téged miért nem sikerül? Mert makacs vagy? Mint állatorvos mondom neked, fogadj szót, és fordulj svájci lélekorvosokhoz. Mindig híresek voltak, hogy sikeresen gyógyítanak.

Hehehe! Lassan itt a modi, és végre mehetsz a napsütésre!

Fotós válasza:
Igen, már kértem őket, hogy takarítsák el a hozzátok hasonló provokátorokat az oldalról.
Egyszer már megtették, remélem most is megteszik.

Pentek Rezi

| |

2005.10.10. 15:07:25

Komment:
Szervusz fauna09!
Engem nem sért a dolog. Én ilyen betűvel írom a "törzskönyvi" nevem: ä. Bajban is vannak a hivatalok :-)))
Szervusz, és jó fényeket : Rézi, ahogyan a netes berkekben ismernek

Fotós válasza:

Pentek Rezi

| |

2005.10.10. 15:04:15

Komment:
"Fotós válasza:
Ez utóbbi link gondolom önkritika volt.
Na pá."
Ugyan tutte! A link nem kritika! Segíteni szeretnék neked! Gyógyítható!

Fotós válasza:
Igen, gyógyítható: épp ezért keresd fel végre a legközelebbi szakorvost. Hidd el, meg fog gyógyítani téged is ahogy sok más sorstársaddal tette.
(bár ahogy elnézlek, te már gyógyít6atlan vagy)

Fauna09

| |

2005.10.10. 15:04:11

Komment:
Kedves Rézi, tudod, hány emberrel kevert már össze engem Oszi kolléga? :) Nem csak veletek, számtalan mással is, például az itt canon eos néven futó fotóssal. És olyan oldalakon vélt látni engem, ahol egy képem sincsen és egy értékelést sem írtam. :)

Fotós válasza:
És minő véletlen, mégis mindig a provokátorokkal egyidőben bukkansz fel... azért érdekes, nem?

Pentek Rezi

| |

2005.10.10. 14:52:30

Komment:
Fotós válasza:
Rém1xű: nem szeretem ha valaki párhuzamosan sok nicken játszik.
Milyen fura... egyszerre bukkan fel shadow, zizi(alias giovanni.1) Pentek Rezi és Fauna09 - szinte mindig.
Érdekes..."

Ó hercegem, ne röhögtess! Van a munkahelyed, vagy te, meg az otthonod, meg hajjajjj :-o)))
Mondom: mánia, és
http://www.lelekbenotthon.hu/modules.php?name=News&file=article&sid=94

Fotós válasza:
Ez utóbbi link gondolom önkritika volt.
Na pá.

Fauna09

| |

2005.10.10. 14:37:09

Komment:
Most írtam le, hogy hamarabb jöttem, mint ők, nem tudom, mi nem világos ezen. De ha shadow vagy zizi képeit negatív kritikával illetem, akkor a saját képemet húzom le? Hol itt a logika, Oszi?

Fotós válasza:

Fauna09

| |

2005.10.10. 14:33:13

Komment:
Hát tényleg iszonyat érdekes, hogy vajon honnan a fenéből veszel ilyen marhaságot. Sokkal előbb jöttem, mint ők, gyakorlatilag az oldal indulásának napján, ők meg vagy két héttel később, te meg most. Honnan veszed a hülyeségeidet, tényleg nem tudom. :) Én hónapok (gyakorlatilag évek) óta ezen a nicken futok mindig, mindenhol, és bárhol utána tudsz nézni. Legegyszerűbben itt: http://fauna.irc-gallery.hu. Vagy nézd meg az adatlapomat egy másik fotós oldalon, lépj fel az irc-re, bárkit megkérdezhetsz. De nem fogod, tudom, mert kényelmesebb bután és téveszmékben élned. :) Teljes nevemet megtalálhatod bárhol, én nem mosogatószívacsnak titulálom magamat.

Fotós válasza:
Mégis rendre egyidőben bukkantok fel.
Részemről ignore on.

KOGIPEX

| |

2005.10.10. 13:53:17

Komment:
Látom itt elszálltak az indulatok.. Kimaradnék ha lehet :))

Fotós válasza:
:)

KOGIPEX

| |

2005.10.10. 13:51:48

Komment:
Nem rossz meglátás, de mint tudjuk itt a képeket kell értékelni. Szerintem ebből sokkal többet ki lehetett volna hozni. Attól, hogy odaírod a kép hibáit, még nem lesz jobb a kép! Esetleg ha többet próbálkoztál volna vele, mert a "rálátás" az zöld lett volna..:)

Fotós válasza:
Persze. Csak megválogatom, hogy kitől fogadok el kritikát.

Fauna09

| |

2005.10.10. 13:45:19

Komment:
Óóóó, vajon milyen pszichoid emberbe botlottam már megint? :))) Vagy még mindig?

Fotós válasza:
Rém1xű: nem szeretem ha valaki párhuzamosan sok nicken játszik.
Milyen fura... egyszerre bukkan fel shadow, zizi(alias giovanni.1) Pentek Rezi és Fauna09 - szinte mindig.
Érdekes...

Pentek Rezi

| |

2005.10.10. 13:17:07

Komment:
Eszem ágában nincs!!! Ha szépen kérnél sem. Megint provokálsz! Miért? Ez nem az Aréna, ahol okostojásként lebegtél a hely szelleme helyett.
Tényleg nem gyógyulsz!

Fotós válasza:
Ez nem az aréna. Valóban. Ide lopott képeket nem rakhatsz fel büntetlenül és nem provokálhatsz másokat.
Stimmel.

Pentek Rezi

| |

2005.10.10. 12:51:55

Komment:
... Ejnye! Muszáj?

Fotós válasza:
és neked?
nem, ne válaszolj, csak tűnj el a képeim alól!

Pentek Rezi

| |

2005.10.10. 12:18:47

Komment:
..

Fotós válasza:

Fauna09

| |

2005.10.10. 09:53:39

Komment:
De ha nyomtam volna egy pirosat, akkor már biztosan zavarna. :)

Fotós válasza:
Tőled akkor sem. :)

Fauna09

| |

2005.10.10. 09:29:59

Komment:
Pontosan így van. :) A hernyó nem éles, ronda, nem igazán fotogén szegény. A világító rózsaszín valami is nagyon elrontja a képet. Nem tartom jó fotónak, megmondom őszintén.

Fotós válasza:
megmondom őszintén: nem zavar. :)

Pentek Rezi

| |

2005.10.10. 08:45:18

Komment:
.

Fotós válasza:

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!