Keresés

Részletes keresés

Normogo Creative Commons License 2007.05.15 0 0 21

Sziasztok!

 

Tudom, hogy nem kapcsolódik a kerékpározáshoz, meg Splithez sem, de lehet, tudtok nekem segíteni.

Rovinjba szeretnék menni, de csak 3 napot töltenénk ott, és ehhez képest sokkallom a 8 ezer FT feletti autópályadíjat. Amúgy is veterán autóval mennénk, ami nem nagyon szereti a 110 fölötti tempót, szóval kisebb utakon akarunk menni.

Milyen útvonalat tudnátok ajánlani, ahol jó minőségű az út, nem túl nagy kerülő, és haladni is lehet?

Köszönöm a segítséget!

 

Üdv!

 

Normogo

csonkasanyi Creative Commons License 2006.08.15 0 0 20
Szia!

Ha még aktuális a kérdés...
Bár 1 hónap alatt már lehet, hogy megjártad! :-)
Szóval: Július végén voltunk Splitben autóval (ami azért fontos, mert csak a kompot használtuk), és úgy láttam, hogy a vasútállomás pont a kikötővel szemben volt. El sem lehet téveszteni.
Legalábbis a kikötővel szemben van egy bazársor, ami mögött 1 rakás sín volt, és térképen is úgy láttam, hogy a vasút végállomása a kikötővel szemben volt...

Remélem tudtam segíteni, és nem tévedtem nagyot :-)

Sanyi
Előzmény: Tornyi Ákos (19)
Tornyi Ákos Creative Commons License 2006.06.11 0 0 19

Sziasztok!

 

Olyan kérdésem lenne, hogy Splitben hogyan tudok elkutni a vasútállomástól a kompig, méghozzá ahhoz a kompig, ami Bracra visz át!

 

Válaszotokat előre is köszönöm:

 

Tornyi Ákos

Szab_pazsit Creative Commons License 2006.03.14 0 0 18
Na hát erre kíváncsi leszek, hogy tényleg tudjátok-e tartani a tervezett(lehetetlennek tűnő..) távokat. Mindenesetre biztos izgalmas lesz. :)
Én egyébként ebben az időben a svájci utakat fogom koptatni, ha minden igaz. :-))
Előzmény: FLOW (17)
FLOW Creative Commons License 2006.02.27 0 0 17
Hoppá!

Úgy látszik nagyon fáradt voltam... kimaradt az 1 mögül az 5

Igen, az indulás időpontja pontosan: 2006. Július 15. azaz kétezerhat-július-tizenötödike.

Tehát nehogy akárki is július elsején induljon, mert abban az esetben akkor ér vissza, amikor mi indulunk :-)

Szóval megvan az útvonal és az időpont, egyre többen leszünk, tehát lassan minden összeáll ehhez a bulihoz!
Előzmény: S.U.N.A. (16)
S.U.N.A. Creative Commons License 2006.02.25 0 0 16
de a honlapon még ezt látom!
JÚLIUS 15. : INDULÁS SPLITBE!!!
Előzmény: FLOW (15)
FLOW Creative Commons License 2006.02.25 0 0 15
Üdv mindenkinek!

Mai nappal megvolt a megbeszélés, mely szerintem nagyon jól sikerült!

Az indulás időpontjának 2006. július 1.-ét tűztük ki. A táv (odaút) az elkészült útvonal alapján 918 km lesz, ezt 5 nap alatt fogjuk legyűrni. Visszafele is ugyanennyi lesz. :-)

Következő meetingek:
április 22. Mátra, csapatépítő tekerés
május 27. Tour de Pelso

Minden további friss információ megjelenik a weboldalon, valamint a különböző fórumokon!

Az útvonaltáblázatot megtekinthetitek a http://bp-split.fw.hu oldalon!


A mottónk: "Nincs lehetetlen, csak tehetetlen!" :-)
S.U.N.A. Creative Commons License 2006.02.25 0 0 14
belehalnék napi 140-160km-rbe!!!
a nyáron voltunk bringázni napi 40-120km volt a penzum
de, hogy egymásután 5 napot nyeregben lenni, naponta 6-9 órát...
hát!!!

de mindent bele!!%!
GuruZo Creative Commons License 2006.02.23 0 0 13

Sziasztok

 

Utolsó figyelmeztetés !!!!! :-) 2006.02.25 Szombat .

 

Cím:
XIV. Csömöri út 17-19. Zuglói Sportközpont és Pedagógiai Szakszolgálat. (Bosnyák téri sporttelep)
A Nagy Lajos Király út és a Thököly út kereszteződése a Bosnyák tér, buszvégállomás, a következő sarok a piac (csarnok) és utána a sporttelep.

A megbeszélés itt mindenkit szeretettel várunk aki tenni tud a csapatért .       /részvétel , támogatás , segítő ötletek .... stb. /

 

                                   www.bp-split.fw.hu

FreeTomee Creative Commons License 2006.02.07 0 0 12
Sziasztok! volt szerencsém Gyulaf. felé tekernem.lehet csapatni lefelé a hegyről be a faluba.Igaz hatalmas batyú volt a hátamon,de azért az alap 60 megvolt. :)
GuruZo Creative Commons License 2006.02.04 0 0 11

Hi

 

Köszi az észrevételt , nagy segítség mert a Veszprémi résszel gondban voltunk.

 

köszönet

 

Zoli

Előzmény: Mr. Fuji (10)
Mr. Fuji Creative Commons License 2006.02.04 0 0 10
Sziasztok!

Nézegettem az útvonalat, és lenne egy-két javaslatom. Szerintem jobban járnátok Székesfehérvár és Veszprém között a Sárszentmihály, Sárkeszi, Nádasdladány, Ősi útvonallal. Ez talán nem is kerülő, és az út gyakorlatilag kifogástalan. Továbbá még azt javasolnám (bár ez "számottevő" kerülő), hogy Hajmáskér, Gyulafirátót, Veszprém szakasszal teljesen elkerülhetitek a 8-ast. A 82-es úton is viszonylag nagy a forgalom, de Kádártától van normál minőségű kerékpárút.
Előzmény: GuruZo (9)
GuruZo Creative Commons License 2006.02.02 0 0 9

 

 

Sziasztok

Február 25.-én, lenne a megbeszélés .
Az lenne a kérdés , hogy megfelel e ez az időpont .
A másik pedig , hogy hol legyen .
Részt vesznek a megbeszélésen a kocsit biztosító emberek is / 3 kocsi ; 1 kisbusz szerelővel /

- Az anyagiak megbeszélése / a kocsik üzemanyag költsége ; étkezés ;szállás/

A KÖLTSÉGEK EGYFORMA ARÁNYBAN OSZLANAK MEG A TÚRA RÉSZTVEVŐI KÖZÖTT ./ - Üzemanyag költség /

- A Tour de Pleson való részvétel a bp-split2006 csapat képviseletében / aki részt szeretne venni a megméretetésen az hozza a nevezési díjat / Május

- A Mátra túra " Csapat összetartó tréning" :-) ha van erre igény jó lenne összejönni egy tavasz köszöntőre . Egy "kis tekerés" fel a kékesre :-) aztán szenyó , szörp , duma stb..... / Április /

- Az indulás időpontja !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

- A feladatok kiosztása / a szállítandó sátrak mennyisége , az étel , ital " ásványvíz" , ruházat szállítása.
Pár kerékpár szállító beszerzése , az út közbeni kommunikációra jó lenne
pár ötlet.
Ha van még megválaszolandó kérdés fogalmazzátok meg ........

Ennyi egyenlőre .
Várom a válaszokat

sholtz222 Creative Commons License 2005.12.13 0 0 8
Szia! Engem érdekel a dolog!Bár sokat kéne rá készülnöm.Tavaly tekertem először országútival és 800 kilómétert mentem.Nem túl sok...Mennyi lenne kb. fejenként a költség?Meg mikor lenne?
Előzmény: GuruZo (-)
FreeTomee Creative Commons License 2005.11.28 0 0 7
IRÁNY SPLIT!!!!!!!!!
GuruZo Creative Commons License 2005.10.11 0 0 6

Hi

 

Ki kell pihenni a szilveszteri mátrix hatást és utána / utolsó hét / Budapesten egy mindenkiállzal ismert helyen.

Előzmény: FreeTomee (5)
FreeTomee Creative Commons License 2005.10.11 0 0 5

majd húzom a féket és nem lesz gond! :)

 

Januárban kb mikor? és hol?

 

IRÁNY SPLIT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

FLOW Creative Commons License 2005.10.11 0 0 4
Infók itt: bp-split.fw.hu
Előzmény: FLOW (3)
FLOW Creative Commons License 2005.10.11 0 0 3
Vajon miért nem érdekel senkit sem a téma?

Adunk még egy kis információt a túráról, hátha ez meghozza a kedveteket! :-)

Napi 160-180 km-t kell megtennünk az utazás alatt, tehát megfelelő fizikai kondíció, no meg egy jó kerékár szükségeltetik a táv teljesítéséhez. Az útvonalat úgy alakítjuk, hogy kevés forgalmú mellékutakon haladjunk, azért hogy az autóforgalom ne zavarjon bennünket a nyugodt kerekezésben :-) Így picit hosszabb lesz az út, mintha autópályán :-) haladnánk, cserébe viszont nem csapnak el a kamionok és megismerhetjük a vidéki táj szépségeit.

Januárban lesz egy személyes találkozó a résztvevőkkel/érdeklődőkkel, ahol megismerhetjük egymást és minden kérdést megvitathatunk. Az egyik legproblémásabb téma a haladási sebesség. Mivel majdnem minden ember más tempóban halad, és mi nem szeretnénk, ha nagyon szétszóródna a csapat, ezért bizonyos kompromisszumokra és összetartásra szükség van. Szeretnénk, ha mindenki körülbelül egyforma edzettséggel vágna neki a távnak és egyszerre tudjunk haladni. Ehhez minden résztvevőnek egyénileg kell felkészülnie, azonban tavasszal tartunk egy közös nagy próbatekerést, ahol majd (még időben) kiderülnek az egyéni felkészülési hiányosságok :-)

A túra időpontját a résztvevők igényeinek megfelelően határozzuk meg, figyelembe véve a 2006-os versenyeknaptárat is. :-)

A weboldalon hamarosan megtalálhatóak lesznek apró publikus információk az eddigi jelentkezőkről. :-)

Infók:
GuruZo Creative Commons License 2005.10.10 0 0 2

Köszönjük.

 

Maradok én is , pedig majdnem meggondoltam magam :-))))

Előzmény: FLOW (1)
FLOW Creative Commons License 2005.10.10 0 0 1
Helló!

Engem érdekel a dolog... ;-)
enakivagyok Creative Commons License 2005.10.10 0 0 0
Eddig 0 érdeklődő.
GuruZo Creative Commons License 2005.10.10 0 0 topiknyitó

Sziasztok

 

Budapest-Split-Budapest 2006
Kerékpáros teljesítménytúra Budapestről a horvátországi Split városába

14 napos túra, melyből 5 nap odautazás, 4 nap eltöltése Split-ben, majd további 5 nap hazautazás. A túra résztvevőit több gépkocsi kíséri, mely a csomagszállítást és a résztvevők ellátását biztosítja. Az utazás alatt a szállás kempingekben történik, míg Splitben apartmanokban helyezzük el a túra résztvevőit. Splitben a 4 nap alatt szabadprogram, tengerpart, pihenés és szórakozási lehetőségek...
A túra végeztével az élménybeszámolók, valamint fényképek ezen az oldalon lesznek megtekinthetők.   www.bp-split.fw.hu

 

Mindenkit szívesen látunk a csapatban !!!!!!

 

 

 

 

bp-split 2006

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!