Ne feledkezzünk meg arról sem, hogy Vezérünk, a Főtitkár elftárs rámutatott: a Mozgalomban nincs helye a becézgetésnek! (ezt Fletó et. is megtanulhatná!)
Gombaperkeltet galussal (nem becézgetünk eftásam!)?? A dekadens nyugaton legfejjebb. Mink a szaftosat is frissensült szalmakrumlival esszük. És macskapöcspaprikával.
Mi pedig Pionyírka etnőtől tudjuk meg, hogyan is zajlik egy Pártszerű választás - a törpök között. Közben erősen úgy érezzük, hogy ilyet már láttunk valahol - és nem a törpök között.
Az akkor volt, amikor az Index legpögrősebb topikja a "Mi ez a zöld izé itt fenn" vagy valami hasonló címet viselte, és általános közfelháborodást keltett, hogy az index jól megszokott hátterére sms-s fal került.
Apropó sms-fal, melyen beérkező pikáns üzeneteket csak fejtegette a jónép...
Ugye pionyírka eftársnő a mozgalomban tudta meg, mit jelent az SM rövidítés...
Testvéri látogatást szerveztünk a Csak röviden topikba is: wizes elftárs véletlenül "lelőtte" a mi 55000-ünket, és cserébe felajánlotta, hogy mi is lőhetünk náluk. A 133333-ik CsR hozzászólást végül az Ezredes elftárs lövi le, egy szép montázzsal.
Nem feledhetem el, hogy a dicsőséges Tanácshatalom 85. évfordulóján, 2004. 03. 21-én, a hajnali sötét órákban bugyetzsity elftárs végleges kolimai beutalót kapott egy általános moderátor elftárstól. Ekkor születik meg a díszegyenruhába bújtatott másik elvtárs, a Búvárparancsnok.
Még aznap este, a Marximban tartott Kongresszuson a Párt telefonos kampányba kezd, a Zindeksz esemesfalát felhasználva, bugyetzsity elftárs "rehabilit Állásáért" (ezt erősítendő, közben oldalfüggetlen szimpátiatüntetés zajlik a moderátori topikban is). A haladó gondolkodású moderátor elftársak végül áttörést érnek el: bugyetzsity elftárs egy hét múlva hazatérhet Kolimáról.
Jó reggelt Tatjana! Szerintem a kampánycsendben vegyük elő a bulvárlapokat, és foglakozzunk Majka, Geszti P. magánügyeivel, háromlábú tehenekkel, és tanyasi baltás vigadalmakkal. Az ötletet az adta, hogy tegnap mikor vásároltam a boltban, az előttem álló 50 éves forma lakósági női entitás (az entitás nem túlzás mert mázsa fölött volt), na szóval vásárolt 4 különféle bulvár napilapot. Nem is tudtam hogy van ennyi összesen, de tüzetesebben megnéztem az újságost és rájöttem hogy ez csak a töredék. Még mondják hogy a lakóságnak nincs igénye a magas kulturára! Szerintem legalább akkora lelki igényük van mint a fasizmusra, sőt szerintem nagyobb!
Lftássam, mijaz az imprilista fogalom hogy cél szeméj??? Ijen nincs. Odacsapunk osztán majd aki forgács volt asztat rehabilit Álljuk. Ha mind forgáts volt - hát akor mind fotgács volt. Van hogy az ember komenist NAGYON gyalul. Nem véletlen hogy nagy Lftássaink mint Lenin és Sztálin, Szamuely és Rákosi nem foklalkosztak ojan impirilista szemvényfesztésel mint birosági tárgyalás, bizonyitékok meg védelem. Fel kel akasztani a fél (ha esös az idö az egész) falut abol tanul a kulákpokk. Asztán majd rehabilit Állunk. Meg az elözö Párt Fött Titkára kennyük az egészett. Prolet Ár Előzmény: Fedoszejev (51746)
Azért lássa be, nickek múlttal egyetemben történő eltörlésére akadt példa a fórum történetében. :) Igaz, olyan kevés volt, amikor a szoft emberi (akarom mondani moderátori :)) beavatkozás nélkül, magától hajtotta végre a feladatot.
Daragaja, na és a slágerlistájára emléxik-e még? ;)
Igaz, tatjanka etnő meg egy ízben lelkipásztornak titulálta magát, aki pásztorórákat ad. :))
És ha már tatjanka etnő: azért neki sikerült az, ami csak a legnagyobbaknak. A múltját és eredeti nickjét végképp eltörölték, mely után tatjanka etnő elhatárolódott saját korábbi önmagától és sikeres lobbitevékenységbe kezdett a Peacefight Corporation Ltd. Inc. Etc. élén.
- Fuxi kapitányt kitiltják a fórumból tiltott önkényuralmi jelkép használata miatt. (egy alsónadrágon)
- Az IKE tagjai látogatást tesznek a PÁRT honlapján. Az eseményt törölt topikok tucatjai és néhány mszp-s címről érkezett vírusos levél dokumentálja.
- Jóósnő tündöklése és bukása
- Soltika küzdelmes élete(i) és halála(i)
- A mozgalom nagysikerű könyvkiadásba kezd Ócsított könyvtár néven
- Az IKE egy fél napra méltó köntösbe bújik: Stirlitz eftársnak köszönhetően Leninfejek lepik el a hátteret, a Párt dicsőségét banner hirdeti, a hangszórókból pedig felcsendül a szovjet himnusz. Stirlitz eftárs fáradságáért kolimai nyaralást kapott jutalomba.
- A mozgalom tagjai a marxista szemináriumon elsajátítják a marquee html kód használatát (bár ugye nem vagyunk HTML-suli, ugye, kis Sumák eftárs?).
Az új fegyver hatására az Auróra cirkáló balról beúszik a topikba.
- A mozgalom tagjai baráti látogatást tesznek az origó fórumán.
- A pixelesztergályos szakszervezet elkészíti első naptárát
- Az IKE első, ám annál nagysikerűbb kongresszusa a MARXIMban
- A második kongresszus a Favoritban.
- A harmadik Almádiában.
- A negyedik az Építészpincében.
- Az ötödik, zártkörű a Buena Vistában.
- A hatodik megint csak a Marximban.
- Aztán a Zöld Kapuban.
- Aztán újra Almádiában.
- Majd ismét Marxim.
- És megint Favorit.
- És megint Marxim. :)
Sztárvendégek voltak:
- Lenin elvtárs
- Horn és Kovács eftárs, papíralapon, életnagyságú kivitelben
Kellékek voltak:
- jó sok szakirodalom,
- kitüntetések, öndunábalövő pisztoly, piros ferrari
- jó sok üveg MunkáSÖR
- Az IKE tagjai on-line kísérik figyelemmel, ahogy Hkovács eftárs feje fölül eltűnik Marx és Engels
- Képzett proletár eftárs feloldja a feloldhatatlant: aki forgáccs lesz, majd rehabilitálja a PÁRT
- Fedoszejev eftárs nagy sikerű töhténetek mesélésébe kezd, a Vöhöskatonáhól és a Vöhösgáhdistáhól.
Ideje megteremtenünk a pártegységet a fórumon. Mégiscsak röhejes, hogy erőnket szétforgácsoljuk, s miközben a reakció röhög a markába, mi elvérzünk a lakótelepekként tornyosuló topikok útvesztőiben !! Tartsunk taggyűlést, szervezkedjünk !! Elvárom, hogy a Ságvári sejt tagjai élen járva jelenjenek meg ebben a topikban. Névszerint káderosztály, Első titkár, Pupu (ő most illegális pártfeladatot kapott), Lajos bácsi és béluskalászló elvtársak. Javaslatom az első taggyűlés napirendjére:
1. November 7. közeleg ! Sehol nem tartunk az ünnepi dekorációval !!
2. Pupu elvtárs beépülése álruhában a kapitalisták fészkébe.
3. Politikai programírás.
4. Egy hetes nyaralás a népi Koreába. Döntés a kiutazó személyéről.