Keresés

Részletes keresés

faqkac Creative Commons License 2005.10.05 0 0 82

"Igazából nem vágom, miért akar a Fidesz nevet változtatni?"

 

Hááááát.... a helyükben már én is szégyellném!!!!

Előzmény: Tyb (45)
schgy Creative Commons License 2005.10.05 0 0 81
"annak mi köze Szili demokráciafelfogásához?"
Erre a kérdésedre épp neked kellene válaszolnod :-), mert pont te kötötted össze a kettőt a 6-os hozzászólásodban így:
"Bion. Szili állandó szómegvonásai sokkal demokratikusabbak."
, amit erre tartottál válasznak:
"Lásd például Deutsch tegnap ülésvezetését."
Jelezném,hogy azt értem, hogy Deutsch-nak mi köze a FIDESZ-hez.
schgy
Előzmény: Wic (27)
bormester Creative Commons License 2005.10.05 0 0 80
toi-toi szövetség.

Én már egy jó ideje használom, és mindenki azonmód tudja, kikről és miről van szó (legföljebb nem tetszik). Első emberének megnevezése pedig nyugodtan lehet az

übü király,

minthogy a szóban forgó úrnak amúgy is szűkös a magyar jogrend, és nem célszerű vele kapcsolatban olyan titulusokat használni (pártelnök, képviselő, etc.), amelyek a magyar alkotmányos intézményekbe való beilleszkedésének (egyáltalán azok respektálásának) hamis asszociációját keltenék. Ezt is használom régóta, ezt is mindenki egyből megérti.
Free D Creative Commons License 2005.10.05 0 0 79

Szerintem a fiatalkort kinőtték, tehát a FIDESZ-t el lehetne már hagyni (meg a liberális gondolkodást is, ami akkoriban volt jellemző, mikor ezt a nevet adták).

 

Maradhatna MPSZ.

 

Úgyis egyre jobban hasonlít az MSZP-re.

 

Mindkettő mindenáron hatalmat és pénzt akar.

 

(Igaz, az egyiknek -akarom mondani a másiknak- nagyobb tapasztalata van a gátlástalanságban, félrevezetésben, néphülyítésben és -nyomorgatásban.)

Amart Creative Commons License 2005.10.05 0 0 78
Érdemes végignézni a javasolt neveket, elég jó véleményt tükröznek.
Előzmény: manipula (46)
laca137 Creative Commons License 2005.10.05 0 0 77
tokaji tök ajja , párt

-van aki guritja

-van aki rugdossa

éljen a tökajja



Előzmény: Pinarius Mamertinus Rufus (75)
Uránusz Creative Commons License 2005.10.05 0 0 76

Nem rossz... nem rossz...

de egy másik topikban valaki javasolta, hogy a logo legyen naracssárga mezőben egy ici-pici Orbán kép aztán arról mindenki úgyis tudni fogja, hogy kikről van szó.. név már nem is kell...

:)

Előzmény: Pinarius Mamertinus Rufus (75)
Pinarius Mamertinus Rufus Creative Commons License 2005.10.05 0 0 75
Magyar Mini-Jónás Párt?
Előzmény: Uránusz (72)
Uránusz Creative Commons License 2005.10.05 0 0 74

jogos... tényleg mi lenne velünk megfürdés után itt:)))))

 

de talán ha az alábbi logó-m mellé nevet találnál???

:)

Előzmény: Pinarius Mamertinus Rufus (71)
Uránusz Creative Commons License 2005.10.05 0 0 73

jogos... tényleg mi lenne velünk megfürdés után itt:)))))

 

de talán ha az alábbi logó-m mellé nevet találnál???

:)

Előzmény: Pinarius Mamertinus Rufus (71)
Pinarius Mamertinus Rufus Creative Commons License 2005.10.05 0 0 71
a Párt már volt, Qqberci olvtárs találmánya.

Papagáj Párt nem jó; még elviszi őket a mostanában oly divatos papagájkór, aztán itt állunk megförödve.

Előzmény: Uránusz (69)
Uránusz Creative Commons License 2005.10.05 0 0 72

Hát nevet nem igen tudok de

logót igen:

 

Ime:

Uránusz Creative Commons License 2005.10.05 0 0 70

a lényeg a kép a logó lemaradt:)

 

Előzmény: Uránusz (69)
Uránusz Creative Commons License 2005.10.05 0 0 69

Akkor már inkább legyen egyszerûen A Párt! Vagy ilyen már volt?

 

 

Hát szvsz. ilyen még nem igen volt a magyar történelemben mint amilyen ők!!!

:)

 

 

de ha gondolod lehet:

 P.apagáj P.árt/almas/

 

Aztán ha keresztezed őket kijön egy narancssárga (helyett egy rózsaszín:)))

Előzmény: Qqberci (48)
lát6atlan Creative Commons License 2005.10.05 0 0 68
Öreg Antidemokraták Szövetsége.
Powersystem Creative Commons License 2005.10.05 0 0 67
Én azt a p bötüt lecserélném egy d-re :-)
Előzmény: Pinarius Mamertinus Rufus (66)
Pinarius Mamertinus Rufus Creative Commons License 2005.10.05 0 0 66
Pákó Párt.
Előzmény: Powersystem (65)
Powersystem Creative Commons License 2005.10.05 0 0 65
Egy mindenkiért mindenki orbánért pártja
Előzmény: Pinarius Mamertinus Rufus (62)
Daemon Creative Commons License 2005.10.05 0 0 64
Vagy régi kedvencem: FIatal DEmagóg SZarkeverők, és akkor még a rövidítés is maradhat.
Daemon Creative Commons License 2005.10.05 0 0 63
Bizonyám Kis Öcsi! :P
Előzmény: Turulmadár (61)
Pinarius Mamertinus Rufus Creative Commons License 2005.10.05 0 0 62
Ez nem jó :-((( az euban is meg kell jelenni: Party of the Gay Boys?
Előzmény: Powersystem (60)
Turulmadár Creative Commons License 2005.10.05 0 0 61
Megint itt vagy, Nagy Testvér?
Előzmény: Daemon (59)
Powersystem Creative Commons License 2005.10.05 0 0 60

Vidám fiúk pártja :-)

 

 

Daemon Creative Commons License 2005.10.05 0 0 59
Sokoldalú Köpönyeg Szövetség?
Daemon Creative Commons License 2005.10.05 0 0 58
Ez nem rossz, csak a szöveget módosítsd: "Munkaundor, biztonság" :)
Előzmény: szutyok (51)
Törölt nick Creative Commons License 2005.10.05 0 0 57
Ígéreteket Számonkérők Pártja.
Vagy: Kövérrépák Pártja.
Qqberci Creative Commons License 2005.10.05 0 0 56
Esetleg Ártunk? ... és Orbánunk...
Előzmény: Pinarius Mamertinus Rufus (55)
Pinarius Mamertinus Rufus Creative Commons License 2005.10.05 0 0 55
P@ssz@m@, erről lemaradtam :-(((((88 későn jutott eszembe.

De nem-e lenne-e jobb: Pártunk? mert arra ne adj' Isten jól rímelne, hogy Kormányunk!

Előzmény: Qqberci (48)
Qqberci Creative Commons License 2005.10.05 0 0 54
A tetejére még kellene egy szélkakas.
Előzmény: szutyok (51)
Qqberci Creative Commons License 2005.10.05 0 0 53
Akkor már legyen "Legnagyobb Ellenzéki Párt Radikális Arcvonala", röviden LEPRA
Előzmény: Geitenbeffer (50)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!