Keresés

Részletes keresés

Pluhár Balázs Creative Commons License 2011.08.19 0 0 20

Most már ATV-n megszűnt a Pénzözön, a TV2 sem sugározza már a Kvízió, bezzeg a VIVÁ-n hétfő és péntek között 2 órás lett a műsor. Én azt szoktam csinálni, hogy már a műsor előtt lefekszem, kivéve, amikor a VIVÁ-n a Club Chart megy. Pénteken és vasárnap kénytelen vagyok éjfél után lefeküdni, s megvárom, hogy a másik zenecsatornán, az MTV-n az Álmaid szerelme című műsor menjen, hiszen a valóságshow-k engem nem érdekelnek.

NB2 Creative Commons License 2010.10.01 0 0 19
Megint van:))))
diétás kóla Creative Commons License 2008.01.08 0 0 18
Kérdés:

Hová tűnt Rácz Zsuzsi ?!?

hangado Creative Commons License 2008.01.07 0 0 17
Zsófi sztem jó nő, nem kell figyelni mit mond :--)

http://www.gportal.hu/gindex.php?pg=22936021

Híd Creative Commons License 2006.01.19 0 0 16
A barna hajú szerintem jó, de a szőke nagyon szar. Az a Zsófi szép is, helyes is, értemes is, tényleg többre hivatott.
Előzmény: t_matey (13)
tapp Creative Commons License 2005.11.28 0 0 15

Ez a Virítom egy borzalom, a csaj helyes, de a mellérendelt "színészet". Durva.

A VIVA mindig a popvonalat követte. A fix tv-nek vannak értelmes próbálkozásai is. Kéne ott egy erős tisztogatág, akkor egész jó lehetne.

NB2 Creative Commons License 2005.11.28 0 0 14
1. Nekem is bejön:)
2. Ki az?:)
Előzmény: t_matey (13)
t_matey Creative Commons License 2005.11.28 0 0 13

No egen, a játék (és a műsor) nem valami nagy csoda, de mielőtt a szőkét lehúznátok, talán utánanézhetnétek, hogy ki az. Persze tudom, hogy úgysem érdekel senkit, ezért nem is árulom el :)

Mellesleg - szerintem - hihetetlenül jó csaj, akinek elég nagy balszerencséje hogy egy ilyen műsorban csinálnak belőle barbibabát esténként. Simán megmondanám neki, hogy hagyjuk a borítékokat meg a naptárat, csak jöjjön el velem egy randira :)))

lambcloud Creative Commons License 2005.11.02 0 0 12

Most mit mondjak? Aki olyan hülye mint én :))) hogy 1x azért csak próbára teszi a szerncséjét (vagy inkább szerencsétlenségét...) az megérdemli a mínuszokat a telszámláján.

Egyszer bebuktam ennyi. Inkább a kíváncsiság hajtott mint a játék ,,izgalma..." Miután egy kedves nő hang elmondta, hogy: ,,Sajnos most nem sikerült a játékbajutás.." valahogy elment a kedvem.

Szóval ez volt életem első (és utolsó...) telefonos próbálkozása. Azt hiszem más módját kell választanom a meggazdagodásnak :)))

dekóder diler Creative Commons License 2005.11.02 0 0 11
szintén egyetértek a magyar viva kezd egyrte gagyibb müsorokat adni régenn se volt tuljo de akkor viszont volt német viva mióta elveték kénytelen az ember ezt a szart nézni.
fish82 Creative Commons License 2005.10.24 0 0 10

A  kis kábeltévéknél az interact kft készíti (így a VIVÁ-nál) is ezt az igénytelen, primitiv telefonos játékot. A műsorvezető szőke csajt láttam a beiratkozáson, azt se tudta, hogy kell leírni a XIV. kerület irányítószámát. De szerintem ezek az interac-os műsorvezetők eleve tenyérbemászóak. Sőt a viasat3-on indult egy - minden eddiginél - pofátlanabb kvízjáték. Reggel a Koktél.

De visszatérve a Víritomra, a csatornától nem szabad túl sokat várni. A német viva kezd egy nívósabb zenei tévére (az MTV-re gondolok) hasonlítani. A magyar meg a fixtévére (ami mega tré csatorna), ugyanazokat a "zenészeket", "sztárokat" kérdezgetik. A magyar könnyűzenéért, mind a viva, mind a fixtévé sokat tett. Fixtévé kedvenc: fekete pákó. Színvonalas...

Egyik ismerősőm szerepelt a pár-percbe, tudjátok ahol eldöntötte, hogy a "pénz" vagy a "szerelem". Mint kiderűlt az egész egy baromi levajazott cucc volt. Már a játék kezdetekor tudták, hogy ki fog nyerni. Ja műsorvezető lotyó meg (állítólag) másnaposan ment a forgatásokra...

robi001 Creative Commons License 2005.10.10 0 0 9
Koktél! Az öregeket kihagytad! Ja, és tudjátok mi az érdekes? Szinte mindegyiket ugyanaz a cég csinálja...
Előzmény: koktél (8)
koktél Creative Commons License 2005.10.04 0 0 8

Az Ortt szinte áldását adja ezeknek a lehuzós, betelefonálós "játékokra". Hiszen már szinte az összes adón elterjedtek, megrökönyödésemre már a Spektrumon is megy ez a pénzkicsaló "műsor", köztük a yiván is. Főleg a fiatalokra, gyerekekre utaznak, őket lehet a legjobban "behülyíteni", hogy telefonáljanak, és nyernek milliókat. Ők még nem tudják megérteni sokszor, hogy mekkora becsapás az egész. Hisz, ha van esetleg 1-2 ember, aki nyer nagyobb összeget, azt a cég emberei nyernek, beetetés, betelefonáltatnak házon belül és a cégnél marad a nagy pénz.

Az Ortt meg se szólal ez ügyben, csak mossa kezeit az emberek direket becsapásán, pénzkicsalásán. TALÁN CSAK NEM AZ ORTT IS RÉSZESEDIK A LENYÚLT PÉNZEKBŐL, ILLETVE AZ EZT MEGENGEDŐ POLITIKUSOK. KÜLÖNBEN NEM TERJEDT VOLNA EL ENNYIRE A LEGTÖBB ADÓN, ILLETVE A NYILVÁNVALÓ EMBEREK ÁTVERÉSÉT, PÉNZKICSALÁSÁT NEM TÜRNÉK EL SZÓ NÉLKÜL.

Timna Creative Commons License 2005.10.04 0 0 7
Elég gáz, hogy minden faszságért büntethet az ORTT, de a nyilvánvaló lehúzások mehetnek ezerrel a fiataloknak is. Igaz, aki ilyen hülye, az megérdemli :D
Előzmény: RájeN (5)
milendee Creative Commons License 2005.10.03 0 0 6
RájeN Creative Commons License 2005.10.03 0 0 5
Ortt mit tehetne? Semmit. Nincs rá oka.
Előzmény: foldimogyoro (4)
foldimogyoro Creative Commons License 2005.10.03 0 0 4
Csak a vivát gyerekek nézik. Akik a szülőktől kapják a mobiltelefont, és a feltöltést... és erre szórják el... a cég meg gazdagodik. az ortt meg sehol.
RájeN Creative Commons License 2005.10.03 0 0 3
Na de miszte' póue'sz! Kanya'odjon el a'ól a csato'ná'ól, ké'em.
Előzmény: Austin_Powers (-)
fokhagymabors Creative Commons License 2005.10.03 0 0 2
persze én nem nézek vívát soha!
Előzmény: fokhagymabors (1)
fokhagymabors Creative Commons License 2005.10.03 0 0 1

ettől még az agy-rémek is szűkölve húznak vissza az odújukba.

 

és miafranc az, hogy virítom?

Előzmény: Törölt nick (0)
Törölt nick Creative Commons License 2005.10.03 0 0 0
Tévedsz. A bevételszerzés egyik egyszerű módja. Ezt a programot ugyanúgy a Telemédia csinálja, mint a más tv-ken látható emelt díjas baromságokat.
Austin_Powers Creative Commons License 2005.10.03 0 0 topiknyitó
Panem et circenses!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!