Keresés

Részletes keresés

telegraaf89 Creative Commons License 2006.05.22 0 0 825
a vállvédő m-es a többit most nem tom megnézni.
180akárhány cm és 60akárhány kg!
Nem tom te mijen poszton vagy én defensive back voltam, csak szétment a térdem.
Ha adsz egy telcsiszámot akkor majd holnap sulibamenet felhivlak és megbeszélünk mindent.
Előzmény: Kristiano #77 (824)
Kristiano #77 Creative Commons License 2006.05.22 0 0 824
szia telegraaf!

engem érdekelne a felszerelés!!! úgy-ahogy nekem is sürgős lenne, mert amúgy szerintem kurva drága egy teljes felszerelés. milyen méretűek az egyes darabok? Te milyen magas vagy és hány kiló?

üdvözlettel, Kelemen Kristóf
telegraaf89 Creative Commons License 2006.05.22 0 0 823
HEllo mirmidonok!
Van egy pár cuccom eladásra: (Budapest)
-Benson Condor I vállvédő (15 900)
-combvédő (3 000)
-csípő és farkcsontvédő (3 000)
-csípővédőtartó nadrág (2 500)
-térdbédő (1 500)
-edzőgatya (4 000)
-öv (500)

A zárójelekben az az ár van ammeniyért ezeket most be lehet szerezni a www.american-football.hu honlapon. Ezek összege 30 400FT, de és ezeket most csak 23 000Ft -ért adom. A felszerelésnek van egy kb 4-5 hónapos előélete, találkozott farkasokkal, óriásokkal, ragadozókkal, és démonokkal. Kifogástalan állapotban van! Sürgős lenne!!! Akit érdekel az dobjon egy SMS-t (0670-562-72-42)
Ha érdekel akko lécci mihamarabb írjatok, mer nagyon sürgős lenne. Ha a napokban jelentkeztek akkor adok ajándékba egy umbro sportszárat, igény szerint sötétkék vagy fehér színben!
Soni (Knights #98) Creative Commons License 2006.03.17 0 0 822
Valamit esetleg bővebben?
Achilles#13 Creative Commons License 2006.03.07 0 0 821
Megszűntünk!
Mao Black Knight Creative Commons License 2006.03.06 0 0 820
Mi történt veletek, srácok?
Kristiano #77 Creative Commons License 2006.02.17 0 0 819
további sok sikert a karrieredhez...
Leclerc Creative Commons License 2006.02.17 0 0 818
Mivel ezen topic értelmét vesztette, te is tehetnéd ugyanezt!
Előzmény: Kristiano #77 (817)
Kristiano #77 Creative Commons License 2006.02.16 0 0 817
már mész is? sajnálom...

hát akkor szia
Leclerc Creative Commons License 2006.02.16 0 0 816
Tipli...
Előzmény: Kristiano #77 (815)
Kristiano #77 Creative Commons License 2006.02.15 0 0 815
helló mindenkinek!!!

aki nem tudná, a BUDAPEST MYRMIDONS, mint csapat megszűnt létezni. köszönjétek meg az ELNÖKÖTÖKNEK!!! de nem szabad elkeserdeni, mert a maradék emberekből, kb.:15-16 fő, új csapatot alapítunk. tehát: Szombaton EDZÉS 12:50-kor talákozó a Margit-sziget főbejáratánál a buszmegállóban (Margit-híd). Aki nem tud jönni az jelezze vagy a HEAD COACH-nak, vagy nekem.

Tisztelettel: Kristóf QB#17, a Myrmidons ex-csapatkapitánya


u.i.: akinek ez a csapat megszűnés újdonság, az bővebb felvilágosítást kaphat a szombati edzésen.
Achilles#13 Creative Commons License 2006.02.15 0 0 814

A lényeg csak az, hogy

 

PIROS

 

 

vagy

 

KÉK

 

 

????

Kristiano #77 Creative Commons License 2006.02.14 0 0 813
mégegyszer leírom a biztonság kedvéért.

a holnapi véradáson mindenki számára KÖTELEZŐ a megjelenés. 17:15-ig várunk a megbeszélt helyen (M3-as metró kijáró a Népligeti megállónál az aluljáróban). aki nem tud jönni vagy nem tud oda érni, az kérem hogy értesítse az edzőt vagy enegem. fontos, hogy minél többen ott legyünk, mert fontos csapat megbeszélés lesz.


Köszönettel: Kristóf QB#17, csapatkapitány
Leclerc Creative Commons License 2006.02.13 0 0 812

 

 

Leclerc Creative Commons License 2006.02.13 0 0 811

Képek a tegnapi Pro Bowl-ról!

Kristiano #77 Creative Commons License 2006.02.13 0 0 810
2006.02.15-én véradás. minden csapattagnak kötelező a megjelenés. ha nem ad(hat) vért akkor is. aznap délután 17:00-kor találkozunk a népligeti metró kijáratánál, az aluljáróban. ha valaki, valamilyen oknál fogva nem tud eljönni, az kérem jellezze a HEAD COACH-nak vagy nekem. bárhogyan, csak jelezze. nagyon fontos, hogy az egész csapat ott legyen. tényleg nagyon fontos. nem azért írom, hogy elgyertek, hanem, mert életbe vágó.




Tisztelettel: Kristóf QB#17 csapatkapitány
Leclerc Creative Commons License 2006.02.06 0 0 809

Én nyertem:D

 

Na jó nem, kapsz cserébe képeket a tegnapi Super Bowl-ról!

 

 

 

 

 

 

Wolf3x6 Creative Commons License 2006.02.06 0 0 808

 

NFL 2005 CHAMPIONS: PITTSBURGH STEELERS

Wolf3x6 Creative Commons License 2006.02.05 0 0 807

Ilyet én is kaptam a szombati edzés játék részén!:D

120 kilós új tagot rántottam magamra. A gerincemnek jót tett!:D

Előzmény: Leclerc (805)
Wolf3x6 Creative Commons License 2006.02.05 0 0 806

Leclers!

Nem akarsz áttérni a mostani fórumunkra?

Amúgy hogy áll az általad hírdetett kép-verseny?

Előzmény: Leclerc (805)
Leclerc Creative Commons License 2006.01.31 0 0 805
Leclerc Creative Commons License 2006.01.28 0 0 804

Hamm!!!

 

Achilles#13 Creative Commons License 2006.01.25 0 0 803

Szia!

 

Én személy szerint tőled hallok először erről az "összeesküvésről"!

Mivel mi már egy másik fórumot használunk, kevésszer tévedek erre, mások meg még kevesebbszer, úgyhogy megkérlek ha van valami konkrét infód akkor azt a honlapunkon található fórumon tedd közzé, vagy mailban írj! Viszont ha lehetne egy kérésem irányodba; a neved elárulod?

 

A szponzoráció kérdésében meg annyit, ha valóban szeretnél támogatni egy csapatot, akkor ne a pletykákra hagyatkozz, hanem menj le pár edzésre, nézd meg őket, beszélj a vezetőséggel, játékosokkal. Valószínűleg az általad említett csapatoknak kevésbé van szükségük arra a  "nem nagy pénzre", mivel ők már túlléptek a kezdeti nehézségeken. A mi csapatunkból kiindulva viszont azt kell mondjam, az a pénz igenis sok, hiszen többb tucat lelkes kezdőnek biztosítana lehetőséget a játékra. Szóval arra kérlek ne ülj fel minden híresztelésnek, bízz abban amit a két szemeddel látsz! A kemény munkának, a sok edzésnek, a rengeteg verítéknek, hiszen ezek teszik naggyá a sportot, nem a szóbeszéd!

 

Üdvözlettel:

Németh Bence "Achilles#13" QB

A Budapest Myrmidons csapatkapitánya

Előzmény: urlacher (802)
urlacher Creative Commons License 2006.01.25 0 0 802
Üdv amerikai foci csapatok, játékosok, edzők, szervezeti tagok és foci rajongók!

 

Egy kérdéssel fordulok hozzátok! A hetekben felmerült a hír, miszerint megalakul a Budapest Cowboys (Új Generáció) Varga Pisti szárnyai alatt a Vipers tagokból (kb. 50 fő) és Giants tagokból (kb.10 fő).

Ezzel kapcsolatban hallottam az alábbiakat hiteles forrásból.

 

Árpa Attila nem nézi jól szemmel a Bp. Cowboys megalakulását, sőt az általa úgy utált Giants vezetőt Stefánt megkereste, hogy csatlakozzon ahhoz a „konzorciumhoz” amely kizárja a Budapest Cowboyst a magyar bajnokságban való indulástól. Ahogy én tudom a két fél meglehetősen utálta eddig egymást, de úgy látszik egy „derék cél” érdekében egymásra találtak. Felmerültek, mint szövetségesek – ezekhez sajnos nem tudok hozzá szólni, mert ezt az információt nem tudtam leellenőrizni – az alábbi csapatok Norht Pest Vipers, Debrecen Gladiators, Budapest Blacknights, Eger Hereos. Kérem a fenti csapatok vezetőit, hogy cáfolják, vagy erősítsék meg a fenti hírt. Hangsúlyozom az alábbi csapatok nevét, megemlítették, feltételezésként kezelem, de a giantset biztosan tudom, mert hiteles a forrásom ezen a vonalon.

Egyébként, amit nem értek még, hogy a St Lawrence Giants csapat még csak be sincs jegyezve, nem is MAFL tag, hogy tud szavazni liga ügyekben?

Szeretném megkérdezni, hogy hogyan lehetséges ez? Hogyan lehetséges az, hogy a média fenegyereke, aki az amerikai foci imádója és a magyarországi amerikai fociért állítólag mindent elkötelező ember, ilyenre vetemedik? Ilyen előszelekkel indul a második hungarian bowl? Az ember azt hinné, ez nem fordulhat elő, vagy csak maximum a magyar labdarúgásban. Szomorúan hallom, hogy ilyen mocskos dolgok előfordulnak az általam szeretet sportágban, azt hittem ez más lesz, végre egy tiszta, érdekektől mentes sportszervezet jön létre. Mint szponzor szerettem volna részt venni a magyar amerikai fociban - mivel régebbi sportsérülésem nem teszi lehetővé, hogy mint játékos élvezhessem ezt a remek sportot- úgy gondoltam, adok egy évet, és ha minden jól megy, mint szponzor áldoznék azért, hogy ha már nekem jött össze a játék, másoknak erre meg legyen a lehetősége és azért magamra is gondolva, ha csak mint néző, de élvezhessem a magyar amerikai focit. (nem nagy pénzre kell gondolni, de egy csapat felszerelése biztos kijönne belőle)

A fenti beírást bemásolom az összes MAFL portálján található magyar amerikai csapat fórumába és várom a mielőbbi válaszokat, bízva abba, hogy sikerül meggyőznie a csapatoknak, hogy a fentiek nem fordulhatnak elő ebben a sportban.

 

 

A válaszokat előre is köszönöm

Üdvözlettel:

Urlacher

kicker Creative Commons License 2006.01.20 0 0 801
Sziasztok!

Ha van köztetek olyan játékos, esetleg rúgó, akit érdekelne egy 2-3 napos rúgótábor valamikor júliusban az jelezzen nekem! Peter Kramberger (Európa legjobb) rúgója és én szeretnénk szervezni egy ilyen kiértékelő, tanító tábort európai rúgóknak és puntereknek. Most szerzünk kontaktokat és lassan küldjük ki őket.

Eddig van német, holland, angol, spanyol, francia, osztrák, dán, svéd, norvég és magyar érdeklődők.

Mi ezen nem próbálunk pénzt keresni, ezért mindenki magának fizetné a szállást, kaját, repülő illetve kocsiutat. Természetesen segítünk ha érdekel a dolog.

Akit érdekel jelentkezzen itt: gaborsviatko kukac yahoo pont com mailre.

Írd le a neved, melyik csapatban játszol, hány éves vagy, hány év tapasztalatod van és adj meg egy email címes elérhetőséget.

Üdv,
Sviatkó Gábor
K/P #1 Budapest Wolves
barna. Creative Commons License 2006.01.19 0 0 800

Hát holt lélek még nem vagyok (egyelőre), de azért még néha-néha feljövök... Szerintem használhatnánk ezt a fórumot, ha már egyszer itt van, arról nem is beszélve, hogy ez sokkal áttekinthetőbb, mint a privát.

Nah, szoval jöjjettek ide is!

 

U.I.: Ez volt a 800. hozzászólás!!! 

Wolf3x6 Creative Commons License 2006.01.19 0 0 799

Ide meg még járnak holt lelkek?

Akkor mégsem halt ki teljesen.:)

Leclerc Creative Commons License 2006.01.16 0 0 798
Total.Comrade Creative Commons License 2006.01.09 0 0 797
Nah, skacok ma nem megyek, mert tanulnom köll. Talán szerdán már megyek... Csuma
Achilles#13 Creative Commons License 2006.01.05 0 0 796

Sziasztok!

 

Aki még nem regisztrált az új fórumra az tegye meg! Egy időpontváltozás is történt, a január 7.-ei edzés 14:00-kor fog kezdődni!

 

Go Myrmidons!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!