Keresés

Részletes keresés

rez Creative Commons License 2006.07.10 0 0 90

Csak 100-at? En tobbrol olvastam, no de mindegy... Vegul is ma majd megszorit...

Igy visszateteti a kasszaba amit korabban kivett... Masokkal teteti vissza...

Előzmény: nommo (89)
nommo Creative Commons License 2006.07.10 0 0 89

azzé ne legyünk igazságtalanok,

 

                              C S A K !!!!!   100 MILLÁT CSALT

 

                                             C S A K !!!!

 

Ez még belefér a coci "erkölcsbe"!))

Előzmény: rez (87)
nommo Creative Commons License 2006.07.10 0 0 88

IGEN! MEGCSINÁLTA!

BELEHÚZOTT!

Előzmény: rez (87)
rez Creative Commons License 2006.07.10 0 0 87
Gyurcsi Bohoc adoreformer lett...
s f Creative Commons License 2005.10.05 0 0 86

A kussolás sokat sejtető: vihar előtti csend...

Pörölycsapás következik, súlyos dolgok buknak ki hamarosan!

 

Törölt nick Creative Commons License 2005.10.04 0 0 85
ja
Előzmény: Törölt nick (83)
Törölt nick Creative Commons License 2005.10.04 0 0 84

Ahogy mondod. S nyilván te is tudod:  nem csak hogy a Magyar Televízió elnevezésű valamit is a mi pénzünkből tartják fenn, de a legszélsőségesebb kis ellenzékellenes hecclapokban is benne van a pénzünk - különböző "pályázati támogatásokon" keresztül. Így megy ez. Amíg hagyjuk.

Előzmény: Törölt nick (83)
Törölt nick Creative Commons License 2005.10.04 0 0 83
A jelenlegi reklámkampányra egyik benfentes MSzP-s ismerösöm szerint havi szinten 45 milliárd forintot költ a gyurcsányi az adófizetők pénzéből, bátran és biztonságosan.
Saját pénzükön hülyitenek meg minket ?
Előzmény: Törölt nick (82)
Törölt nick Creative Commons License 2005.10.04 0 0 82

Gondolom nem vagy meglepve? Természetes, hogy az INDEX nem enged a nagyközönség elé hibás gondolatokat illetve nem engedi meg olyan tények széleskörű terjesztését, melyek hibás gandolatokat válthatnak ki. Ha nem fognák meg rögtön az elején,  tömegek kezdenének helytelenül gondolkodni - egyáltalán gondolkodni. Márpedig ez nem lehet cél, igaz? Na ugye. Néhányszáz  lököttnek megengedik, hogy mindenfélét gondoljon meg írkáljon összevissza: csak az alattvalók széles tömegeinek a gondolkodását ne zavarják össze.

 

Az Index vigyázz rájuk, óvja őket a magunkfajtáktól! :)))

Előzmény: rez (15)
Törölt nick Creative Commons License 2005.10.03 0 0 81

Jajjjj, ha tudtam volna, hogy te vagy a silverfish és még többféle néven megnyilvánuló szélsőjobbos kis olvtárs! Ismerem a nézeteidet, láttam már sok helyen. Mi van, most ezen hadakozol?

 

Hát nézzük azért át egy kicsit ezeket az idézeteket.

 

BabaLaci : Nagygyűléseken kezet csókolsz, szegény szerencsétlen.

 

Silverfish : morális profilom és karakterisztikám boncolgatása, iskolázatlan, analfabéta, gyáva, fal mellett osonó, modortalan, sértegető, nagypofájú, ocsmány, dehonesztáló, nem homo sapienshez méltó.

 

Nem kellene elrohannod bocsánatot kérni a Meakulpába, kedves kis szélsőjobbos olvtársam???????????????????

Előzmény: s f (76)
s f Creative Commons License 2005.10.03 0 0 80
sajnálom, a múlt heti szerverhibáig, ugyanezt találtad volna a másik helyen is


Egyébként itt nickek beszélgetnek, virtuális halacskák úszkálnak a virtuális uszodákban, amikor pedig egy virtuális halacska azt mondja egy virtuális ázalékállatkának, hogy nem szeretné megkostolni, akkor ahhoz csak virtuális értelemben kell viszonyulni...

~~~~
Előzmény: ALBI (79)
ALBI Creative Commons License 2005.10.03 0 0 79

Nem egészen !

 

De ugye ez nem a Te honlapod ?  :)

Előzmény: s f (78)
s f Creative Commons License 2005.10.03 0 0 78
Mit találtál?
EZT__@@@@@@?
Előzmény: ALBI (77)
ALBI Creative Commons License 2005.10.03 0 0 77
s f válasz | megnéz 2005.10.02 20:54:05 (57)

A soraiddal kitárulkoztál, tökéletes morális profilodat, karakterisztikádat tálaltad fel.
Hát, nem szeretnék veled jobban megismerkedni.

Előzmény: BabaLaci (45

  

Én meg veled szerettem volna megismerkedni  ráklikkeltem ide:  http://www.~.com/  ugye Te is tudod mit találtam itt ???

 

Hogy is van ez ??

 

Előzmény: s f (76)
s f Creative Commons License 2005.10.03 0 0 76
Idézetek tőled:
"Te nagygyűlésekre mászkálsz és kezet csókolsz, én a barátaimmal beszélgetek és újságból, interneten tájékozódok."
"Szegény szerencsétlen, már csak erre futja?"
"Elfelejtettél lehazaárulózni és nemzetárulózni!"


Akár, bizonyos szakmai érdeklődés okán is, felteszem a kérdést, hogy milyen logika, milyen ració mentén működsz? Insztinktív megnyílvánulások ezek, nem homo sapienshez méltók...
Előzmény: s f (75)
s f Creative Commons License 2005.10.03 0 0 75
Ehhez te nem vagy elég jó.
Egyébként is elképzelhetetlen, hogy ilyen súlyos vádakkal illessem az indexes nickeket. Nem illő, sőt nagyon gyáva attitűd a téma, a felvetés, a vélemény támadása helyett, az ellenvélemény hangoztatóját minősítgetni. Tehát neked is csak azt tanácsolhatom, hogy többet ne szidalmazd ocsmány, dehonesztáló módon azokat, akik másként gondolkodnak, mint te.
Előzmény: Törölt nick (71)
Törölt nick Creative Commons License 2005.10.03 0 0 74
Gyuribá', maga csak TISZTÍCCSA tovább a szennyvizet....
Előzmény: kogy (70)
Törölt nick Creative Commons License 2005.10.03 0 0 73

Lásd 71.

Előzmény: kogy (70)
Törölt nick Creative Commons License 2005.10.03 0 0 72
Ebben lehet valami.
Előzmény: Devil Inside (69)
Törölt nick Creative Commons License 2005.10.03 0 0 71

Elfelejtettél lehazaárulózni és nemzetárulózni!

 

Csak hogy segítsek.

Előzmény: s f (67)
kogy Creative Commons License 2005.10.03 0 0 70
lacika a babák szintjéről: Irod:
"én a barátaimmal beszélgetek és újságból, interneten tájékozódok."

Na látod, te vagy a balib ideális balekja. Ilyenekre építik a hatalmukat. Na nehogy azt hidd hogy bevesznek a buliba. ÁÁÁÁ, cak kihasználnak. A te barátaid nyilván hasonszőrü kommunisták, az újságok amiket olvasol szemérmes illedelmességgel nem foglalkoznak a miniszterelnököd uszodájával, csak a nem létező orbánbányákat fujják, az interneten meg nem olvasol, csak írsz (baromságokat).
Te kellesz nekik, hogy az egész országot maguk alá gyürhessék. Aztán majd lesz valami az államadóssággal. Ha kiüt a balhé, az se baj, majd egy ciklusra átadják a látszathatalmat, aztán ha rendeződnek a dolgok, majd visszaveszik azt is. (Lásd rendszerváltás forgatókönyve)
Előzmény: Törölt nick (60)
Devil Inside Creative Commons License 2005.10.03 0 0 69
Szvsz adóelkerülésnek hívják azokat a technikákat, amelyeket Gyurcsány csinált. Ezzel még így önmagában nincs is semmi gond, csak kissé hiteltelenné teszi, amikor a gazdaság kifehérítéséről beszél, az pedig kimondottan irritáló, mikor azt mondja, hogy a "gazdagoknak" (értsd, évi több mint 4-5 millió forintot keresőknek) be kell látniuk, hogy többet be kell dobniuk a közösbe.
Előzmény: Törölt nick (65)
Devil Inside Creative Commons License 2005.10.03 0 0 68
"Emelte némiképp a közalkalmazottak számát a hivatalokban, hogy az Eu csatlakozással együttjáró megemelkedett munkaerőigényeket kielégítse."

Ez igen fájdalmas poén volt, ehhez ma még nem ittam eleget.
Előzmény: Válam (35)
s f Creative Commons License 2005.10.03 0 0 67
"szerencsétlen"
Ilyet itt leírni a gyávaság biztos jele.
Nyilván te vagy az, aki a való életben a fal mellett oson, itt azonban modortalan, sértegető, nagypofájú.
Előzmény: Törölt nick (66)
Törölt nick Creative Commons License 2005.10.03 0 0 66
Szegény szerencsétlen, már csak erre futja?
Előzmény: s f (63)
Törölt nick Creative Commons License 2005.10.03 0 0 65

Ezután nyugtáztam, hogy ok, te is adócsalásnak látod

 

Nem. Egyszerűen rád hagytam. Az ítélet már úgyis megszületett a jobbosok fejében, tehát ellenvetésnek helye nincs.

Előzmény: mmormota (64)
mmormota Creative Commons License 2005.10.02 0 0 64

Mellébeszélsz.

 

Nem értem. Kérdeztem, lehet-e ezt másként látni, mint adócsalást.

 

Erre azt válaszoltad, sokan csalnak adót, most csukják be mindet? (én egy szót se szóltam becsukásról...) Valamint elmondtad, hogy ezzel együtt jobban szereted mint Orbánt.

 

Ok, ez a véleményed, elmondtad.

 

Ezután nyugtáztam, hogy ok, te is adócsalásnak látod. Megemlítettem még, hogy a nagy tételű adócsalás fényében nem túl meggyőző, ha az igazságos közteherviselést reklámozza - másoknak... 

 

Na most, hol itt a mellébeszélés?

Előzmény: Törölt nick (61)
s f Creative Commons License 2005.10.02 0 0 63
Ez egy iskolázatlan mondatfoszlánya: "Te nagygyűlésekre mászkálsz és kezet csókolsz."
Ezzel tetézve, egy analfabéta önvallomása: "én a barátaimmal beszélgetek és újságból, interneten tájékozódok".
Előzmény: Törölt nick (60)
Törölt nick Creative Commons License 2005.10.02 0 0 62

te nem balodali vagy, hanem egy szimpla, zsigeri gyűlölködő.

 

Na ja. A hazaárulózó, tojásdobáló, hídlezáró, nemzethalálozó Budaházyk, Bayerek, Loppertek, Hankiss-félék pedig a nagy magyarok, a haza megmentői.

 

Esetleg te vagy itt a meghatározó vérmagyar, aki a békét keresi folyamatosan és ároktemet. Már a beírásaid is ilyenek.

 

a baloldaliság egész másról szól

 

Nocsak! A genetika visszaüt? Eszedbe jutnak a régi dolgok?


Előzmény: kruder (59)
Törölt nick Creative Commons License 2005.10.02 0 0 61

Mellébeszélsz.

 

Ez így nem vita.

 

Vagy csak fikázni akartál? Akkor bocs, egy pillanatra komolyan vettelek.

Előzmény: mmormota (58)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!