Pribil Gyuri Equus nevű bluesbandája, amely az S Modell tagjaiból alakult újjá, tavaly megszűnt, pedig sokkal jobb zenét játszottak Takáts Tamáséknál. A jó zenéknek kicsi a közönségük, ezért a bevételük sem nagy. Pribil Gyuri már lassan húsz éve van a pályán, és szerintem a jaguártól még mindig messze van. Elég baj az, hogy nálunk csak Kozsó és a többi gagyi zenész tarol.
Ez benne a legfõbb pozitívum. Különösebben nem rajongtam érte, de azért ügyes, jópofa dolog volt. Ezzel szemben szvsz a rap mint mûfaj kb. az a zenében mint a valóságshow a TV-ben. Valahol a dolog legalja ahol a sztároknak nem kell valami nagy zseninek lenni, cserébe viszont bármikor eldobhatók és újakat lehet elõszedni helyettük. Nem mintha az egész zeneipar nem így mûködne manapság, de speciel a rap az a mûfaj ahol ez leginkább elõjön.
Csak ha jól művelik, amint néhány példával illusztrálható. Innen már csak az a kérdés, hogy ki mit ért eltartás alatt. Egy év alatt nem lesz belőle hófehér jaguár, az biztos.
A 7végén voltam buliban, ahol az élő tánczenék között a csezmegaz maximum a zenekari pihenők között mehetett volna - felvételről. George Benson On Broadway, plusz effélék. Ha már zene... :)
Igen lökött egy memóriával vagyok megverve: szinte csak jelentéktelen hülyeségekre emlékszem, de azokra nagyon. Most speciel arra, amit Geszti válaszolt a ZenészMagazinnak, amikor a BS-beli búcsúkoncert után megkérdezték, hogy mit szól ahhoz, hogy az év produkciója lett. Pici körítés után azt válaszolta, hogy az nem az ő sara, hogy ott tart az ország, hogy egy ilyen hülyeség kerül az élre. Ezért a válaszért Gesztit nagyon tiszteltem.
marhaság. A Jazz + az jó zene a szaditól függetlenül is, a Ganxta ellen meg nem tudom, mit fenekedtek, amikor most ott gitárol Pribil Gyuri, aki isteni számot csinált D 209 címmel. tessék jobban tájékozódni, ha a zenét belekeveritek a politikába.
Nofene, nincs teljesen igazad, mert én mind a kettőt meg tudom hallgatni, de ha a legkisebb gyerek is a kocsiban van, akkor csak az egyiket, és az nem a Döglégy. Az egyik ugyanis fucking pöffeszkedő shit, a másik egyszerű kis crap, de nem is akar másnak látszani. :-)
Nem. Azért vagy álnaív, mert amikor GP nem azon az oldalon állt, amit te látni szerettél, akkor nem csípted, de most - egy nemrégi, számodra pozitív megnyilvánulása miatt - mindjárt országos cimbi, aki "tisztán beszélt." :)
Ez az álnaivitás és a rajongás. Mindenütt bőven van belőle. Itt is, ott is. :)
Láttam Gesztit a tévében, és tiszta volt a beszéde!Úgy látszik rájött mekkora mocsokban dagasztja a trágyát évek óta.Szóval szerintem ez nem politika.Nemhiszem hogy szdsz bulin is föllépnének.