Keresés

Részletes keresés

Mr. 0 Creative Commons License 2006.09.19 0 0 526
Tegnap biztos nem fázott volna, ha a TV székház előtt ücsörög.
Mr. 0 Creative Commons License 2006.09.19 0 0 525

Tegnap nem fázott volna, ha a TV-nél van.

Susanne Corbis Creative Commons License 2005.10.13 0 0 524
Ez csak egy kis buta poén akrt volna lenni. Értelme humos nélkül: minelnökként ne saját anyukája, hanem inkább a mi anyukánk kényelme és biztonsága miatt aggódjon.
Előzmény: 12copy (522)
kőbalta Creative Commons License 2005.10.13 0 0 523
Mottó:  egy ujszülöttnek minden vicc uj.
Előzmény: Törölt nick (516)
12copy Creative Commons License 2005.10.13 0 0 522

 

Nekem csak annyi eszem van, mint Micimackónak.

Mit akartál ezzel mondani?

Előzmény: Susanne Corbis (521)
Susanne Corbis Creative Commons License 2005.10.12 0 0 521
Nem lett a topic címe elírva? Gyurcsány! Anya fázik!
Törölt nick Creative Commons License 2005.10.06 0 0 519
Sokmindenen fel lehet háborodni, ha nagyon akarja az ember. Itt mindenesetre nem az ellentábor által lett Gyurcsány anyja közbeszédesítve. Én pl. a mai napig nem tudom, hogy néz ki Orbán felesége vagy anyja, de azt már hallottam, mikor az egyik gyerek születése kapcsán a "már megint ellett" milyen derültséget váltott ki a baloldalon, sőt azt is megtudhattam, hogy OVI, mikor épp nem kormányoz, akkor a nejét szokása verni. Úgyhogy csak nyugodtan tessék felháborodni, azután keresni egy olyan helységet, ahol van tükör, és egy pár pillanatot szentelni a benne láthatónak.
Előzmény: barbo (518)
barbo Creative Commons License 2005.10.06 0 0 518

Most találtam meg ezt a hsz-t. Megmutatom édesanyámnak, aki ugyanígy fel van háborodva az ellenkampányon. Szakasztott úgy viselkedik, mint Gyurcsány mama vagy a tiéd. És hál'istennek ugyancsak nincsenek anyagi gondjai egyébként.

 

Nehezményezi, hogy nem hangzott még el megfelelő válasz a vádakra. Talán a tieddel beéri. Persz nem hiszem... :-(

Előzmény: Állományjavító (376)
Törölt nick Creative Commons License 2005.10.05 0 0 517

lell=kell

 

Elbactam a nagy röhögéstől.

Előzmény: Törölt nick (516)
Törölt nick Creative Commons License 2005.10.05 0 0 516

Nem bírom ki, ide is be lell tennem.

 

Unicum reklám:

 

A politikusi szakma hálás dolog.

Egy csomó jutalomban van részed.

Ha lejárattad magad, még mindig írhatsz könyvet.

          Ronald Reagan

 

 

     O)))))))))))))

12copy Creative Commons License 2005.10.05 0 0 515

 

Jó a meglátásod.

Ez a téma olyan nekik, mint az ördögnek a tömjénfüst. Menekülnek ennek az oldalnak a tájékáról is.

Meg is értem. Ezt a gyurcsányi baromságot és lealjasodást talán csak Gyurcsány mamája tudná megbocsájtani a fiacskájának.

Erről a senki emberről hitte az MSZP, hogy OV ellenfele lehet.

Kicsit olyan ez a fickó, mint a magyar foci. Amikor azt hisszük, ennél mélyebbre már nem lehet süllyedni, akkor mond valamit, és tessék : neki mégis sikerült.

Én azt csodálom, hogy a Cirkuszban még nincs egy Feri bohóc.

A magyar kormányban már van.

 

 

Előzmény: jobblib (514)
jobblib Creative Commons License 2005.10.04 0 0 514
 Figyelemre méltó, hogy a gyurcsányfanok, hogy kerülik ezt e topicot, láthatóan nem akarnak szembesülni a valósággal, ez egyuttal a baloldal erőssége is, virtuális térben élnek...
Törölt nick Creative Commons License 2005.10.04 0 0 513

Ez szép :-)

 

De sokkal többet is tehet(ett volna) a "kézzelfogható" dolgoknál. Semmit sem befolyásolja az elvégzett  6 (vagy 8?) osztály...

 

Én azt mondom, egy torz lelkület legalább egy picikét az anya bűne is.

De tényleg nem akarom bántani szegény asszonyt.

 

Nem róla van most szó. Belerángatta az a szemérmetlen Feri!

 

 

 

 

 

 

Előzmény: kogy (511)
-Iustinianus- Creative Commons License 2005.10.04 0 0 512

Azt hiszem, valóban ez a lényege ennek a sztorinak.

 

Sokak szemében szánalmas Gyurcsány "elszólása", de ami a célja volt, megvalósult. Lenézően csak ennyit mondunk, hogy "ez egy bóhóc", de tapasztalatból tudom, hogy akik nem gondolnak tovább, azoknál elérte Gy. a katarzist.

 

És ez a mi szégyenünk is valahol...

Előzmény: 12copy (498)
kogy Creative Commons License 2005.10.04 0 0 511
Álompolgárnő: Még leírni is szép a nevedet. Kiváncsivá tettél.
Node, hadd védjem meg Gyurcsány mamát. A gyereke lehet hogy normálisan született. Vagy annak lászott születéskor. Van ilyen, a nélkülöző anyukától esetleg nem kapott meg a magzat néhány nélkülözhetetlen nyomelemet, de ez csak később derül ki. Akkor meg már az anyai reflex miatt védte a széltől is fiacskáját, aki látva hogy nem olyan komplett mint a többi, erős kompenzációs hajlammal igyekezett a többiek szintjére kerülni. Már kész is a defektes felnőtt, pedig az anyja mindent megtett a fiacskájáért.
Nem mindig az anya felel a fiacskája hülyeségeiért.
Előzmény: Törölt nick (509)
kogy Creative Commons License 2005.10.04 0 0 510
Álompolgárnő: Még leírni is szép a nevedet. Kiváncsivá tettél.
Node, hadd védjem meg Gyurcsány mamát. A gyereke lehet hogy normálisan született. Vagy annak lászott születéskor. Van ilyen, a nélkülöző anyukától esetleg nem kapott meg a magzat néhány nélkülözhetetlen nyomelemet, de ez csak később derül ki. Akkor meg már az anyai reflex miatt védte a széltől is fiacskáját, aki látva hogy nem olyan komplett mint a többi, erős kompenzációs hajlammal igyekezett a többiek szintjére kerülni. Már kész is a defektes felnőtt, pedig az anyja mindent megtett a fiacskájáért.
Előzmény: Törölt nick (509)
Törölt nick Creative Commons License 2005.10.04 0 0 509

Dehonnem...

 

Ilyen ferde hajlam nem alakul ki véletlenül...

Előzmény: 12copy (505)
Törölt nick Creative Commons License 2005.10.04 0 0 508

Közös értékeink...

 

:-((((((

 

Előzmény: Törölt nick (506)
Ioanes Creative Commons License 2005.10.04 0 0 507
Igazad van! Nem ember az, aki önös mocskos céljai érdekében még a szülőanyját is odadobja! Jó lenne egyszer megtudni, hogyan éli meg ezeket szegény asszony!
Előzmény: Törölt nick (506)
Törölt nick Creative Commons License 2005.10.03 0 0 506
Hol az izléstelenség határa?? Senki nem szól ennek az állatnak a környezetében, hogy az édesanyjával ne kampányoljon? Ezentúl magával cipeli szegényt minden kampányrendezvényére, hogy különböző szövegvariációkkal "használja"? Iszonyat ez az ember! "amikor én négy éves voltam, ő fogta kezem, most én az övét"- és  remegteti hozzá a hangát. Ócska, szemét pojáca. És moral insanity. 
12copy Creative Commons License 2005.10.03 0 0 505

 

Bocsánatot kérek Gyurcsány-mamától! Távol álljon tőlem, hogy meg kívánjam alázni, a tejes dolgot visszavonom. Sajnálom, hogy fiacskája "jóvoltából" ütköző lett, pedig biztosan becsületes, tisztességes, kedves mama ő is mint a többi.

Nem tudhatta, mi lesz a Ferikéből.

Előzmény: 12copy (504)
12copy Creative Commons License 2005.10.03 0 0 504

 

Tán szerényen emlékeztetni akarják Gyurcsányt arra a két plédre, amit ő küldött a cunami áldozatainak...igazi nagyvonalúságról téve tanubizonyságot !

Azt azért vállalom, hogy Gyurcsány-mamának minden nap viszek fél liter tejet.

"Fussa" rá. Nekem.

Előzmény: Törölt nick (503)
Törölt nick Creative Commons License 2005.10.03 0 0 503
Egy ismerősöm cégénél a melósok egy paplant küldenek neki.
Előzmény: 12copy (502)
12copy Creative Commons License 2005.10.03 0 0 502

 

Tényleg (bár nem eredeti a gondolat)-nem kellene szegény nélkülöző Gyurcsány mamának összedobjunk egy kis pénzt, ha már milliárdos fiacskája fagyoskodni, talán éhezni is hagyja?

 

Egy gondolat bánt engemet -közben.

Nem az, ami a meghalni, elszunnyadni után jön.

De amilyen balga és önzetlen az anyai szív, ez a mama is olyan, mint a többi : mindenét a fiacskájának adná.

Azt meg azért már mégse. Akkor inkább csaljon adót, de legalább reszkírozzon.

jobblib Creative Commons License 2005.10.02 0 0 501
Igen, ez a pojáca a jó meghatározás...
Előzmény: 12copy (498)
jobblib Creative Commons License 2005.10.02 0 0 500
Vajon a mami nagyfogyasztó-e, mert akkor nagyon kemény tél vár rá a konyhában, a szemét le sem veheti a gázóráról...
32nick Creative Commons License 2005.10.02 0 0 499
Ezt honnan veszed? Bár nem lepődnék meg...
Előzmény: Triumphator (492)
12copy Creative Commons License 2005.10.02 0 0 498

Hölgyeim, uraim, amíg mi itt röhögcsélünk/vidámkodunk a pojáca újabb aranyköpésén, tudomásul kell vennünk, hogy ez a duma rátalál a célszemélyekre.

Ezekkel tud nyerni szavazást az MSZP. Sírva fakadnak szegények ekkora közvetlenség és a közös sors hallatán, már jobban érzik magukat...ha még egy kis tésztát, netán pörköltet is kapnak, rögvest tudják, hová tegyék az X-et.

És amelyik szavazatot nem a Fidesz kapja, az az MSZP-jé.

Szóval, én nem örülök olyan nagyon, hogy ripacsunk még az anyját is bedobja az undorító kampányfogások közé.

Törölt nick Creative Commons License 2005.10.02 0 0 497
Szerintem csak az képes meggazdagodni, akit ilyen becsülj meg minden fillért szellemben neveltek. Aki úgy él, hogy könnyen jött - könnyen megy az nem mindig képes élni a lehetőséggel, bármennyit sodort is elé a sors.
Cicabugyi Creative Commons License 2005.10.02 0 0 496

" Amikor valaki megengedhetné, hogy kicsit jobban éljen, akkor sem tud már megváltozni."

 

Tehát majd ezzel magyarázza a főnököm az elmaradt fizetésemelést. Minek több pénz, ha úgysem költöm el :-/

Gondolom ez nem lesz kampány jelmondat. :-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!