Keresés

Részletes keresés

DuDoR Creative Commons License 2006.07.31 0 0 4
"2006-07-29 19:00
A mai nap, immáron kilencedik alkalommal, ismét kiosztásra került a Zsoldos-díj. A neves magyar sci-fi íróról elnevezett díjért idén is számos alkotás szállt versenybe."

A legjobb regény: Lovas Lajos: Agydobás című alkotása lett. (Országút kiadó)


Bővebben:
http://www.sfportal.hu/dijak_palyazatok/dijak/a_9._zsoldos_peterdij_nyertesei.sfp
metahari Creative Commons License 2005.11.24 0 0 3
A NagyKönyv játék honlapján a fórumban van már elég sok érdekes hozzászólás, látogassatok el kedvcsinálónak :-)
Kovács bácsi Creative Commons License 2005.09.25 0 0 2
Kicsit talán gyors ez a rajongás, de most, hogy elolvastam, lehet némi alapja, ha az ember hajlamos ilyesmire:-) Emberek, ez a könyv jó! Mondhatni évtizedek óta az első olyan jó könyv, amin nevetni lehet. Méghozzá a harmincadik oldaltól a legvégéig szinte minden oldalra jut egy olyan poén... na jó, nem tudom megmondani pontosan milyen, de ez valami teljesen más, mint a "népi-nemzeti nevetéskultúránk" vagy az állítólag vicces heti hetes-típusú izék. Egyébként a harmincadig oldalig is jó, csak ott a poénok 2-3 oldalanként jönnek. Ez azonban mind félrevisz, amit eddig írtam. Az Agydobás nem egyszerűen vicces könyv. Valahogy nagyon ott van. Ha valaki, aki rendszeresebben ír ide jobban meg tudja fogalmazni, mit akartam mondani, kérem tegye meg:-)
gombász Creative Commons License 2005.09.22 0 0 1
Sziasztok, csak azért regisztráltam, hogy tudjak egy picit beszélni a könyvről,  azon is meglepődtem, hogy már többen is vannak akik olvasták, mert a libri oldalán találtam egy csomó véleményt. Mondjuk ott már mindent leírtak, de én  azt hiszem rajongó lettem. Száz éve nem olvastam olyan könyvet,  amit magyarokról (is) írtak mégis vidám, és ami igazán rendkívüli, hogy ennek a könyvnek magyar az írója.
Törölt nick Creative Commons License 2005.09.21 0 0 0
l0vas laj0s?
Előzmény: szpoj (-)
szpoj Creative Commons License 2005.09.21 0 0 topiknyitó

Hi, minden test!

 

Olvasta-e már valaki Lovas Lajos Agydobás című remekét? A könyvet ugyan tegnap este (2005.06.20.) mutatték be, de ki tudja? Ha akarotk jót röhögni, ajánlom.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!