Keresés

Részletes keresés

hungarianprosztó Creative Commons License 1 napja 0 2 111800

https://youtu.be/Kh1O776E1b4

Vaddisznók a Lantos utca környékén.
Ejh,micsoda rész lett volna ebből !
János szolgálatba vágná magát,és lehentelhetné a fenevadakat.
A végén,meg főhetne a bográcsban a vaddisznópöri,és mindeni elégedeten nyilatkozhatná,hogy egész jól sült el ez a dolog.

bendeguz90 Creative Commons License 3 napja 0 1 111799

R.I.P.

funfun111 Creative Commons License 3 napja 0 1 111798

Oh, én is most olvastam. Szegénykének már nem volt teljes az élete a Mester nélkül. RIP.

Előzmény: káBell (111793)
A-dani Creative Commons License 3 napja 0 1 111797

Nyugodjon békében Tyúkanyó

Roxer17 Creative Commons License 3 napja 0 1 111796

Isten nyugosztalja a Szomszédok egyik legikonikusabb figurájának alkotóját Csűrös Karolát! Ég veled Etus :(

luci87 Creative Commons License 3 napja 0 1 111795

Igen,sajnos, most olvastam en is.Elment a ferje utan,szep kort megelt,nyugodjon bekeben.

Előzmény: káBell (111793)
tom55 Creative Commons License 3 napja 0 1 111794

Nyugodjon békében Tyúkanyó. 

káBell Creative Commons License 3 napja 0 1 111793
Előzmény: funfun111 (111792)
funfun111 Creative Commons License 4 napja 0 2 111792

Ábel Anitát lelkiismeret-furdalás gyötri: „Szégyellem, hogy a sztrókja óta nem hívtam Kulkát”

"De nyilván nekem is voltak élethelyzetek – magyarázkodott Ábel Anita"  Nyilván.

https://www.blikk.hu/blikk-tv/sztarvilag/abel-anita-kulka-janos-sztrok-szegyen-telefonhivas/e61sy8n

bendeguz90 Creative Commons License 6 napja 0 1 111791
dd9 Creative Commons License 2021.11.07 0 0 111790

Maga a gazdagréti batman?!?  

Előzmény: funfun111 (111784)
dd9 Creative Commons License 2021.11.07 0 0 111789

Bolsonaro egy faszparaszt? Miket meg nem tud az indexen az ember...

Előzmény: Alpári Gnác (105982)
funfun111 Creative Commons License 2021.10.18 0 1 111788

Én megnéztem, nem meghallgattam. Tényleg magával ragadó Pártos Pásztor Erzsi, de a riporter.... hááááát.... nem egy Kadarkai Endre. Szerintem azt hitte, Janka néni az egyik főszereplő volt, meglepődött, hogy ritkán szerepelt csak. Az "Erzsi" megszólítás meg udvariatlan, hacsak nem beszélték meg, hogy nyugodtan szólítsa így, ne művésznőnek, de akkor elmondhatta volna.

A Sunday Brunch meg a valóságban egy hétvégi (vasárnapi) bőséges büfé jellegű reggeli-ebéd, sokféle étellel. De legalább kistányért odatehettek volna a kakaós kifli és pogácsa mellé, hogy ne díszlet hangulata legyen.

A végén tök érdekes volt a Tolnay Klárival kapcsolatos infó, az sem a riporter érdeme, véletlenül került szóba, ráadásul más válaszra számított.

De méltó ez a riporter az Opusz és a Mester szelleméhez, ahogy esik, úgy puffan, jól van az úgy, mit kell készüléssel bíbelődni.

Előzmény: Mazsola0070 (111785)
Higroszkópos Sándor Creative Commons License 2021.10.17 0 0 111787

https://index.hu/fomo/2021/10/17/trokan-peter-cseke-peter-parcsere-baratsag-papadimitriu-athina-sara-bernadett/

Szöszi tanár urat és János főfőerdészt nem csak a Szomszédok köti össze, hanem a kölcsönös lyuksógorság a közös baráti kör. (nekem ugyan ezzel nincs problémám, de kár, hogy az Opuszban ez poénkét nem volt többet felhasználva és talán csak egy-két közös, meglehetősen semmitmondó jelenetük volt a karaktereknek)

Mazsola0070 Creative Commons License 2021.10.17 0 0 111786

Bár nem ennek a topicnak a témája, de nagyon bölcseket mond napjaink kereskedelmi TV-s műsorainak "zsűrijeiről", és a "villantós" "művésznőkről" is.

Előzmény: Mazsola0070 (111785)
Mazsola0070 Creative Commons License 2021.10.17 0 0 111785

Érdemes meghallgatni (már akit érdekel Pásztor - vagy ahogy Sváby mondta: Pártos - Erzsi és Janka néni).

https://index.hu/kultur/2021/10/17/pasztor-erzsi-jankat-magam-gyurtam-olyanna-amilyen-lett-undok-nagynenive/

funfun111 Creative Commons License 2021.10.16 0 0 111784

Túl gyorsan küldtem el, a legszebb rész kimaradt:

"Ezt követően Nemcsák Károly tolmácsolásában hangzott el Orbán Viktor miniszterelnök üzenete,"

Lehetett volna akár családi vállalkozásban Matyi 1.0 volt a Kedves Vezető magyar hangja.

Előzmény: funfun111 (111783)
funfun111 Creative Commons License 2021.10.16 0 1 111783

"Az ünnepi szentmise kezdetén Nemcsák Károly  szavalata hangzott el."

"A főpásztor köszönetet mondott mindazoknak, akik a templom építésén munkálkodtak: Nemcsák Károly színművésznek, aki élére állt a kezdeményezésnek, melynek nyomán a kormány is támogatta az építkezést."

https://www.magyarkurir.hu/hirek/uj-templomot-szentelt-bukkaljai-mocsolyason-ternyak-csaba-ersek

Vágási Feri már templomokban is vállal keccsölést. Most alkalomhoz illően NEM a Fehérvári huszárokat danolta el.

Ha jól értem, nem a családi kasszából ment a karácsonyra félretett pénzecske, hanem ő volt a fő tarháló kapocs az államegyház a szekuláris állam és az egyház között. Mert ha nincs Feri (mármint a Vágási), állam bácsi biztos nem ad az egyháznak, de most kivételesen mégis...

funfun111 Creative Commons License 2021.10.12 0 0 111782

Pont most akartam én is belinkelni. Feri elmondta azt is, jó ötlet volt beszállni az internetbe. Azt már nem tudtuk meg, mikroszoftvindózkilencvenötöt is vett-e hozzá.

Előzmény: Racilaci (111781)
Racilaci Creative Commons License 2021.10.12 0 0 111781

Először a hvg.hu-n láttam, de ott már elérhetetlen a videó. Úgyhogy bocsánat, amiért egy propagandaoldalra invitállak Titeket, de ígérem, megéri:

https://nyugatifeny.hu/2021/10/12/a-szomszedok-szereplojekent-mutatta-meg-gyurcsany-milyen-konnyu-online-szavazni-az-elovalasztason-video

Basszus, ebben a 3 mp-ben tökéletesen hozza az alkotó a Mester zsenijét (8-10 szó, és mégis tökéletesen értelmetlen, ámde hatásos az egész). Ráadásul a színész jobban csinálja, mint a mi Vágáschi Ferink.

luci87 Creative Commons License 2021.09.27 0 1 111780

En kedvelem Ulmann Monikat, gyerekkent sok filmben jatszott, hirtelen csak az Egigero fu, es a Karcsi kalandjaiban, is jatszott, a batyjaval egyutt. Akinek anno a dalt irta.

Most felnottkent a Keresztanyuban jatszik, szerintem nem rossz... 

Előzmény: Racilaci (111766)
funfun111 Creative Commons License 2021.09.27 0 1 111779

"A Hadik című film főszereplője Trill Zsolt, mellette a többi között Szabó Győző, Molnár Áron, Horváth Lili, Julia Jakubowska, Reviczky Gábor, valamint Trokán Péter színészek szerepelnek."

https://hvg.hu/kultura/20210927_Jon_a_huszaros_kalandfilm__megkezdtek_Mohacson_a_Hadik_forgatasat

Bajusz biztos valami főőőőőhadnagyúr lesz, aki anyósáék vályogkalyibájának egyik sarkában lakik az harczos feleségivel, aki a feléje kilőtt ágyúgolyókat is visszadobja, mielőtt elájulna.

funfun111 Creative Commons License 2021.09.22 0 0 111778
F1 Hierro Creative Commons License 2021.09.22 0 0 111777

Azért Tóth Gabi és Zámbó Krisztián másképp teljesített. Gabi ért el aazóta annyit, hogy a fiatalabbak számára már inkább Veránál lehet "a Gabi nővére". Krisztiánról viszont az derült ki, hogy nem igazán örökölte az apja énektudását. Amúgy nemcsak próbálkozott a családból, hanem Jimmy öccse, Árpi (vagy inkább Árpy?) is, persze ő sem lépett bátyja nyomdokaiba.

Előzmény: funfun111 (111776)
funfun111 Creative Commons License 2021.09.22 0 0 111776

A kiskorú szíííííínműűűűűvésznő utólag panaszkodott annak idején otthon, hogy ezt nem szeretném csinálni? Szülei mégis kényszerítették a panasz dacára a folytatásra? Akkor miért nem a családban panaszkodik, miért csinál úgy, mintha a Mester kényszerítette volna?

Ha meg a Mester kényszerítette, miért nem szólt apunak, anyunak, hogy beszéljenek a rendező bácsival? És ha ők beszéltek vele és mégis az maradt a deal, hogy Julcsibe továbbra is a lovagok vágyainak tárgya lesz, akkor lásd előző bekezdést: miért nem a családban tesz panaszt, hogy annak idején elcseszték a dolgait?

Továbbra is azt gondolom, ha nem a Mester köpönyegéből bújt volna elő, mint országosan ismert valaki, a kertévékben is maximum a futottak még kategóriában vezethetne alig nézett műsorokat, ha egyáltalán bekerül a médiába. Szóval nem kellene azt gondolnia, ÁA miatt érte el azt, amit elért, hanem Mágenheim Julcsi és atyja, HÁ miatt.

(Ahogy Tóth Gabiban is az lehetett anno az érdekes, hogy Tóth Vera húga, mint ahogy Zámbó Krisztiánban is az, hogy Jimmy fia. Utóbbi beválogatást láttam is, mikor a zsűri teljesen "meglepődött", nicsak, ki énekel...

Előzmény: Racilaci (111775)
Racilaci Creative Commons License 2021.09.21 0 0 111775

Ha az apád filmtörténész, a Film kislexikon és az Új filmlexikon szerkesztője, a Pesti Műsor, a TVR-Hét stb-stb. szerzője, a Madách Színház, a Színház- és Filmtudományi Intézet stb-stb. munkatársa (=amolyan igazi félig kívülről beleokoskodó bennfentes, aki azért mégsem annyira bennfentes, mint mondjuk az ennek az életnek a fonákját a saját bőrén megtapasztaló fellépő-haknizó művészek) + gyerekkorodtól benne vagy nem is akármilyen filmekben + az egyik legsérülékenyebb korszakodban (a pubertás idején) csöppensz bele egy pénzt, elismertséget stb. itthon soha nem látott mértékben rád zúdító sorozatba, akkor nem olyan könnyű ám abból kiszakadni.

Pláne azt mondani, hogy jó, akkor én innentől kórházi ápoló vagy kereskedő leszek.

Nagyon könnyű más felett ítélkezni (én is megszoktam tenni "párszor"-:)), de ÁA esete tkp. tankönyvi példa (is lehetne, s csak azért nem az, mert végülis nem züllött el, csak nem lett belőle Liptai Claudia-szintű sztár - mintha az bármit is jelentene egyébként).

Előzmény: Mazsola0070 (111774)
Mazsola0070 Creative Commons License 2021.09.21 0 0 111774

Szerintem lett volna egy olyan lehetőség is Anita előtt (különösen, ha ilyen szarul érezte magát a Szomszédokban), hogy nem marad "ha törik, ha szakad" a média világában, hanem választ magának egy "civil" foglalkozást (pl. újságírói és tanári végzettsége is van, de ezeken kívül is lehetett volna bármi), egy ezen a körön kívüli szakmában nem hiszem, hogy sok hatással lett volna a pályára a szomszédokos előélete.

Előzmény: Racilaci (111766)
Mazsola0070 Creative Commons License 2021.09.21 0 0 111773

Na de hová tűnt Damon Hill Gyulárium, Ottlakán, Vágáschi Margit, Erzsike, a házicseléd Mágenheim család tiszteletbeli tagja, Vágáschi lehetséges apja és húga, stb., stb.....?:)

Előzmény: funfun111 (111767)
Generic Jingle Creative Commons License 2021.09.20 0 1 111772

Én már csak azt várom, hogy a frissen keresztény-konzervatívvá lett Zalatnay Cini mikor kéri számon, hogy bántják a keresztény-konzervatív elvei miatt, mert az nem fog eszébe jutni, hogy pl. a korábbi pénzügyi műveletit találják esetleg a népek kevésbé szalonképesnek, esetleg a Playboy szereplése nem illik a fent említett világnézetbe. Bár ha az egykoron cicit és puncit pénzért mutogató úszó lehet a gyerekek keresztény-nemzeti oktatását szajkózó EMMI államtitkár úgy, hogy az iskolákat államosító kormány tagjaként gyerekeit angol magániskolába járatja, ahol az angol nem csak az oktatási nyelvet jelenti, hanem az intézmény központját is, akkor Cini néni is lehet még mondjuk valami betétkezelő igazgatója.

Előzmény: Generic Jingle (111771)
Generic Jingle Creative Commons License 2021.09.20 0 0 111771

Ez csak az egyik fele, a másik az, hogy amikor valaki szembesíti ezzel, akkor nem magába néz pár percre, hanem jön a szokásos szöveg, hogy őt a vallása miatt támadják, sőt, nem csak őt, hanem tizenötmillió magyart és persze egymilliárd keresztényt.

Előzmény: Racilaci (111765)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!