Keresés

Részletes keresés

afgi87 Creative Commons License 2011.09.27 0 0 41

Sziasztok,

a frissen alakult KRINKLE zenekar oldalára szeretnélek meghívni Titeket. Nyers, energikus, árral szembe úszó rockzenéről van szó, olyan, amiből manapság hiánygazdaság van. Bátor szívvel lehet lájkolni a Facebook oldalt, reméljük, hamarosan élőben is megütközünk Veletek.

http://www.facebook.com/profile.php?id=100001987626136&ref=ts#!/pages/KRINKLE/153127481435282

a friss demónk számait pedig itt is pörgethetitek:
http://soundcloud.com/krinkleband

Köszi, adios!

amymistake Creative Commons License 2010.07.31 0 0 40
Olyan zenészeket (elsősorban nagybőgőst, basszusgitárost vagy szólógitárost) keresek, akik szívesen játszanának igazán elvont, kicsit jazz-es, avant-garde, art-rock zenét. Saját számokat írok, ezeket játszanánk. Én 18 éves vagyok, székesfehérvári, énekelek, gitározok és zongorázok. Érdeklődés: Balog Emese - amymistake@vipmail.hu
tbence81 Creative Commons License 2010.06.07 0 0 39
Magyarul éneklő, budapesti, alternatív, britpop stílusú zenekar keres, modern gondolkodású, elektronikában jártas, zeneszerzéssel is foglalkozó kreatív BILLENTYŰST.

tbence81@gmail.com
amymistake Creative Commons License 2010.05.31 0 0 38
Sziasztok!


Székesfehérvári alternatív (avant-garde/jazz/rock) zenekar alapításhoz keresek zenészeket (főként dobost és nagybőgőst vagy basszusgitárost, de mindenkinek a jelentkezését szívesen fogadom). Én 18 éves vagyok, énekelek, gitározok és zongorázok. Saját számokat írok, ezeket játszanánk és adnánk elő. (Nem fontos fehérvárinak lenned.) Érdeklődés: Balog Emese - amymistake@vipmail.hu
Deadwood Creative Commons License 2006.01.14 0 0 37

Tudom hogy sokan ellene vannak,hogy Fanz Ferdinandot említsek ebben a fórumban,de van egy kérdésem velük kapcsolatban:Van itt ranz Ferdinand topic?Az nem lehet hogy nincs,viszon vagy egy óráig kerestem és nem találtam SEMMIT!

Valaki leírná esetleg a linket,ha van ilyen topic?Köszi!!!!Nagyon fontos lenne!

vebmailer Creative Commons License 2005.11.28 0 0 35

Szeretnél zenét tanulni,

de nem tudod hogyan kezdj hozzá?

Zeneoktatás kezdõknek és nem kezdõknek! ;)

(Budapesten)

 

- Mindenféle stílusban A-Z-ig (pop, rock, jazz, blues, funky, latin...)

- Zeneelmélet az alapoktól a bartóki tengelyrendszerig és tovább ;)

- Improvizáció bármely hangszeresnek

- Hallásfejlesztés (hogyan játszd le kedvenc dalaid hallás után)

- Zongora oktatás kezdõ szinttõl

- Személyre szabott egyéni órák

 - 1000 Ft/óra

- Korhatár nélkül

 

 

Ha érdekel írj és megbeszéljük a részleteket.

 

e-mail: vebmailer@citromail.hu

benstiller Creative Commons License 2005.11.27 0 0 34
Jézusom! Nehogy már azért legyen valami alternatív, mert ebben a satnya zenei kultúrájú országban nem lehet kapni! Egyébként, ha valami beszerezhetetlen lemezt keresel, van egy megbízható forrásom - persze nem Magyarországról - aki bármit beszerez, itthon is alacsonynak mondható áron! Bele telik 1-2 hétbe, de legalább jó áron hallgathatsz jó zenét!
Előzmény: Törölt nick (7)
benstiller Creative Commons License 2005.11.27 0 0 33
Köszi! Végre valaki, aki felismerte, hogy a Franz Ferdinand NEM alternatív zene. Véleményem szerint elég kommersz és semmiben sem különleges. Nyugodtan vitatkozzatok!
Előzmény: Vaszilij (26)
Deadwood Creative Commons License 2005.11.27 0 0 32
hééé,nem venné át nekem valaki a Franz Ferdinand második albumát?????
Törölt nick Creative Commons License 2005.11.05 0 0 31

Tehetséges gitáros-zeneszerző bármilyen stúdió munkát vállal, pop-rock, best sláger zene keretein belül.

Esetleg zenekarba is beállna.

 

Ugyanitt:

Zenekar alapításához keres tehetséges és elkötelezett zenésztársakat, orgonista-énekes, dobos személyében.

Feltétel: légy otthon a hangszeredben, és az sem baj, ha kreatív vagy.

Irányvonal: pop-rock, klasszikus hard /dallamos rock zene.

 

 

Érdeklődni.:

06-70-511-16-91

06-36-436-943
Deadwood Creative Commons License 2005.11.04 0 0 30
De egyébként az,hogy a rádióban sűrűn játszák,nem mond semmit,mert úgy hallottam,Björköt is elég gyakran nyomnak a külföldi rádiók.
Előzmény: Vaszilij (28)
Deadwood Creative Commons License 2005.11.04 0 0 29

Táncolható popzene?Asszem minden mást gondoltam volna azenéjükről,csak ezt nem.:o)De hát ha ők mondják...:)

Igen,valami Indie-féle lehet,mert a zenehallgató programom,az iTunes is ezt írja ki rá.

Előzmény: Vaszilij (28)
Vaszilij Creative Commons License 2005.11.03 0 0 28
Lehet, hogy akkor sem fog neked tetszeni csak azért írtam mert én is így voltam vele, aztán ahogy hallgattam egyre inkább megszerettem a többi számot is. Eléggé kísérletezős jellegük van talán azért van ez.
A Franz Ferdinand valami indie-rock vagy ilyesmi azt hiszem de én ezekhez nem értek. Azt hogy popzene abból gondolom, hogy kint rendesen játsszák őket a rádiókban, tv-kben ugyanúgy mint mondjuk Robbie Williams-t és úgy tudom, hogy ők maguk is táncolható popzenét akartak csinálni (és azt is csináltak szerintem).
Előzmény: Deadwood (27)
Deadwood Creative Commons License 2005.11.03 0 0 27

Igen,csak kétszer hallgattam meg az albumot,ebben igazad van.Másodszorra azért hallgattam meg,hogy biztos ez is olyan album,amit többször kell hallgatni.A harmadik hallgatásra valahogy nem tudom magam rávenni,a második számról mindig eltekerek a My doorbell-re.De hát persze gondolom rengetegen vannak akiknek tetszik,köztük neked is.Én csak elmondtam a véleményem az albumról.Nekem nem tetszik (kivéve persze a zseniális Blue Orchidot és My doorbellt,amik tényleg fantasztikusak!)

 

Viszont abban,hogy a Franz Ferdinand csak nálunk számít alternatív zenének,szerintem nincs igazad.Milyen stílusú zenének számít akkor?Rocknak?

Előzmény: Vaszilij (26)
Vaszilij Creative Commons License 2005.11.03 0 0 26
Sziasztok had vitatkozzak egy kicsit! Egyrészt szerintem nagyon jó a White Stripes lemez, ha eddig csak egy-kétszer hallgattad meg érdemes többször talán megtetszik a többi szám is. Másrészről pedig a Franz Ferdinand csak nálunk számít alternatívnak. A múltkor láttam a Viva-n egy műsort valami Alternativ Viva vagy ilyesmi volt a címe és játszottak benne pl. Oasis és Heaven Street Sevent is. Ami nem Nox vagy Groovhouse az nálunk már alternatív.
Előzmény: Deadwood (25)
Deadwood Creative Commons License 2005.11.02 0 0 25
Meglett a White Stripes új albuma,a Get Behind Me Satan.Még jóhogy nem vettem meg!Csak a két kiadott szám a jó,a Blue Orchid és a My doorbell.A többi csak sablonszám,a nyomába sem ér ennek a kettőnek szerintem.
Deadwood Creative Commons License 2005.10.15 0 0 24
Jujj,már megjelent????Jaaaaj,meg kel szereznem azonnal!
Előzmény: Törölt nick (22)
MERLINN Creative Commons License 2005.10.15 0 0 23
Barcika? Lakik ott egy zeneértő jóbarátom, tehát az jó hely :-)
Előzmény: Törölt nick (22)
Törölt nick Creative Commons License 2005.10.14 0 0 22
Hát, megjelent az új Franzi, minden alteros azt halgatja, biztos azért nem ir senki :) Bár nekem sajnos még nincs meg, itt Barcikán még nem kapni a lemezboltban:( De az eladó azt mondta megrendelte már a kiadótól, jövő hét ilyenkor már tuti én is arra tombolok majd :-)
Előzmény: Deadwood (21)
Deadwood Creative Commons License 2005.10.14 0 0 21
Hahó!Nagyon lelanyhultunk.Ki tud egy mostanában megjelent új alter albumot?
Deadwood Creative Commons License 2005.10.09 0 0 20

Azért nagyon szeretem:)

DeeDee83 Creative Commons License 2005.10.01 0 0 19

Igen, valóban jó, bár az első pár hallgatás után nem nagyon  tudtam hová tenni. :) A modell-lányt nem ismerem, arrafelé nem vagyok járatos. :) Viszont infóim szerint a videót az a rendező hölgy készítette, aki Christina Aguilera "Fighter" c. klipjét is jegyzi. Szeretem megfigyelni a hasonlóságokat a két klipben: fekete gyümölcsök, furcsa lábbelik és mozgások, ráközelítés a pillázó szemre... :)

A "My Doorbell" aranyos, de nem kiemelkedő szám. :)

Előzmény: Deadwood (18)
Deadwood Creative Commons License 2005.10.01 0 0 18

Ugye,hogy írtó jó????

És ráadásul a videoban szereplő modell az egyik kedvenc modellem (aki abban a fura cipőben mászkál,és a kígyók között almát eszik,meg ilyenek),Karen Elson.Szóval duplán IMÁDOM ezt a számot,és a My doorbelt láttátok-hallottátok?Az is jó,de nem annyira mint a blue orchid,és a klip meg se közelíti.

Előzmény: DeeDee83 (17)
DeeDee83 Creative Commons License 2005.09.30 0 0 17
Én láttam-hallottam-szeretem. :)))
Előzmény: Deadwood (16)
Deadwood Creative Commons License 2005.09.30 0 0 16

Pontosan My favourite game a címe a számnak (IMÁDOOM!!:o)),és igen,az énekesnő,Nina Persson autózik benne,nem túl eseménydús klip,de a szám szupiiii!!!!

 

Apropó,ki láttam,vagy ki nem látta a White Stripes Blue Orchid című klipjét?Írtó klassz szám,az új albumukról!hihetetlen klipel!

Előzmény: bociszem (15)
bociszem Creative Commons License 2005.09.28 0 0 15
Én is kedvelem őket.nekem a favorite game a kedvencem.asszem ez a címe(a klipben autóval száguldozik az énekes csajszi)
Deadwood Creative Commons License 2005.09.28 0 0 14

Fogalmam sincs,én mindennap jövök,de ha nem ír senki...:o)

 

Egyébként a Cardigans nem számít alter bandának,de én nagyon kedvelem,és a Gran Turismo kezdő száma,a Paralyzed nagyon elvont,alteros beütésű.Hallgassatok bele itt:

cardigans.com
Előzmény: bociszem (13)
bociszem Creative Commons License 2005.09.27 0 0 13

Naaaaaaaah?mi eza punnyadás?
Deadwood Creative Commons License 2005.09.24 0 0 12

:o)

 

Kedvenceim még erről az albumról:

Ride a white horse,Slide in,Satin chic,Oh la la (természesen!láttátok a klipet?),Lovely 2 C U

De persze a többi is super jó szám!

 

Ja és tök jó a honlap!

 

 

www.goldfrapp.co.uk
Előzmény: bociszem (11)
bociszem Creative Commons License 2005.09.23 0 0 11

Én csak ennnyit mondok: Ooh la la!!!!!!!!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!