Keresés

Részletes keresés

Kutyanapközi Creative Commons License 2018.09.12 0 0 14

Kedves Gazdi,

 

ha kutyusod szeret a szabadban szabadon sétálni , labdázni, úszni a Dunában vagy barangolni az erdőkben ,mezőkön ,akkor a LeiKaland Kutyanapköziben a helye. A kutyusokat gépkocsival hozzuk és visszük a Kalandokra. Preferált kerületeink a  XVII., XVI., XV., XIV., XIII., X., VII., és a IV. Áraink kedvezőek.

Ha felkeltettük érdeklődéseteket nézzétek meg facebook oldalunkat. 

Kutyapanziót is vállalunk :)

 

 

https://www.facebook.com/leikalandkutyanapkozi/?modal=admin_todo_tour

 

Üdvözlettel :

Renáta&Sanyi Leica&Sunday

Horváth Péter8 Creative Commons License 2018.06.28 0 0 13

Sziasztok, megosztom az élményemet....én a Budapesti reptér mellett a  XVII. kerületbe vittem a kutyámat, nagyon szép zöld övezet...csak ajánlani tudom.

Megvoltam elégedve velük, teljesen korrekt csapat ;)

Itt van infó róluk: www.kutyapanziok.hu

DogSurf Creative Commons License 2016.06.13 0 0 12

Sziasztok!

 

A DogSurf egy internetes szolgáltatás, melyen keresztül a kutyatulajdonosok megtalálhatják a számukra szimpatikus kutyasétáltatót, vagy kutyaszittert, ha épp valamilyen okból nem tudnak együtt lenni kedvencükkel. 

 

Az oldal március utolsó napján indult, azóta több, mint 400 aktív szitter, és több, mint 100 gazdi van az oldalon. 

 

Látogassatok el hozzánk!

Üdv,

a DogSurf csapat

http://dogsurf.hu/

https://www.facebook.com/dogsurf.hu

kutyapanzio.zugló Creative Commons License 2016.05.07 0 0 11

Kedves Gazdi!

Szívesen vállaljuk kistestű kutyusod felügyeletét,luxus körülmények között,több mint 5 éves tapasztalattal.

Egyszerre 2 kutyára tudunk vigyázni,klímás zuglói lakásban.

Napi 4 séta, sok játék és törődés biztosított :-)

Kizárólag kistestű,nyugodt természetű,szobatiszta,oltott, szocializált kutyák felügyeletét tudjuk vállalni.(kölyökkutyákat nem)

Keress minket bizalommal a    kutyapanzio.zuglo@freemail.hu      címen további részletekért.

 

 

Kovacsics Creative Commons License 2014.04.08 0 0 10

Kedves Gazdik!

 

Ha érdekel valakit 75 Ft-os darabáron kutyapelus szállító boxokba, vagy kölykök alá, akkor itt érhető el közvetlenül a gyártótól.

 

Puppy Kutyapelenka

 

Kutyaszitter Creative Commons License 2014.04.07 0 0 9

Kedves Gazdi!

Gyakorlott kutyaszitterként és volt állatorvosi asszisztensként szívesen vállalom kis kedvenced felügyeletét amíg Te nyaralsz vagy elfoglalt vagy. Több mint 5 éve foglalkozom kutyusok felügyeletével, így nyugodt szívvel rám bízhatod hűséges társadat.

Zuglóban, kertvárosi övezetben, klímás lakásomban várom szeretettel a kistestű, szobatiszta, oltott, szocializált kutyusokat. Egyszerre 3 kutyust tudok vállalni így biztos lehetsz abban,hogy kutyád elég figyelmet és törődést kap tőlem.
 
Honlapom:
www.kutyaszitter.gportal.hu

E-mail: kutyaszitter@freemail.hu


szépnapot Creative Commons License 2007.12.27 0 0 7
 

Elutazik vagy elfoglaltsága miatt  nincs kire hagyni kedvenc kutyáját?

 

Igényes budai környezetben, családi házban nagy zöld kerttel vállaljuk kutyusa felügyeletét. Naponta 2 óra séta természetvédelmi terület közelében ahol kedvence szabadon futkározhat .

 

Referencia van!!

 

Érdeklödni lehet: kutyapanzio@vipmail.hu cimen.

szépnapot Creative Commons License 2007.11.14 0 0 6

Elutazik vagy elfoglaltsága miatt  nincs kire hagyni kedvenc kutyáját?

 

Igényes budai környezetben, családi házban nagy zöld kerttel vállaljuk kutyusa felügyeletét. Naponta 2 óra séta természetvédelmi terület közelében ahol kedvence szabadon futkározhat .

 

Referencia van!!

 

Érdeklödni lehet: kutyapanzió@vipmail.hu cimen.

 

 

 

 

Anyakutya Creative Commons License 2006.07.13 0 0 5

Üdv Mindenkinek!

 

Tudna-e valaki ajánlani jó kutyapanziót Pest Megyében, lehetőleg Budapesten vagy Gödöllő, Isaszeg, Pécel és környékén? Ideiglenes elhelyezésre lenne szükség S.O.S. talált kutyának! Visszanézek a topicra a válaszokért! Előre is köszönöm!

GAABEN Creative Commons License 2006.07.02 0 0 4

Kutyatulajdonosok!

 

Sajnos panzióba kellett adnom a kedvencemet 4 napra.Találtam a neten egy szimpatikusnak tűnő panziót,amit más is ajánlott nekem.Elvittem a kutyust,külön szobai elhelyezést kérve,ahogy azt a weben is igérik( www.strazsa.hu  ),de sajnos a kutyát a képen látható állapotban kaptam visssza.A tulajdonos elmondása szerint,az őr etette a kutyákat(szakszerűtlenül,nem elkülönítve)és ekkor történt a balaset,miszerint az állatok összeverekedtek,ami kb 10 évenként fordul elő szerintük..A panzió állta a kezelés költségeit és visszatérítette az egyébként nem kevés díjat,de sajnos ez a kutyán nem segít.Most lábadozik,de teljesen lelkibeteg lett.Felháborító,amikor annyira pénzéhes egy vállalkozás,hogy az a szolgáltatás minőségének a rovására megy.A  Strázsa kutyapanziót nem ajánlom senkinek!

 

Üdv:G

Tibbe Creative Commons License 2005.12.20 0 0 3
Megoldódott?
Hogyan?
Előzmény: Avercamp (2)
Avercamp Creative Commons License 2005.09.16 0 0 2
Egy buda melletti kis faluból költözünk Pestre, gondolom itt a Zsámbéki medencében lenne a legjobb találni.
Előzmény: senkijesem (1)
senkijesem Creative Commons License 2005.09.16 0 0 1
Pesten vagy videken keresel kutyapanziot?
Előzmény: Avercamp (-)
Avercamp Creative Commons License 2005.09.16 0 0 topiknyitó
Költözés okán nemsokára és átmenetileg el kell helyeznünk kutyánkat, valamilyen kutyapanzióban, milyen a kinálat és mennyiért ezekre a kérdésekre próbálok választ keresni. Főleg a megbizhatóság érdekel, igen szeretett, velünk egy fedél alatt élő korosabb négylábúról van szó...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!