Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2017.12.04 0 0 7

Ismeri valaki?

 

https://clyp.it/rwofdjio

NeoXon Creative Commons License 2005.09.14 0 0 6
Na, mar megvan ennek a verzionak is a cime: Global Deejays - Stars on 45
Azt hiszem inkabb akkor tul fiatal leszek en ehhez, en mar a Ray Krebbs-es idoszakban voltam tizeneves, meg amikor ezek az elso nemet techno gepzenek kezdtek bejonni.
Viszont a dallam nagyon ismeros volt, meg batyamek hallgathattak ilyesmit anno, es innen ragadt meg a fulemben. De koszi a segitseget, a segitseged nelkul meg elindulni sem tudtam volna, nemhogy alig 1 ora alatt megtalalni a szamot :)
Degeczi Creative Commons License 2005.09.14 0 0 5
a wikipedia is foglalkozik vele
Előzmény: NeoXon (3)
NeoXon Creative Commons License 2005.09.14 0 0 3
Ez hihetetlen, az elso szam a kb. 500 talalat kozul a Stars on 45 - Abba Medley volt, ami rogton ugy kezdodott, mint ez az unknown music! :) De hallom, ez is egy remix, szoval azert lesz meg kutatomunka ezzel, de sztem most mar menni fog.
Degeczi Creative Commons License 2005.09.14 0 0 4
fiatal v nagyon öreg vagy? :)
aki a 80-as években volt tizenéves, az azonnal fölismeri
Előzmény: NeoXon (2)
NeoXon Creative Commons License 2005.09.14 0 0 2
Ez a pikkapakkasitva megnevezes nagyon tetszett :) Kulonben jol sejtettem akkor, hogy ez valami regi szam reprise verzioja lesz, aminek kulon orulok, mert igy nagyobb ra az esely, hogy valaki megismerje.
Korulnezek Stars on 45 ugyben, hatha raismerek koztuk ennek a szamnak az elodjere. Mindenesetre koszi a segitseget, igy mar van mibol kiindulni.
Előzmény: Degeczi (1)
Degeczi Creative Commons License 2005.09.14 0 0 1
hát hogy így pikkapakkásítva milyen gépész "dolgozta föl" azt meg nem mondom, de az eredeti alap a "Stars on 45": 80-as évek eleji holland csapat, bár ők is régebbi számokból összeállított disco-egyveleget adtak elő, azt még színvonalasan tették
Előzmény: NeoXon (-)
Tombolda Creative Commons License 2005.09.14 0 0 0
Unkn0wn.
Előzmény: NeoXon (-)
NeoXon Creative Commons License 2005.09.14 0 0 topiknyitó
Ez egy reszlet egy bulibol sajnos eleg rossz minosegben felvett zenebol. Fogalmam sincs mi ez, es mivel nem hallgatok ilyen stilust, meg nagyon besorolni sem tudom. Talan funky/club/house/disco stilusba tennem, de ez csak tipp. Ha valaki tudja mi ez a zene, vagy esetleg hasonlo stilusu zenerol tud, vagy netalantan tud pontos mufaji meghatarozast, az is sokat segitene :)

unknown music (237 kbyte, 14 sec)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!