Keresés

Részletes keresés

szaktanár Creative Commons License 2009.07.18 0 0 66
Kedves Szaktanár Kollégák!

 

Szeretnék létrehozni egy topikot „szaktanárok egymás között címmel” hogy segíteni tudjuk egymás munkáját. Várhatóan holnapra lesz meg a topiknyitáshoz szükséges 30 hozzászólásom, addig türelmet kérek.

Várok mindenkit szeretettel!

Törölt nick Creative Commons License 2009.02.24 0 0 65
1040 ft. volt a közjegyző még másfél éve.
Előzmény: Törölt nick (64)
ggyula74 Creative Commons License 2009.02.19 0 0 63
Jó Napot.
Azt szeretném meg tudni,hogy mennyibe kerül a vagyonőri igazolvány kiváltása és a kamarai tagsági díj.
Előreis köszönöm választ.
Törölt nick Creative Commons License 2009.02.05 0 0 61
És persze ebben még nincs benne a kb.16-17rugós fegyvervizsga,ha valaki azt is le akarja tenni.Mondjuk ma már a legtöbb helyen 400-nál többet fizetnek(nem sokkal),inkább az lesz egyre divatosabb,hogy késnek a fizuval,csepegtetik,lefaragnak belőle.Aztán csodálkoznak,ha valaki felfújja őket az apehnál...Tavaly is bedőlt pár cég.A volt kollégáimmal beszélgetve,akik még most is őrök,az derült ki,hogy ebben a gazdasági helyzetben már olyan cégek is próbálnak így "takarékoskodni",amik egy-két éve még korrektek voltak.
Előzmény: Törölt nick (60)
Törölt nick Creative Commons License 2009.02.05 0 0 59
Cége válogatja,de kibírható.Arra mindenki vigyázzon,hogy kerülje el azokat,akik a tanfolyamot 15-25 között ígérik.Lehet,hogy ez kb.kétszer olyan olcsónak tűnik,mint egy normális,de azért ennyi,mert aztán ledolgozhatod náluk az árát valami 350-es órabérért...
Előzmény: tibike931 (58)
tibike931 Creative Commons License 2008.12.08 0 0 58
TUDNA SEGITENI VKI H MENNYI EGY SZEMÉLY VAGYONŐRI SZAKMA ÁRA?
mesterteacher Creative Commons License 2008.10.25 0 0 57
Erintettkent a kovetkezoket szeretnem elmondani.
A Folda Bodyguard training Center 2007 Januar ota nem vegez oktatast mert ezt a tevekenyseget athelyezte az Egyesult Allamokba. Amennyiben valakit serelem ert kerem vegye fel velem a kapcsolatot. www.FoldaUSA.Com

Tisztelettel

Dr Varga Miklos
maratvertek Creative Commons License 2008.01.23 0 0 56

Ki akar bodyguard lenni ? Varga majd atver.

 

maratvertek Creative Commons License 2008.01.15 0 0 55

Testor iskolat keresek .

Tudtok segiteni?

Jartam a Folda iskolaban de mint lathatjatok atvertek de negyon.

Eszmaletlen draga a tulaj beleszarik az egeszbe az oktatoknak meg semmi tapasztalatuk nincs.

Ha valaki tud valami igazan jo iskolat  amihez Varga Miklosnak nincs koze akkor legyenszives irjon.

 

nemtokregelni Creative Commons License 2007.01.28 0 0 53

 

A BV tiszthelyettes képzősre kiválthatod.

Előzmény: ohhlala (49)
Pimp_HQ Creative Commons License 2007.01.21 0 0 52

Bocsi, elírtam :)

 

Köszi a linket!

Előzmény: Mephisto75 (51)
Mephisto75 Creative Commons License 2007.01.20 0 0 51

Nem ISA, hanem SIA. Es Mo-n sehol.
http://www.the-sia.org.uk/home

 

Udv,

M.

Előzmény: Pimp_HQ (50)
Pimp_HQ Creative Commons License 2007.01.20 0 0 50

Sziasztok!

 

Nem tudja vki, hogy az Angliában szükséges ISA license-et, itthon nálunk hol lehetne megszerezni??

 

Köszi!

ohhlala Creative Commons License 2007.01.08 0 0 49

HT. tiszthelyetes továbbképző tanfolyam (1988. 12. 23). IM B.V. Tizthelyetes képző iskola(1994. 03. 31).Ha a fent említett bizonyítványok meg vannak, akkor a személy- és vagyon őri bizonyítvány kiváltható?

Előzmény: nemtokregelni (10)
torpillaa Creative Commons License 2007.01.06 0 0 48
Sziasztok

Mi a véleményetek az I.O.S.A testőr képzéséről? http://www.iosecurity.hu/oktatas/testor_kepzes
A felsőfokú képzés elvégzése után már el lehet helyezkedni testőrként?
bodyguard Creative Commons License 2006.10.14 0 0 47

Sziasztok!

 

Az IACPO (International Association of Close Protection Offisers) www.theiacpo.org

éa a ICPTA (International Close Protection Training Associaton) www.theicpta.org szervezésében magyarországon  és külföldön Önvédelmi, bombakutaó, lövészet oktatás és komplett tetsőr képzés kezdődik.

Akit érdekel a bodyguard@vipmail.hu címre írhat.

 

Üdv.

Bodyguard 

danidodo Creative Commons License 2006.07.23 0 0 46
Üdv kollégák. Sikeresen zárultak a vizsgám, Az írásbeli nem lett kitűnő de a szóbeli az nagyon jól sikerült. Én nem bántam meg hogy megtanultam ezt a szakmát.

Az igazolvány Kiváltás hogy működik?? Mennyi pénz ?? Fényképet kell vinni ???

 

 

danidodo Creative Commons License 2006.07.11 0 0 45
Nem akarok puskát használni de ha vizsgára kerül  az ember képes mindent elfelejtem.

 

Mennyi ponttól 2 s ??? menyi idő van a feledatok megoldására??

 

 

Nem nevezem meg a céget ahová tanfolyamra járok de ott kiadtak mindenkinek olyan anyagot hogy miből lesz pontosan a vizsga kérdések jogból is meg szakmai ismeretekből is. Kiadhatnak egyáltalán ilyen információt? ?? Vagy csak a pénz számit nekik és átmegy mindenki??

 

kagabor Creative Commons License 2006.07.11 0 0 44

Szervusz!

 

Az írásbeli vizsga természetesen mindig változik. A legnagyobb segítség egy javaslat: tanulj! Nem kell, hogy kitűnően megfelelt legyél, mert megkapod a bizonyítványt akkor is, ha nem leszel az. De írdd meg minél jobban, a saját érdekedben!

 

Puskát ne vigyél, mert van olyan vizsgabiztos -igen, VAN-, hogy minden szívfájdalom nélkül elveszi a feladatlapodat. Aztán meg van olyan is, aki kimegy fél órára a teremből... De itt is csak azt tudom mondani, hogy: tanulj! Ha elvállalsz egy pl. egy telephely őrzését, és illetéktelenül bent tartózkodik valaki, akkor szidhatod magad: Na most mitől lenne ez bűncselekmény, hogy visszatarthassad? Vagy lehet, hogy már az is, nem szabálysértés? Mit kéne tenni, hogy ne büntessenek meg, mert rosszul intézkedtem? <- Na ezeket csak tanulással kerülheted el. Ha nem akarsz, akkor magadra vess, és remélem, nem lesz belőled őr. Ha mégis jól felkészülsz, remélem, őr leszel.

 

Írásbeli vizsga menete: Beültök egy terembe, kiteszitek az igazolványt, leellenőrzik, előre kiül a vizsgabiztos, és írhattok. Jó esetben ha megpisszensz, elveszik, és viszont látásra. WC-re ki lehet kéretőzni. Addig beadod a papírodat, és regisztrálják az időpontot, hogy mikor mentél ki.

 

Sikeres vizsgát, és jó felkészülést!

 

kagabor

Előzmény: danidodo (43)
danidodo Creative Commons License 2006.07.09 0 0 43
Üdv mindenkinek.

Nem tudd valaki nekem egy írásbeli vizsga lapot szerválni????

Vagy puskát esetleg ?????  vagy valami segítséget hogy az írásbeli hogy fog zajlani. Vizsga biztosok lesznek e,?? 

 

A válaszokat előre is köszönöm

 

bodyguard Creative Commons License 2006.06.23 0 0 42

Sziasztok!

 

Van itt olyan lány, akit érdekel személyvédelmi, sofőr munka?

Részletek e-mailben.

bodyguard@vipmail.hu

 

Köszi.

Bodyguard

danidodo Creative Commons License 2006.06.12 0 0 41
Nos elkezdtem a tanfolyamot ami 60 rugó.  Eléggé  érhetőn az ember szájába rágják az anyagot.

Orvosi vizsgálton is át megy mindenki   stb stb

Nekem eddig semmi negatív élményem nincs a dologról. Ja nekem már meg van hová megyek dolgozni mit személy és vagyonőr .

kagabor Creative Commons License 2006.06.10 0 0 40

Hello,

 

mit kell csinálni? Tanulni, mint az őrült. :) Főként jogot. Pl. büntetőjog, büntetőeljárás jog, alkotmányjog, polgárjog, ilyesmik... Elég nehezen tanulható; a kb. 3 hónapot rendesen végig kell tanulni. Ezen kívül van pszichológia, kriminalisztika, önvédelem.

 

Csak akkor jelentkezz rá, ha biztosan azt akarod csinálni. Szerintem kéretőzz be egy portára, és kérd meg az ottani őröket, hogy had tegyél fel 1-2 kérdést. Meglátod: a legfontosabb szempont a költséghatékonyság lesz. Mégpedig TE leszel a költséghatékony, mert minimálbérért dolgozol, és annyit, hogy beleszakadsz. Pl. napi 12 órában 5 percenként futhatsz a kamionokhoz, aminek a vezetője valami földönkívüli nyelven beszél, és tudd meg tőle az adatait.... Tehát gondold meg! Szerintem még a kamarájukat is felhívhatod. www.szvmszk.hu Meglátod, kell bele invesztálni rendesen. Szinte biztos, hogy portaszolgálatos leszel kezdőként. Csak lebeszélni tudlak. :/

 

kagabor

danidodo Creative Commons License 2006.06.02 0 0 39
Bocs, de angol billentyűzettel elég nehéz írni. :(

Mit kell csinálni egy ilyen tanfolyamon  ??

Mik a követelmények?

 

danidodo Creative Commons License 2006.06.02 0 0 37

1 ojan kérdésem lenne hogy most szeretnék bisztonsági őri tanfojamra jelentkezni.

mit kell a tanfojamon csinálni ??

bodyguard Creative Commons License 2006.02.28 0 0 36

Sziastok!

 

Érdekel valakit egy ilyen képzés?

 

4 hetes intenzív közelharci kiképzés testőröknek és vagyonőröknek a belvárosban.

Heti 3x5 vagy 5x5 óra

Képzés anyaga: Pusztakezes technikák, ütéskombinációk, elvezetések, törések, csavarások, földreviteli technikák. Kés használata, fogástípusok, támadási irányok, pusztakéz kés ellen, kés pusztakéz ellen.

Bot /vipera/ használata, támadási irányok, pusztakéz bot ellen, bot pusztakéz ellen.

Kiképzés végén zárovizsga, sikeres vizsg esetén diploma amely a biztonsági cégeknél, új munkavállalásnál referenciaként használható.

 

 

Ára a 60 órás képzésnek 20.000Ft vizsgával.

        100 órásnak  25.000Ft.

 

Akit érdekel írjon mailt.

Üdv.

 

kagabor Creative Commons License 2005.11.14 0 0 35

Tud valaki olyan elérhető oktatóanyagról (könyv, videó, multimédiás anyag), ami segít elsajátítani az önvédelmi anyagot?

 

Elvileg azt oktatják, amit pl. a rendőröknek (kivétel bilincselés, fegyveres mozgás, stb.):

Elvezetések, fojtások, eszköz elleni védelem, gumibot használat, stb. Ismétlés a tudás anyja alapon kellene, mert ok, hogy egyszer megmutatják, de ha nem jól rögzül, az kellemetlen.

 

Tenksz előre is!

 

kagabor

numizmata Creative Commons License 2005.10.31 0 0 34
Ha már testőrség:
Szerintem itt egyesek azt hiszik, hogy testőrnek lenni valami olyasmi amit a filmeken látni. Egy nagy túrót.!
A személybiztosításnak az igazi része a preventív védelem. Pl: a védett személy által felkeresett intézmények előzetes bejárása, liftkönyv ellenőrzése, tűzoltókészülékek ellenőrzése, klímarendszer vizsgálata. Itthon szerencsére nagyon kevés embert fenyeget valóban támadás, (az esetek 70% ban csak villantani akar az illető) viszont egy hajléktalan bármikor feljuthat bármelyik épület tetejére és ha a klímabeszívőba beletüsszent jóeséllyel leszel TBC-s. Tűz szintén lehet bármikor. Útvonalak kidolgozása, figyelés-ellenfigyelés stb...
Olyan tűzszerészeti ismereteket ami ehhez a feladathoz kell bárki megszerezheti a szabadon beszerezhető tankönyvből, ára kb 1500 ft. Nem azt kell tudnod, hogy a pirosat vagy a kéket kell-e elvágni, hanem az a fontos, hogy felismerd a lehetséges robbanóeszközt és a védettedet kivond. Ezekután lehet értesíteni az illetékeseket, hogy szerinted ott meg ott bomba van. A testőrség parancsnoka megfogalmazás (nem tudom már ki írta) nagyon vicces. Ahol három fő végzi a védett biztosítását ott van egy:
élbiztosító(lövész), személybiztosító és parancsnok.
Pakitó Creative Commons License 2005.10.29 0 0 33

Nem a legolcsóbb, de minőségében az egyik legjobb tanfolyamokat az Aramis Holding szervezi, bár jelenleg csak vidéken tartanak tanfolyamokat. Náluk letreheted a fegyvervizsgát is.

fighter23 Creative Commons License 2005.10.26 0 0 32
Én azt hallottam, hogy a TOYFOR visz ki Irakba embereket.
Előzmény: kagabor (31)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!