Keresés

Részletes keresés

Téli nap Creative Commons License 2018.01.29 0 0 31

 Van eladó  faragott tömörfa bútorunk. Szekrény  3 ajtós ,  2 db szekrényecske, fotelok és egy rakamié !!

Sz Bence Creative Commons License 2018.01.29 0 0 30

Érdemes itt is szétnézni: https://yambo.hu. Szép bútorok!

Daniel506 Creative Commons License 2017.06.14 0 0 28

Sziasztok, 

Minőségi tömörfa bútorok, és tömörfa bútorajtók modern és klasszikus kivitelben http://pfifferbutor.hu/

Butormirek Creative Commons License 2016.08.17 0 0 26

Szia,

 

www.butormirek.hu

 

 

At-x Creative Commons License 2016.01.11 -1 0 25

Sziasztok!

 

Tömörfa bútorajtó: www.at-x.hu 

 

 

gdzsozy Creative Commons License 2012.07.01 0 0 23

Kíváncsivá tettél gondoltam végignézem...

 

csalódást fogok okozni neked: nincs benne tömörfa szekrény.

 

van benne olyan ami esetleg lécbetétes, van benne olyan ami fúrnérozott, van olyan aminek egy két alkatrésze tömörfa, vagy az ajtaja tömörfa de kimondottan tömörfa szekrény egy sincs.

 

hacsak azt az ócska kidobott polcot a lépcső mellett nem számitjuk annak.

Előzmény: Használt bútorok (22)
Használt bútorok Creative Commons License 2012.07.01 0 0 22

Van ezek között is olyan ami tömör fa...Aki használt bútort keres Budapesten, annak még jól jöhet:)

http://hasznaltbutorbudapest.blogspot.hu/

Akees Creative Commons License 2012.05.17 0 0 21

Sziasztok!

 

Én ezt az oldalt ajánlom: http://infinitodesign.hu/index.php/toemoerfa-butorok

 

Üdv.

gdzsozy Creative Commons License 2012.04.13 0 0 20

A spanyol viasz nem most lett felfedezve.

ha nem tetszik a fenyő akkor érdemesebb fúrnérozni. Az akác egyébként is csak a tölgyfa pótlására van, mivel rajzolata hasonló a tölgyéhez emellett könyen színezhető de olcsó fa ezért közkedvelt...

-volt a 80-90 es évekig a bútorgyárak körében.

 

ha valaki szép bútort szeretne főképp olcsón az ne akácból csináltasson mert ott előjöhetnek a fára jellemző hibák: repedés, szineződés, hullámosság stb.

inkább forgácslap alapra fúrnéroztasson akácot, vagy ha tömörbútort szeretne akkor táblásított fenyőre akác vagy bármilyen fúrnért.

Előzmény: Szedi2005 (6)
gdzsozy Creative Commons License 2012.04.13 0 0 19

sziasztok.

eddig inkább olvasgattam, de elnézést hogy beleszólok

teszem ezt 22 éve asztalos gyakorlattal és egy mestervizsgával a hátam mogött.

 

Az akác valóban szép és tarós anyag. de bútornak nem való. felhasználási területe inkább kültérben kerítésnek, szerszámnyélnek, rönkbútornak,

 

beltérben parketta, küszöb, lambéria, lépcsőlap.

Előzmény: sonyf (16)
Törölt nick Creative Commons License 2012.03.07 0 0 18

Szia, ha van lehetőséged nézz meg tömör juharból készített bútorokat! Én majd 10 éve csináltattam egyedi darabokat, ma is gyönyörűek.

Előzmény: vwstonemen (-)
B Balu Creative Commons License 2012.03.07 0 0 17
Előzmény: vwstonemen (-)
sonyf Creative Commons License 2012.01.29 0 0 16

Sziasztok!

 

Szabolcsnak az akácfával kapcsolatban igaza van. Tényleg nincs olyan drága mint más nemes fafajok és mégis tartós és szép.

Mi  is csináltattunk akácfából lépcsőt és nagyon dekorativ tud lenni. Ajénlom mindenkinek www.asztalos-butorok.hu

vwaircult Creative Commons License 2010.02.03 0 0 15
15 éves az Ében bútorszalon,hatalmas akciók,kedvezmények!;)
www.ebenbutor.hu
Sanszi74 Creative Commons License 2009.12.01 0 0 14

Sziasztok!

 

Tömör fa emeletes ágyakat, galéria ágyakat, leesésgátló ágyakat készítek egyedi méretben is.

 

www.babacenter.hu

babacenter@babacenter.hu

 

Üdv.:Sanyi

hannabori Creative Commons License 2009.07.07 0 0 13

Ilyesmire gondoltál?

 

Axióma Creative Commons License 2009.05.06 0 0 12
Nem unom, ha valoban a valaszomra lennel kivancsi.
Egyebkent pedig jopar forumban szerepel olyan szaki elerhetosege, aki elotte parszaz hozzaszolasban ingyen es bermentve segitett a tobbieknek, oket soha nem vegzaltam. De ne legyen mar hirdetesi felulet a forum, elnyomja az info erteku hozzaszolasokat.
Előzmény: Törölt nick (11)
Törölt nick Creative Commons License 2009.05.06 0 0 11

Te nem unod még, hogy mindenkit kioktatsz a fórum használatáról???

 

Ez a netkommandós játékod, amit minden topikban előadsz válogatás nélkül, legalább annyira zavaró, mint amennyire -az adott témakörben- a szakemberek elérhetőség NEM.

Előzmény: Axióma (9)
Tangyal2 Creative Commons License 2009.05.06 0 0 10
nézzétek meg:www.angyalbutor.hu
Axióma Creative Commons License 2009.05.06 0 0 9
forumszabalyzat, banner stb.
Előzmény: Angyalbútor (8)
nagyger Creative Commons License 2009.02.25 0 0 7
Sziasztok!

A www.premium-design.hu oldalt láttátok már? Nagyon jó kis cuccok vannak rajta! Ciao!
Szedi2005 Creative Commons License 2009.02.22 0 0 6
Szia!

Mint szakma beli írok. Abban igazad van, hogy a fenyő olcsó, de sérülékeny. Emiatt ajánlanék neked egy fafajt, ami árában fenyő, de keménységben, és kopásállóságban, talán a legjobb. Ez pedig az akác. Pácolással tölgy hatást is el lehet elérni. Azt mondjuk nem tudom, hogy hány asztalos válalna akác bútor gyártást, mert tudomásom szerint nem nagyon szeretik, meg inkább mindenki tüzifának tartja. Rakok fel egy képet az általam készített akác bútorról. Mondjuk ez kerti bútornak készült, de a színt így láthatod rajta, hogy nem vírít, hogy akác lenne. Én azt tanácsolom keress egy asztalost, aki szívesen csinál akácból szekrény neked.

Üdvözlettel Szilárd!
Előzmény: vwstonemen (-)
Batis11 Creative Commons License 2008.09.23 0 0 4
Ajálanám a www.csongradkonyha.atw.hu webb oldalt.
Főleg konyhaszekrények gyártása de minden típusú bútort tudunk gyártani.
Felméréssel tervezéssel.
Előzmény: vwstonemen (-)
rekamie Creative Commons License 2005.10.22 0 0 1
kedves tanácstalan bútor kereső!

ajánlom magamat mint bútortervezőt megbízható kivitelező háttérrel, jó pár tömörfa bútorral a "hátam mögött"! :)

rekamie@gmail.com
bindera Creative Commons License 2005.09.09 0 0 0
0 bút0r
vwstonemen Creative Commons License 2005.09.09 0 0 topiknyitó

Sziasztok!

 

Bútor vásárlás előtt állok, és eldöntöttük, hogy mindenképpen fa bútorokat szeretnénk. Tömör fa bútorokkal már a legtöbb üzlet foglalkozik, még a nagyobb láncok is. A sarkallatos kérdés az, hogy milyen fából legyen - a fenyő puha, könnyebben sérül, ugyanakkor olcsóbb, talán könnyebben kezelhető.

Mindezek mellett preferálnánk a hazai gyártókat, esetleg megbízható asztalos mestereket.

hazsnált antik bútorokat is nézegettünk, de nem találtunk olyat, ami tetszett volna (vagy régi parasztbútorokat találtunk, vagy nagypolgári asztalokat, szekrényeket, amik méretben sem mindig passzolnak.

Akinek van valai tapasztalata, segítsen! 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!