Fradista Utazó Creative Commons License 2011.11.26 0 0 2034

Az Építőknél nincs használható fűtés. Na, kb. az ilyen csarnokok miatt van két hónap téli szünet a bajnokságban.

Azért a parketta minősége kicsit rosszabb, mint az aszfalt a szabadtéri pályákon szokott lenni :-)

Előzmény: nicko 2.0 (2032)
nicko 2.0 Creative Commons License 2011.11.26 0 0 2033

Szentendrei NKE - Marcali VSZSE 30-27 (16-13)

nicko 2.0 Creative Commons License 2011.11.26 0 0 2032

Csomor: - Mintha szabadtéri mérkőzést játszottunk volna, olyan hideg volt a csarnokban. Ami a meccset illeti, csapatom hozta szokásos második félidei játékát, taktikailag fegyelmezetlenek voltunk, s ezt könnyű gólokkal büntette az ellenfél.

ebben a csarnokban sose volt meleg október végétől március végéig..

Előzmény: Pomina (2031)
Pomina Creative Commons License 2011.11.26 0 0 2031

Szent István SE Építők - VKL SE Győr 32-23

nicko 2.0 Creative Commons License 2011.11.26 0 0 2030
nicko 2.0 Creative Commons License 2011.11.23 0 0 2029

van itt az indexen más aki szenilitása miatt rendre elfelejti a jelszavát inkább regel új nicket minden belépésekor ;)

Előzmény: aranyember001 (2028)
aranyember001 Creative Commons License 2011.11.23 0 0 2028

Dr. Ságvári Endrének állítólag 32 neve volt...

Mire a Kispest NBI-es lesz, szerintem utólérheted...

Előzmény: nicko 2.0 (2025)
nicko 2.0 Creative Commons License 2011.11.23 0 0 2027

;)

Előzmény: Fradista Utazó (2026)
Fradista Utazó Creative Commons License 2011.11.23 0 0 2026

(Most egy-két hónapig elmondhatom, hogy több hozzászólásom van, mint neked ;-))

nicko 2.0 Creative Commons License 2011.11.23 0 0 2025

Előzmény: golyo31 (2015)
Dezső 01 Creative Commons License 2011.11.22 0 0 2024
Dezső 01 Creative Commons License 2011.11.20 0 0 2023

"Győzelmi reményekkel lép pályára a Siófok" írták meccs elött.

Siófok KC-Galerius Fürdő II.  - Kispesti NKK 35 : 43

21!! hétméterest ítélzek a jv-k.

kisricso Creative Commons License 2011.11.20 0 0 2022

Győr II akár a legfiataljabbal is játszhatott volna, úgy is nyertek volna... mivel ahogy a Fradi játékosok kimentek, úgy egyetlen-egy találkozóra sem szabad kimenni, tisztes helytállás minimum követelmény azt hiszem... (Lélektelenül sosem szabad játszani!)

Előzmény: Fradista Utazó (2019)
Gega1 Creative Commons License 2011.11.20 0 0 2020

Vasas-Szpari 29-26

Fradista Utazó Creative Commons License 2011.11.20 0 0 2019

1., Egyikünk sem tudja, mi lett volna.

2., Nem tisztességes felemlegetni Planéta hiányát, de elhallgatni három meghatározó ferencvárosi játékos hiányát.

Előzmény: Dezső 01 (2018)
Dezső 01 Creative Commons License 2011.11.20 0 0 2018

Tudom olvastam...lehet nem 26 hanem csak 18 góllal nyer a Győr abban az esetben..számít ez?

Előzmény: Fradista Utazó (2017)
Fradista Utazó Creative Commons License 2011.11.20 0 0 2017

A Fradi hat kezdőjátékosából három hiányzott, és gyerekek játszottak helyettük, ezt azért tegyük hozzá. Részletek a Fradi-topicban.

Előzmény: Dezső 01 (2016)
Dezső 01 Creative Commons License 2011.11.20 0 0 2016

Tették mindezt úgy, hogy Planéta a válogatottal van/volt..

golyo31 Creative Commons License 2011.11.20 0 0 2015

Hűha, a Győr II rendesen elkalapálta a Fradi II-t

A pécsi csapat Marcali elleni veresége engem nem lepett meg, nekem nagyon úgy tűnik, hogy idegenben nem akarnak nyerni, legalábbis az eddigi idegenbeli eredményeik ezt mutatják...

Előzmény: lovi26 (2014)
lovi26 Creative Commons License 2011.11.19 0 0 2014

Szombati eredmények:

Győri Audi ETO KC II - Ferencvárosi TC II  44-18!

Marcali VSZSE - PTE PEAC  32-26!

VKLSE Győr - Szentendre 27-19

bistyu68 Creative Commons License 2011.11.18 0 0 2013

Sziasztok!

Van egy remek díj!

Ha ismeretek olyan kézilabda edzőt aki nagyon sokat tett/tesz az utánpótlás nevelésért akkor jelöljétek a Tehetséggondozásért díjra.

Az elismerés mellé pénzt is szerezhettek így az edzőnek!

Gega1 Creative Commons License 2011.11.17 0 0 2012

Az MK-ban, január 25-i játéknappal:

Főgáz-Kispest

Mohács-Debrecen

Gega1 Creative Commons License 2011.11.15 0 0 2011

Az utolsó 10 percet jó volt látni, akkor nagyon küzdöttek a lányok és mindenképpen biztató, hogy a törzsgárda ennyire szívén viseli a csapat sorsát. Nagyon nem akartak veszíteni. Kár, hogy nem ébredtek fel hamarabb.

Előzmény: vasas-asi (2010)
vasas-asi Creative Commons License 2011.11.15 0 0 2010

Sajnos az a baj .hogy ezuttal a kulcsjátékosainknak sem ment.Kihagyott büntetők,ezer kapufa,eladott labdák,kapus átemelgetése legalább háromszor nem sikerült ,de még igy is majdnem megvolt a döntetlen.Én ugy láttam kevés volt a tűz.A végére megjőtt csak akkor már késő volt.Na meg a de időpont nem fekszik nekünk.Na nem baj a Spari ellen lehet javítani!

Előzmény: Gega1 (2009)
Gega1 Creative Commons License 2011.11.13 0 0 2009

Ez az első nem várt vereség. A Pécstől idegenben és a Győr II-től ki lehet kapni. Az biztos, hogy ez a két pont még nagyon hiányozhat majd. Szoros és váltott vezetésű első félidő után még egygólos Vasas előny volt a félidőben, aztán a szünet után az öltözőben maradt a csapat és vagy 5-6 góllal elment a SZISE. Az utolsó 10 percben kapcsoltunk csak rá, ekkor nagyon akartak a lányok és fel is jöttek egy gólra úgy, hogy hetest és ziccert is kihagytak az utolsó 2-3 percben. Kulcsjátékosaink hiába hozzák magukat, ha vannak akik képtelenek bármit is hozzátenni a játékhoz.

Előzmény: VASAS SC 1911 (2003)
mislenyi Creative Commons License 2011.11.13 0 0 2008

Kösz, most találtam meg a Whandballon.Volt gól bőven, nem tudom, hogy védekeztek.

Előzmény: Dezső 01 (2007)