Keresés

Részletes keresés

bluesnick Creative Commons License 2010.09.14 0 0 301

Off - de egy haldokló topikra jó:

2010. szeptember 18-19. Kultúrházak éjjel-nappal
A helyszín szombaton 17-24-ig és vasárnap 0-2-ig várja az érdeklődőket!
NOSZTALGIA GRAFFITI KIÁLLÍTÁS, FILMVETÍTÉS

A PROGRAM:
LEMEZBORÍTÓ KIÁLLÍTÁS!!!!
Zoltán János író előadása:
Rock és képzőművészet - graffiti készítése

Filmvetítés 19 órától:
The Rolling Stones - Gimme Shelter
Egy nehéz nap éjszakája
American graffiti 1-2.

Rendezvény helye: Féja Géza Közösségi Ház, Esztergom, Kertváros

Bosco Creative Commons License 2008.01.11 0 0 300
RIP lafno :(
wretzky Creative Commons License 2007.12.13 0 0 299
Jó voltál, Galambosi! (kivételesen)
wretzky Creative Commons License 2007.10.13 0 0 298
Szzzzzsz, úgy látszik, nem csak én nézem az adást:
R.P. tarkója
wretzky Creative Commons License 2007.10.11 0 0 297
Nagynét blokkolnám!:D
wretzky Creative Commons License 2007.10.10 0 0 296
Fergeteges rövidfilmet forgatott Galambosi a Zewának ( akik mellesleg még egy művészettörténésznek nevezett lényt is szereztek valahonnan ). Azt láttuk, hogy a nagyhangú kultúrhuszár egy mobilvécéből száll ki, és a következőt mondja:
"Elnézést, nem tudtam ellenállni a kísértésnek, hiszen egy kultúrális eseményre érkeztünk. " Vagy valami ilyesmi.
Legközelebb úgy lenne jó, ha integetne nekünk, a nézőknek, hogy kövessük őt, a nagyhangú riportert a wc-történeti kiállításnak álcázott Zewa reklám helyszínére, és tényleg beleszarna és belehúgyozna a kiállított művekbe.
wretzky Creative Commons License 2007.10.09 0 0 295
Senki ne higgye, hogy nem láttam E.B.G. legutóbbi tündöklését. Csak azért nem kommentálom, mert egyáltalán nem emlékszem rá, hogy miről volt szó.
wretzky Creative Commons License 2007.10.03 0 0 294
Amikor ránk akarnak sózni valami szart, előtte megszerettetik velünk a szar gazdáját. Minél kötelezőbb szeretni a híres művészt, annál nagyobb szar, amit csinált és amiért most pénzt kér tőlünk. Most a Sutyi bácsit kellene megszeretnünk. De nem megy.
A filmjét viszont, amiben egy vénasszony haldoklik, biztos megnézem.
wretzky Creative Commons License 2007.09.20 0 0 293
Mehetett volna Galambosi Erdőslegjobbtanítványa Galamb is, oszt rágóval a szájában bömbölhette volna neki, hogy "na, mi van lúzer buddhista, ismerel engemet? mer én nem ismerlek tégedet! na. péndzed van,köcsög? na látod."
Előzmény: wretzky (292)
wretzky Creative Commons License 2007.09.18 0 0 292
Gonosz dolog volt próbára tenni szegény rinpocsét ezzel a mosollyal és dekoltázzsal...
De legyünk reálisak: a riport elég gyengén sikerült.
wretzky Creative Commons License 2007.08.15 0 0 291
Szórakoztató az volt, amikor Erdős Balólegjobbtanítványa Gábort átsuhintotta a... asszem a néhai Sex-e-pil egyik tagja, vagy ki, mire E.B.G. interjúalany híján saját fergeteges élményeiről beszélt remegő ajakkal és teljesen fölöslegesen, mivel az operatőrrel együtt mindenki az E.B.G. professzor háta mögött táncoló pirosruhás csajt nézte. ( Volna. ) Aztán bosszúból, amiért így kibaszott vele a természet, E.B.G. nagy hülye kérdéseket harsogott a beosztottai fülébe, amiket azoknak hangosan meg kellett ismételniük saját, hús-vér interjúalanyaiknak.
Hahaha!
Amúgy Winkler Nóra rulezik akkor is, mindenki más pedig elmehet a picsába.
Peace.
bele a lecsóba Creative Commons License 2007.08.14 0 0 290
Ő Baló legjobb tanítványa.
Eltakarodott a p..........ba???? Kúltúúúrház?

Nórika majdnem kiugrott a göndör parókájából. Azért nagyon nem mindegy honnan világítják... Nagyon lefáradt az arca, pedig még sminkelve is lenne...
Előzmény: wretzky (287)
wretzky Creative Commons License 2007.08.14 0 0 289
Muhahaha.
Nóra a legjobb.
Előzmény: lafno (288)
lafno Creative Commons License 2007.08.14 0 0 288

Viszont Nórika igen finoman beszólt neki.

Élveztem. :))

 

 

Előzmény: wretzky (287)
wretzky Creative Commons License 2007.08.14 0 0 287
Erdős Gábornak csodálatos tehetsége van ahhoz, hogy az ember jó hangulatát pillanatok alatt tönkre bassza egyszerűen azzal, hogy megjelenik valahol. Gondolom, ez a rendkívül kellemetlen modorral párosuló tehetség tette őt főnökké is a tévében.
Szerencsére a műsor második felére eltakarodott a picsába, a másik ünneprontó görény is távollétével tüntetett, úgyhogy végre kedvünkre szórakozhattunk.
wretzky Creative Commons License 2007.08.09 0 0 286
én írtam.
én nézem néha.
a galambosi bármit csinál, az megmosolyogtató.
Előzmény: bele a lecsóba (285)
bele a lecsóba Creative Commons License 2007.08.08 0 0 285
Ez a kis hirdetés honnan való?
A Kultúrházat nézi még valaki?
Kissé megmosolyogtató Galamb(os Péter) a függőágyban, ahogy a Szigetről tudósít. Kicsit már öreg ehhez a helyhez.
Előzmény: wretzky (284)
wretzky Creative Commons License 2007.07.31 0 0 284
(x) Coke Club színes programkavalkádját kínálja! Érdeklődéssel tekintem a Coke Club kulturális palettáját! Sokszínű Coke Club kikapcsolódási lehetőségén át a lelekzetelállító dolgokig! Kedvcsinálóként Coke Club egyedülálló a hazánkba! Kellemes környezetet biztosító Coke Club kedvező árakkal kecsegtet! Dizájnyát tekintve Coke Club jó! Coke Club élő didzsival, a rohanó korunknak a hőséval rendelkezik! Coke Club erkondicinált teraszáról nagy látvány van! (x)
wretzky Creative Commons License 2007.07.28 0 0 283
Imádjuk ketten. Egyébként Rieger Johannát is imádtam és mindig elfelejtem itt megemlíteni. ( Egyébkéntebb meg a Bizsu most satuba szorította a fejemet és azt mondja, az nem pizsama, hanem egy nagy ing volt. )
Előzmény: betrad567 (282)
betrad567 Creative Commons License 2007.07.28 0 0 282
Imádom a Winkler Nórát....
wretzky Creative Commons License 2007.07.27 0 0 281
Jó ötlet volt G.-től, hogy pizsamában vezette a műsort.
wretzky Creative Commons License 2007.07.20 0 0 280
Van egy elméletem. Szerintem a dolgozó tömegek imádnak gyönyörködni más munkájában. Fotelből szeretik nézni, hogyan mozog és milyen arcokat vág más munka közben. Szeretik, ha felismerhető érzésekről árulkodik az arckifejezés. Történetesen minél létványosabb ez a munka, amit más végez, és minél őszintébbnek, hogy ne mondjam, intimebbnek tűnnek a gesztusai, a plebsz annál jobban szereti bámulni, sőt fizetni is hajlandó, hogy láthassa. Egyszóval a showbiznisz nagyjából arról szól, hogy fizetünk azért, hogy valakit pőrén láthassunk. Pőrén pedig hagyományosan a művészek és az őrültek szoktak flangálni. Stb.
Babarczy Esztert a lehetetlen frizurái mellett rendkívül kedvelem, Sík Endre a szintén lehetetlen frizurájával együtt nagyon rokonszenvesnek volt, jó volt a beszélgetés, szép volt a tánc is, szép olyan értelemben, mint mikor valami szépre azt mondjuk, hogy szép.
wretzky Creative Commons License 2007.07.12 0 0 279
Mármost ez a Nürnbergi Amadeusz nagyon bámulgatta a Magyar Televízió riporternőjét... Micsoda faragatlanság! Miért nem azt a félig hímzett pakundeklit bámulta, mielőtt a falra akasztotta volna? Hah?
wretzky Creative Commons License 2007.07.11 0 0 278
Hűha, a Galambosi rém dühös volt az este! Mi üthetett beléje? Amúgy csudajó volt az adás részemre: Pici bácsi nagy reklámja után G. riszálta magát egy építőipari állványzat tetején. Mindég intett, meg montta, hogy kövessük őtet a nagy kalandjára, csakhogy mi leginkább lentről néztük volna végig, ahogy tényleg lezuhan az önimádó srác.
wretzky Creative Commons License 2007.06.24 0 0 277
Nekem tetszett a tegnapi körkapcsolásos móka, majdnem az volt az érzésem, hogy történik valami a k. életben. Szeressük a Rózsa Pétert, azt mondom, továbbá Winkler Nórát, Puzsér Róbertot, Krizsó Szilviát és feLugossy Lacát is szeressük!
Azt ugyan nem tudom, minek kellett csepü-lapu-gongyolát rendezni a múzeumban, meg minek kellett odafuvarozni a parakovácsot, de nem számít. Jó volt.
wretzky Creative Commons License 2007.06.17 0 0 276
A Winkler Nóra nem kicsit volt csinos a múltkor, az a faszi, akinek most nem jut eszembe a neve, meg nem kicsit hasonlított egy kéthetes vízihullára. Ennyit szűrtem le kétszer tíz perc alatt.
wretzky Creative Commons License 2007.05.01 0 0 275
Titokzatos barna kord zakó kísért értelmiségiéknál: Rózsa Péter és Galambosi után már Csernus is horgya! Vajon kin bukkan fel legközelebb e tekintélyt parancsoló gúnya?
wretzky Creative Commons License 2007.04.11 0 0 274
Tegnap szégyenszemre bealudtam. Mi volt? Szekkonlájf?
wretzky Creative Commons License 2007.04.05 0 0 273
Ja, bocsánat,csak közben eszembe jutott, hogy a Galambosinak meg mindig rángatózik a szája széle, ha ki kell mondania, hogy a következő műsort a Winkler fogja vezetni, hahahahha!
wretzky Creative Commons License 2007.04.05 0 0 272
Nem tudom, én azt figyeltem, hogy ha olyan emberekkel kerül össze, akiket mondjuk kedvel, és a téma is érdekli valamennyire, akkor felszabadul és ez nagyon jól áll neki. Tényleg kíváncsi lennék, milyen műsort csinálna, ha azt csinálhatná, amit szeret.
( Én egyébként bírom nagyon az ilyen spontán(abbnak tűnő), mászkálós, hülyéskedős dolgokat és a Wahornt is szeretem.)
Előzmény: 521478963 (271)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!