Keresés

Részletes keresés

vjv1 Creative Commons License 2024.01.01 0 0 915

Buék.

:))

chrispooh15 Creative Commons License 2009.02.04 0 0 914
Sziasztok, újabb Cellect Arena Bowl 2009 videók a http://www.hunrun.com/videok oldalain. Érdemes minden nap felnézni, mert mindig kerülnek fel újabbak.
tak10 Creative Commons License 2008.11.18 0 0 913
kedves zala predators!

civil kezdemenyezes keretein belul szeretnenk meghivni titeket, hogy jojjon el toletek egy kepviselo (csapat marketingese/pr felelose,/rendezvenyszervezoje/vezetosegi tagja, hirportal uzemelteto, ujsagiro, szurkolo, szulo, etc) egy interaktiv, moderator altal vezenyelt otletborzere, melyen a mai magyar amerikai football elet reklamlehetosegeirol/hatarairol/kozponti iranyitasarol (mafsz) lenne szo.
a cel, hogy egy olyan memot es javaslattervet kuldhessunk a mafsz-nak, ami talan elorebb mozditja a kicsit lassan docogo marketing szekeret ebben a sportagban. ehhez a csapatok, szurkolok, szulok, mafsz, szponzoracio etc osszetartasa/osszefogasa mind-mind egyuttesen kellene.

a helyszin es az idopont:
most vasarnap, 2009. november 23. 15:00
Pizzárium étterem, Újpest központ, Árpád út 66.

remeljuk el tudtok jonni.

a resztvevok, akik mar visszajeleztek: csapatok marketingesei, mafsz titkar, lelkes amatorok/forumozok.

koszonettel, udvozlettel,

agota
lelkes amator (ex mafsz marketing ugyintezo)
DALLAS #80 Creative Commons License 2008.11.17 0 0 912
 

Ez az oldal egy korábban készült, még meg nem jelent riport szövegét tartalmazza.

Azért gondoltam úgy, hogy szükség van egy ilyen oldalra, mert szerettem volna egy helyet ahol mindkét félnek és természetesen másoknak is adott a lehetőség, hogy hangot adjanak a véleményüknek. Ezen kívül szerettem volna, ha a mi szemszögünkből is megismerik a történteket, és esetleg tanulnak belőle, ott ahol hasonló problémákkal közdenek, és nem ítélkeznek felettünk a hallottak alapján.

 

www.hanaszrobert.atw.hu

 

 

JhonnyG7 Creative Commons License 2008.06.24 0 0 911

http://goallineblitz.com/game/signup.pl?ref=2713866

 

Jó kis amerikai focis játék, regisztráljatok.

Ha már volt akkor bocs a spamért.

M.Robert Creative Commons License 2007.10.12 0 0 908
lion1974 Creative Commons License 2007.10.11 0 0 907
 

Amerikai Football edzöt keresünk újonan alakult csapatunkhoz.
Emailben várjuk a jelentkezéseket elérhetöségel!!!(Budapesten)

 

Goo Grizzlies

lion1974 Creative Commons License 2007.10.07 0 0 906
Budapesti Amerikai Football csapathoz keresünk edzőt ki felkészitené csapatunkat erre a gyönyörü játékra.Biztos anyagi háttérel pályával öltözövel s edzéshez valo szerelésekel( pajzs,toloszán stb)...
Szotyi OL Creative Commons License 2007.07.06 0 0 905
Gratulálok a 4. helyezésért!!!

Szodoray Sándor #78 VIPERS
Tibcsy001 Creative Commons License 2007.03.21 0 0 903
Sziasztok!
robogo_1977 Creative Commons License 2007.02.14 0 0 901

Ugye már hallottad, hogy Londonban rendeznek októberben egy NFL alapszakaszi meccset (Giants-Dolphins)?

 

Ugye már azt is hallottad, hogy többszázezren igényeltek jegyet?

 

Ugye azt is tudod, hogy jó lenne kimenni a meccsre?

 

Ugye azt is tudod, hogy az MAFSZ és az Ibusz már szervezi az utat?

 

Ugye azt is tudod, hogy minél hamarabb regisztrálod e-mail címed a www.mafl.hu , vagy a csapatok oldalán található banneren, e-mail -ben megkapod a legfrissebb információkat a mérkőzéssel kapcsolatban, és annál biztosabb, hogy lesz jegyed?

 

Akkor mire vársz? A jegyek száma erősen korlátozott!

BCruiser Creative Commons License 2007.02.09 0 0 900
bocs predátorok :))) (CTRL C+V SUXX:D)
Előzmény: BCruiser (899)
BCruiser Creative Commons License 2007.02.09 0 0 899


Helló Gringók!

Papp Krisztián vagyok a Budapest Wolves cikkírója (és játékosa). a 2007-es cikkekhez minden bajnokságban résztvevő csapatot megkeresek, hogy küldjék el hivatalosan használt logojukat, hogy a cikkeinkhez jó képet használhassunk. Titeket is kérlek küldjétek meg ezt nekem.
Köszönettel,
Papp Krisztián

 

braincruiser@braincruiser.hu

Schwarz79 Creative Commons License 2007.02.05 0 0 897
Cellect kupa szabályok: http://www.sharks.hu/?nid=68
Schwarz79 Creative Commons License 2007.01.17 0 0 896
Sziasztok!

 

Február 10-én Tárnokon az országban először egész napos aréna football torna 6 csapat részvételével!

 

Helyszín: Tárnok, Katlan Aréna

Időpont: 2007. február 10.

Kezdés: 10:00

 

Szeretettel várunk minden kedves érdeklődőt!

 

Jegyek kizárólag elővételben kaphatóak a 200 fős lelátó férőhelyeinek erejéig.

A jegyek árát átutalással lehet kiegyenlíteni a Halászi Takarékszövetkezetnél vezetett számlára. Számlaszám: 58600283-15362371. Jogosult: Győr Sharks. Közlemény rovatban feltétlenül add meg neved és egy tetszőleges jelszót, amit belépéskor meg fogunk kérdezni, ezért jól jegyezd meg!

Kérdések esetén hívd Becs Pétert a 30-520-1927-es számon!

 

kisember:) Creative Commons License 2006.12.31 0 0 895

Boldog új évet minden ragadozónak!

Vipers"31"

jimmybooy Creative Commons License 2006.12.12 0 0 894
Sziasztok !


Nincs meg valakinek a Predators-Gladiators bajnokságban játszott meccse ?

Ephyx Creative Commons License 2006.12.07 0 0 893
Sziasztok!

Úgy néz ki elnyerte végleges formáját a hivatalos Predators honlap.

http://predators.ephyx.hu vagy http://www.predators.hu

Kérek mindenki, hogy akinek van valamilyen feltöltendő anyaga az küldje el Nekem a honlapon található címre.

Itt szeretném megkérni a magyarországi csapatok kommunikációs emberreit, hogy pár sort küldjenek Nekem a csapataikról, a tervekről és egyebekről amiket szívesen megosztanának a Predators közösséggel.
Szeretnénk bemutatni az összes magyar csapatot a honlapunkon pár sorban.

Köszönettel

Ephyx

GO PEDATORS! GO PATRIOTS!
robogo_1977 Creative Commons License 2006.11.15 0 0 892

Üdv!

Újabb lehetőséggel bővül a hazai amifoci élet! Ha már unod az IWIW -et, mert mindent lehet csinálni, csak épp beszélgetni nem, most itt a lehetőség, hogy csatlakozz a hazai amerikai football saját közösségi oldalához!

Az oldal: amerikaifoci.ning.com

Ahol akár csatlakozhatsz is: http://amerikaifoci.ning.com/?from_invite=yes&key=3bb0a848e57db2a3660e05281b5be790

Ez az oldal azért jött létre, hogy egy helyre gyűjtse össze azokat, akik az amerikai football -t szeretik. Innen értesülhetsz a legfrissebb eseményekről, mérkőzésekről, vagy egyéb, a hazai amerikai football -t érintő dologról. Találkozhatsz ismerősökkel, barátokkal, de akár Te magad is barátokra találhatsz.

A fórumban szurkolói közösségeket hozhatsz létre, de bármilyen más témáról is beszélgethetsz. Az oldalt folyamatosan bővítjük. Legyen ez az oldal a Te közösségi oldalad!

Hívd meg ismerőseid, barátaid, és szurkoljatok együtt kedvenceiteknek!

Anna84 Creative Commons License 2006.10.16 0 0 891
Hali!

A segítségeteket szeretném kérni egy üzleti terv elkészítéséhez. Az egyetemen kisvállalkozó szakirányos vagyok és ebben a félévben egy kitalált vállalkozás üzleti tervének elkészítése a feladat. Ha jól tudom, Ti a mezeket külföldről (Németországból?) szerzitek be. Nos én arra gondoltam, hogy lerövidítve a szállítási és persze a gyártási költségeket, helyben, itt Magyarországon varratnék mezeket, persze egyéni kivitelben (a csapatok színeinek megfelelően) és rendelésre. Azonban néhány információ még hiányzik, ezért arra szeretnélek Titeket kérni, hogy akár többen, de legalább egy valaki válaszoljon néhány szóban a kérdéseimre. Előre is köszönöm, mert ez sokat segítene! Szóval:

Honnan rendelitek a mezeket?
Mennyit kell várni egy-egy mez megérkezésére?
Mennyibe kerül a mez + a szállítási költség?
Milyen gyakran rendeltek és mennyit?
Hányféle mezetek van?
Milyen mezben edzetek, azt honnan és mennyiért szerzitek be?
A számokat, neveket, csapat neveket utólag itthon, vagy még külföldön rányomatjátok? Ugyanez érdekelne a szponzorok logojával kapcsolatban is...Ha itthon nyomatjátok rá. akkor hol és mennyiért?
Milyen méretekben vannak mezek?
Ha itthon is be tudnátok szerezni a mezeket (olcsóbban és gyorsabban), akkor élnétek-e ezzel a lehetőséggel?


Előre is köszi:
Nóra
barby 24 Creative Commons License 2006.10.06 0 0 890
Sziasztok!Tudna nekem valaki segiteni?Debreceni cheelaeder vagyok és szeretnénk rendezni május 1jén egy versenyt a cheerlaederek között....Szükségem lenne nekem a vezetőjük elérhetőségére...Kösziii...Barbi06302399677
Előzmény: abbcenter.amerikai.foci (889)
abbcenter.amerikai.foci Creative Commons License 2006.08.30 0 0 889

Sziasztok!

 

Egy alrovatot szerkesztek, elsősorban laikusoknak címezve az amerikai fociról. Próbálom a hazai helyzetet,csapatokat minél jobban bemutatni.

 

Ehhez kérném a segítségeteket, hogy ha van kedvetek, küldjetek nekem infókat,híreket,képeket, vagy bármit,amit szeretnétek hogy minél többen megtudjanak Rólatok!

 

amerikai.foci@gmail.com

 

Előre is köszönöm az együttműködést!

Jó focsizást mindenkinek!

 

Egy lelkes szerkesztő.

gsn Creative Commons License 2006.08.28 0 0 888
Sziasztok!

 

Idén is indulnak a tippversenyek az indexen a szervezésemben. A MAFL Tippverseny topikban az első MAFK Tippverseny kerül megrendezésre. A szabályok elolvashatók itt. Már lehet tippelni az első fordulóra, akárcsak a College Football Tippverseny keretében. Az egyetemi bajnokság idén kerül először terítékre. A tippelde szabályait elolvashatjátok itt. A harmadik, és egyben legfontosabb tippverseny, az idén már három különböző játékkal rendelkező NFL Tippverseny lesz. Az NFL Tippverseny esetében jelenleg még folyik a szavazás az alapjátékkal kapcsolatban, egészen szeptember 1-ig. Akkor lesz meg a pontozási séma, és onnantól lehet tippelni, de addig is várom a szavazatokat a pontozásra és lebonyolításra.

 

Várok mindenkit, akit érdekelnek a tippjátékok. Egyetlen dolgot kérnék, hogy aki elkezdi a játékot, ne hulljon ki 1-2 hét után, hanem tippelje végig a szezont, ezzel is értelmet adva a tippversenyekkel járó nem csekély munkámnak.

apeter55 Creative Commons License 2006.08.17 0 0 887

Kedves Mindenki,

 

 

A Budapest Black Knights és a Budapest Cowboys mindenkit szeretettel vár következő mérkőzésére 2006. aug. 19 szombat, 16 óra BVSC pálya.

További információk:

www.budapestcowboys.com

www.blackknights.hu

 

Mindenkit várunk!

Go Predators, Go BBK, Go Cowboys

---==CyberBoy==--- Creative Commons License 2006.08.14 0 0 886
FIGYELEM!

Amerikai Football mérkőzés

Bp. BlackKnights vs. Bp. Cowboys! Nem lesz semmi...
Helyszin: Szőnyi u.2, BVSC Stadion, Kick off: aug.19. 16:00.
Info: http://www.blackknights.hu

Rádió reklám: http://pageofcyberboy.fw.hu/BC.mp3
Plakát: http://www.blackknights.hu/items/Image/plakat_wallpaper/blackkn ights_flyer_a5_back.jpg

Minden érdeklődőt szeretettel várunk!
Predators#44 Creative Commons License 2006.08.14 0 0 885

hali,

 

akar menni valaki a Szigerte???

hivja fel Hoby-t!!!!

Z

Ephyx Creative Commons License 2006.08.07 0 0 884
Sziasztok!

Örömmel tudatom a FAN-okkal, hogy elkészült a Zala Predators megújult honlapja.

Természetesen még itt-ott vannak hiányosságok (fotóalbumok és a linkek még nincsenek feltöltve).


Természetesen minden építő szándékú javaslatot szívesen várunk.

Üdv

Ephyx
kicker Creative Commons License 2006.08.04 0 0 883
Európai Rúgótábor statisztikák, képek, rangsor és minden más:

http://europeankicking.11.forumer.com/viewtopic.php?t=3

Üdv,
Kicker
D00M Creative Commons License 2006.08.01 0 0 882
Ejj de kihalt a fórum:S na mind1 majd beindul, sajnálom, hogy nem tudtam ott lenni a szombati mecssen de nem rajtam múlt:( szívesebben lettem volna veletek, mint órákat dugóban az autópályán:( na de holnap edzsen találkozunk:)
Ephyx Creative Commons License 2006.07.31 0 0 881
Sziasztok!

Köszönöm Srácok a szombati meccset.
Lesz ez még jobb is, csak kitartás!

Egy biztos! Egy ZP FAN-nal több lett :)

Ephyx


Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!