Keresés

Részletes keresés

ecinereb Creative Commons License 2005.08.24 0 0 52
Csak az kell, hogy sokan döntsenek így, aztán meg van oldva a probléma.
Előzmény: Törölt nick (48)
igen7 Creative Commons License 2005.08.24 0 0 51
kicsit más, roppant érdekes, hogy a Batthyány téren, miután felújították az állomást, a metrólejárat 4 mozgólépcsője közül az egyiket most 22-től október közepéig fogják felújítani. akkor mire kellett a 2 hónap?
tfa Creative Commons License 2005.08.22 0 0 50
Használjak kerékpárt?
Elmehetsz az ötleteddel kukutyinba zabot hegyezni, a Duna-parton pont a kerékpárútra telepítette Pártunk és Kormányunk a böszme hangfalai, körbevéve fémkordonnal, izomagyú szekjuritisekkel.
A kerékpárosnak meg maradt 20 centi járdaszegély - a gyalogosokkal együtt. Vagy a Batthyányin ennyi sem, ott teljesen megszűnt a kerékpárút!

Lampert Mónika mondjon le!
Előzmény: hurkazsírosnápolyi (42)
japex Creative Commons License 2005.08.22 0 0 49
Ezen hogy állítod az ülésmagasságot?  ;)
Előzmény: hurkazsírosnápolyi (42)
Törölt nick Creative Commons License 2005.08.20 0 0 48
Volt szerencsem tegnap du -an Bp-en vezetni, amit kozlekedesszervezesben el lehet kefelni , azt sikerult Bp.-en szvsz megvalositani. Vadaszkutya legyek, ha en megegyszer pentek delutan Bp.-t autoval megkozelitem
sonran Creative Commons License 2005.08.20 0 0 47
Mint már írtam én sem értek egyet a sok lezárással, viszont elviselem.
Nagyon hibás hétköznap megbénítani a várost.
sonran Creative Commons License 2005.08.20 0 0 46
Igen érdekes felhozni az RTL KLUB hiradóját mint forrást. Ezen csak mosolyogni tudok. :-)
Semmivel nincs nagyobb szegénység mint mondjuk 4 éve.
Úgy látom valaki nagyon telebeszélte a kis buksitokat a hülyeségével. Mostmár legalább tisztán látszik, hogy nem csa az mszp tud riogatni hülyeségekkel.
Előzmény: ARIBOY (35)
sonran Creative Commons License 2005.08.20 0 0 45
Köszike a sok kedvességet amit sikerült kifröcsögnöd magadból. :-)
Én konkréten vidéken vagyok jelenleg és semmilyen rendezvényre nem megyek. Itthon bográcsolok a családommal.
A tüzijátékot is letudtam tegnap, mert a szomszéd városban tegnap tartották.
Az életem nekem nagy esemény, mert van, igaz túl elfoglalt vagyok ahhoz, hogy bármilyen "ngyenbuli"-ba is eljárjak.
Veled ellentétben akinek valószínű unalmas kis szürkeegér élete lehet. Az irígységedet máshol próbáld levezetni. :-)
További jó fröcsögést neked.
Előzmény: japex (44)
japex Creative Commons License 2005.08.20 0 0 44

Igazi vad paraszt barom vagy, aki él hal egy kis ingyencirkuszért.

 

"élvezni akarom az ünnepet és az életemet" életed nagy eseményei? akkor gondolom be van karikázva az összes ingyenbuli a naptárban. Jó tolongást és szájtátást! Majd meséld el a nagyinak is, ha Ő túl fáradt lesz a kilóméteres gyaloglásban és feladja ;)))

Előzmény: sonran (34)
hurkazsírosnápolyi Creative Commons License 2005.08.20 0 0 43
Azért nem véletlenül Svédországban a legmagasabbak az adók.
Specc. én is visszakaptam az adóm egy részét, pedig nem is vagyok svéd.
Előzmény: flétóunfan (40)
hurkazsírosnápolyi Creative Commons License 2005.08.20 0 0 42
Dugó van?
Használj kerékpárt!

Előzmény: ARIBOY (36)
ARIBOY Creative Commons License 2005.08.20 0 0 41
sonran:Egyébként semmi bajom a utcai rendezvényekkel,de azokat ne hétköznap,hanem szombaton tartsák,mint ahogy a Budapest Parádé se pénteken van.
Előzmény: sonran (34)
flétóunfan Creative Commons License 2005.08.20 0 0 40
Ebben igazad van. Ez Magyarország. Máshol átcsoportositanák a pénzt (svédek) és az tényleg az ország javát szolgálja. Mondjuk a svédek még az adót is visszakapják év végén
Előzmény: hurkazsírosnápolyi (38)
flétóunfan Creative Commons License 2005.08.20 0 0 39
Volt szó a szegénységről több helyen is, csak nem kenyere a médiának az ország morális lehúzása. De, cirka minden 500. gyerek szülei engedhetik meg, hogy időnként pikk téliszalámit adjon pl. az uzsihoz. És ez csak egy szalámi
Előzmény: sonran (34)
hurkazsírosnápolyi Creative Commons License 2005.08.20 0 0 38
Attól, hogy elmarad a tüzijáték még nem lesznek gazdagabbak.
Előzmény: ARIBOY (35)
ARIBOY Creative Commons License 2005.08.20 0 0 37
máül=mától
Előzmény: ARIBOY (36)
ARIBOY Creative Commons License 2005.08.20 0 0 36

sonran:Magyarország nem csak a 3.kerületből áll!És tegnap gigadugó volt,lehet e miatt valakit kicsaptak a munkahelyéről,mert nem ért be időbe,és az máül a munkanélküliek táborát gyarapitja!

Előzmény: sonran (34)
ARIBOY Creative Commons License 2005.08.20 0 0 35

sonran:Peig Magyarországon van szegénység!Jó pár hónapja az RTL KLUB Hiradója is beszámolt,hogy minden 20.gyerek szegénysorsban nő fel.

Attól még,hogy te nem látod őket.

 

Előzmény: sonran (34)
sonran Creative Commons License 2005.08.20 0 0 34
"Ne tegyünk úgy, mint akinek kurva jól megy, nagyon is nagy a szegénység." Ez a Te véleményed, de nem más mint egy ellenzéki ember utálkozó véleménye. Az én véleményem meg az hogy nincs nagy szegénység. Egész egyszerűen sehol nem látom az óriási szegénységet, pedig elég sokfelé járok vidéken is.

"Én a 3. kerben lakom. Az utóbbi időben nagyon sok tüzijáték volt a környékemen. Meg nem mondom milyen alkalmakból, disco nyitás, újgazdag szülinap, évzáró, ballagás, sziget, ilyen napok, olyan hetek, mittomén" gondolom ez is a nagy fene szegénységre utal.

Olyan igazi aszarisízetlen embernek látszol, de ez legyen a Te problémád. Én több millió másik emberrel élvezni akarom az ünnepet és az életemet.
Előzmény: japex (30)
flétóunfan Creative Commons License 2005.08.20 0 0 33
Látom, politikailag közelited meg a dolgot, nem az adófizetők szemszögéből:)

Na nézzük:
"szilveszterkor olyan volt a város, mint a háború, órákig dörgött a rengeteg petárda, már nem elég az évi egy kis cucc, most már megabuli kell."

Nincs szilveszter, és akkor nem nagyon vezetnek az emberek.


"Vagy abba kell hagyni, akkor meg azért sírtok, mert egy hagyományt felrúgott valaki...
hiába, már a szar is ízetlen... de fika az van sok"

Abba kellene hagyni, amúgy is unalmas már kicsit. A pénzről szól. Még a kormány is hazudik, mint tavaly, mikor nagy pofával kijelenti, hogy mennyivel olcsóbb volt, bár fél évvel utána meg az ellenkezője. Miről szól, ha nem pénzről? Szarnak bele, hogy te nézed, vagy nem.


"(és 20.-án vezetnem KELL, bp-vidék-bp-vidék, és örülök, ha csak ennyit. 600ezren meg tüzijátékot akarnak... ez van)"

Most jön a legfontosabb: Vidék budapest 20-án szerinted egyenlő 2 hét cirkusszal EGÉSZ NAP A FŐVÁROSBAN? Tudod, mit? Nem is a tüzijátékkal van gond, hanem a cselekményképtelen vezetőkre, akik nyáron egy forgalmi dugót nem tudnak lerendezni
Előzmény: Hayloft Ezekiel (32)
Hayloft Ezekiel Creative Commons License 2005.08.20 0 0 32

most hétvégén többezer ember kóricált azon a nyavajás lánchídon, jól érezték magukat és senkinek semmi baja se történt.

Én is elsétáltam angol barátaimmal és csodálkoztak, mert nem gondolták, hogy az emberek itt pesten elmennek sétálni és a folyóban, hídban, várban gyönyörködni hétvégén.

 

A tüzijátékról meg annyit, hogy ha a citadelláról puffogtatnának, akkor meg azért sírnátok, hogy milyen piti és egy halasi búcsúban kétszerennyi ruketta van...

600ezer ember kimegy a partra megnézni, hú. De ha nem kap 30-40 perc cirkuszt a levegőbe, akkor a kurva annyát mindenkinek, erre a szarra ennyi pénzt kidobni...

 

szilveszterkor olyan volt a város, mint a háború, órákig dörgött a rengeteg petárda, már nem elég az évi egy kis cucc, most már megabuli kell.

 

Vagy abba kell hagyni, akkor meg azért sírtok, mert egy hagyományt felrúgott valaki...

 

hiába, már a szar is ízetlen... de fika az van sok

 

(és 20.-án vezetnem KELL, bp-vidék-bp-vidék, és örülök, ha csak ennyit. 600ezren meg tüzijátékot akarnak... ez van)

Előzmény: ScanDriver (19)
flétóunfan Creative Commons License 2005.08.20 0 0 31
Szerintetek érdekli ezeket, ebben a helyzetben is, hogy dugó van, meg egyebek??

Ha menni akar valahova, akkor menni is fog, mégpedig gyorsabban, mint egy vesét szállító alkalmatosság.. Még akkor is, ha egy teherautó az árokban végzi, mint 1-2 hónappal ezelőtt. Mennie kell.......
japex Creative Commons License 2005.08.20 0 0 30

Én a 3. kerben lakom. Az utóbbi időben nagyon sok tüzijáték volt a környékemen. Meg nem mondom milyen alkalmakból, disco nyitás, újgazdag szülinap, évzáró, ballagás, sziget, ilyen napok, olyan hetek, mittomén. Lényegtelen. De az biztos, hogy a hat hónapos kisfiamra nem volt nyugtató hatással, amikor 10-fél11-kor megszolal a csindaratta. Volt olyan, hogy egy héten kétszer is, egyszer este 11-kor! Hétköznap! És szerinted rosszindulatú az, aki pedzegeti, hogy kicsit túlzás ez az egész? Nem elég nekünk a szilveszteri petárda őrület és tüzijáték, amikor több száz kutya válik gazdátlanná a rémülettől és emberek süketülnek meg vagy sérülnek meg, legyen nyáron is minnél nagyobb a zűrzavar. Van fogalmad hány madár pusztul el a gellérthegyi fészkekben, ha még nem bír repűlni elég jól,, ahhoz, hogy túlélje azt a félóra rémületet?? Nem csoda, hogy a hernyók megeszik ott a fákat. A lényeg, hogy örüljön a nép.

 A lezárások, látom igen sok bosszúságot okoznak. De arra még tippelni sem merek, hogy mindez mennyi pénzbe kerül és hány árvízkárosultat vagy gyerekkorházat lehetne ebből kicsit támogatni vagy rossz utat kijavítani. Az sokkal fontosabb, hogy lebénúljon a fél város napokig, vehessünk egy hetes perecet 400 forintért és sodródjunk a tömeggel az ingyencirkuszt bámulni. Gratulálok mind a 6-800 ezer embernek, akinek ez bejön.

 

Nem mondom, hogy ne legyen, de nem kell túlzásokba esni. Fele annak a robbanóanyagnak elég lenne. Ne tegyünk úgy, mint akinek kurva jól megy, nagyon is nagy a szegénység.  

Előzmény: sonran (10)
igen7 Creative Commons License 2005.08.19 0 0 29
pontosan, tisztában kellene lenni a mértékekkel.
Előzmény: Rondacrampus (26)
igen7 Creative Commons License 2005.08.19 0 0 28
hát mit mondjak, ha az ember egyet lát, mindet látja :)
gyerekkoromban sem voltam nagyon kíváncsi a tüzijátékokra egy idő után, pedig a szoclizmusban nem volt minden hétvégén :)
Előzmény: sonran (10)
Rondacrampus Creative Commons License 2005.08.19 0 0 26

Sajnos kissé elborult az agyam, mikor belekeveredtem egy olyan dugóba, hogy se előre, se hátra . 15 perc alatt kb. 300 méterrel jutottam előbbre.

 

Ne érts félre, nem a népnek kívánok rosszat, hanem azoknak az agyament, megalomániás, világ előtt tetszelgő, önelégült barmoknak, akik már annyira a fellegekben járnak, hogy képtelenek felfogni a hétköznapi emberek gondjait, nekem annyi elég lenne, ha a pl. parlament üléstermének nevezett Augiász istállójából kimosná a szennyet a dunai áradat csak egyszer az én életemben !

 

Régebben  - mint emllítettem - kisebb helyen is elfértek ezek a rendezvények, nem is okoztak velük ekkora káoszt az egész városban, de most már nem csak aug. 20-án, hanem heti rendszerességgel zárják el a főváros fő ütőereit, és ez valahogy az utóbbi 6-7 évben jött ennyire divatba. Meg lehetne ezt úgy is oldani, hogy az ünnepelni vágyók és a zavartalanul közlekedni vágyók ne zavarják egymást.

 

 

Előzmény: bolsh (23)
sonran Creative Commons License 2005.08.19 0 0 25
Félreértés ne essék én sem tartom helyesnek ezeket a nagy lezárásokat.

Viszont már herótom van azoktól akik semmi mást nem képesek tenni csak fikázni. Aki pont akkor és ott akar éppen sétálni amikor és ahol nem lehet. Mintha az év mondjuk 350 napján nem tudná megtenni. De csak azért is ilyenkor indul neki mert így legalább utánna tud dühöngeni és fikázni.
Herceg ha szerinted annyira szar semmirevaló a légibemutató akkor maradj szépen otthon, vagy menj másfele és akkor senki nem fog zavarni. Akit meg érdekel az meg majd megnézi ahonnan tudja.
Szőke herceg Creative Commons License 2005.08.19 0 0 24

Nem is tudom... én ma délután aszittem, "tökön szúrom magam"...

De komolyan: elindulok a Deák térről gyalogosan a Budai Várba.

Kihagyom a buszt, minek a tolongás?

Odaérek a Lánchídhoz: híd mindkét oldala lezárva a gyalogos forgalom elől.

Busz kb. 20 percenként és kb. egy busznyi tömeg a megállóban, miután a 110%-ra tömött busz kimegy a megállóból.

Ott egye meg a fene, sétálok egyet a pesti oldalon.

Akárhová mentem, mindenütt kordon, mobil korlát, stb.

Rakpartok teljesen lezárva, a Parlament előtt még nagyobb terület elzárva a gyalogosok elől, stb.

Hát szidtam demszky és társai jó édes anyukáját, de rendesen...

A ****ér' kellett ennyire lezárni mindent?

Hová mennek azok akik kíváncsiak lennének a légiparádénak csúfolt eseményre?

Ehhhh...

Előzmény: igen7 (-)
bolsh Creative Commons License 2005.08.19 0 0 23

<<Remélem, holnap este minimum tornádó söpör végig a Dunaparton, tízméteres árhullámmal kísérve, illetve nem csak holnap, hanem mindig, amikor ilyen baromság miatt lebénítják a város életét !!!!>> Sajnos erre mondják hogy igazi magyar mentalitás.. szégyenteljes, gondolom az "életben" sem lehetsz "érdeklődő típus"

Előzmény: Rondacrampus (3)
Rondacrampus Creative Commons License 2005.08.19 0 0 22

"A Felvonulási térre való áthelyezése se jó ötlet,ugyanis ott is dugót okozott volna!"

 

Dehogynem ! Arra soha nem járok :))) !

 

Viszont a buzifesztiválok, és sok más egyéb rendezvény pont jó helyen lenne a ligetben a dunapart helyett, és nem is haragítanának magukra annyi embert . Aki pedig kíváncsi rájuk, könnyen eljut oda a földalattival .

Előzmény: ARIBOY (21)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!