Keresés

Részletes keresés

takkker Creative Commons License 2010.08.22 0 0 20
bocsi, hogy ide írok, de sajna még nem nyithatok új topikot.
A kérdésem az lenne, hogy hogyan lehet olyan képgalériát csinálni, ami úgy néz ki hogy a honlapomon van egy kép, amire ha rákattint, akkor a honlap elszürkül, és egy kisebb ablakban nyílik meg felette a képgaléria, amit ha bezár, akkor a honlap megint kivilágosodik. Milyen témakörben kell erre keresni? Ez a fajta galéria php, flash, vagy mi?

Köszi:
takker
Harcos55 Creative Commons License 2008.12.03 0 0 19
Eladó irodalmi weboldal,domain névvel, dinamikus adminisztációs felülettel, mely tovább bővíthető.
-PHP-Fusion,adatbázis kezelő, képgalériás lehetőség, kiemelt hirdetések,kereső optimalizálás, apróhirdetési feladások,Fórum,látogatottsági statisztika,ingyenes tárhelyszolgáltató,de átvihető,jelenleg 1116 regisztrált tag,Page Rank 4 minősítés.
Weboldal: http://napkorong.hu
Ár: 125000 Ft
Hirdető:
Harcos55
Email: sziti50@freemail.hu
tutajos Creative Commons License 2005.08.20 0 0 18

hát én már mindent + probáltam

 

tutajos Creative Commons License 2005.08.20 0 0 17
Mi lenne, ha küldenél egy login txt fájlt, és azzal próbálnám +.

Előzmény: Baquatelle de la Force (13)
tutajos Creative Commons License 2005.08.20 0 0 16
Na még egyszer!

Készítek egy üres login.txt fájlt. Generálnak nekem egy sorszámot, ami látható az oldalon.(ezzel mit kel tenni?) alatta egy link, amit ha megnyitok , megjelennek a php parancsok. Ezt bemásolom az üres login.txt  fájlba és feltöltöm a szerverre.

 

  

Utána klikk az Authenticate Me  feliratra . ha ez így jó, akkor nem értem miért nem müködik.

Előzmény: tutajos (15)
tutajos Creative Commons License 2005.08.19 0 0 15

Ráklikelek a linkre, kimásolom belöle a sorokat és bemásolom a login textbe. feltöltöm a szerverre s a történet ugyan az.

a 2. pontnál tartok és ujra számot generál.

Előzmény: tutajos (14)
tutajos Creative Commons License 2005.08.19 0 0 14

azt is probáltam de nálam akor sem müködik

 

Előzmény: Baquatelle de la Force (13)
Baquatelle de la Force Creative Commons License 2005.08.19 0 0 13
Szia!

Azt a login.txt-t, ahova a link mutat, kell bemasolni abba a könyvtárba, ahol a main.php is van. Szívesen segítenék, de még nem érkezett meg a leveled.

Üdv,

Baquatelle de la Force
Előzmény: tutajos (12)
tutajos Creative Commons License 2005.08.19 0 0 12

As a convenience to you, we've prepared a correct version of login.txt for you. Download that and copy it into your / directory and you're all set.

Ez mi? Ezzel kell valamit csinálni?

 

Elküldtem az adatokat.

szia és köszi

Előzmény: Baquatelle de la Force (11)
Baquatelle de la Force Creative Commons License 2005.08.19 0 0 11
Szia tutajos!

Eleg a login.txt-t odamasolni, nekem ezen tullepett minden tovabbi nelkul. Ha gondolod, elkuldheted az emailcimemre a belepesi adatokat, es megprobalom telepiteni neked. (Aztan utana megvaltoztatod a jelszavad.)

Udv,

Baquatelle de la Force
Előzmény: tutajos (10)
tutajos Creative Commons License 2005.08.19 0 0 10
Hát ez nem akar összejöni. ezzel a login.txt -vel szarakodom.
tutajos Creative Commons License 2005.08.18 0 0 9
elég csak a kódot beileszteni a  login.txt-be és feltölteni ,vagy valami más fájlt is kel modosítani?
tutajos Creative Commons License 2005.08.18 0 0 8

Ez amibe belefutottál a következő: hogy biztosítsák, hogy illetékes személy próbálkozik az installálással (és nem valami kóbor ember véletlenül elindította ezt a php fájlt), megkérnek, hogy másolj oda a main.php fájl könyvtárába egy adott nevű szövegfájlt, aminek a tartalma egy kód.

szerintem itt szurok el valamit

Előzmény: tutajos (7)
tutajos Creative Commons License 2005.08.18 0 0 7

Elkészitettem a login.txt fájlt bemásoltam a kodot , feltöltöttem és a hiba ugyan ez

 

Előzmény: Baquatelle de la Force (5)
zocimike Creative Commons License 2005.08.18 0 0 6

Sziasztok

Tud valaki pár szóban segíteni abban, hogyan tudok egy egyszerű weblapot elindítani a freewebnél? Már be vagyok jelentkezve ott, csak nem tudom mik az első lépések mondjuk egy egyoldalas site oldal létrehozásához első lépésben. 

 

 

 

Sziasztok

Tud valaki pár szóban segíteni abban, hogyan tudok egy egyszerű weblapot elindítani a freewebnél? Már be vagyok jelentkezve ott, csak nem tudom mik az első lépések mondjuk egy egyoldalas site oldal létrehozásához első lépésben.

Baquatelle de la Force Creative Commons License 2005.08.18 0 0 5
Szia tutajos!

Ez amibe belefutottál a következő: hogy biztosítsák, hogy illetékes személy próbálkozik az installálással (és nem valami kóbor ember véletlenül elindította ezt a php fájlt), megkérnek, hogy másolj oda a main.php fájl könyvtárába egy adott nevű szövegfájlt, aminek a tartalma egy kód.

Már elég rég installáltam, nem emlékszem konkrétan mi mindent kellett csinálni, de elég magától értetődő, ha tudsz angolul. Egy dolog biztos: kell, hogy legyen egy MySQL adatbázisod, szükség lesz az elérési adataira (szervernév, adatbázisnév, user/password), és kellhet egy csomó kiegészítő utility, amiket a rendszergazdának kell telepítenie a gépre, neked meg tudni kell az elérési útjukat.

Ha az atw.hu-ra akarod feltenni a galériat, akkor őket kell megkérdezni mind az adatbázis, mind a utility-k ügyében. Ha valamiben tudok még segíteni, írj nyugodtan, bár valószínűleg legközelebb holnap reggel tudok ránézni a fórumra.

Üdv,

Baquatelle de la Force
Előzmény: tutajos (4)
tutajos Creative Commons License 2005.08.18 0 0 4
Error: your login.txt key does not match correctly. Please download a new authentication string from below and try again.
Authenticate

In order to proceed with the install, we have to verify that you are who you claim. The best way to be sure is to ask you to make a tiny change in the Gallery directory which will prove that you have the right permissions. So, we're going to ask that you create a new text file called login.txt in the /gallery2 directory on your webserver (that's the same directory where main.php is located). It must contain the following randomly generated characters:

6f9adc34b41196bf13033f019ccb71ea

As a convenience to you, we've prepared a "correc333t version of login.txt" for you. Download that and copy it into your /gallery2 directory and you're all set.

Once you've uploaded the file, click below to continue.

Authenticate Me

tutajos Creative Commons License 2005.08.18 0 0 3

 

Ezt keresem csak, ezt hogy kell telepíteni? Gondolom fel kel tölteni a szerverre. De hogyan a gallery2 könyvtárat egyben, vagy csak a benne lévő fájlokat. Aztán tovább hogyan. Ha röviden leírnád örök hálám, üldözne.

Kösz: hofi

http://hofipapa.atw.hu

 

Előzmény: Baquatelle de la Force (2)
Baquatelle de la Force Creative Commons License 2005.08.18 0 0 2
Szia tutajos!

Nem biztos, hogy pontosan értem, mit szeretnél. Le szeretnéd programozni, vagy pedig egyszerűen egy albumot szeretnél a honlapodra, amit valaki már megírt? Az utóbbiban tudok segíteni, szerintem a legjobb, amit találni lehet a neten:

http://gallery.menalto.com/

Már elérhető a Gallery2 bétája is, ami nálam tökéletesen működik.

Sok sikert:

Baquatelle de la Force
Előzmény: tutajos (-)
DMA Creative Commons License 2005.08.18 0 0 1
Mire van szükséged?
Előzmény: DMA (0)
DMA Creative Commons License 2005.08.18 0 0 0
Remélem nem 0-a ami meg van belőle.
Előzmény: tutajos (-)
tutajos Creative Commons License 2005.08.18 0 0 topiknyitó
Php fotóalbumot szeretnék készíteni, melyen a regisztrált tagok fel is tölthetnek fotókat. Ehhez kérek bármilyen segítséget.

 

Köszönettel: tutajos

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!