Keresés

Részletes keresés

zi_laj Creative Commons License 2005.08.16 0 0 29
Mért? Nem?
Előzmény: Törölt nick (26)
zi_laj Creative Commons License 2005.08.16 0 0 28
Nem hiszem, hogy az általad leírtak bármit is bizonyítanának!
Előzmény: tfa (25)
kőbalta Creative Commons License 2005.08.16 0 0 27

Ugyan valld már be hogy Neked kedved lett volna egy kis durrogtatásra, bizonyítandó, a kormány alkalmatlanságát.

Elvégre ugye a cél szentesíti az eszközt.

Előzmény: tfa (25)
Törölt nick Creative Commons License 2005.08.16 0 0 26

Nem a szolgálatot, hanem a rendezőket: a Kormányt.

 

Sőt!

Gy.F.-nek személyesen kéne vigyáznia a tüzijátékra.

 

kemény ellenfelek vannak, nem csak ilyen tomcat szintű huhugók?

 

Sőt!

tfa szintű huhogók!

Siralmas dolog mindenért a kormányt szidni, de tőled ez már megszokott.

Tudjuk, hogy ha fáj a hasad, az a komcsik bűne.:-(((

Előzmény: tfa (22)
tfa Creative Commons License 2005.08.16 0 0 25
Ha erre sem képes, akkor mi van ott, ahol nemzetközi ügyekben kemény ellenfelek vannak, nem csak ilyen tomcat szintű huhugók?
Előzmény: zi_laj (23)
Holabög Rém Creative Commons License 2005.08.16 0 0 24

Részben igazad van. Az a kormány, amely nem képes megfékezni a rendbontókat, "húzzon el". Vagy cselekedjen.

 

És akkor talán az élet minden területén kevesebb biztonsági őrre lesz szükség.

Előzmény: tfa (22)
zi_laj Creative Commons License 2005.08.16 0 0 23
No, ez már kurvára nyomós érv a lemondásra!
Előzmény: tfa (22)
tfa Creative Commons License 2005.08.16 0 0 22
Nem a szolgálatot, hanem a rendezőket: a Kormányt. Az a kormányzat, amelyik még egy tüzijátékot sem képes biztonságosan levezényelni, az húzzon a fészkes fenébe, mint a vadlibák.
Előzmény: Holabög Rém (20)
Törölt nick Creative Commons License 2005.08.16 0 0 21

Bezzeg ők tudnak a tűzzel bánni: (tüzi)játszani, csiholni, de főleg szítani!

 

Pláne, ha ehhez még hozzávesszük, hogy tüzijáték közben csak egyszer történt sérülés a nézők között.

Történt ez a Parlament előtt az általuk rendezett hamburgeres, Heineken vöröscsillagos tüzijáték alatt.

Előzmény: k.nemezis (19)
Holabög Rém Creative Commons License 2005.08.16 0 0 20

Ha a topiknyitó történet igaz - könnyen ellenőrizhető ott van-e a "hagyaték" - a biztonsági szolgálatot le kell váltani. Most.

 

Mindazonáltal elgondolkodtató, miért gondolják úgy egyre többen, hogy az arcátlan normasértés egyenlő a "civil kurázsival".  

k.nemezis Creative Commons License 2005.08.16 0 0 19
Miért nem javasolja a Fidesz az augusztus 20-i tüzijáték teljes beszüntetését? Hiszen ez a kormány, szerintük, még ehhez sem ért!

Bezzeg ők tudnak a tűzzel bánni: (tüzi)játszani, csiholni, de főleg szítani! Azt aztán módfelett!

(Be is pisálnak éjszakánként! A választások után meg még a vastagja is megjön!) :-))

Ceterum censeo soha többé Orbán!
Törölt nick Creative Commons License 2005.08.16 0 0 18

Ennek az irománynak annyi lehet a valóságalapja, mint annak az állításnak, hogy a japánok atombombát dobtak Washingtonra 1945-ben.

 

Ha ő megtalálta a kanócot, amit meg is gyújthatott volna, akkor alighanem templomban járt és gyertyákat látott.

Csak keveri a dolgokat.

A tüzijáték indítása nem kanóccal, hanem elektromos gyújtással történik.

Furcsa is lenne, ha a tüzijáték kezdésekor valaki egy skatulya gyufával rohangálna egyik vetőcsőtől a másikig.

 

Nem a TC a hülye, hanem aki ott tárolja, FELELŐSEN.

 

Vagy aki mindent elhisz, mert el akarja hinni, hogy a másik oldalon vannak a hülyék.

Pedig hülyék mindkét oldalon találhatók.

A kérdés csak az, hogy ki akarja elhitetni, hogy csak az egyik oldalon vannak.

Mert az mindenki mást hülyének néz.

Aki pedig ilyet tesz, az alighanem ő maga a hülye.

Előzmény: flétóunfan (17)
flétóunfan Creative Commons License 2005.08.16 0 0 17
Persze, annak meg egy rossz szót se, aki szervezi ezt az egészet! Nem a TC a hülye, hanem aki ott tárolja, FELELŐSEN.
Előzmény: Ki(vagyok)_én (1)
mb3rgyulolo Creative Commons License 2005.08.16 0 0 16
Azért a történet vicces volt. Vagy inkább szánalmas. Olyan sírva röhögős-
Tralfamador Creative Commons License 2005.08.16 0 0 15
TC = Unatkozo, magamutogato majom.
soltika Creative Commons License 2005.08.16 0 0 14
Civil kurázsi abban a szerencsétlen, deformált lelkű, egoista, magamutogató kölökben?
Ne röhögtesd már ki ennyire magad:-)))

Az a kölök, csak a buli kedvéért felrobbantaná akár a hidat is. Utána meg ő lenne a leghangosabb aki a felelősökért ordítana és tetszelegne az oldalain az én megmondtam szerepében.
Előzmény: tfa (11)
verz Creative Commons License 2005.08.16 0 0 13
Szomorú, h így van.

Mindenki jobban járt volna, ha lelőtték volna (mint Londonban a brazil villanyszerelőt...)! Akkor legalább egyszer s mindenkorra meggyőződhetett volna a híd biztonságos őrzéséről...
Előzmény: tfa (-)
Ki(vagyok)_én Creative Commons License 2005.08.15 0 0 12

Kurázsi mama...

 

Tényleg Brecht, egy igazi demokrata. Biztos most forog a sírjában, hogy egy náciérzelmű majom használja szereplőjének nevét.((((((((

 

Előzmény: tfa (11)
tfa Creative Commons License 2005.08.15 0 0 11
Beteges majom? Ugyan, csak egy huhogó. Oszt rendre begyön neki a dolog, hát kínos nektek ez a fazon. Nem számoltatok a civil kurázsival, mi, ti nagy demokraták?
Előzmény: Ki(vagyok)_én (1)
Ki(vagyok)_én Creative Commons License 2005.08.15 0 0 10
Tudatlanul halunk meg.)))))))9
Előzmény: ex_lx (9)
ex_lx Creative Commons License 2005.08.15 0 0 9
Fel kellett volna másznod ellenorizni, mint ez a beteges majom. Nem tetted, most már sosem fogunk biztosat tudni.
Előzmény: Ki(vagyok)_én (7)
tfa Creative Commons License 2005.08.15 0 0 8
Érettségi-szindróma a tüzijátéknál is.

Úgy tűnik, ahová a liberalizmus beteszi a lábát, ott már csak kirobbanó ;) sikertörténetek születhetnek.
Ki(vagyok)_én Creative Commons License 2005.08.15 0 0 7
Azért ilyen a zorbán kormány idején elképzelhetetlen lett volna. A Pintér személyesen ment őrizni, mint a Salgótarjáni úti balhéhoz, ugye?
Előzmény: Törölt nick (4)
Ki(vagyok)_én Creative Commons License 2005.08.15 0 0 6
Természetesen az övét is..))
Előzmény: Törölt nick (4)
Ki(vagyok)_én Creative Commons License 2005.08.15 0 0 5

TC, mint ötletadó mindenképp.)))

 

De, ahogy Ostap írta: a kurva anyját az örzőknek is...

Előzmény: Fine Tune (3)
Fine Tune Creative Commons License 2005.08.15 0 0 3
Ja, aztán ha valami terrorista felrobbantja, akkor Orbán a felelős. Esetleg most már Tomcat is. Lampert az öntömjénezés mellett éppen odafigyelhetne erre.
Előzmény: Ki(vagyok)_én (1)
ex_lx Creative Commons License 2005.08.15 0 0 2
"Ez egy beteges majom."

Olyasmi, de a bolond beszédében akad rendszer.
Előzmény: Ki(vagyok)_én (1)
Ki(vagyok)_én Creative Commons License 2005.08.15 0 0 1

000.

Tomcat úrfinak pedig a seggébe kéne dugni a petárdát és meggyújtani, aztán usgyi...

 

Ez egy beteges majom.

toloba Creative Commons License 2005.08.15 0 0 0
0.!
tfa Creative Commons License 2005.08.15 0 0 topiknyitó
http://blog.tomcatpolo.hu/index.html?loadpage=http://blog.tomcatpolo.hu/blog/balfasz/20050814.html

DROID-420
2005.08.14.

blog droidzóna levrov

Vannak dolgok, amik nehezen férnek az ember fejébe. Ilyen például, hogy miért akarják egyesek, hogy valaki felrobbantsa a Lánchidat. Mert az még rendben, hogy legutóbb le se szarta a rendõrség, hogy felmásztunk rá, de ma még durvább történt...

Tegnap éjjel, mint azt a blogban írtam, izraeli haveromnak mutogattam a város nevezetességeit. A Lánchídon áthaladva láttuk, hogy a déli járda le van zárva, mert már végig van rakva az augusztus huszadikai tûzijáték eszközeivel, és a híd két oldalán egy-egy sárgamellényes ork kókadozik õrség gyanánt. Jó, hát legyenek ott, mondtam, azzal elindultunk át a hídon. Félúton járva, mintegy mellesleg felvetettem Itzaknak, hogy esetleg felmászhatunk a híd tetejére, ha akar néhány egészen különleges fényképet csinálni. Akart. Fel is mentünk.

Idáig még rendben is volna, már megint hülye vagyok és kész, de legalább csináltunk pár érdekes képet. Csakhogy emlékszünk-e, mit írtam a múltkor a Lánchídról? Azt, hogy simán felvihettem volna egy bazi nagy bombát, bedughattam volna a lánckamrába, aztán bumm, lemegy az egész híd a Dunába. A kutyát nem érdekelte, hogy fent matattunk hárman. Ma este ismét felmásztunk a hídra, bár ezúttal csak ketten. És mit találtunk fent? Bent, a lánckamrában legalább kétszáz kiló robbanóanyag hevert õrizetlenül! Tûzijáték-rakéták, de nem ám azok a kis csipet fajták, amit egy buta civil is megvehet. Ott álltak szépen glédában, kanóc is volt hozzájuk. Csak be kellett volna pakolnunk a láncbölcsõbe, meggyújtani a kanócot és usgyi! Az pedig, ahogy néztem, épp elég hosszú volt ahhoz, hogy simán lelépjünk. Még ha nem is robbant volna fel a híd, a lánc biztos nem köszönte volna meg, ha begyújtunk alatta ilyen csúnyaságokat. Lett volna statikai gyengülés, recsegés-ropogás, annyi szent.


Pillantás Pest felé: jobb oldalt, a hídkorlátnál ott ácsorog az õr



A láncok bekötése a lánckamrában. Ugye, nem kell külön megmutatnom, hová kell tenni a bombát?



Egy rakás pirócucc

Hogy az illetékesek észbe kapjanak, ott hagytam nekik egy doboz gyufát, egy Tomcatpoló-matricával a rakétás csomaghoz erõsítve. Biztos észreveszik, hogy járt itt valaki, aki simán csinálhatott volna kurva nagy botrányt, csak nem akart.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!