Keresés

Részletes keresés

zsolie Creative Commons License 2006.12.02 0 0 46

szia!

Én már egy éve nyúzom az 530-asomat, akkor nagyon penge voltam a funkcióiban. Most már csak van. Tehát ha az eredeti sebességgel másolod át a Dvd-t, akkor gyorsan írja, ha változtatsz a sebességen, akkor real time-ban rögzíti. Én ezt a gondot úgy oldottam meg, hogy mindent Sp-ben rögzítek, és így nincs meglepetés, ha Dvd-re akarok írni :)

Előzmény: gyben (42)
Greenie Creative Commons License 2006.06.09 0 0 45
Sikerült kipróbálni a fényképek lejátszását?
Előzmény: Lion X (38)
motoróka Creative Commons License 2006.03.15 0 0 44
DVR 433-asom van. A problémám az, hogy programozott felvétel csak adott napon működik. Több napra előreprogramozott időpontokat éjfélkor elfelejti. Mit lehet ezzel kezdeni?
agabor3 Creative Commons License 2006.02.28 0 0 43

Sziasztok !

 

Megírtam az első DVD-met, de van vele egy kis gondom.

PC-be berakva az elkészült DVD-t, látszólag rossz a menüje.

Nem indul el a lejátszás, és azt mondja a Media Player, hogy "Unknown DVD".

Ha kiválasztok egy fejezetet, azt hibátlanul lejátsza.

 

Segítsetek, mit rontottam el ? (Lemez le van zárva)

 

 

gyben Creative Commons License 2006.02.22 0 0 42

szevasztok 530-asok!

 

kérdésem, hogy hdd-ről szerkesztés után míly' gyorsan lehet dvd-re másolni?

(a "jajvécénél" lényegesen lassúl az átmásolás, ha szerkesztve van a hdd-n lévő anyag.)

fiat16 Creative Commons License 2006.02.17 0 0 41

Hali!

 

zinzid légyszíves küld el nekem a magyar nyelvu leirast a Pioneer 530-hoz!

Köszi!

Előzmény: zinzid (12)
LamerX Creative Commons License 2006.02.14 0 0 40

Hi!

DVD-re másoláskor hogyan lehet megcsinálni hogy a dvd ne kerüljön menü?

Köszi!

hun005 Creative Commons License 2006.02.11 0 0 39

Hi

 

Van valakinek Pioneer DVR-530 felvevohoz magyar nyelvu pdf-es kezelesi utmutatoja?

 

koszi

hun005

Lion X Creative Commons License 2006.01.26 0 0 38
Én ezt még nem próbáltam ki, de ha lesz időm megteszem. De én az ilyen mindenféle formátumokra vettem egy Pio 2850-est. Annak meg mindegy hogy mit teszek bele, mert ha csak egy értékelhető és lejátszható file-t is talál, akkor azt le is játssza. Még DVD -RW-ről is beolvas mindent.
Előzmény: Fossa Dei Leoni (37)
Fossa Dei Leoni Creative Commons License 2006.01.26 0 0 37

Nem tudok fényképeket nézegetni. Már többször próbáltam és nem jön össze. Formátum is jó és ha berakom csak egy fekete képernyő van, mintha üres lenne a lemez.

Újraírható CD-vel próbálkoztam. Nem akarlak már telefonon zavargatni.

Van ötleted?

Üdv

Greenie

Előzmény: Lion X (36)
Lion X Creative Commons License 2006.01.25 0 0 36
Nem, nem vettem meg neki. Ugyanis nem igazán tart rá igényt. Különben erősen visszaesett a TV/DVD-zhetnékje amióta iskola van. A 2750-esétől meg különben sem válna meg semmi pénzért.
Előzmény: Fossa Dei Leoni (35)
Fossa Dei Leoni Creative Commons License 2006.01.22 0 0 35

Szia B.

Olvasod még a topikot?)

Megvetted már a lányodnak 433-t?

 

 

Előzmény: Lion X (34)
Lion X Creative Commons License 2006.01.22 0 0 34

Ezeken a linkeken olvasgass vissza és máris tájékozottabb leszel.

 

http://www.dvdcenter.hu/forum/index.php?showtopic=4799

 

http://www.dvdcenter.hu/forum/index.php?showtopic=6983

Előzmény: hun005 (33)
hun005 Creative Commons License 2006.01.22 0 0 33

Hi

 

En is pont egy ilyen 530-as szerkezetet szeretnek vasarolni.Akik mar hasznaljak milyenek a tapasztalatok pozitiv negativ egyarant johet.

 

udv

hun005

Ambiente Creative Commons License 2006.01.15 0 0 32
Igen, pont ezek miatt orultem en is neki. Vegre el lehet felejteni a vacak videoszalagokat, ami mellesleg mar akkor is igen kompromisszumos megoldas volt, amikor megjelent, nemhogy ma. Es a hazi video anyagokat is konnyu igy archivalni.
Előzmény: Fossa Dei Leoni (31)
Fossa Dei Leoni Creative Commons License 2006.01.15 0 0 31

Én kurvára örülök, hogy megvettem. Nem kell a szar VHS-el nyüglödni, tekergetni,pörgetni oda-vissza...mint egy rossz álom.

Ami kellett már digitalizáltam, nem utolsó sorban a miniDV miatt is jó, nem akartam a számítógéppel konvertálgatni, így sokkal egyszerűbb lemezre írni.

 

Előzmény: Ambiente (30)
Ambiente Creative Commons License 2006.01.15 0 0 30
"Nem értem miért jó úgy eltenni egy filmet, hogy benne a reklám...van elég hely a HDD-n (160G)"

Ja, vegul is ebben igazad van, a reklamok miatt ugyis szerkeszteni kell mindenkeppen...

"addig csak meglátogatod őket)))"

:-)

Előzmény: Fossa Dei Leoni (29)
Fossa Dei Leoni Creative Commons License 2006.01.15 0 0 29

Nem túl pontos? Gyakorlás kérdése, de megéri csak a reklámok miatt is.

Nem értem miért jó úgy eltenni egy filmet, hogy benne a reklám...van elég hely a HDD-n (160G), addig csak meglátogatod őket)))

 

Én például csak lestem mikor ki akartam írni a filmet és nem tudtam tovább lépni, aztán rájöttem, hogy be kell tenni az üres lemezt. Nem nagy ügy, de én ebbe szaladtam bele)

 

Nekem mondjuk volt segítségem Lionx személyében(sose tudom meghálálni neki), telefonon adott instrukciókat.

Előzmény: Ambiente (28)
Ambiente Creative Commons License 2006.01.15 0 0 28
A szerkesztes sajnos nem tul pontos es nem is tul gyors moka. Jo, nem olyan nagy ugy, de ha ezt automatan csinalna a gep, akkor azert csak jobb volna. Raadasul a felvevot elsosorban nem en, hanem szulok hasznaljak, na ok biztos nem fogjak a HDD-n szekesztgetni a cuccot.

Persze TV-rol kozvetlenul venni DVD-re meg nem tul nagy otlet, mert igy minden vacak (rekalamok stb) benne maradnak.

Egyebkent ha mar ilyen segitokeszek vagytok, van meg valami olyan tapasztalatotok, amire erdemes lesz majd figyelni a kesobbiekben?

Koszi!
Előzmény: Fossa Dei Leoni (25)
oca Creative Commons License 2006.01.15 0 0 27
Elöbb próbáltam ki, a tv-adást vettem újraírható DVD-re, elötte beállítottam a Recording menüpontban a DVD-t video módra és arra inicializáltam a DVD-t, és így megbontotta az általam beállított 10 perces chapterekre !
Magyarul lettek fejezetek!
Előzmény: Ambiente (24)
Fossa Dei Leoni Creative Commons License 2006.01.15 0 0 26
Szerintem nem leszenk.
Előzmény: Ambiente (24)
Fossa Dei Leoni Creative Commons License 2006.01.15 0 0 25
Mire jó az? Vedd HDD-re és utána megszerkeszted.
Előzmény: Ambiente (24)
Ambiente Creative Commons License 2006.01.15 0 0 24
Ertem, vagy a masik lehetoseg, hogy TV-rol kozvetlenul irom DVD-re es akkor lesznek fejezetek automtaikusan igaz?
Előzmény: oca (23)
oca Creative Commons License 2006.01.15 0 0 23
Igen. Mielőtt kiírod DVD-re, az előtt tehetsz bele a HDD-n szerkesztve, manuálisan, ahová akarsz!
Előzmény: Ambiente (21)
Fossa Dei Leoni Creative Commons License 2006.01.15 0 0 22
Míg HDD-n van addig tedd bele.
Előzmény: Ambiente (21)
Ambiente Creative Commons License 2006.01.15 0 0 21
oca - koszi a valaszt! Ez akkor azt jelenti, hogy ha valamit felveszek HDD-re es onnan atmasolom DVD-re, akkor csak akkor lesznek benne fejezetek, ha azokat manulisan beallitom?
Előzmény: oca (19)
oca Creative Commons License 2006.01.15 0 0 20
Csak DVD-re való közvetlen felvétel esetén tudja VIDEO módban!
Előzmény: Ambiente (14)
oca Creative Commons License 2006.01.15 0 0 19
Én is bajlódtam ezzel,de aztán megtudtam, hogy ezt DVD-re közvetlen felvétel esetén, VIDEO módban csinálja csak. Ha HDD-re veszel fel, akkor nem.
Előzmény: Ambiente (14)
oca Creative Commons License 2006.01.13 0 0 18
Sem DivX-et sem MPeg4-et nem tud!
Viszont olvastan a napokban egy sajtóbejelentést, miszerint az közeljövőben megjelenő összes Panasonic DVD készülék DivX kompatibilis lesz!
Előzmény: Prijon (15)
Ambiente Creative Commons License 2006.01.13 0 0 17
golf44 -

sajnos magyar nyelvum nekem sincs, de az angol letoltheto, illetve oda is tudom adni ha segit.

A 3-al lejjebbi kerdesemre nem tudod a valaszt veletlenul?

Udv
Előzmény: golf44 (16)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!