Keresés

Részletes keresés

puckandúr Creative Commons License 2021.04.20 0 0 9

Szia!

Nagyon alszik ez a topik. Fészen van RF csoport. Úgy tudom, az él.

Amúgy nem kell 4 év állás ahhoz, hogy ne induljon. 2 hónap alatt ki tud száradni a karbi.

Nézd meg, van-e szikra! Nekem biztosíték korrózió miatt volt bizonytalan a gyújtás elektronika működése.

Aztán így az egyszerűbbektől lehet tovább lépkedni.

Kíváncsi vagyok, mi lesz az eredmény.

Előzmény: Fritz Zsolt (8)
Fritz Zsolt Creative Commons License 2021.04.20 0 0 8

Sziasztok!

 

Kiszemeltem egy 1995-s RF400-t. Elvileg nem indult és le lett rakva 4 éve. Valaki tavaly projeknek megvette de továbbadja.

50e km van az órában. Persze ez lehet több is. Megnézem, hogy átpörög e a motor.

Nem indulást persze most hiába kérdezem miért lehet, de hátha van neki egy nyűgje és egyszerű a válasz.

Olvastam a tesztekben, hogy hidegen nem nagyon indulgat valamelyik. Gyertya takarítás vagy csere megoldotta.

Azt is olvastam, hogy alkatrészek nincsenek nagyon hozzá. Igaz ezek 2010 körüli bejegyzések voltak.

Tudnátok mondani pár pro-kontra dolgot a típusról?

 

Köszönöm. Széles utat.

puckandúr Creative Commons License 2019.08.28 0 0 9

Preambulum:

 

Néhány évnyi szabadrepülés (értsd: papírok nélküli motorozás) után erőt véve megoldottam hobbim legalizálását.

 

30 és 40pluszos gépek után fiatalítva rátaláltam gépsárkányomra az RF 600R-re. Kicsit kalapálós, egynetlen járása ellenére megvettem. Nem volt szerelem első látásra. A kémia is csak hosszan alakult ki. Sok bénázás, a ménes uralásának nehézségei. Technikai problémák. Elhanyagolt állapotból erős és egészséges paripa varázslása. Megannyi szerelési seb, horzsolás. Sokadik szét és összeszerelés utáni felismerés és újabb olajos-benzines csípős sebek. Azokat inkább nem illesztem be.

 

De itt a motor, ami végre gondos kezek alatt felépült és újra nyargal:

 

 

2019-es gurulás Citadelláról Kiskunszicíliára egy fagyizóba...

puckandúr Creative Commons License 2019.08.28 0 0 8

Kedves RF 400, 600, 900 és RF/R tulajdonosok!

 

Megpróbálom ezt a régen kihűlt topikot újraéleszteni. Ezért posztolok néhány szerelési és motorozási tapasztalatot.

Ha hatástalan az úraélesztés, nyitok egy RF 600R topikot.

Ha az is hamvában holt, feladom és csak motorozok tovább ezzel a régi erős nagyvassal.

Sanyi2077 Creative Commons License 2014.06.05 0 0 7

Sziasztok!

 

Ha van valakinek rf alkatrésze írjatok a sanci1977@gmail.comra köszi!

fogarasy tibor Creative Commons License 2013.05.26 0 0 6

hali suzuki rf 400 minden bontot alkatrész megtalálható nálam nagyon kedvezö áron

faridom ülés tank átsó lábtartó kipuf már hiányzik töbi még meg van még a motor inditható nincs még megbontva igény szerint kiprobálható ezen a számon elértek : 06204528911

Isabell* Creative Commons License 2007.03.19 0 0 5

Tisztába vagyok vele, hogy nem azonos a típus, de én személyszerint ugyan úgy megnézek egy GSX-Rt, mint egy SV-t...

Ezért bátorkodtam...

Előzmény: Törölt nick (4)
Törölt nick Creative Commons License 2007.03.19 0 0 4
Jó helyre tetted be...
Előzmény: Isabell* (3)
Isabell* Creative Commons License 2007.03.19 0 0 3

ELLOPTÁK!!!

Márc. 15-én éjjel, Fótról ellopták féltve őrzött motoromat!!!

Típusa: SV 650S K4
Színe: (király)kék
Renszám:USA-428
Alváz-szám:JS1BY132100107318
Motor-szám 507126206

 

Van (volt) rajta egy gyönyörű triovál Bódis dob, sötét túra plexi, LSL gomba és egy matt fekete hátsó sárvédő extraként.

 

Amennyiben bárki tudna róla valami infot akkor a 06-70-33-20-174-es számon vagy a bz4ever@freemail.hu mail címen jelezzétek kérlek Bindscheid Zoltán felé!

Köszi elöre is!

P.S.: aki tudja tegye ki az üzenőfalára, pls!!!

SV 650S
miko400 Creative Commons License 2007.02.23 0 0 2

Sziasztok Miko vagyok!

 

Tavaly decemberében vettem meg az rf400rvc-met 97-es évjáratu gépes!

Most vagyok ott, hogy újjítgatom! Gyertyát nem cserélek benne, mert elég újnak tünik még, most inkább a pipát meg a kábelt cserélem rajta le, mert nem épp ott szikrázik ahol kéne! De itt a pipánál meg is akadtam, mert eddíg még sehol nem kaptam hozzá most egy barátomat kértem meg, hogy szerezzen be nekem szlovákiából!

Ha érdekel meg tudom mondani mien gyertya volt az enyimben!

Legjobbakat!

Üdv minden motorosnak!

 

finlux Creative Commons License 2005.08.14 0 0 1
Loft cimbora te részeg vagy. :)))

Hogy ON is legyen a hsz-ben, engem is érdekelne RF tulajok tapasztalata, véleménye, ugyanis éppen egy RF600-ast nézek a használtpiacon.
Előzmény: Törölt nick (0)
Törölt nick Creative Commons License 2005.08.13 0 0 0
Én sajnos 0 dolgot tudok hozzáfűzni.
Evil Sunz Creative Commons License 2005.08.13 0 0 topiknyitó

Sziasztok!

 

Azét nyitottem ezt a topicot, mert a neten nem találtam még a mai napig is élő ezekkel a motorokkal foglalkozó forumot.

Pedig aztán kérdések és megnyilvánulások biztos lennének, mert elég sok RF mászkál a honi utakon :)

 

Ha valakinek van valami hozzáfűzése az írjon.

 

Nekem egyenlőre csak egy kérdésem van. A 400-asba ugyanaz a gyerty van vajo mint a nagyobb RF-ekeben? Mert minden katalógusban csak a 600/900-ashoz van infó. Jó tudom az japán belpiacos, de hátha van infója erről valakinek.

 

Sunz

 

 

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!