Keresés

Részletes keresés

Medicpuma Creative Commons License 2013.11.26 0 0 458

Azt tudja valaki, hogy egyálltalán feliratot lehet leszedni a magyarul nem megjelent részekhez? (Tr. Cybertron).

 

Üdv.

Sarkany791 Creative Commons License 2013.07.01 0 0 457

Sziasztok!

Transformers cybertron rajzfilm sorozatot keresném magyarul :bow:

Nekem megvan 01-15 ig kivéve a 13 részt.:hooray:

Tudom hogy 52 részes valaki tudna valami megoldást:king:

Elöre is köszi:pepsi:

Transformers Creative Commons License 2011.02.23 0 0 456

érdekel...email?

Előzmény: Dorean (455)
Dorean Creative Commons License 2010.03.19 0 0 455
Sziasztok!
Eladó Transformers gyűjtemény!
Többek közt az 1987-es Fortress Maximus is a csomagban van.

Információkat, fotókat e-mailben adok, küldök: dorean@freemail.hu
G-yeah Creative Commons License 2009.06.20 0 0 454
Sziasztok Transformers rajongok! Van a filmpermierre pár transformeres cuccom amitöl megválnék,mert mivel nem vagyok rajongo,az cuccok eszemi értéke számomra 0... Egy baseball sapka és egy polo. Fekete mindkettö, az elejükön nagy transformers logo a hátukon meg "Transformers Revenge of the fallen" felirat, illetve meg egy karora aminek 2 szija és 3 transformerser elölepja van. Ha valakit érdekel,irjon e-mailt,biztos meg tudunk eggyezni az árban. djlehel(kukac)yahoo(pont)com
Warusz Creative Commons License 2007.05.22 0 0 453
Cím változás mindenki menjen a http://transformersg1.extra.hu/-ra.
Warusz Creative Commons License 2006.05.28 0 0 452

Szerencséd van hamarosan új részek lesznek cybetronból.

Ide már csak ritkán járunk a töbséget a optimusprime.uw.hu-n találod..

Override Creative Commons License 2006.05.18 0 0 451

Hi! Új vagyok. Override.

Én láttam az új részeket és sirályak voltak. Több a poén. Mármint a Cybertronban. Az a baj hogy csak egyszer adták le és mindig ismétlik a régieket. Jövő héten meg újból kezdik. Sajna.

Warusz Creative Commons License 2006.02.22 0 0 450
Már mennek az új részek a cybetron-ból 2 napja tudtam meg :) de az hogy csak 2 napja :( ezért nagyon le maradtam:(....
Judynator Creative Commons License 2005.12.30 0 0 449

Háát... Én is éppen egy olyan regényben készülők, ahol a színfalak mögöt a Robotikák és Megatron tölti az "átlagos" hétköznapjait csak úgy dokumentumos "filmként".X-DD

 

De nyitnék egy olyan témát is valahol, ahol megírhatom.:-)))

 

Részlet:

 

"Amint a Depecticonok, másnéven a Robotikák abbahagyták a falkavezér nyaggatását, abban a minutumban visszavonulnak a kijelőlt területeikre (a vackákba)."

 

Jó, mi?:-DDD

Előzmény: PankaakiimádjaGolyózáport (448)
PankaakiimádjaGolyózáport Creative Commons License 2005.12.27 0 0 448

Sziasztok!)

Rájöttem,azt a 3dimenziós játékot még nem fogom megeszkábálni, mert túl nehéz!

Inkább egy olyat csinálok amely könnyű,egy fölülnézeteset, de ezt legalább el is készítem, nem úgy mint az eddigieket, amelyekbe kb a felénél bemondtam az unalmasat!

 

Na,folytatják már azt a Cybertronosat?Bár már igazán nem izgat annyira.:(Az energon valahogyan sokkal jobban tetszett!!!Imádtam azt a mesét,még ha  dedósnak is tartottak tőle egyesek!

 

Dzsud:De jó, hogy ilyen barátnőd van!Az én barátnőm már akkor fuldokliik a röhögéstől amikor ráklikkelek a "Tansformers fórum" feliratú kis gombra!

A képregényről:Kb szeptemberben hagytam abba,egyszerű kis vicces story akart lenni,aamely a robik színfalak mögötti életét mutatja,pl:hogyan zajlik náluk egy nem hétköznapi ebéd:),nomeg egyéb idióta dolgok!)

 

Op:No mit szólnak a többiek ahhoz a "Transformers.lap.hu"-s ötletünkhöz?Én még mindig benne lennék:)!Igaz ,nagyon ritkán,úgy hetente jutok géphez,deazt vállalom,hogy olyankor mindig végigklikkelgetném egy egész tömbön!!

Mikor lenne az az országos TF-találkozó?????

És honnan ismernélek fel titeket ha eljönnétek?????

 

 

Shaul666 Creative Commons License 2005.12.12 0 0 447

Sziasztok!

 

Azért regeltem és írok ide, mert a fiamnak karácsonyra szeretnék venni valami nagyobb figurát, lehetőség szerint Optimus Prime legyen persze (mi az?).

Bejártam vagy 20 boltot, de nem volt ilyesmi, illetve ahol találtam nem voltak túl segítőkészek.

Kérlek adjatok tippet hová forduljak!

 

Előre is köszi!

 

S

Judynator Creative Commons License 2005.10.22 0 0 446

Na, itt vagyok a Földről újabb TF küldetésekre.:-)

Előzmény: Optimus Prime (445)
Optimus Prime Creative Commons License 2005.10.21 0 0 445
Ó, akkor értem. Oké majd várlak.
Előzmény: Judynator (444)
Judynator Creative Commons License 2005.10.21 0 0 444

Sajna nincs saját internetem. Egyenlőre csak az iskolából, az Üdvhadseregből, a könyvtárból és a barátnőmtől írok.

Hamarosan lesz internetem, akkor lesz egy csomó időnk beszélgetni a TF-ről.

Előzmény: Optimus Prime (443)
Optimus Prime Creative Commons License 2005.10.20 0 0 443
Szai, Dzsud!
Azt hiszem Te vettél fel mSN-en a parternek, de én hiába küldök üzenetet nem válaszolsz vagy nem akarsz?!
Előzmény: Judynator (442)
Judynator Creative Commons License 2005.10.19 0 0 442

Szólíthaszt Dzsudnak. (mindenki így becéz engem) ;-)

A barátnőm sajnos nem ismeri, de viszont jókat nevetett a Hósapkás jeleneteken (elfelejtettem, hogy hívják azt a robotikát, amelyik motorcsónakká, vagyis Hósapka taxijává alakul át).

Régebben láttam már egy pár régebbi sorozatot  és olvastam is képregényt, de már sajna nem emléxem rájuk...

Hamarosan készen leszek a Judynator kalandjai a Transformer világban 2. részével, akkor kiírom valahogy.

Előzmény: Optimus Prime (441)
Optimus Prime Creative Commons License 2005.10.19 0 0 441
Szia!
Hát, ha regényt írsz a barátnőddel (akkor jól gondolom ő is TF rajongó?) kár, hogy csak az Energontól ismered a Transformerst, mert igazán jó és kifigurázható karakterek többynire a G1, BW sorozatokban vannak.
Vasököl pl. az egyik leginkább közutálatnak "örvendő" Transformer karakter.
Előzmény: Judynator (439)
Judynator Creative Commons License 2005.10.18 0 0 440
Panka: Olvastam, hogy regényeket és rajzokat csinálsz.:-)
Légyszi, szeretném őket megnézni, mert nagyon kiváncsi vagyok a Vasöklös találmányaidra (Ha van Hósapkás részek is, azt is meg szeretném nézni.)!:-D
címem: djud@citromail.hu
Köszike, majd még jövök!
Előzmény: PankaakiimádjaGolyózáport (437)
Judynator Creative Commons License 2005.10.18 0 0 439
Szasztok!
Judynator vagyok, és én is nagyon szeretem a Transformers-t, amióta néztem az Energont!
Én regényeket és képregényeket írok (poénosokat szoktam a leginkább:-D). Már transformereset is kezdtem írni a legjobb barátnőmmel, amiben még új Transformers szereplőket is kitaláltam.
Kedvencem a Vasököl, mert olyan aranyosan buta is tud lenni:-)! A Hósapkán pedig nagyon sokat nevettem, mert olyan ostoba tud lenni, hogy már maga se tudja eldönteni, hogy ő most transformer vagy Tarzan (a jodlizásai miatt.).
Apoth Creative Commons License 2005.09.27 0 0 438
Sziasztok! Kb 10 éves lehettem, mikor megismertem a Transformers-t. El is kezdtem gyűjteni a füzeteket, de a szigorú szülők tiltani kezdték, mivel állandóan ezeket a képregényeket olvastam (nonstop :D) Az évek során sajnos eltemettem a Transformers-lázat, de most valahog új életre kelt bennem. Honshu001, jól esett, hogy Jazz-et egy skoda kasztniban képzelnéd el, mivel Ő volt az eggyik kedvencem, és imádom a 120-as skodákat. A problémám csak az, hogy hiányos a gyűjteményem (ráadásul a költözések közben elkeveredett valahova). Tudtok linket adni, ahol megtalálom az egész sorozatot szkennelt formában? Ezerszer is megköszönném. Nézzétek meg honlapomat: http://apoth.fanklub.hu és keressetek meg a http://skodaklub.hu oldalon!

A továbbiakban jó ŰTransformálást kívánok! :D:D
PankaakiimádjaGolyózáport Creative Commons License 2005.09.06 0 0 437

Jó lehetett, főleg hogy nem voltak emberek, és csodagyerekek!

Amugy a progimban a borlandc+os Golyózápor egy kicsit jobban néz ki ,mint ami a basices volt, és a hátára is odakanyarinttottam néhány mutatós ákombákomot,olyat mint ami az igazi Golyózápor hátán van, a mozgás pedig gyorsan készen lesz:)!

min karácsonyra kész lesz!:)

Nekem most sajnos mennem kell ,és remélem még elengednek téli szünet előtt, addig is majd a sulis gépről próbálok észrevétel nélkül felmenni a honlapodra!

Az energoncsillagok legyenek veled:)Szia!

Előzmény: Optimus Prime (434)
Optimus Prime Creative Commons License 2005.09.06 0 0 436

Az alábbi sorozatok tökéletesek. A G1-et mindeki ismeri és szereti a The movie pedig kultuszfilm.

A kanadai Beast Wars pedig annak a folytatása. Remek karakterk, izgalmas és ötletes sztori. És 100 % computer animáció, 0 % emberek.

A Beast Machines ugyanez csak még jobbba.

 

Energon, Cybertron szinte egyre megy. A Cybertron animációja jobb a Transformerek terén, de lemarad a Beast Wars-tól.

Előzmény: PankaakiimádjaGolyózáport (435)
PankaakiimádjaGolyózáport Creative Commons License 2005.09.06 0 0 435

És ezek jók?

Rossz tapasztalataim vannak a kanadai filmekkel kapcsoolatban!Ismered a kocka című filmet?Azt is kanadaiak csinálták!A sztori izgalmas ,de a vége egy nagy semmi, nincs is rendes befejezése!Szerinted melyik a jobb, TfEnergon vagy a mostani Cybertron?

 

Előzmény: Optimus Prime (434)
Optimus Prime Creative Commons License 2005.09.06 0 0 434

Nem a rendezéssel, hanem a forgatókönyvvel van a bibi.

Amúgy a TF sorozatok nagy részét japánok készítették.

Kivétel:

 

Transformers és Transfomers The Movie (amerikai-japán koprodukció)

Beast Wars Transformers (kanadai)

Beast Machines Transformers (kanada, folytatás)

Előzmény: PankaakiimádjaGolyózáport (433)
PankaakiimádjaGolyózáport Creative Commons License 2005.09.06 0 0 433

Jó, nem tudtam, én csak az energont láttam eddig ,sajnos!

Azért örülök, hogy volt tökéletes sorozat is!!Ez sajnos a mai rendezők figyelmetlensége miatt van, hogy nem figyelnek a részletekre!

Vagy lehet ,hogy csak a japánok ilyenek, aamugy a cybertront is ők csinálták?

Előzmény: Optimus Prime (431)
PankaakiimádjaGolyózáport Creative Commons License 2005.09.06 0 0 432

Aha, tök jó !

Jó neki, hogy ismeri a régebbi Tf képregényeket is!

Engem anyuék azóta nem engedtek el internetezni a barátnőmmel, mióta odafelé a főúton mentünk, és miközben ráfigyeltem ,mert beszélni aztán tud:) nekiszáguldottam egy autónak, ami épp akkor állt be, ráadáásul az is pont  felém kanyarodott. Úgyhogy  most már csak gyalog mehetek, kisöcsémmel ami nem lesz túl gyakori, mert öcsémnek a suliban van internet:(!

 

Előzmény: PankaakiimádjaGolyózáport (430)
Optimus Prime Creative Commons License 2005.09.06 0 0 431
"Na ez már tényleg nagy!Ha végre valahára csinálnának ey olyan tf sorozatoot,, ami mindenhogyan tökéletes!!

Jó szinkronosok, jó story, és elviselhető rendezés, ezek azok, amiről csak álmodhatunk, mert egyszere sose fog z mind megtörténni,vagy ezt vagy azt ,de valamit mindig elrontanak!"

 

Tévedsz. már van egy tökéletes sorozat minden szempontból az a címe, hogy Transformers. 1984-1987 között készült 98 részes 4 évadban és egy 85 perces mozfilmmel. Zseniális szinkron színészekkel. A krhoz képest lenyűgöző animációval és ötletes sztorikkal.

Előzmény: PankaakiimádjaGolyózáport (430)
PankaakiimádjaGolyózáport Creative Commons License 2005.09.06 0 0 430

Na ez már tényleg nagy!Ha végre valahára csinálnának ey olyan tf sorozatoot,, ami mindenhogyan tökéletes!!

Jó szinkronosok, jó story, és elviselhető rendezés, ezek azok, amiről csak álmodhatunk, mert egyszere sose fog z mind megtörténni,vagy ezt vagy azt ,de valamit mindig elrontanak!

Na, és sikerült felfedezni Győzike hangját vvalamelyik főszerepben:)?

 

Előzmény: Optimus Prime (428)
Optimus Prime Creative Commons License 2005.09.06 0 0 429

Ja és nem is mondtam a fórumon van egy újabb lány Transformers rajongó!

Szélvész néven regisztrálva sőt még a régi magyar képregényt is olvasta és ismeri.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!