Én meg már felvettelek titeket a konkatjaim közé. (MSN) A kapcsolt e-mailcímemet nem írnám le. Nem titkos, csak mivel kapcsolható máshoz is, nem tenném közzé.
Az eddigi csetre meg csak anonym proxyn keresztül tudtam felmenni, mert beindult ellenem egy programozó gyerek (ATTee), aki szabadon teszi, amit csak akar az igefórummal... és mi nem tetszünk egymásnak.
No, az én címem MSN-en az, ami az emilem is, pontosan az.
Ha fenn leszek, fenn leszek MSN-en, aki akar, megtálal.