Keresés

Részletes keresés

Cserfa Creative Commons License 2005.08.06 0 0 5

MSN címem az emilcímem: cserfa_@freemail.hu

ICQ: 239846795

És olykor IRC-n a #kereszt szobában vagyok, mely az extra.irc.hu:6667 segítségével látszik.

 

Jó kis program a Trillian, mindenkinek ajánlom.

 

Cserfa

Biga Cubensis Creative Commons License 2005.08.05 0 0 4
nekem is van trillianom egy ideje, a cimem pedig fluidbiga kukkancs hotmail pontocska com
esefi Creative Commons License 2005.08.05 0 0 3
Én meg már felvettelek titeket a konkatjaim közé. (MSN) A kapcsolt e-mailcímemet nem írnám le. Nem titkos, csak mivel kapcsolható máshoz is, nem tenném közzé.
Cillit Creative Commons License 2005.08.05 0 0 2
ICQ: 338262475
Előzmény: Cillit (1)
Cillit Creative Commons License 2005.08.05 0 0 1
enyém emailcímem is uaz, ami az adataimban meg van adva (MSN)
Cserfa Creative Commons License 2005.08.05 0 0 0

Kedves endi!

 

Én installáltam a trilliant, jó kis progi.

Már elkéstem, téged nem találtalak.

Az eddigi csetre meg csak anonym proxyn keresztül tudtam felmenni, mert beindult ellenem egy programozó gyerek (ATTee), aki szabadon teszi, amit csak akar az igefórummal... és mi nem tetszünk egymásnak.

 

No, az én címem MSN-en az, ami az emilem is, pontosan az.

Ha fenn leszek, fenn leszek MSN-en, aki akar, megtálal.

 

Cserfa

Előzmény: Törölt nick (-)
Törölt nick Creative Commons License 2005.08.04 0 0 topiknyitó

szeretnék csetelni az ide járókkal

 

az ötlet a következő

bizonyára többen használtok MSN, ICQ vagy hasonló programot

 

nos, van egy program, a Trillian, amely kezeli ezeket az üzenőprogramokat, sőt IRC-t s

 

az IRC egy cset rendszer, szóval szobák vannak, egyszerre többen is tudunk beszélgetni

 

tehát nem kell ilyen meg olyan program, elég egy: Trillian

(amúgy még ráadásul nagyon letisztult és jó program)

 

az én MSN-en: endi kukac infornax pont hu

ICQ: 288651282

 

IRC szervernek az extra.irc.hu-t szoktam használni

réges régen a #kereszt szobában voltunk, de ezt még beszéljük meg itt

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!