Keresés

Részletes keresés

Végre végre! Creative Commons License 2005.08.08 0 0 535
Egészen blődli vagy fijam!! :DDDD Könnyem csorog :DDDD kicsi pannon derek :DDDDD
Előzmény: Derek (534)
Derek Creative Commons License 2005.08.08 0 0 534

hat igen egy bizonyo koron tul a zaroizmok mar nem ugy mukodnek..de majd az apolod tisztaba tesz ne aggodj

Előzmény: Végre végre! (533)
Végre végre! Creative Commons License 2005.08.08 0 0 533

hozzank pannonokhoz  :DDDDDDDDDDD jesszus... :)) Berosálok jíííííííííí

 

 

Előzmény: Derek (532)
Derek Creative Commons License 2005.08.08 0 0 532

Mondjuk a szaszokhoz tobb kozom van ,mint a magyarokhoz,mivel azok rokonyok nekem,mig a magyarok nem.

Az olyan matyarok,mint te azok meg isten ments hogy azok legyen,nem hazasodhatnanak be a csaladba hozzank pannonokhoz.

Előzmény: Végre végre! (530)
shadowcruiser Creative Commons License 2005.08.08 0 0 531
nem kell. Egyenesen a Kínai Népköztársaságnak küldik a zsét! Te még nem tudod?
Előzmény: lilita (528)
Végre végre! Creative Commons License 2005.08.08 0 0 530
Hacsak így nem. Derek a jó szász atyafi :DDDDDDDDDDDDDDD
Előzmény: Derek (529)
Derek Creative Commons License 2005.08.08 0 0 529

Jo de mit akartal irni.

Minek mennek amugy erdelybe ,a hegyeket nem szeretem se rokonom,se baratom nincs ott.  Miota a szaszokat kiraktak.

Előzmény: Végre végre! (527)
lilita Creative Commons License 2005.08.08 0 0 528

Szó, mi szó, nem jelentették be. Miért nem? A honlapjukon szó sincs a gyűjtésről. Honnan tudják az adakozni szándékozók a számlaszámot?

 

 

Előzmény: shadowcruiser (523)
Végre végre! Creative Commons License 2005.08.08 0 0 527

Ez nagyon szep volt , de mit akartal irni?

 

Fel Erdélybe Derek! De írd a vándor pólódra:  "Derek vagyok!"

Előzmény: Derek (526)
Derek Creative Commons License 2005.08.08 0 0 526
Ez nagyon szep volt , de mit akartal irni?
Előzmény: Végre végre! (524)
Végre végre! Creative Commons License 2005.08.08 0 0 524

Minek is gyűlt volna

 

Hiszen köztudomású, hogy az MSZP egy külföldi céget szerződtetett, hogy vezesse őt győzelemre a választásokon. A cég jó referenciákkal rendelkezik. Ő vezette diadalra Ion Iliescut Romániában, fejlett érzékenységgel ismerve föl, hogy milyen tehénpalacsintára éhes a két-, sőt több millió román légy! Úgy van, a magyargyűlöletre! Sikerült is összehozni Romániában, Iliescu úr ellenzékének egy félfasiszta pártot (vagy tán egészen az!), csaknem harmincszázalékos parlamenti jelenléttel. Ron Werber úr cége jól vizsgázott, a vállalt munkát teljesítette, a magyargyűlölet, mint a főcsapás iránya, bevált! Hát nem értelemszerű, hogy az MSZP ezt a céget bízza meg, hogy segítené már győzelemre őt is!? Még hogy egy magyargyűlöletet üzleti érdekből gerjesztő céget nem biztos, hogy célszerű megfogadni Magyarországon?! a magyargyűlölet itt, nálunk, fájdalom, oly csenevész, tömeges jelentkezését csak ideig-óráig pótolja a hangerő!,  ugyan kérem!, a legvékonyabb kenet is számít a kenyéren, amivel etetnek!

Fogalmam sincs, hogy köttetik egy ilyen megállapodás, az azonban eléggé kézenfekvő, hogy épeszű cégek s a Werber-cég épeszűbb már nem is lehetne!  kikötik, hogy jó, vállalják, de aztán kuss! Esetleg még elmondják a viccet Ceausescu merénylőjéről, aki dolgavégezetlenül így magyarázkodott: hát lehet úgy célozni, hogy tömegek lökdösik az ember könyökét, hogy lőj már!, most!, mire vársz?! Úgyhogy nagyjából biztosra vehetjük, hogy ami most MSZP-kampányban itt ficánkol, vonaglik, hemzseg, habzik, fröcsköl és sikong, sajtóban és utcasarkon, Nagycirkuszban és kórteremben, az a Werber-cég amorális elmeszüleménye!

A cég ringbe léptetésének van néhány hasonlíthatatlan előnye! Neki semmi sem drága! Hogy román- és romániaimagyar-gyűlöletet gerjeszt az anyaországi legyekben, az neki bliktri. Mivel kellő mélységben nem ismerheti a magyar ugart  tegnap Iliescunak, Medgyessynek, ma Gyurcsánynak, holnap ki tudja, kinek dolgozik, a világcégek megkapó eleganciájával! , biztos, ami biztos, arra játszik, ami mindenütt megtalálható, az alantas emberi érzésekre! Irigység, düh, káröröm, félelem, ostobaság, a másik lejáratása személyében és törekvéseiben. A rágalmazás hatásmechanizmusáról pedig már operaáriát is komponáltak. Neki, a cégnek ez nem fáj! Miért is fájna? Nem az ő hazája. Neki olyan nincs. Nem kell neki később is itt élnie. Ha sikerül győzelemhez segítenie megrendelőjét, mit érdekli őt az, hogy egy erkölcseiben lealjasult, moral insanitykkal dúsan tűzdelt országot vesz aztán kézhez az a győztes? Ez a győzelemre törő megrendelőt kéne érdekelje. Nem érdekli. A modell lenini: csak győzzünk, a többit meglátjuk. Lenin likvidálta az ellenzékét, majd mindazokat, akik elveit ellenezték, ez igaz! én azonban a leghatározottabban tiltakozom a feltevés ellen, miszerint győzelme esetén az MSZP is így tenne! Az MSZP, ha győzne, lassan elrohadna, elrohasztva az országot is.

Előzmény: Derek (520)
shadowcruiser Creative Commons License 2005.08.08 0 0 523

Derek,

 

honnét tudod? Bejelentették? Lehet, hogy abból vesszi vissza a Paturbani az MVSZ székházat, amit kiadott a Kínai Népköztársaságnak albérletbe...

Előzmény: Derek (520)
zogu Creative Commons License 2005.08.08 0 0 522
Nem mondom meg, mert Gyurcsányi azonnal ráteszi az enyves kezét!   :D
Előzmény: Törölt nick (519)
Derek Creative Commons License 2005.08.08 0 0 520

Semennyi!

Eletunket es verunket, de a bukszankat nem

Előzmény: Törölt nick (519)
zogu Creative Commons License 2005.08.08 0 0 518
Azt az elanyátlanodott, magyarságtudatukat elvesztett (megfosztott) anyaországiak nevelésére, támogatására szánták.   :DDD
Előzmény: lilita (517)
lilita Creative Commons License 2005.08.08 0 0 517
Tudja valaki, mennyi pénz gyült össze abban a kasszában, aminek a létrhozásáról Patrubány beszélt a KÁP után? (A kinti magyarok adták össze, bizonyítandó, hogy nem a magyar adőfizetők pénzére fáj a foguk.)
Derek Creative Commons License 2005.08.08 0 0 516

"1. szüless magyar állampolgárnak

2. ha külföldi vagy, de nem magyar, akkor élj és dolgozz itt 6 évig és folyamodj érte

3. ha külföldi vagy és magyar, akkor élj és dolgozz itt 5 évig és folyamodj érte" 

 

Vagy legyel eselyes kajakos az olimpian es akkor azonnal megkapod mint a szerb natasa aki azota is boldogan el szegeden es megnyer minden vilagversenyt.

 

Előzmény: kiski (508)
Végre végre! Creative Commons License 2005.08.08 0 0 515

Maradj boldog bűntudatlanságban. :))))

Előző hsz-ed feloldoz minden bűn alól. Nirvána jusson utódaidnak Óh kiski!

Előzmény: kiski (514)
kiski Creative Commons License 2005.08.08 0 0 514
Ha rámutatnál pontosan, hol gyalázkodtam, megköszönném.
Előzmény: Végre végre! (513)
Végre végre! Creative Commons License 2005.08.08 0 0 513

Hopp!!!!

 

Kis kicsim!

 

Egy betűvel se írj többet, ebben a témában. :)))

 

ps: Óh "kiskiék" Istene! Segíts kiski-nek visszafognia magát a további magyargyalázkodástól!

Előzmény: kiski (512)
kiski Creative Commons License 2005.08.08 0 0 512

Hát kérlek, aki magyar, az magyar. Vagyunk tizennéhánymillióan így.

És ha tehetném, akkor mindet henye dollármilliárdossá tenném.

Előzmény: Végre végre! (510)
kiski Creative Commons License 2005.08.08 0 0 511

Elírtam volna a számokat? Sebaj. Engem nem izgat, én vagyok már magyar állampolgár, ezért nem kell brusztolnom, másféle meg nem is akarok lenni, .

 

Szóval, javíts ki, kérlek, ha rosszul írtam valamit!

Előzmény: shadowcruiser (509)
Végre végre! Creative Commons License 2005.08.08 0 0 510

Aki magyar és magyar? Azzal mit csinálnál, ha tehetnéd te kis kíméletlen?

Előzmény: kiski (508)
shadowcruiser Creative Commons License 2005.08.08 0 0 509

Kiski,

 

te rosszabb vagy, mint a kormány. Vagy, te magad vagy a kormány?

Előzmény: kiski (508)
kiski Creative Commons License 2005.08.08 0 0 508

Lehetőségeid:

 

1. szüless magyar állampolgárnak

2. ha külföldi vagy, de nem magyar, akkor élj és dolgozz itt 6 évig és folyamodj érte

3. ha külföldi vagy és magyar, akkor élj és dolgozz itt 5 évig és folyamodj érte

 

Mindhárom esetben le kell szurkolni némi aprót az illetékbélyegért.

Előzmény: zeno62 (507)
zeno62 Creative Commons License 2005.08.08 0 0 507
Kiski pajtás,lehet velem alkudni....hogyé'méred máma az állampolgárságot?
Előzmény: kiski (505)
zeno62 Creative Commons License 2005.08.08 0 0 506

Én senkiét nem akarom elvenni.

Legalább a munkaképtelenekét,naa..az elvhüség kedvéért.....

Előzmény: kiski (499)
kiski Creative Commons License 2005.08.08 0 0 505

Tetszik, nem tetszik, főként az.

Előzmény: Törölt nick (503)
shadowcruiser Creative Commons License 2005.08.08 0 0 504
Hát bizony Kasza nem volt élö egyenes adásban. Ott Ágoston volt, beza. Amúgy a parlamentben, ami tök üres volt azon az omniózus napon volt ö is, s igen jó beszédet mondott, szerintem a legjobbat. Kár, hogy úgy tíz évvel ezelött nem volt ilyen jó rétor.
Előzmény: kobaltselyem (488)
Törölt nick Creative Commons License 2005.08.08 0 0 503

Nem értettél meg.

Az állampolgárság kérdése nem lehet adófizetés kérdése.

Előzmény: kiski (501)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!