Keresés

Részletes keresés

studyenglish Creative Commons License 2014.09.09 0 0 4

Kedves Nyelvtanulók!

Angol nyelvtanárként segítek abban, hogy gyorsan fel tudj készülni a nyelvvizsgára,legyen az középfokú, vagy szakmai felső,esetleg a kétszintű angol érettségivel vagy hadi lábon?Egyeni nyelvtanfolyam keretében átnézzük a hiányosságokat,fordításokat gyakorolunk,sokat beszélgetünk különféle érdekes témákról,teszteket töltünk ki,valamint fogalmazásokat írunk,ezzel is növeleve a szókincsedet.Ha netán külföldre mennél dolgozni,vagy munkádhoz kell az angol nyelvtudás szivesen segítek az állásinterjúra való felkészülésben is.

www.tanuljangolt.hu

dSh2 Creative Commons License 2005.08.04 0 0 3

"Olyat is halottam, hogy felsőfokú angolnak felel meg... "

Hú! az azért kemény lenne!

Tényleg, kb. milyen szintű tudással érdemes bele vágni? A családomban is lenne érintett. :-)

Anna ) Creative Commons License 2005.08.03 0 0 2

De, esetleg inkább az, csak esetleg Te is szoktál elgépelni dolgokat, esetleg hulla fáradtan méginkább...    De azért köszi a kiokítást, eddig nem tudtam, hogy a halottam az hallottam...

Nem azt mondtam, hogy felsőfokú angol nyelvvizsgát ad, hanem, hogy szintben van akörül, sempedig  azt, hogy papíron. Erre szeretnék választ kapni, h SZINTBEN/NEHÉZSÉGBEN mi a küli. Ja meg feladatai fajtájára, v típusára is.

"......Nos a topicnyitás előtt nem ártott volna egy kicsit ovlvasgatni is( a hozzászólásod formátuma ún. technikai rombolásnak minősül........."->Ezt kifejtenéd?

Előzmény: Elizabeth (1)
Elizabeth Creative Commons License 2005.08.03 0 0 1

halottam

esetleg inkább hallottam?

Nos, a topicnyitás előtt nem ártott volna egy kicsit olvasgatni is.(a hozzászólásod formátuma ún. technikai rombolásnak minősül, de új vagy, ezért biztos megértik).

A vizsgáról: felsőfokú angol nyelvvizsgának semmiképpen sem minősül, tessék felvételi tájékoztatót is olvasni.

Ami a tudást illeti, vagy tudsz, vagy nem. Lehetetlen dolgokat egyetlen vizsgán sem kérnek.

(meg ne sértődj, vicc!)
Előzmény: Anna ) (0)
Anna ) Creative Commons License 2005.08.02 0 0 0

De azért még1x (topicleírásnál is ott van)

"Sziasztok! Nem találtam ehhez hasonló topicot, így hát nyitok 1et! Jól informáltat, esetleg tapasztalattal rendelkezőket kérdeznék arról, hogy mi a jobb? Ha a szeptemberi előrehozott emeltszintűvel próbálkozom, vagy azzal, hogy addigra a nyelvvizsgát szerezzem meg? Mennyire necces az emeltszintű? Olyat is halottam, hogy felsőfokú angolnak felel meg... Igaz?? Milyen feladatok vannak, és egyebek...?

Köszi, Anna"

Előzmény: Anna ) (-)
Anna ) Creative Commons License 2005.08.02 0 0 topiknyitó

Sziasztok!

Már leírtam, hogy miért nyitottam ezt a topicot, kérlek segítsetek!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!