Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2009.09.16 0 0 7757
"Ne fenekedj szent emberrel, mert Legszentebb tesz ellenedre!"
Előzmény: zilah (7756)
zilah Creative Commons License 2009.09.16 0 0 7756

 

Lehet, megdelejezem ez embert.

 

:O))

Előzmény: PuPu (7755)
PuPu Creative Commons License 2009.09.16 0 0 7755

Hehe!

Elmehetett fejed felett rengeteg cejt, - jelenleg nem trend gyermekek ezre legyen nemezve,  - legfeljebb egy legyen, s be lett fejezve!

Engem meg ne fenyegess Lexentebbel, mert Lexentebb ellen nem tehetek, s Lexentebbnek nem tetszene melyet teszek, fejbeveregetne delejjel.
Lexentebbnek lelke nem heves, hetet befejezve fejemre ejt egy terjedelmes cekkert tele gelddel, s kelletlenkecc velem, nem lesz neked egy cented sem!

:O))))

 

 

Előzmény: Törölt nick (7752)
PuPu Creative Commons License 2009.09.16 0 0 7754

Helyes, helyes!

When egy Lepke s egy Teve szerelemre lel, ne verje szerte e szerelmet!

Persze ennek nem lehet szerelmese, ez egy szentcseber, mely nem kedvel sem szerelmet sem vegyes szerzeteket,- ez egy elmenyekkent!

:O))))

Előzmény: zilah (7750)
PuPu Creative Commons License 2009.09.16 0 0 7753

Ez helyes, - nekem tedd el szerelmed s kecses tested, - ellenesetben tengernek megyek.

Deellenben errefele rettenetes meleg lett s emellett egen fellegek menetelnek, ez helytelen, mert estefele megyek frendekkel egy helyre, melyben eledelt termelhetek befele, s nem telepedhetek le kertben.

Nem feledlek - when eszem, eszemben leszel, - e helyett mely remek eledelt keverne Lepke nekem!

Cseppet szenes lenne, de ezzel lenne benne elem, mely Lebenhez elengedhetetlen!

Persze nem vedelhetek, mert kerekessel kell mennem, - ez helytelen, - esetleg egy brekkencs telepedhet meg bennem!

Lepkem, egyre ezen megy eszem: mely remek lenne egy kellemesen heves szextett veled, - never lesz ez megejtve?

Depersze egyhelybenveszteglek erre csendesen, de nem sejtem, neked kellek e?

:O))))

Előzmény: ejropalepke (7748)
Törölt nick Creative Commons License 2009.09.16 0 0 7752

Te Legszentebbteremtette Teve!

 

Jegyzeted nem helyes, mert szerelemnek, s szexnek gyermek kell legyen gyemelcse. Keresd meg eszedet, mert ellenesetben Legszentebb rettenetesen meleg helyre tesz benneteket. 

Gyertek bekk Legszentebbhez, s kenyeregjetek, mert el lesztek veszejtve!

Előzmény: PuPu (7746)
zilah Creative Commons License 2009.09.16 0 0 7751

 

 

Beteszem e keretest es! :O))

Előzmény: zilah (7750)
zilah Creative Commons License 2009.09.16 0 0 7750

Ej, mely kegyetlen szent-szerzet ez!

Szent tekercseket les, s emberek tette felett mereng,

helyes-e, ez meg emez?

Eh, vegyen egy levelest, s seperjen ennen cserepese mellett, ne verje bele lepcsest teve s lepke szerelembe!!

 

:O))

Előzmény: PuPu (7746)
ejropalepke Creative Commons License 2009.09.16 0 0 7749

Egen, nemegyszer elmerengek ezen, lehet-e perfekt egy Teve s egy lepke szerelme?

Lehet, te lesed helyesen, s lehetetlen, megszeressen?

Előzmény: Törölt nick (7744)
ejropalepke Creative Commons License 2009.09.16 0 0 7748

Legkedvesebbem, nem kezdek egyebekkel, nem kell green szemes rettenettel szenvedtetned veres szerved.

Feleslegesen lesek szerte, nem lelek szellemes, kellemes pecsest, mely kellhet, mert egyes te kenderezted el lelkem, veres szervem neked ver, neked lenne kedvem emelnem menetszerkezetem, neked teregetem le testem.

Persze, mely esetben kellene neked.

Előzmény: PuPu (7747)
PuPu Creative Commons License 2009.09.15 0 0 7747

Kellemes jegyzet lesz, - nevezett jegyzetmestert kedvelem, meglehet nemterjedelmes jegyzeteket szemelgetek rendszeresen, melyek felett neve Herz...

Gyerekeket ezzel megnyerted, - lesd meg, mely remek verseny lesz, - gyermekek never nem felejtenek el s when meglett nene leszel es felkeresnek, s megszeretgetnek!

Nem lettem beteg,  - esetleg este beehettem, s ez helytelen lehetett, de ezt nem teszem, s Lepke lesz szemem megett estefele rendszeresen.

S mely helyzetekben!!!

Lepkem, egyre nehezebben lesem percet, melyben velem lehetsz, - legyen end-re kettesezerten!

Errefele teljesen meleg lett, csepp gyerekkel meneteltem fel-le, s testemen nedvcseppek jelentek meg, - remek elem lehet gyerekben, egy percre sem telepedett le.

Szedtem vele kerek red szemeket, melyek levelesen termettek, meg szemeket, melyek termetes levelesen termettek s melyek fejfedelesek, lestem vele ebeket meg egyebeket, - elegem lett...

Lepkem szeretlek, ne feledj el engem s ne kezdj egyebekkel, mert green szemes rettenetel eszegetteted veres szervem, mely keblemben ver...

:O))))

Előzmény: ejropalepke (7743)
PuPu Creative Commons License 2009.09.15 0 0 7746

Lepke nem tervez jelenleg gyemelcset s nekem sem kell gyermek, - ellenben szerelem s szex kellenek!

Te persze ezt nem sejtheted, mert egyetemeden, melyen kecskeseregletet nevelsz, ez helytelen lenne, - tej mellett kellenek kecskegyermekek es, melyeket lenyeshetsz, te kegyetlen!

Ne hergeld ellenem szerelmemet, mert szerfelett kellemetlen esetek eshetnek meg veled...

:O))))

Előzmény: Törölt nick (7744)
Törölt nick Creative Commons License 2009.09.15 0 0 7745
...Legszentebbnek es.
Előzmény: Törölt nick (7744)
Törölt nick Creative Commons License 2009.09.15 0 0 7744

Gyermekem!

 

Gerjedelmed felette helytelen! Nem esmerek esetet, melyben egy lepke meg egy teve szerelme gyemelcsezett. Legszentebbnek sem lehet keretese, mely leend egy lepke, s egy teve szerelme gyemelcse. Vedd ezt fegyelembe, s tedd, mely leghelyesebb, Legszentebbek es!

Előzmény: ejropalepke (7743)
ejropalepke Creative Commons License 2009.09.15 0 0 7743

Olvastam már ettől a szerzőtől, és ez a könyve is érdekesnek ígérkezik.Tevecsem, lesd, e testes jegyzettel lepett meg gyerek. Szertelen esetek lettek benne lejegyezve, melyekbe mese keveredett, s melyek Szegeden estek meg. Nekem fedele es szerfelett megtetszett, s felteszem, belseje es kedvemre lesz.

 

Rendben, gyerekekkel nemfensterelmes leszek, megcsevegtem ezekkel: egy gyeny - egy mese, melyet rendesen elemeznek, jegyzetelnek, csevejelemeket megnemzetesnyelveznek.

Beszereztem mesejegyzeteket, melyekkel nyertesek meg lesznek lepve. Lehetett remekeket vennem, nem kellett selejteseket keresnem, mert neveldehely pengetett rendesen erre.

 

Jej, Tevecs, ne legyen beteg tested, s ne kergessenek szenderegtedben sem fertelmes elemek!

Kellemetlenek helyett lepke lebbenjen szemed megett, mely persze szeret.

Előzmény: PuPu (7742)
PuPu Creative Commons License 2009.09.15 0 0 7742

Büntetés? Ugyan! Mernék én ilyesmivel próbálkozni?Lepkem, szerelmem!

Este nem jegyeztem, mert elhevertem s elszenderedtem. Egyet vert vekker, melyre felserkentem, de nem teljesen, - mentem helyemre s wejterszenderegtem.

Rengeteg keretes ment szemem megett, sebesen kellett szednem menetszerkezetem, mert kergettek, meg kereesnem kelllett helyet, where megtelepedhetek, de nem nemzethelyen, ellenben west fele, - nem kellemes keretesek, s egy Lepke sem lebbent ezekben.

Reggel felkeltem, de nem kellemesen, - fejemben csepp fekete szerzetek menetelnek fel-le...

Versenyed remek lesz, lelkesedj ezerrel, mert ezt lesve gyermekek es lelkesek lesznek. S egy csepp gyermekeknek rengeteget kell tegyenek-vegyenek, s jegyzet mellett letelepedve ezerszer kell felkeljenek s lessenek egyebeket, - nem restek ezek, - gyerekek!

S belesem, neked nem kell eledeleket keverned, - better green leveleket legelned s legeltetned, mert eledel helyett zenet s egyebeket termelsz, depersze ez helyes, mert egy csepp fett sem lesz sem testeden, sem gyerekekeken!

Mely jegyzettel lepett meg gyermeked?

S persze, nem kekeckedsz velem rengeteget, - esetleg egyszer-egyszer, - de ez kell, el ne szemtelenedjem, - nemde?

S szeretsz e, te Lepke?

Mert ez esetben sejtem, melyeket lenne kellemes tenned velem!

:O))))

 

Előzmény: ejropalepke (7741)
ejropalepke Creative Commons License 2009.09.15 0 0 7741

Büntetésben vagyok?Lehet, Teve neheztel, mert nem jegyzett. Helytelen, mert nem terhel egyetlen rendetlen tett sem.

Nesze nekem, fekete reggelre keltem.

 

De neked legyen kellemes reggeled (esetleg egyebekkel?)!

ejropalepke Creative Commons License 2009.09.14 0 0 7740

Tevecsem, kedvesem, nem feledtelek, de reggelente hetes elejbe neveldehelyre megyek sebesen. Ezzel egyetemben sem fejeztem be, melyeket kellene, mert rengeteg neveldemesternek egyetlen szerkezetet szereztek be, melyen jegyzeteket megjelentethetnek.

Jelenleg lettem termemben, mert megcsevegde es rendeztetett, meg ezer helyre kellett mennem, beszerezzem, melyek versenyre kellenek.

Nevelt gyerekekkel perlekednem kell, rengeteget kell terelgetnem ezeket, szerfelett restek, s nem szemelgetnek el, melyeket rendeltem.

E szeptember nehezen megy...

 

Hehe, melyet ettem. Nedvben termett szerzet lett felvezetve, de ezer csepp szeletre szerteesett. Veresedve lesegettem lefele. Ellenben  desszert remek lett.

Belesem, nem leszek eledelkeverde-mester, szerencse, nem es vettem tervbe.

 

Egyes gyerekkel s kekec kebles frendemmel csellengtem keveset nedv mellett, este meg elmentem tekercses terembe.

Gyerek meglepett egy remek s terjedelmes jegyzettel, melyet jelenleg nem szemelgethetek, mert nem lesz percem, de elteszem kellemesebb hetekre.

 

Mellesleg Tevecs, ezt nem jegyezheted, veled kekeckedem, meg szenvedtetlek, mert neked egyre kedveskedem, legyezgetem lelkedet, nemde?

Jelzem, egyebet es lenne kedvem tegyek veled.

Sejted-e, melyeket?

Előzmény: PuPu (7736)
PuPu Creative Commons License 2009.09.14 0 0 7739

Lapátra tett a csalfa Lepke...Retteneteset sejtek!

Ezerszer terelgetett gyerekeket, de engem nem felejtett, - reggelente jegyzett nekem!

Belestem erre, s rettenetes vegyszert vehettem erre: Lepke jegyzete reggelre ehelyt lesz, - erre lesd meg, jelenleg egy betvet nem lelsz nekem jegyezve.

Sejtem, egy nyeles szerkezetre lettem tedve, mellyel mesegyerekek Fe-fejelejest  kemencbe vetettek...

Lehet, kebleskereskedelemben megvette egy pecses, nekem meg lehet mennem levesbe...

:O(((

Előzmény: zilah (7738)
zilah Creative Commons License 2009.09.14 0 0 7738

 

 

Eh, nem feledett el, gyerekeket terelget!

 

:O)

Előzmény: PuPu (7737)
PuPu Creative Commons License 2009.09.14 0 0 7737

Szomorú vagyok...Persze elfeledett, de egyremegy: le leszek cseszve, s terjedelmes eledelszerve lesz...

Ej, de schwer egy szerelmes teve helyzete!

:O))))

Előzmény: PuPu (7736)
PuPu Creative Commons License 2009.09.13 0 0 7736

De szép is lenne! Kirakós römit játszani a fenekeden!!!  :O)))"...egyes esetekben nembefejezetten kedvvel kekeckedem."

Ezt megszenvedem rendre.

De elfeledem neked, mert egyes esetekben meg kedveskedsz, meg szeretgetsz, -nem lehet elfedned kebles jelleged.

E helyzetben persze nem lehet egyebed: terjedelmes keblek meg rengeteg kerek feneked, melyre le lehet esetleg teregetve Legfertelmesebb Szent Jegyzete...

Egyebekben egyesben te lehetsz lelkemben centerben, - egyebek nem kellenek!

Megyek, mert legelnem kell, - emlegetett nedves szerzetnek lesz kellemes befejezte, - zsemle lett szerteverve s szeletek ebben lettek meghempergetve - ezt szeretem... 

Te melyet eszel?

:O)))) 

Előzmény: ejropalepke (7735)
ejropalepke Creative Commons License 2009.09.13 0 0 7735

Be kell esmernem, cseppet sem felelek meg elkereteselt kebleskeretesnek: jellemem se nem szende, se nem csendes, egyes esetekben nembefejezetten kedvvel kekeckedem.

S ez es meglehet - lejegyeznem es rettenet! -, egyszer-egyszer ellencsevegek neked, de ez nem eshet ellenedre.

 

Jegyzeted elszemelgetve nem ezt vettem le, lepke lett epedelcenterben.

Nekem egyre ez megy eszembe: Teve, Teve, Teve, neked meg sejtelmem sem lett, mely kebles, de nem lepke.

Előzmény: PuPu (7734)
PuPu Creative Commons License 2009.09.12 0 0 7734

Hmmm....

Persze epekedem, de melyet tehetek ez ellen: esetleg Lepkemre fel lenne jegyezve: Elkelt!

Eme menyecskekereskedelem cseppet fejbevert, - esetleg veled kereskednek?

De lehet, te kereskedsz keblesekkel?

Egyremegy, - nekem sem ez, sem emez nem kedvez...

De eme egyszerreepekedve tervezett szextett megtetszett, - nekem lenne ehhez kedvem!

Emellett meglepett: te rengeteget csevex?

Mert rendben, nyelved fel lett metszve rendesen s egyszer-egyszer velem hevesen veszekedve verdesed menetszerkezeted terephez, de ezt nem kereteseltem el rendszeresnek, - ezen el kell merengenem, - nem leszek e teljesen lehengerelve?

Egy henger-lepke... - ez rettenetes lenne, - nekem egy szende, csendes kebles kellene, melynek szeme kedvesen rebeg, csevelye zene fejlebernyegemnek , mely never cseveg ellenemre, s nekem kevercsmentesen lehetne mellette pecsesjellegesnek lennem!

Jegyezd le, megfelelsz e eme elkereteselt kebles-keretsnek?

Epedve lesem feleleted...

:O))))

 

 

 

Előzmény: ejropalepke (7733)
ejropalepke Creative Commons License 2009.09.12 0 0 7733

Nem, nem, nem feledtelek, de e percben lettem termemben, mert elmentem frendekkel Mecsek mellett emelt helyre, melyen rendszeresen menyecskekereskedelmet ejtenek. Mecseken, Etel csermelykezdethez csellengtem emberekkel, rengeteget csevegve. Teljesen elemezve lett, megy-e nemzet elejbe, s le lett szegezve: nem megy, ellenben legkevesebb kettes szeletre repedt.

Meg lett eszegetve, nevetgetve etcetere.

Meg lett csevegve, rendszeresen lesz megejtve tekerde Mecseken, de lehet, engem rengetegben felejtenek, mely esetben nem leszek cseppet csendben.

 

S feltettedre:

Egy fecske nem cselekedhet meleg heteket, ellenben Teve s lepke elejbe tehetne kettesezertent, mely esetben egyszerre epedne.

De epedsz-e?

 

Előzmény: PuPu (7732)
PuPu Creative Commons License 2009.09.12 0 0 7732

halászlé lesz, - vagy rántott hal, az unokám fogta, ő rendelkezik vele...  :O)))Egy nedves szerzet lett cekkerembe emelve, - kettes s felet tett nembe.

Lehet, veres leves lesz...

S te merre csellengsz?

Elfeledted tevecsedet...

:O)))

Előzmény: PuPu (7731)
PuPu Creative Commons License 2009.09.11 0 0 7731

Nem feledlek, nem feledlek, de nem jegyezhettem...

Reggel elmentem centkeresdehelyre, szenvedtem, delet vert vekker felhergeltem lelkem s befejeztem, elmentem kebles felmenetelemhez s vele csevegtem egy keveset.

Telephelyemen legelgettem, elszemelgettem Medvetenyeret, meg Mester mester jegyzete lett befejezve, s elheveredtem, esetleg megjelensz szemem megett...

De ehelyett kebles gyermekem gyermeke jelent meg, s vele kellett letelepednem, mert elkezdte egyetemet s jegyzetekkel felfegyverkezve keresett fel, vele kellett csevegnem, meg meglesnem, mely rengeteget kell egyszerre beleverjen fejbe,  - ten perce ment el.

Reggel megyek, keszeget, esetleg terjedelmesebb centekkel fedett nedves szerzetet  kell nembeemeljek, ezt tervezem.
persze ehhez kellene, ne essen.

Te reggel menetelsz hegyekbe?

Esetleg eledelt kevergetsz gyermekeknek?

S when lesz kettesezerten?

Mert nekem egyre rettenetesebb e helyzet, - nem perfekt.

Lepkem egyre nyekereg s nekem fejlebernyegembe nem erre rendelt, kenderrel felszerelt tekercseket kell tegyek, -  szerelmem jele ne csepegjen nembe...

Szeretlek s helytelen feltenned, elfelejtelek.

Ez lehetetlen, s te se felejts engem!

:O))))

 

 

Előzmény: ejropalepke (7730)
ejropalepke Creative Commons License 2009.09.11 0 0 7730

Hmm, e cseppecske jegyzet nem sejtet terjedelmes hevet.

Kellett nekem nyekeregnem, jegyzetekkel etetsz, erre ezek es elfeledtetnek.

 

Fekete kedvemben kellett keresnem csepp kellemest, s szerencse, leltem es jegyzetteremben egy Bächer-jegyzetet, melyet nem esmertem, s melyen lehet nevetgetnem.

Tetszett, lefest egy pressmestert, melynek felcser elrendelte, evezzen nedvekben, ne legyen beteg teste, ellenben ember szenved nedvekben,  keveset sem kedvelt cselekedete ez, s esetleg nehezen elmegy, ez esetben egyre nyekereg, nedv mely rettenetesen nedves, s persze elfelejtette eltegye leplet, mellyel nedvetlenre tehet testet, s end-re es ember nem kecsege, mely nedvbe termett. Befejezve betegebb lett, mely elejbe lett.

Ennen jellegemre esmertem e jegyzetben, engem sem nevezhetsz nedv-lepkenek.

 

Meg elegyes kedves esetek szerepelnek benne, melyeket kellemes elszemelgetnem.

 

Ezekkel kell engesztelgetnem lelkem leveled helyett.

Feledsz te engem.

Előzmény: PuPu (7729)
PuPu Creative Commons License 2009.09.10 0 0 7729

Messze, de szeret.

Messze kettesezerten?...

:O))))

Előzmény: ejropalepke (7728)
ejropalepke Creative Commons License 2009.09.10 0 0 7728

Remek, leletek s veres szerved rendben!

Esetleg nem rendelt felcser szerelmet? Mely esetben rendelt, mely keblessel?

Remegek, helyettesekkel veszed kerekbe tested, s ezekkel teszed, melyekkel engem kecsegtetsz, s en, szerencsevesztett meredt szemmel leshetem jegyzeteket, mellyel etetsz, s gyerekeskedsz velem.

 

Egyebekben es e gyeny cseppet sem telt kellemesen, e percekben lettem termemben, mert neveldehelyen kellett lennem, s jelenleg ernyedten telepedtem le.

Tevecs tehetne feneketlen kellemetlen kedv ellen, de Teve rettenetesen messze.

 

Előzmény: PuPu (7727)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!