Keresés

Részletes keresés

rezike Creative Commons License 2011.04.23 0 0 1596

Az utóbbi évek legnagyobb utánpótlás sikere szerintem. A sokak által verhetetlennek hitt Svéd világbajnok csodacsapatot legyőztük. Gratulálok mindenkinek

Előzmény: Fradista Utazó (1595)
Fradista Utazó Creative Commons License 2011.04.23 0 0 1595

A vége 32-29! :-)

Előzmény: Fradista Utazó (1594)
Fradista Utazó Creative Commons License 2011.04.23 0 0 1594
Félidőben kettővel égünk.
Fradista Utazó Creative Commons License 2011.04.22 0 0 1593
40-21 a vége, hihetetlen :-)
Előzmény: Fradista Utazó (1592)
Fradista Utazó Creative Commons License 2011.04.22 0 0 1592

Félidőben 17-11-re vezetünk Montenegro ellen.

Fradista Utazó Creative Commons License 2011.04.21 0 0 1591

Nyilván a svédek fölényes győzelme biztató a holnapi, és egyben ijesztő a szombati meccsre nézve. Mondjuk az azért sejthető volt, hogy Montenegro most gyengébb lesz, mint két éve az akkori keret.

Előzmény: Isthy1 (1590)
Isthy1 Creative Commons License 2011.04.21 0 0 1590

Ezek bíztató eredmények. Remélem holnap is mindkét csapat nyer.

 

Ahogy olvasom, ma egy másik Vukcsevics emelkedett ki a montenegróiaktól a 10 góljával.

Előzmény: Fradista Utazó (1589)
Fradista Utazó Creative Commons License 2011.04.21 0 0 1589
HUN - EST 51-19.
Fradista Utazó Creative Commons License 2011.04.21 0 0 1588
SWE - MNE 35-21.
adni jó Creative Commons License 2011.04.21 0 0 1587

miért nem? ennyivel ezt nem lehet talán lerendezni.

több terhelést kapnának a felnőtt mezőnyben!

 

Előzmény: Fradista Utazó (1575)
RnD Creative Commons License 2011.04.20 0 0 1586

'...Ráadásul Vivi jó védekező játékos is!!!!'

 

Vagy legalábbis felettébb agilis (mint ezt a Fehérép-Szekszárd meccsen tapasztaltam...:-)

Előzmény: krisztián80 (1582)
RnD Creative Commons License 2011.04.20 0 0 1585

OK:)  Ha te mondod h Palkó Fruzsi jó formában van, azt elhiszem...:)

 

De tényleg örülök neki ha ilyen jó, én is nagyon jó beállónak tartom.

 

 

Előzmény: Fradista Utazó (1584)
Fradista Utazó Creative Commons License 2011.04.20 0 0 1584

Én is azt gondolom, hogy senki nincs érdemtelenül a keretben, maximum azt lehet vitatni néhány poszton, hogy két közel azonos képességű játékos közül miért A került be, és miért nem B - de ha B kerül be, akkor a kérdés ugyanígy feltehető volna, csak fordított előjellel.

Én egyedül Gréti helyét kérdőjeleztem meg, de azt sem a képességei, hanem az állapota miatt.

 

Ha már megmelítetted: Palkó Fruzsit láttam kétszer játszani, egyszer a Debrecen, egyszer a Fradi ellen, az elmúlt héten. Azt gondolom, hogy simán a korosztály legjobb beállója, de nem biztos, hogy 60 perceket fog tudni végigjátszani.

Előzmény: RnD (1579)
krisztián80 Creative Commons License 2011.04.20 0 0 1583

Nem tudtok vmit ami közvetiti ezeket a meccseket? Szerintem sokan néznék szivesen a junior válogatottat, mégis csak a jövő reménységei!

krisztián80 Creative Commons License 2011.04.20 0 0 1582

Igazad van!!! Ráadásul Vivi jó védekező játékos is!!!!

Előzmény: RnD (1580)
RnD Creative Commons License 2011.04.20 0 0 1581

...megkaphatta volna (természetesen), mert ez most már nyilvánvalóan nem aktuális.

Előzmény: RnD (1580)
RnD Creative Commons License 2011.04.20 0 0 1580

Egy kérdésem viszont tényleg lenne :-)

 

Ahogy látom, a 16 fős keretben három kapus is van. Ez tavaly teljesen érthető volt, mert tőlünk jó távol rendezték a vb-t és az időeltolódás/akklimatizálódás miatt kockázatos lett volna csak két kapussal kiutazni. Viszont a mostani három napos kvalira két kapus bőven elég szvsz, és az így felszabaduló helyet megkaphatná valaki, aki belső posztokon támadásban és védekezésben is hasznára lehetne a csapatnak. Azaz Zsigmond Vivi, aki ráadásul nagyon jó formában is van (lásd MK-döntő...)

RnD Creative Commons License 2011.04.20 0 0 1579

Ezt a 'csak három embernek megkérdőjelezhetetlen a helye etc. etc.' mondatot Germanicus (a.k.a.

Fradista Utazó:-) szerintem csakis figyelmetlenségi rohamában írhatta, pláne ha figyelembe vesszük hogy a három említett játékos közül az egyik hosszú ideig sérült volt és az utolsó négy edzőtáborban nem is vett részt. Ezek után alig hiszem h a mostani formájáról Germanicusnak - vagy bárki másnak - lehet valamiféle elképzelése is, anélkül pedig komolytalan bárkinek a helyét megkérdőjelezhetetlennek nevezni. De ez nem is lényeges....

 

A jelenlegi keret kifejezetten ütős, valamennyi játékos megérdemelten van bent, kár ezt tovább ragozni.

Probléma inkább az összeszokottság hiányából adódhat, és abból h a legtöbbjük nagyon jó támadó játékos, de védekezésben azért már kevésbé jók (és - főleg - egyáltalán nem összeszokottak...) Viszont az első komoly meccsig öt napot most együtt készülhetnek és reméljük a legjobbakat...:-) 

Előzmény: krisztián80 (1578)
krisztián80 Creative Commons License 2011.04.20 0 0 1578

Szerintem a Klivinyi Kinga és a Kurucz Annamarária is megkérdőjelezhetetlen ahogy igy elnézem, de biztos csak kifelejtetted őket!

Mindkettő alap embernek számit.

A Zsigmond Vivin én is csodálkozom hogy nem került be a keretbe, ahogy láttam már felépült a sérülésből.

Előzmény: Fradista Utazó (1570)
egeniczsámat Creative Commons License 2011.04.20 0 0 1577

Jó kis csapatot hozott össze Gyurka.

Talán még Tóth Orsi kellene még,aki az EB-én a legeredményesebb balszélső volt,és Dominikán is megállta a helyét. Lehet róla tudni,miért nem fért be a keretbe?Sérült?

 

RnD Creative Commons License 2011.04.20 0 0 1576

....és akkor most nézzük a kvalifikációs csoportbeli ellenfeleinket.

 

 

ÉSZTORSZÁG

 

 

Az észtek a 2009-es Eb-re nem jutottak ki, miután a kvalin nagyon kikaptak a franciáktól (FRA-EST: 40-22) és utána meggyőző fölénnyel verték a letteket (EST-LAT: 40-28). (Ezek szerint az észt női kézi azért jobb, mint a lett.) Ez egyben azt is jelentette hogy a következő két évre kiestek a nemzetközi kézilabda-életből, legalábbis ez a korosztályuk (mivel a 2010-es vb-re csak az Eb-n lehetett indulási jogot szerzni, ezért a 2009-es Eb-re nem kvalifikáló csapatok automatikusan kimaradtak a tavalyi vb-ről is...)

 

 EST U19-es csapata ezek után idén márciusban állt fel és kezdte meg a felkészülést. Pontosan hét (nem egymás után következő) edzésnapra kaptak lehetőséget Tallinn egyik sportcsarnokában, délutánonként 17h30-19h00 között. Ezek szerint összesen alig valamivel több mint tíz órát tudtak együtt edzeni a kvalira. A múlt hétvégén két edzőmeccset is játszottak a (2009-ben kvali-utolsó, és ezért az Eb-ről szintén lemaradó) finn junior-válogatottal, ahol

 

        --FIN - EST: 25-25 (11-11)    és   FIN - EST 28-26 (14-13).

 

 

Az észtek 14-fős keretében - a nevek alapján ítélve - tíz játékos orosz származású:

 

Linda Veski, Anneta Jefimova, Valeria Malkova, Kim-Ly Hoang,  Alina Bezko, Mari Pihelgas, Jekaterina Maizik, Aleksandra Romanenko,  Juliana Krapivinskaja, Maarja Põldver, Diana Vilotseva, Jevgenia Krutikova, Natalja Kavalerova, Jekaterina Tsernestsuk.

 

 

 

MONTENEGRO

 

 

Montenegro U17-es válogatottja szintén nem jutott ki a 2009-es Eb-re, mentségükre legyen mondva hogy valószínűleg a legnehezebb kvalifikációs csoportban lettek harmadikok (MNE-ISL: 29-26, -SWE: 25-30, -RUS 24-27). Ezek után a szövetség úgy tűnik hogy le is mondott erről a korosztályról; a honlapjuk hírfolyamát nézve MNE U19-esei ősz óta egyetlen válogatott meccset sem játszottak (míg az U17-eseket még a Mediterrán Kupára is elküldték...) Márciusban ötnapos, áprilisban pedig egyhetes edzőtáborban vettek részt; az előbbire 15 fős, az utóbbira 19 fős keret kapott meghívót, de ebbe már csak 10 játékos került be a márciusiak közül. Mindezek alapján az MNE U19 meglehetősen esetlegesen összetoborzott válogatottnak tűnik, de az is igaz h egyetlen délszláv csapatot sem szabad előre leírni...

 

 

 

SVÉDORSZÁG

 

 

A svédek a korosztályos világbajnokok tavalyról, de a 2009-es Eb-n csak a hetedik helyen végeztek (mi Eb-5. voltunk), ezért kell most kvalifikációs tornán részt venniük. A világbajnoki címnek köszönhető-e vagy sem, de a svédek sem vitték túlzásba a felkészülést ebben a szezonban. Először decemberben voltak edzőtáborban, ahol két klubcsapattal játszottak (egyiktől kikaptak, a másikat - egy 'vegyes' csapatot - megverték...) A kvalifikációig összesen 15 edzésnap állt rendelkezésükre. "Javulnunk kell és nem úgy kell játszanunk, mint egy junior-csapatnak, hanem mint a felnőtteknek" jelentette ki mindenesetre Joachim Lundberg, a csapat másodedzője. Feltételezhetően ennek jegyében a svéd junior-válogatott csak egyetlen válogatottal találkozott a dominikai vb óta, az Eb-ezüstérmes svéd felnőtt-válogatottal. 

 

         --SWE - SWE U19:  33-13 (13-3).

 

A juniorok tíz percig partiban voltak (3-3), de ezután a felnőttek egy 10-0-ás szériával elhúztak, és a svéd U19 húsz percig gólt sem tudott dobni; végül az Eb-ezüstérmesek  - jobb szó nincs rá - ripityára verték saját junioraikat. A mérkőzés hétfő este volt, a juniorok kedden utaztak el Kalocsára; hogy ez a megalázó vereség mennnyire hatott a svéd csapat önbizalmára, az majd a hétvégén kiderül...

 

A meccs stat-ja amúgy (csak a góllövők):

 

SWE: Matilda Boson (Spårvägen) 4, Jessica Helleberg (Sävehof) 4, Annika Wiel Fredén (Heid) 4, Jamina Roberts (Sävehof) 4, Nathalie Hagman (Skuru) 3, Angelica Wallén (Esbjerg) 3, Therese Islas Helgesson (Toulon) 3,  Johanna Wiberg (Eslöv) 2, Anna-Maria Johansson (Esbjerg) 2, Tina Flognman (Toulon) 2, Isabelle Gulldén (Sävehof) 1, Linnea Torstensson (Midtjylland) 1.

 

SWE U 19: Carin Strömberg (Nacka) 4, Maria Adler (Lugi) 2, Linnéa Claesson (Skuru) 2, Marie Wall (Kungälv) 1, Stephanie Svensson (Spårvägen) 1, Sara Johansson (Örebro) 1, Ida Skoglund (Hellton) 1,

Lina Larsson (Örebro) 1.

 

 

 

 

Fradista Utazó Creative Commons License 2011.04.19 0 0 1575

Nem.

Pont.

Előzmény: adni jó (1574)
adni jó Creative Commons License 2011.04.19 0 0 1574

a gyenge kieső csapatok helyett nem lenne egyszerűbb az első osztályban elindítani a junior válogatottat?

 

RnD Creative Commons License 2011.04.19 0 0 1573

Most hogy idén már a harmadik világversenyére készül az 1992-es korosztályos válogatottunk, gondoltam érdemes megnézni hogyan is változott a csapat összetétele évről évre:

 

 

      2009 EB (Szerbia)                      2010 VB (Dominika)                   2011 Kvalifikáció

 

    Hajgató Anna                              Hajgató Anna                            Pásztor Bettina

    Kurucz Annamária                       Kurucz Annamária                      Kurucz Annamária

                                                       Hrankai Regina                           Hrankai Regina

 

    

    Takács Lili                                   Takács Lili                                    Takács Lili

    Zsigmond Fruzsina                      Such Nelly                                   Such Nelly

 

    

    Zsigmond Vivien                          Planéta Szimonetta                     Planéta Sz.                     

    (Nagy Andrea)                             Szekerczés Luca                          Szekerczés Luca

 

     

     Kopecz Barbara                          Kopecz Barbara                           Kopecz Barbara

     Takács Fruzsina                          Takács Fruzsina

     (Kovács Gréta)                                                                                Kovács Gréta

     (Budai Nikolett)

 

                                                       

                                                      

     Mikó Gréta                                   Tarjányi Szilvia                            Tarjányi Szilvia

                                                         Palkó Fruzsina                             Palkó Fruzsina

     Krizsán Alexandra                        Krizsán Alexandra

 

 

    

     Klivinyi Kinga                               Klivinyi Kinga                                 Klivinyi Kinga

     Tóth Eszti                                    Tóth Eszti                                      Hornyák Dóra

                                                                                                              Siska Pálma

    

    

    

     Tóth Orsi                                     Tóth Orsi                                        Mayer Maja

     (Draxler O.)                                 Gávai Szonja                                  Gávai Szonja

           +                                                  +                                                     +

     Kaszás Ivett                                 Kaszás Ivett                                    Tóth Eszter

     Planéta Szimonetta                       Zsigmond Fruzsina                          Zsigmond F.

     Hornyák Dóra                                Hornyák Dóra                                 Takács Fruzsina

                                                         Zsigmond Vivien

 

 

     Megjegyzések:

 

    --A 2009-es Európa-bajnokságon a csapatot meglehetősen egyértelműen

       kulcsjátékosokra és kiegészítő emberekre lehetett felosztani. Csak tájékoztatásként

       ezért a listán zárójelbe tettem a kiegészítő játékosok nevét (akik nagyon kevés

       játéklehetőséget kaptak az Eb-n). Ebből persze nem következik h én őket

       másodrendű játékosoknak gondolnám, ellenkezőleg....

    --Mindegyik keretnél - a (+) jel után - odaírtam azoknak a játékosoknak a nevét is, akik

       valamilyen oknál fogva (ez szinte mindig sérülés volt) az adott évben nem szerepeltek

       a vb-n/Eb-n (vagy most nem lesznek a kvalin), de ha lett volna rá lehetőség, nagyon    

       nagy valószínűséggel őket is beválogatták volna. Ez természetesen szubjektív

       vélemény, de ismerve az évközi kereteket szvsz viszonylag megalapozott....

 

 

A tavalyi vb- és az idei kvalifikációs keret között nagy az átfedés: 11 játékos megegyezik, 

és van egy olyan csapattag (Kovács Gréta) aki két éve volt válogatott. És Hornyák Dórát PGY is nyilvánvalóan behívta volna mindkét évben a keretbe. Ezek után teljesen új játékos a mostani keretben igazából 3 (!) van, méghozzá: Pásztor Bettina, Siska Pálma és Mayer Maja.  

 

Visszaemlékezve néhány kommentelő szenvedélyektől sem mentes kirohanásaira itt múlt évben (akik szerint PGY részrehajlóan jelölte ki a tavalyi keretet és sok tehetséges játékosnak nem hajlandó esélyt adni etc. etc. etc.) mit mondjak: nagyon úgy tűnik, hogy PGY a legjobb játékosokat válogatta be, akik aztán idén is javarészt bizalmat kaptak egy teljesen megújult szakmai stábtól....A kritikusok mindenesetre most nagyon elhallgattak, ami - bár az ő szempontjukból nem érthető - ugyanakkor szvsz nem nagy baj....                        

                                       

                               

 

    

RnD Creative Commons License 2011.04.19 0 0 1572

'Kopecz jó, és remélhetjük, hogy fejben is végig rendben lesz....'

 

Hát ha van egy játékos aki nem izgul, fejben minden meccsen ezer százalékig ott van és mindig

'észből' kézilabdázik, akkor az pont Kopecz....Úgyhogy emiatt fölöskeges aggódnod.

Előzmény: Fradista Utazó (1570)
RnD Creative Commons License 2011.04.19 0 0 1571

....ésss még egy (javítás).

 

 

                                                   NOV     DEC     JAN      FEB     MÁR    ÁPR      QT

 

 

Palkó Fruzsina                             Y           Y                    /         /        Y        +

 

 

(= azaz Palkó Fruzsit behívták áprilisban, de nem tudott elmenni, ezért volt helyette

Takács Bianka, ami mondjuk logikus is, mert ő volt a mindenkori 'harmadik beálló' aki

szükség esetén helyettesítette azt, aki az első kettő közül éppen kiesett...)

 

 

Előzmény: RnD (1568)
Fradista Utazó Creative Commons License 2011.04.19 0 0 1570

Kicsit csalódott vagyok, mert nagyon reméltem (pláne az utolsó összetartás után), hogy Pados Móni bent lesz a keretben, aztán végül (ha jól látom) ő az egyetlen, akit még ez után raktak ki. Annyiban megértem, hogy Hornyák Dodó valóban jobb nála, ez kétségtelen.

Nem könnyű válogatni, mert nagyon kevés az olyan játékos, akivel kapcsolatban nem nagyon merülhet fel kétely, hogy ott a helye, és van több kimaradó, aki akár ott is lehetne. De összességében jónak látom a keretet, a legtöbb ponton egyetértek vele. Elsőre simán rámondtam, hogy nálam Zsigmond Vivi kerettag lenne, de nehéz megmondani, hogy ki helyett...

Szerintem összesen három ember helye megkérdőjelezhetetlen, ez Such Nelly, Hornyák Dóra és Palkó Fruzsina.

Irányító poszton látom a leginkább problémásnak most a keretet. Kopecz jó, és remélhetjük, hogy fejben is végig rendben lesz, de Kovács Gréta nem egészszéges, nincs igazán jó formában. Én Pados Mónit irányítóban játszattam volna a felkészülés alatt, és benn is tartottam volna a keretben, Gréti helyett. Aztán lehet, hogy az élet rámcáfol, és Gréti hoza majd a meccseket (itt nyilván Kopecz lesz a kezdő azért).

RnD Creative Commons License 2011.04.19 0 0 1569

Javítás:

 

 

                                           NOV     DEC     JAN      FEB     MÁR    ÁPR      QT

 

Takács Lili                            /           /           /          /         Y          Y         +

 

 

(=azaz Takács Lili a márciusi edzőtáborban is volt már.....)

 

 

 

Előzmény: RnD (1568)
RnD Creative Commons License 2011.04.19 0 0 1568

Ez egy összesített lista az október 26-a óta az U19-es keretbe behívott játékosokról

(5 edzőtábor+decemberi romániai torna+mostani kvalifikáció ['QT']).

 

A válogatottba bekerült 16 játékost külön kiemeltem. Igyekeztem posztok alapján csoportosítani mindenkit, ez a belső posztokon persze nem mindig volt precízen megoldható.

(A sorrend amúgy: kapus>jobbszélső>jobblövő>irányító>beállós>ballövő>balszélső).

 

 

 

                                             NOV     DEC     JAN      FEB     MÁR    ÁPR      QT

 

 

Kurucz Annamária                 Y          Y          Y          Y         Y        Y          +

Pásztor Bettina                      Y          Y          Y          Y         Y        Y          +

Hrankai Regina                      Y          Y          /           Y         Y        Y          +

 

Such Nelly                              Y          Y          Y          Y         Y         Y         +

Hárs Adél                                 Y          Y          Y          Y         /         /          /

Takács Lili                              /           /           /          /         /          Y         +

 

 

Planéta Szimonetta                Y          Y           Y          Y        /          /           +

Varga Nikolett                          Y         (Y)         /           Y        /          /           +

Szekerczés Luca                     /           /          (Y)         /        /          Y           +

Zsigmond Vivien                      (Y)        Y          (Y)         /        Y          /           /

 

 

Tóth Eszti                                Y           Y          Y           /         /         /            /

Kopecz Barbara                      /           /           /           /         Y         Y           +

Kovács Gréta                          /           /          Y           Y         Y         Y           +

Kuhinkó Vivien                         /           Y          Y           Y         Y         Y           /

Nagy Izabella                          Y           /           /           /         /          /           /

 

 

 

Palkó Fruzsina                       Y           Y                    /         /         /            +

Tarjányi Szilvia                      Y                   (Y)         Y         Y        Y            +

Takács Bianka                          /          (Y)         Y          Y         Y       (Y)           /

 

 

 

Klivinyi Kinga                         Y           Y          Y           Y         Y         Y           +

Hornyák Dóra                         Y                    Y           Y         Y                   +

Tóth Sára                                 Y            Y         Y                   /        (Y)          /

Siska Pálma                            Y            Y         Y           Y         Y         Y           +

Pados Mónika                           /            /          /            /         Y         Y           /

Takács Andrea                                     /         /            /          /         /           /

Nagy Petra                              (Y)           /         /            /          /         /           /

 

 

 

Tóth Orsi                                Y            Y         Y            /          /         /            /

Gávai Szonja                         Y            Y         Y            Y         Y        Y            +

Schatzl Nadine                        /            /          /            Y         /         /            /

Mayer Maja                            /            /          /           (Y)       Y        Y            +

 

 

Jelmagyarázat:-)                   Y   =  a keretbe meghívott játékos

                                              Y   =  a keretbe meghívott játékos, aki nem tudott részt venni az edzőtáborban

                                             (Y)  =  a keretbe eredetileg meghívott játékos helyett behívott 'helyettes'

                                              /    =  az adott edzőtáborba a játékost nem hívták be

RnD Creative Commons License 2011.04.19 0 0 1567

Az U19 válogatottunk felkészülési meccsei október 26-a óta (nem volt túl sok):

 

--Válogatott mérkőzés:

 

HUN U19 – ROM U19:  30–24  (14–11)  december 19. (Máramaros Kupa)

 

HUN U19: Kurucz, Hrankai - Gávai 4, Tóth Orsolya, Tóth Sára 2, Siska 5(1), Palkó 3, Tóth Eszter 3, Klivinyi 10 (4), Takács, Such 1, Hárs, Zsigmond, Planéta, Varga, Kuhinkó 2.

 

ROM U19: Arghir, Mureşan, Măzărean - Varga 1, Ciolan 1, Bucura, Florea 2, Buceschi 9(5), Bărbos 1, Almăşan, Ciobanu 7(3), Ion 1, Florica 1, Rob, Perianu 2, Apipiei.

 

Ez az egy válogatott mérkőzés volt az utóbbi fél évben, decemberben Nagybányán.

 

NB A román csapat góljainak száma eggyel több (25) a góllövőkre lebontott stat-ban mint a meccs hivatalos végeredménye szerint....De az RKSz honlapja is a (24) gólos eredményt tartja számon, ezért ezt én sem korrigáltam.

 

 

--Mérkőzés klubcsapatokkal:

 

HUN U19 – Siófok KC: 29–39 (15–20)  december 1.

 

HUN U19:  Kurucz, Hrankai – Tóth O. 4, Gávai 2, Such 3, Tóth E. 3, Tóth S. 1, Palkó 4, Planéta 4, Klivinyi 8/2.

 

Siófok KC: Lajtos, Scholtz – Hosszu 4, Kovács A. 4, Szalai B. 6, Tóth Zs. 5, Valovics N. 5, Szepesi 7, Hanczvikkel 4, Kiss O. 3, Takács D. 1, Daróczi, Makarész, Varga R.

 

Az U19-es csapatnak csak a góllövői szerepelnek a (publikus) meccsjegyzőkönyvekben, bár úgy gondolom h

a november végi keret valamennyi játékosa (Pásztor és Tarjányi kivételével) pályára lépett ezen a mérkőzésen.

 

 

HUN U19 – FTC: 26–34 (13 – 20)  december 17. (Máramaros Kupa)

 

HUN U19: Kurucz, Hrankai - Gávai 1, Tóth Orsolya 1, Tóth Sára 2, Siska 3, Palkó 1, Tóth Eszter 2, Klivinyi 8(1), Takács 1, Such 3, Hárs 2, Zsigmond 1, Planéta, Varga 1, Kuhinkó.

 

Ferencváros: Abramovics, Pastrovics - Szarka 3, Tomori 5, Kovacsicz 3, Szucsánszky 1, Bari Nagy 1, Deáki 7, Balogh 1, Szamoránski A 2, Szamoránski P 4, Németh 2, Szádvári 3, Kovács 2.

 

 

HUN U19 – HCM Baia Mare: 28–30 (13–15)  december 18. (Máramaros Kupa)

 

HUN U19: Kurucz, Hrankai - Gávai 3, Tóth Orsolya, Tóth Sára 2, Siska 2, Palkó, Tóth Eszter 3, Klivinyi 2, Takács 3, Such 1, Hárs 2, Zsigmond 1, Planéta 4, Varga, Kuhinkó 5.

 

 

--2011-es mérkőzések:

 

Ez sajnos egy külön kategória, mert  idén - eddig - nem volt még olyan U19-es mérkőzés, amelyikről jegyzőkönyv készült volna; az edzőtáborok utolsó napján persze azért mindig volt valamilyen meccs (ha éppen nem mondta le a kiszemelt csapat, ami kétszer is megtörtént). Az ellenfelek voltak:

 

február: FTC

március: Tatabánya fiú serdülők (Dunaújváros lemondta)

április: Dunaújváros.

 

Ezen a legutóbbi meccsen az U19 12 góllal kikapott a Dunaújvárostól (az információért köszönet

V-Man-nak).

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!