Keresés

Részletes keresés

TerryO Creative Commons License 6 órája 0 0 35361

Elméletileg Jackl Viviennel és edzőjevel is van sportrádiós beszélgetés, plusz Virthtel is.

 

Az elsőt egy kommentelőnk nagy kedvence Suba Kata készítette, ha jól rémlik. Vagy a felkonf.-ot tutira ő nyomta.

 

TerryO Creative Commons License 6 órája -1 0 35360

Én sem, de ezzel szerintem nem mondok neked új információt :D

 

Igaz, van pár év(tized) lemaradásom :D

 

Milák 50 gyorson szerintem fixen el fog, azt megúszta az Ob-n, és ő oly vérprofi, hogy egy Olimpián is képes a 16-ba kerülni ilyen távon is, mivel alaphangon 5-6 ember mindig befűrdik még ezen a távon is. Tény, 50 és 100 gyorson 30an lesznek kint kb A-szinttel.

 

A 200-at reméljük meglátjuk Belgrádban. Ami meg tényleg nevetséges, hogy egy ilyen Eb-n lesz váltónk, de Japánban nem volt FÉRFI VEGYES, Dohában meg 4×200 GYORS, tény, mind Holló, mind Márton kuka idén (is). Zomborit meg ki sem vitték.

Full érthetetlen, hogy a több Virth tanítvány 31 alatt mind jó formában várja a nyarat.

 

Kérdéses, hogy a drasztikus hőmérséklet csökkenést hogyan bírta a héten Kapás, aki minden évben vagy kétszer beteg.

Előzmény: 300C (35359)
300C Creative Commons License 9 órája 0 0 35359

Nehezebb sokkal jobb képességekkel elszürkülni, mint a saját dolgodat csinálni.

Sosem dolgoztam 8-16-ig, nem is fogok.

 

Előzmény: Swimmerjan (35353)
300C Creative Commons License 9 órája 0 0 35358

Nyilván fogalmam sincs. De ez egy edző kőkemény munkája a partról. Nem egy most felértük a kapaszkodót a buszon cucc.

Előzmény: Isthy1 (35352)
300C Creative Commons License 9 órája 0 0 35357

Titkos ez, mondom.

Előzmény: Isthy1 (35350)
300C Creative Commons License 9 órája -1 0 35356

Az igazságtalanság bosszant nem kicsit.

Meg a kiből élünk (élnek ők) cucc.

 

Holnap, holnaputánra hagyom ezt különben.

Előzmény: Isthy1 (35349)
300C Creative Commons License 9 órája -1 0 35355

Ez van. Lorán keresztül közvetve hallottam, hogy egy jerk.

Előzmény: Isthy1 (35347)
300C Creative Commons License 9 órája -1 0 35354

Így legalább tudják, hogy hol keressék a "fórumozókat".

Előzmény: Isthy1 (35346)
Swimmerjan Creative Commons License 11 órája -1 0 35353

Egy szónak is száz a vége, reflektálva az elobbi kommentekre. Milák egy zseni, láthatóan nem adott bele mindent az ob-n, állóképességileg nem áll olyan rosszul mint ahogy Virth mondja. A kövi három hónapban valószínűleg úgyis erre mennek rá úgyhogy nem kell aggódnia ezen. 

Visszautalnék Milak tavaly nyári interjújára, ami youtubon is fent van. Ott elmondta hogy akik ismerik azok tudják, hogy nem kell aggódniuk, tudja mit csinál. (Valami ilyesmi). Be is bizonyosodott hogy valóban tudja.

Isthy1 Creative Commons License 12 órája -1 0 35352

Ilyesmi is lehet a dologban.

 

Most tartok egy kis internet szünetet a hétvégén vasárnap estig, egyéb elfoglaltságok miatt. Addig is legyetek szorgalmasak ;-)

Előzmény: 300C (35344)
Isthy1 Creative Commons License 12 órája -1 0 35351

"Egyébként szerintem indulni fog gyorson Párizsban."

 

Legyen igazad.

Előzmény: 300C (35345)
Isthy1 Creative Commons License 12 órája -1 0 35350

Sztem biztosan volt segítsége ebben a változtatásban.

Virth esetében ki tudja? Most is kiderült, hogy végig kapcsolatban voltak Milákkal Zala Györgyön és egy WhatsApp csoporton keresztül.

Előzmény: TerryO (35343)
Isthy1 Creative Commons License 12 órája -1 0 35349

Szót sem érdemes vesztegetni az ilyenekre, de ha akarod megteheted.

Előzmény: 300C (35340)
Isthy1 Creative Commons License 12 órája -1 0 35348

Persze hogy kell a régi állóképesség és nagy eséllyel meg is lesz, ezt már pedzegették Sós és Virth is.

Az ob-n pedig láthatóan egyik 200-as számát sem vette komolyan, így nem tudjuk valójában hol tart ebben. 

Előzmény: Patreides (35339)
Isthy1 Creative Commons License 12 órája -1 0 35347

Érdekes, mert Virth arról beszél, hogy már nagyon várták vissza és az edzőtáborban jó hangulat volt és örültek hogy visszatért közéjük.

A zsenik mások, úgy is kellene kezelni őket, de láthatóan sokaknak nem megy.

A gyerekeknek adott aláírásokról és a velük történő közös fényképezésről tegnap a "Vegyesúszás" adásban is szó volt a riporter részéről. De ugye ilyenek nem illenek a média koncepcióba, így azokat úgy kezelik mintha nem is lennének.

A középső ujj dolog is szóba került és azt mondták, hogy elvileg nem is a médiásoknak szólt, de több verzió is van róla.

Előzmény: 300C (35337)
Isthy1 Creative Commons License 12 órája -1 0 35346

Biztosan találnánk, de egyelőre jó ez :)

Előzmény: 300C (35332)
300C Creative Commons License 14 órája 0 0 35345

Én is néztem kiskoromban Lew Alsindor (Kareem Abdul-Jabbar) meccseket, amikor kosaraztam, aztán egyetem alatt Colin McRae, vagy Walter Röhrl videókat, de ettől még nem vezettem jobban, csak picit máshogy. 

Hülyeség az egész. Ha nincs egy mentorod bután halsz meg. 

És nem leszel jobb (gyors, de max. energiatakarékos) gyorsúszó.

 

Egyébként szerintem indulni fog gyorson Párizsban.

Előzmény: TerryO (35343)
300C Creative Commons License 14 órája 0 0 35344

Sztem titoktartási szerződést kötöttek. Ez nyilván nem ő és pláne nem Balázs. 

Előzmény: TerryO (35343)
TerryO Creative Commons License 15 órája -1 0 35343

Tudjuk, hogy Milák zseni, de ennyire és így is?

 

Ugye pillén az alapvető tanulhatatlan veleszületett mozgásán kívül azért a rajt, delfiznés és fordulókat csak megtanulna. És ezt sem a hazai edzőzseniktől, akik mindig mondják, hogy ez nem megy és majd gyakorolják, de valahogy csak nem jön össze.

.ott ezt 2016 és 2021 között nagyon összerakta, vagy összerakta Selmecivel? Biz sokkal valószínűbb, hogy elemezte Phelpset például.

 

Gyorsan kihagyott mégis alázott?! Lábtempó nélkül 100-on, 200-on meg elit utolsó 50 méterrel. Itt Virth és Milák állóképességi hiányai. Tény, az 1:22-es 150 méter elég laza tempó, de ilyen utolsó 50 csak jó kondi mellett lehet meg.

 

Virth vagy terel, esetleg direkt altat ő is, vagy kegyetlenül vakon van. És én Vágó úrnál 20 évvel ezelőtt a Legyen ön is milliomosban a C-t jelöltem volna meg válasznak.

 

Kétlem, hogy minden Ob, Eb, vb, olimpiai és Mare Nostrum meg Settecolli versenyének gyorsúszását maga nézte volna át, és Zala Györggyel ezen változtattak volna a kondizás szüneteiben.

 

Ezzel ellent mondok magamnak is, mivel pillén tényleg ő maga elemezte a nagy elődjeit, de a gyorson sokkal nagyobb a javulás annál, minthogy ennyi elég legyen.

Előzmény: Isthy1 (35327)
300C Creative Commons License 19 órája 0 0 35342

Értelek, de meglátjuk

Alázás lesz, mint mindig.

Előzmény: Patreides (35339)
300C Creative Commons License 19 órája 0 0 35341

2 másodpercre van a legközelebbi. Leon. 

Sima lesz.

Előzmény: Patreides (35338)
300C Creative Commons License 19 órája 0 0 35340

A Szöllősi cikk (CGA), meg nagyon különleges.

 

"Az én némileg megosztó véleményem az, hogy amikor ezeket az összegeket folyósítjuk, nem ártana minimális, de kötelező társadalmi szerepvállaláshoz is kötni a kifizetést."

 

Persze, lehetne. De akkor, ha a másik oldal herótozik akkor mennyit kell majd a perselybe dobálni?

Nem teljesen értem a lányokat és fiúkat. Katinkával sem ment ez, miért gondolják, hogy Kristóffal menni fog.

 

Veszett fejsze nyelestől.

 

Ma, később szétszedem ezt a cikket szavanként. Ha már ránk hivatkozik a tornából felmentettek közül az egyik senki, akkor olvasson tovább. Itt az úszást szerető és viszonylagosan hozzáértő emberek vannak.

 

Ott? 

Az e-mail címem publikus, szívesen válaszolok majd. Nyilván tudja mindenki, hogy nem lesz mire, kinek. Kovács és CGA nem ennek a híve, mint látjuk.

Ezzel együtt, ha már olvas, olvasnak, miért nem regisztrálnak ide? Szabad a pálya. Én nagyon szívesen látnám Őket itt a MUSZ vezetőségével együtt is.

Basszus nagy ő...

Patreides Creative Commons License 19 órája 0 0 35339

Plusz ott majd háromszor kell leúszni a távot két nap alatt... ahhoz is kellene a régi állóképesség.

Előzmény: Patreides (35338)
Patreides Creative Commons License 19 órája 0 0 35338

"A 200 pillét simán megnyeri, a 100 érdekes lesz, de"...

 

.

Szerintem a 200-on is megjelent az elmúlt években komoly rivális (komoly azért - különben nyilván sima lenne -, mert a 200-on állóképesség is kell, amit Miláknak az elkövetkező három hónapban kellene még megszereznie a kihagyás után), plusz ott van a meglepetés-faktor, ez gyakran előjön az olimpián, legalább egy-két számnál... Mint amilyen például a Cseh Laciék ezüstös hármas holtversenyénél a szingapuri Joseph Schooling volt.

Sima liba, sima liba... hát legyen úgy.

Előzmény: 300C (35337)
300C Creative Commons License 19 órája 0 0 35337

Milákot a többi (nem Honvédos) is nagyrészt utálja de ez legyen az ő dolguk.

Kíváncsian és nagy örömmel adnám tovább azokat a gyerekekkel készült fényképeket pl.

Ezzel együtt a zsenik finoman fogalmazva is bolondok.

A középső ujját még nem is láttuk.

A 200 pillét simán megnyeri, a 100 érdekes lesz, de most úgy gondolom abban (utóbbiban) van benne jobb idő. 49.3-4 VCS.

 

Előzmény: Patreides (35331)
300C Creative Commons License 20 órája 0 0 35336

Még nem tudjuk.

Előzmény: ducikenyér (35328)
300C Creative Commons License 20 órája 0 0 35335

Persze...

Nézte a netflixet.

Előzmény: Isthy1 (35327)
300C Creative Commons License 20 órája 0 0 35334

A zsenik különcök.

Előzmény: Patreides (35324)
300C Creative Commons License 20 órája 0 0 35333

Megnézem mindjárt :)

 

Előzmény: TerryO (35322)
300C Creative Commons License 20 órája 0 0 35332

Sztem lenne olyan server, amin lenne egy kis helyünk :)

Előzmény: Isthy1 (35319)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!