Keresés

Részletes keresés

kucsera_bandit Creative Commons License 2005.07.21 0 0 3
Végül hogyan oldottátok meg?

Nekem az a problémám, hogy az édesanyám költözött a Böszörményi útra és már nagyon hozzászokott a kábelen elérhető rengeteg csatornához (Duna TV, Filmmúzeum, Hallmark, film+, Magyar ATV, Spektrum, Nat.Geo., stb.)

A UPC direct havidíja 5290 Ft, a kábeles szolgáltatásé 4370 Ft, ezenkívül a műholdas megoldásnál további költségek: letéti díj, induló csomag, kiszállási díj - kb.32000 Ft, a kültéri egység (antenna, fej, kábel) és a szerelés ára - összesen jó esetben 70 kHUF köröl jön ki - és közel havi 1000 ft-tal többe fáj, sőt - a kültéri részek fenntartását is az előfizetőnek kell állnia...
Előzmény: manó5 (1)
_ Liar _ Creative Commons License 2005.07.21 0 0 2
dehogy
Előzmény: Törölt nick (0)
manó5 Creative Commons License 2005.07.21 0 0 1

Nem tudom, miért, de valóban így van.

 

Mi a Böszörményi út 18. melletti utcában szerettünk volna UPC-t, az volt a válaszuk, hogyha írásban (név, cím, aláírás) garantálunk 50 igénylőt az utcából - ami összesen 5 házból  áll  - akkor jöjjünk vissza és majd akkor gondolkodnak rajta.

Előzmény: kucsera_bandit (-)
Törölt nick Creative Commons License 2005.07.20 0 0 0
mert a UPC egy 0
kucsera_bandit Creative Commons License 2005.07.20 0 0 topiknyitó
Sziasztok!

Miért van az, hogy a UPC a Böszörményi út 20-22/7 számok alatt szolgáltat, az utca más részein (Csőrsz utca felé) pedig egyáltalán nem?
Nem elég sűrű a populáció? Vagy nincs érdeklődés a szolgáltatás iránt?
Én tudok 1 jelentkezőről.

Ez már csak azért is hihetetlen, mert a UPC manapság a chellóval (több barátom és jómagam is azt használjuk) és a UPC telefonnal manapság a T-komákat is szorongatja erősen...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!