Keresés

Részletes keresés

gilda Creative Commons License 2005.07.22 0 0 39
a siroki várat javaslom, egertől nem messze található, és az általam magyarországon látott legérintetlenebb rom, még korlátok sincsenek sehol, nemhogy újraépített szabályos falak, pedig tök épen maradt (a többivel összevetve), rövidke gyalogút vezet fel, és nincs egy lélek sem (legalábbis mi elég sokáig voltunk fent, és azalatt egy ember jött.) én spec már régóta szeretnék eg yilyen helyen aludni egyszer, a csillagok alatt :)
Előzmény: PEDRÓ (-)
zsebibébi Creative Commons License 2005.07.21 0 0 38
Mondjuk szerintem mindenki megtalálja a párját, szóval ha valóban összeillik két ember, akkor az olyannak, mint te, valószínűleg sosem fog tetszeni egy olyan lány, aki mindezt elvárja, amit alant felsoroltunk.
Előzmény: Farthinggale (36)
zsebibébi Creative Commons License 2005.07.21 0 0 37

Ez legalább konkrét volt:)

 

Szerintem ez amúgy (mint minden más is) azon a két emberen múlik.

Nagyon el is lehet rontani, de nagyon széppé is lehet tenni.

Én akkor is a romantikára szavazok, de azért sírni nem akarok miatta:)

Farthinggale Creative Commons License 2005.07.21 0 0 36
Szilvásváradon egyszer osztálykiránduláson voltunk ősszel. Szakadt az eső előtte, mikor odaértünk, még mindig szitált. Minden barna, rothadó volt, gondolhatjátok, milyen csodás látvány volt, pedig nekünk is azt mondták, hogy egyszerűen lenyűgöző. Ha jól emlékszem, valami barlangba is felmásztunk, persze, térdig sárosak lettünk. Szóval borzalmas volt, nekem Szilvásvárad egyáltalán nem tetszett. Meg amúgy is nyálasnak tartom az ilyen túlfűtött dolgokat. Bennem sok romantika nincs, szeretem a kerek-perec dolgokat, szóval én már csak ez miatt se mennék el ezért Szlvásváradra.
Előzmény: ilzo29 (33)
zsebibébi Creative Commons License 2005.07.21 0 0 35

Juteszembe, ha eleget esik az eső, akkor van a Lillafüredi kastélyszálló mögött is egy vízesés, szép magas, és karcsú, csak nem mindenki ismeri. Pedig jókat lehet ott zuhanyozni:)

A Fátyol hozzá képest olyan, mintha egy nagyon habos ruhás, ámde széles reneszánsz hölgy. Szerintem:)

És mindig sérelmeztem, hogy a Fátyol végében nincsen pad..Hát hova üljek?:)

zsebibébi Creative Commons License 2005.07.21 0 0 34

Hát nem tudom....Az a baj, hogy nekem Szilvásvárad nagy csalódás volt.

Sem a kisvasút nem olyan szép, sem a vízesés, mint mondjuk a tó füreden. Ezenkívül minden turista oda jár, és sík terep is, meg minden...és sokkal többet vártam tőle. Nyáron moccani nem lehet a tursitáktól, míg Lillafüred valljuk be, erősen hegyvidék, a kastély mögötti parkolóhelyeket meg kicsit feljebb egy másikat leszámítva nincsen nagyon hely, és amúgy is, a kövér nyugat-európai turisták utálnak sétálni, pláne hegyet mászni, így szerencsére nem nagyon jönnek el odáig. A pisztrántelepen sem volt sosem tumultus, mindig be tudtam tenni a pezsgősüveget például a jéghideg patakba:)

Azt hiszem, sok férfiember álma az a látvány, mikor a hosszú medencében a nagyobb halak között sörösládák tömege hűsöl. Először nagyon fura volt, de aztán láttam a lelkesedést a hal ÉS a sör iránt:)

 

Félreértés ne essék, sajnos nem ott lakom...:)

Előzmény: ilzo29 (33)
ilzo29 Creative Commons License 2005.07.21 0 0 33

Szerintem még SZILVÁSVÁRAD is nagyon szép hely, ott is lehet romantikázni, pl a FÁTYOL-VÍZESÉSNÉL...

:))))

zsebibébi Creative Commons License 2005.07.21 0 0 32
Amúgy ez valami naív topiknyitó volt, vagy van az úrnak komoly szándéka is?:)
zsebibébi Creative Commons License 2005.07.21 0 0 31

Hidd, el és még nagyon finom volt:)

Láttam én már (más fórumokon) olyan hozzászólásokat, hogy már a szörnyülködni sem tudsz rajta egy idő után, egyszerűen kirobban az emberből a nevetés. Tény mondjuk, hogy én sem művelődni jártam azokra a részekre, mert azért voltak ott is gyöngyszemek, amiket meg érdemes votl olvasni.

Ugyanakkor az ilyenfajta hozzászólások nem jelentik azt, hogy valaki ne lenne intelligens. Csak neki ilyen a stílusa.
Sajátos, ez tény:)

 

 

Amúgy ha hozzá lehet szólni, én is Lillafüredre és a kastélyszállóra szavazok, és mellette a tó mellett kicsit sétálva a pisztrágtelepre, valami hihetetlen romantika és csend lakik abban a völgyben...:) Akármilyen legyél, lusta és pihenős, vagy sétálós vagy túrázós, vagy aktívan sportolós, is minden megvan egy helyen. Kavés szebb hely van annál, mint amikor este a kivilágított kastélyt nézed és karnyújtásnyira mögötted terül el szerintem Magyarország egyik legszebb összefüggő erdeje. Egyszer voltam ott télen is, meseszép, és életveszélyes…onnan kijutni és oda vissza. Nem is értem, hogy azok, akik Bánkúttól még jóval arrébb laknak, hogyan élnek télen? Miből?:)

Előzmény: Farthinggale (27)
ilzo29 Creative Commons License 2005.07.21 0 0 30

Tudod, nem akartam én is "csúnyát írni", azért pontoztam ki a dolgot!!!

:))

Előzmény: Bra Dalaha (28)
Fann Tom Creative Commons License 2005.07.21 0 0 29
Szerintem a Hortobágy közepén kérd meg a csajnak a kezét.Ott senki nem fog zavarni beneteket.Szép,romantikus,mindentől távol,a természet lágy ölén:-))
Előzmény: PEDRÓ (-)
Bra Dalaha Creative Commons License 2005.07.20 0 0 28
Én azóta ilzo29 hozzászólásán röhögök: hogy lehet valaki ilyen szerencsétlenül finomkodó, hogy az állat szót is kipontozza?

De hogy ontopik legyek, szerintem ne görcsölj annyit a lánykérésen, legyél spontán.
Farthinggale Creative Commons License 2005.07.20 0 0 27
Jól van, na.
H_G Creative Commons License 2005.07.20 0 0 26
Szerintem elég jó vicc volt :) Aki az Indexre merészkedik, annak mindig számolnia kell vele, h. egyesek humorizálni fognak a komolynak szánt kérdésföltevésén!
Előzmény: ilzo29 (23)
Törölt nick Creative Commons License 2005.07.20 0 0 25

Elnézést! Látom itt érzékeny lelkűek vannak! Ezennel elköszöntem! Pár tovább fokozni, nem kell több vélemény! Kár érte! Már úgysem fogom elolvasni és lereagálni!

 

Üdv mindenkinek!

Farthinggale Creative Commons License 2005.07.20 0 0 24
Hát, lehet, hogy tényleg be kellene fejezni a beszélgetést!
ilzo29 Creative Commons License 2005.07.20 0 0 23
Milyen egy gerincetelen, gusztustalan á......-at vagy, hogy lehet ide ilyet írni????????
Előzmény: Törölt nick (18)
Törölt nick Creative Commons License 2005.07.20 0 0 22
Jajj Padre! Haggyuk már ezt az offolást! Ugorj át rajtam!
Előzmény: Farthinggale (21)
Farthinggale Creative Commons License 2005.07.20 0 0 21
Már megbocsáss, de idegenek vagyunk egymásnak, erre olyan laza dolgokat írsz, mintha csak régi hátbaveregetős barátok volnánk. Mindenkivel így társalogsz? Kérdez tőled egy idegen egy dolgot, és a szopásról beszélsz neki?
Persze, névtelenül, elhiszem, hogy olyan viccesnek tartod magadat.
Előzmény: Törölt nick (20)
Törölt nick Creative Commons License 2005.07.20 0 0 20
Yes! Ha te így látod! :)
Előzmény: Farthinggale (19)
Farthinggale Creative Commons License 2005.07.20 0 0 19
Mekkora egy paraszt vagy, te!
Előzmény: Törölt nick (18)
Törölt nick Creative Commons License 2005.07.20 0 0 18
Akkor szopás közben! Arra úgyis bólogatni fog! :)
Előzmény: Farthinggale (17)
Farthinggale Creative Commons License 2005.07.20 0 0 17
Mit kell ebből akkora gondot csinálni? Állj elé bárhol, és kérd meg a kezét. Akár ma este. Habár ez csak az én meglátásom. Nekem a legegyszerűbb dolgok tetszenek a legjobban, mert azokon érzem igazán, hogy őszinték.
gyongyhaju lany Creative Commons License 2005.07.20 0 0 16
Nacsak vigyázz azzal a kastélyszállózással, ha kikosaraz, micsinyálsz vele? Kerítesz új szobatársat? :)
Előzmény: kka (12)
H_G Creative Commons License 2005.07.20 0 0 15
Reggel a saját ágyatokban, müzlistálkával a kezetekben. Igazán hazai helyszín és nekem bevált!
Előzmény: Törölt nick (4)
fiktív Creative Commons License 2005.07.20 0 0 14

...:-)  Tehát sehol!

 

Szigliget, Badacsony szép helyek!

Előzmény: fiktív (13)
fiktív Creative Commons License 2005.07.20 0 0 13
S
kka Creative Commons License 2005.07.20 0 0 12

TOP 3

 

1. (Miskolc) - Lillafüred, Palota Hotel és környéke

2. Egy kellemes dunaparti hotel Zebegény vagy Nagymaros környékén

3. Hollókő vagy Szirák (kastélyhotel)

 

kombinálva egy kellemes hétvégi pihenéssel + esetleg vacsorás eljegyzés

 

Azért tessék jól meggondolni, mert drága buli!! :-))))))))) (De egy életre szóló élmény)

 

 

 

Előzmény: PEDRÓ (-)
Katinca Creative Commons License 2005.07.20 0 0 10

Szerintem nem a hely számít, hanem a hangulat. Én is voltam már a párommal Hajdúszoboszlón, a Hunguest Hotels Aqua Sol-ba, négy csillagos, mégsem volt olyan romantikus, mint a Bakonyban egy kis parasztházban...

bógáncs Creative Commons License 2005.07.20 0 0 9
lemaradt..ehh, béna vagyok.
"A művelet elvégzéséhez sajnos nem rendelkezik a szükséges jogosultsággal."
Előzmény: Törölt nick (8)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!