Keresés

Részletes keresés

Barni 10 Creative Commons License 2011.04.08 0 0 1

jajjjj ezt a k***a  programot nem lehet kitorolni minen letoroltem ami vele kapcsolatos ,leinstalaltam es most meg a google chrome-ban is o a kezdolapom 

www.arvai.hu Creative Commons License 2005.07.17 0 0 0
Kitöröltem a teljes listát, mindent, ami már letöltődött és a temp file-okat is.
Leszedtem az iMesh-t, kiszedtem minden fellelhető maradékát, registry-t is kipucoltam.
Újre feltelepítem, s a letöltési lista megint ott virít, de minden kétszer szerepel benne.
Kitörlöm, eljárás mint előbb. Most már minden negyszer van a listában.
Előzmény: www.arvai.hu (-)
www.arvai.hu Creative Commons License 2005.07.17 0 0 topiknyitó
Pár hete használom ezt a progit. Talán valaki tudja a megoldást ezekre:

1. A találati listából felvettem jó pár dolgot a letöltések közé. Mivel ezek egy része sokadik próbálkozásra sem töltődött le, Cancel megnyomásával kivettem a listából.
Töröltem az már letöltődött részeket és a temp fájlokat is.
A gondom az, hogy a program újraindításnál visszaírja a listába a törölt elemeket, és újra próbálkozik.

2. Van olyan állomány, aminek a letöltöttsége 100%, de még nem váltott át a csík zöldre és a mappában sem látható. A program újra indításakor ugyanennek a letöltöttsége 70% körüli. 99-100%-nál megáll a dolog.

3. Ha a letöltés FAILED-el megszakad, nem lehet újra indítani. Volt nem egy cucc, amiből már csak az utolsó néhány bit hiányzott. Az egész letöltést kezdhetem elölről.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!