Keresés

Részletes keresés

Dani_official Creative Commons License 2021.12.27 -1 0 19

Sziasztok!

Dani vagyok 13 éves!

Énekes és Dalszerző!

Szeretnék egy METAL zenekart 

olyan mint az AWS vagy Cloud 9+

Meg hasonlók!

 

Zenekar neve: 

Always +

 

Tagok akik kellenek: Legyetek 13-16 évesek!

1 Dobos

1 Basszusgitáros 

2 vagy 1 Gitáros

1 Énekes Azaz én!

 

Itt jelentkezz:

business.dani2018@gmail

 

Legyetek Gazdagrétiek!

 

 

somha Creative Commons License 2018.07.07 0 0 18

Sziasztok!

 

Dobost keresnénk egy budapesti bandába.

Kor: lehetőleg 13-17között (mi 16ok vagyunk)

Műfaj: Rock, de simán jöhet bármi lightosabb/alterebb dolog pl. Coldplay

 

Nem kell profi dologra gondolni, de nem árt, ha a ritmus tartás megy :P

 

Ha érdekel, akkor nyugodtan irj: xpmester007@gmail.com 

Picurka217 Creative Commons License 2018.06.21 0 0 17

Sziasztok!

 

Zenekart szeretnék alapítani.

 

A zenekarba szükség lenne:

- Énekesre

- Dobosra

- Gitárosra

 

Én rappelnék a zenekarban. Debreceni vagy nyíregyházi jelentkezőket szeretnék, mert ahhoz lakok közel és így nem probléma a földrajzi távolság.

 

Ha érdekelne a dolog, írj egy e-mailt ide: molnargergely1997@gmail.com

 

Kellemes napot mindenkinek!

R1CSI Creative Commons License 2017.07.24 0 0 16

Hali!

Punk zenekart alapítok. Már csak egy fiatal basszusgitáros kell.

Kor: 15-17-ig.

Zenei tudás lényegtelen. Épp elég ha tudod az alapokat.

Én 3 éve gitározok. Nem vagyok profi inkább csak a lelkesedésem nagy.

Ha felkeltettem az érdeklődésed kérlek írj az e-mail címmre.

Címem: ricsifiu182@gmail.com

 

További szép napot!

Jediyoda Creative Commons License 2017.03.27 0 0 15

Szia!Érdekelne a dolog!Hány éves vagy?Hova valósi vagy?

Előzmény: Nicole-1267 (14)
Nicole-1267 Creative Commons License 2016.03.15 0 0 14

Sziasztok! Én is szeretnék zenekart alapítani. Én tudok játszani hegedűn, gitáron, énekelni is tudok ha kell ;D Szükségem lenne 1-2 gitárosra, egy dobosra, és egy férfi énekesre. Először fellépnénk kisebb rendezvényeken. Először mostani zenéket dolgoznánk fel és azzal lépnénk fel, utána jönnének a saját számok. Próba helyem nincs, szóval azt jó lenne ha valaki tudna egyet. Ha valakit érdekel írjon nekem erre az e-mail címre: sniks12@freemail.hu , és a leveletek mellé csatoljatok magatokról képet :) 

 

 

                                                                                 Niki

locustsun Creative Commons License 2013.11.12 0 0 13

Alakuló budapesti súlyos stoner/sludge/doom zenekarba keresek gitárost és dobost.
locustsun@gmail.com

McKass14 Creative Commons License 2012.10.23 0 0 12

BEATLES ZENEKAR! BEATLES ZENEKAR! BEATLES ZENEKAR! 
Hali! 
Érdekelne itt a környékben(Bács-Kiskun megye) valakit BEATLES ZENEKAR , fiatalabb korosztályból? 14 éves vagyok. Tényleg jó lenne! Egy komoly Beatles zenekart szeretnék. Egy igazit a javából! A legméltóbbat! 
Basszusgitározok és énekelek, áliász Paul McCartney! ;D 
Már csak kéne egy dobos, egy szólógitáros és egy ritmusgitáros-énekes! Ha esetleg valaki tud ilyen srácot az is szóljon! : ) 
e-mail: levig98@freemail.hu 
vagy jelöljetek fészbukon: Kass Levente 

Hajrá! Remélem akad valaki! Ne hagyjatok cserben : )! !BEATLES !

McKass14 Creative Commons License 2012.10.23 0 0 11

Hali!

 

Sok szerencsét! Én is Beatles Tribute alapításán vagyok( még kevés szerencsével )!

Én is basszusgitározok és énekelek : )

Na : D Csak azért írtam, hogy hajrá! Örülök, hogy vannak olyanok, mint én : )

 

Üdv: Kass Levi

Előzmény: Jowhs (9)
Nazgol Creative Commons License 2012.09.01 0 0 10

Sziasztok!

 

Zenekart alapítanék jazz, blues és a country különböző műfajainak stílusában, mint például a country rock, modern country, könnyű zene.

  Nagyra tartom Johnny Cash-t, a Creendence Clearwater Revival nevű együttest, aminek tagjai nagy sajnálatomra már ilyen formában nincsenek együtt, illetve Billy Ray-t és még sok más zenei géniuszt! :)

  Ezek mellett nem zárkózom el a gyengébb rocktól vagy az alter rocktól sem!

  Törekednénk a saját dalokra, de az első időkben azért néhány örökzöld nem maradna ki a programunkból! :)

  Én 4 éve tanulok gitározni akusztikuson! Olyan zenélni vágyó emberkék jelentkezését várom (mindkét nemből akár), akik elég elhatározottak ahhoz, hogy tisztességesen tudjuk csinálni ezt a dolgot! :)

  A korosztályt illetően, 17-től 22 életévig gondoltam, én 19 vagyok.

  A zenekarba még el kellene szólógitáros, basszeros, dobos illetve vocalos, esetleg billentyűs is. A zenénk színesítése érdekében más hangszerek is szóba jöhetnek, tehát írj nyugodtan, akármin játszol is!

  Fontos, hogy nem kell profinak lenned, hiszen én sem vagyok az, azért nem árt ha némiképp érted a dolgodat! :)

  Elsősorban pesti és budapesti zenészek jelentkezését várom, csak hogy a próbák gördülékenyebben mehessenek, de amennyiben meg tudod oldani az utazást, nincsen akadálya, hogy a megnevezett helyeken kívül lakjál. :)

 

Figyelmedet köszönöm!

Érdeklődni, jelentkezni lehet a nazgol.zoli@gmail.com email címen!

 

Előzmény: Roadrunner86 (8)
Jowhs Creative Commons License 2012.04.17 0 0 9

Hello!

 

Egy Beatles stílusú zenekart szeretnénk alapítani, ami kezdetben Beatles számokat játszik, de később esetleg írhat saját számokat Beatles stílusban :)

 

Szóval lelkes jelentkezőket szeretnénk, akik szeretnek zenélni, és szeretik a Beatlest!

2 Tag már megvan, van egy dobos, és én a basszusgitáros vagyok.

Próbahelynek a Budapesti Probazónát találtuk, ez lenne a legjobb hely. (egyenlőre) Tehát 2 tagot várunk, egy ritmusgitárost, és egy szólógitárost.

 

Nagyon Köszönjük a jelentkezésedet!

Érdeklődni itt lehet: metrola2@postafiok.hu

Roadrunner86 Creative Commons License 2011.08.24 0 0 8

http://www.youtube.com/watch?v=4Mm5hxfwqtk

alternative country-folk-blues akusztikus zenéhez keresek társakat (a link nem épp ilyen, ez csak az első felvételem a gitáromon..:))

Tinetta Creative Commons License 2011.08.02 0 0 7

     Szia!

 

Ha szereted a koreai és japán zenét, érdekel a tánc és az éneklés, ez a felhívás Neked szól!


Szeretnénk alapítani egy 4-5 fős táncos-éneklős együttest. Ha tudsz énekelni, rappelni, hip-hopozni és/vagy dalszöveget írni, és szívesen a tagja lennél, írj nekünk egy e-mailt! Budapesten vagy a környékén élő 15-20 év közötti fiúk és lányok jelentkezését várjuk.

 

Elérhetőség: t.tunde15@freemail.hu vagy krisztina014@gmail.com

 

Törölt nick Creative Commons License 2010.04.29 0 0 6
Szeretnék létrehozni egy komoly funk,RnB zenekart amely olyan tagokból akik szorgalmasak, keratívak és emellett ambicióval is rendelkeznek.
A zenekar Budapesten lenne és a következő zenészekre lenne szükség:

-2 gitár
-basszusgitár
-1 vagy 2 énekes
-1 fúvós
-esetleg 1 vonós
-billentyűs
A zenekar saját számok kidolgozását tűzi ki célul melyekkel koncerttezési lehetőségeket ragana meg. És termésetesen idővel a számok felvételre kerülnének.

Akit érdekel az ötlet keressen meg e-mailben
sylle Creative Commons License 2006.05.29 0 0 5
Még 1 gitárost várunk.
sylle Creative Commons License 2006.05.18 0 0 4
headbanger.hu oldal,demok,judasbeast
sylle Creative Commons License 2006.05.13 0 0 3
A Halford Tribute-nél még van meghallgatás!
judasbeast@freemail.hu gitáros és dobos kell.
cylen Creative Commons License 2006.03.17 0 0 2
Budapesti heavy metal zenekar keresi tagcsere miatt új basszerosát és dobosát. Komoly hozzállású zenészre lenne szükségünk, hamarosan demot vennénk fel. Érdeklődni lehet: heartacher@freemail.hu
Helig Creative Commons License 2005.07.16 0 0 1

  Esztergom környéki gitárosok jelentkezését várom zenekar alapításának céljából.

Egyelöre csak akkusztikus gitárral való próbákra és összeszokásra gondolok, közös, azaz mindenkinek tetszö dalok eljátszásának begyakorlására. Én ritmusozom, vállalok néhány szólót is pl. Nirvana - Smells like teen spirit, Come as you are, és az ilyen egyszerübbeket, de pl. a Guns n' Roses Knockin on Heaven's Door  szólójának eljátszására azt hiszem képtelen lennék. :-)

  Nem kell profinak lenned, szeresd a Nirvanát, a Guns n' Rosest, R.E.M.- et, de akár Demjén Ferenc dalait is szívesen feldolgoznám, kicsit rockosítva, ha meglesz hozzá a kellö felszerelés, azaz az elektromos gitárom amit kb. összel veszek meg.

  Szóval ha van valaki aki szívesen zenélgetne addig is csak akusztukus gitárral, és komolyan veszi a zenélést és a késöbbi zenekar alapítást, annak várom emailjét a gzoli@juropnet.hu emalcímre.

  Persze dobos is kellene majd, de amíg nincsen elektromos gitárom addig nem tudnánk, csak Nirvana Unplugged szerü dolgokat csinálni, de nekem ez is tetszene, szóval ha van olyan aki szívesen dobolna ilyen zenét az is írjon.

  Azt meg talán említenem sem kell, hogy énekesnek nagyon örülnék, szintén a fentebb említett stílusú zenéket kedvelönek. A neémével kapcsolatban nincs kikötés, lehet lány is ha jó a hangja.

  Kérek mindenkit, hogy próbáljon meg Esztergom környépkéröl írni, hogy rendszeresen tudjunk próbálni és a távolság ne legyen akadály.

 

Szeretettel várom az emaileket: Zoli

RájeN Creative Commons License 2005.07.11 0 0 0
jéegy0ás
Előzmény: Helig (-)
Helig Creative Commons License 2005.07.11 0 0 topiknyitó

Zenekar alapításának céljából keresek Esztergomhoz közel lakó zenélni vágyó

társakat. Én gitáros vagyok, elsősorban dobos jelentkezését várom, de jeéentkezhet bárki aki úgy érzi, hogy tudna adni valamit egy olyan zenekarnak, amely érzelmekre ható zenét szeretne játszani. Stílus írányzat: R.E.M., Guns n' Roses, Nirvana (unlplugged is), Beatles, vagy éppen a Pretty Woman című dal, most csak egy írtam egy példát, hogy elég széles a zenei érdeklődés. Szívesen játszanék magyar dalokat is, a lényeg, hogy legyen értelme és mondanivalója a szövegnek.

Nem kell profi zenésznek lenned, én nem vagyok az, én nem jártam zenesuliba sem. Ismerem az akkordokat és a kvinteketm kicsit tudok szólózni is.

Ha úgy érzed szívesen játszanál ilyen zenét, írj emailt a gzoli@juropnet.hu emailcímre. Fontos, hogy Esztergom és környékéről írjatok, mert az utazás hangszerekkel nem megoldható. Ha összejön a zenekar és komolyan vesszük, akkor próbaterem is lehetséges.

Minden érdeklődő emailjét szeretettel várom.

 

Üdv. mindenkinek: Zoli

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!