Keresés

Részletes keresés

bindera Creative Commons License 2005.07.09 0 0 0
0ladi vadász:)))
zömi Creative Commons License 2005.07.09 0 0 topiknyitó

Üdv.

 

1984-ben végeztem, Vadász-vadtenyésztő szakon. Az Oladi kastély volt a kollégiumunk, rengeteg szép emlék fűz ide. Várom a tanárok, diákok, volt diáktársak jelentkezését.

 

tisztelettel: zömi

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!