Keresés

Részletes keresés

piroskaésafarkas Creative Commons License 2005.09.29 0 0 38
A kis makacs:))
Előzmény: pannonbetyár (37)
pannonbetyár Creative Commons License 2005.09.29 0 0 37
de
Előzmény: piroskaésafarkas (36)
piroskaésafarkas Creative Commons License 2005.09.29 0 0 36
Akkor ne reagálj.
Előzmény: pannonbetyár (33)
pannonbetyár Creative Commons License 2005.09.29 0 0 35
merjünk nagyot álmodni?  ;o)))))
Előzmény: özv. Bitera Sándor (34)
özv. Bitera Sándor Creative Commons License 2005.09.29 0 0 34

Ősszel, előrehozott, elsöprő erejű szoci győzelem.

 

:o))

pannonbetyár Creative Commons License 2005.09.29 0 0 33

pirifari, hülyeségeket beszélsz, erre nekem nincs időm.

Vigyél bele valami színt, humort, kedélyt, könnyedséget, bármit, de ezen a szinten nekem méla unalom vagy.

Előzmény: piroskaésafarkas (32)
piroskaésafarkas Creative Commons License 2005.09.29 0 0 32
Szerinted van olya hülye ellenzék, aki nem akar kormányra kerülni?? A szocik meg MINDENT bevetnek, hogy ne veszítsék el a választásokat.
Előzmény: pannonbetyár (30)
Törölt nick Creative Commons License 2005.09.29 0 0 31
majd megmondod
Előzmény: lajafix (29)
pannonbetyár Creative Commons License 2005.09.29 0 0 30

Nem látom az indokát.

 

Én igen.

 

 

1. a fütyesz a mai napig nem tudja feldolgozni, hogy vesztett. Tán még nem is hiszi el.

2. mindent elkövet, hogy kormányra kerüljön

3. a cocik meg MAJDNEM MINDENT, hogy ne

Előzmény: suto (1)
lajafix Creative Commons License 2005.09.29 0 0 29
Miért is jutott ez ma eszembe?!
Vokálpatrióta Creative Commons License 2005.07.08 0 0 28
Úgy kell röhögjek, de úgy...:)))
Szegény mulya fidesz az áldozat, aki/ami áldozata annak a sátáni kampánynak, amit az MSZP nyomat egyfolytában, és szegény mulya fidesz meg se szólal sose, csak elszenvedi és tehetetlenül széttárja a karját csendesen, és nem volt Országimázs sem meg HappyEzüsthajóEnd sem, meg koronaúsztatás se,meg milleniumi szászlók se, meg kampány? azt a szót meg keverik a kombájn szóval, és azt se tudják, az meg mi...
Szegény elesett mulya fidesz, aki sose kampányolt, mindig áldozat csak...

Úgy kell röhögjek, de úgy..azokon, akik ezt csont nélkül be is nyelik...:)))))))))
mibi Creative Commons License 2005.07.08 0 0 26
Nem fog Neked valaszolni! Kiadtak a jelszot, hogy a kormany nem kormanyoz es ezt kell nyomatni. Meg az se zavarja oket, hogy egyik masik fonok meg pont az ellenkezojere biztatja Gyurcsanyekat, azaz mar ne tegyenek semmi eloremutatot a kovetkezo 10 honapban.

Osszessegeben szerintem kisse meg van zavarodva Orban es csapata, szemmel lathatoan nem nagyon tudnak mit kezdeni az uj helyzettel. Ezt a leginkabb az a ossze-vissza beszed jellemzi, amit a mai vita kapcsan lathattunk: Allok rendelkezesr; allok rendelkezesre, de...; a feltetelek nem megfelelok; nincs meg itt a kampany ideje (hi-hi); na jo legyen de csak 1-kor; nekunk csak egykor jo es kesz; na jo ott leszek otrkor - es meg addig van tobb mint 8 ora!
Előzmény: hurkazsírosnápolyi (10)
mibi Creative Commons License 2005.07.08 0 0 25
"Nem látom az indokát."

Az indokat enm sem, ugyhogy meg kellene kerdezni Orbant, hogy mi a f@szert huzott bele a kampanyolasba egy par honapja. Mert azt azert latni kell, hogy ezt a kampanyperiodust a Fidesz inditotta a hulye "nemzeti" konzultacioval.
Előzmény: suto (1)
cserép virág Creative Commons License 2005.07.08 0 0 24
Mit tegyen a buszára, szivárványos zászlót?
Előzmény: lát6atlan (12)
Törölt nick Creative Commons License 2005.07.08 0 0 23
Bár nem tőlem kérdezted...
A kormányzás szerintem biztosítani a hátteret a gazdaság működéséhez, és az ország minden polgárának élhető életet biztosítani azokon a kereteken belül amit a gazdaság helyzet megenged.

A világ is affelé tendál, és OV kormánya is , hogy az első szempont a fontosabb.
A jelen kormány sokkal nagyobb figyelmet fordít a második szempontra, és ezzel eléggé egyedülálló az országok között.
De a magyarok erősek, és különlegesek, lehet, hogy hosszútávon példát mutathatnak a nagyoknak is.
Előzmény: hurkazsírosnápolyi (10)
varu2 Creative Commons License 2005.07.07 0 0 22

.
.
..."Ha jól belegondol az ember...."


és TE ! miért nem gondolkodol???????
Előzmény: Törölt nick (20)
zogu Creative Commons License 2005.07.07 0 0 18

"Nem látom az indokát."

 

Indok: kiskanállal tölteni, nagykalapáccsal verni bele az emberek agyába (lehetőleg szüntelenül) azt, ami a ballibnek jó. Szédíteni, zsongítani, kábítani - azaz megdolgozni az agyakat.

1998–2002 között is végig kampányoltak.

Megvolt az eredmény? Meg.

Most is ebben járnak. Jobb korábban, mint később - gondolják. És lehet, hogy most meg ippeg ez okozza a vesztüket. Az emberek annyira megelégelhetik tavaszig ezt a hisztérikus nyüzsgést, hogy hánynak rájuk szavazás helyett.   :DDD

Előzmény: suto (1)
nobaba Creative Commons License 2005.07.07 0 0 17

A FIDESZ 2002 nem is kampányolt, és az eredmény ismert

Előzmény: suto (4)
nobaba Creative Commons License 2005.07.07 0 0 16

A kampányt a szociknak el kellett kezdeni, hiszen egy év kell mire ledolgozzák hazug retorikájukkal a hátrányukat. De azt nem hiszem hogy őszre be mernék vállalni a választásokat.

goldnadel Creative Commons License 2005.07.07 0 0 15
De csak kampány volt.
Előzmény: tüzes fal (9)
kestengo Creative Commons License 2005.07.07 0 0 14

Nagyon egyszerű.

Ha nemhívják fel a figyelmet a "bírka nép" még el ishiszi,hogy minden teljesűlt és rendben  van.

Előzmény: bendegrúz (13)
bendegrúz Creative Commons License 2005.07.07 0 0 13
Valami nem fér a fejembe.

Ha a mindenkori kormány rossz, elvei, működési módja hibás, meghirdetett céljai elhibázottak, választási ígéretei teljesíthetetlenek, akkor miért kéri számon rajtuk a mindenkori ellenzék? Ez esetben nem az a kívánatos, ha minél kevesebb ígéret teljesül?
Előzmény: tüzes fal (9)
lát6atlan Creative Commons License 2005.07.07 0 0 12
Nem is tudom ki járja az országot nemzeti színű busszal!
PAPEN Creative Commons License 2005.07.07 0 0 11

Szerintem elég jó kép ez a kormányzás szó. Mint egy hajón, ahol a kormányos a tengeren vagy a szküllák és karübdiszek között vezeti a hajót.

 

A kormányzás - szerintem - hasonló.

Előzmény: hurkazsírosnápolyi (10)
hurkazsírosnápolyi Creative Commons License 2005.07.07 0 0 10
Valamikor, valahol már egyszer kérdeztem tőled azt , hogy mond el mi a kormányzás?
Még mindig várom válaszod.
Előzmény: tüzes fal (8)
tüzes fal Creative Commons License 2005.07.07 0 0 9

"Orbánék 4 éve sikerektől dübörgő kampány volt."

 

Ha a mostani kormány teljesítményéhez viszonyítasz akkor helytálló a hasonlatod.

Előzmény: wizes (2)
tüzes fal Creative Commons License 2005.07.07 0 0 8

Ez elég nagy baj, kellett volna inkább kormányoznia a ballibnek.

De igaz ahoz nem értenek.

Előzmény: hurkazsírosnápolyi (0)
tfa Creative Commons License 2005.07.07 0 0 7
98 óta van kampány, hála H2 Kovács 'Fröcsögi' Lászlónak.
Előzmény: hurkazsírosnápolyi (0)
szutyok Creative Commons License 2005.07.07 0 0 6
Már a románok is megelőztek minket, náluk októberben lesznek az előrehozott választások. :(
J E L Creative Commons License 2005.07.07 0 0 5
mert ugye 98-2002 közt a másik oldal kussban volt. nem volt rettegés a fasizmustól, meg diktatúra, junta, rezsim.... 
Előzmény: wizes (2)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!