Keresés

Részletes keresés

Turnoar Creative Commons License 2021.05.18 0 0 749

Hat dolgozzanak rajta, ugy tudom most kaptak meg az utasitast, par nap mulva kepben lesznek mindenhol. Ez meg teljesen uj. 

Előzmény: József1950 (748)
József1950 Creative Commons License 2021.05.18 0 0 748

Köszi már meg van de,,Megkérdeztem erről az egyik nyíregyházi oltóközpontot,de azt  válaszolták hogy egyelőre a jogi osztályuk dolgozik rajta.                                                                                                                                                          ( egyébként nagyon tudni szeretnék volna ki irányított feléjük,nem nyerte el tetszésüket a kérésem)

Előzmény: Turnoar (747)
Turnoar Creative Commons License 2021.05.18 0 0 747
Előzmény: József1950 (746)
József1950 Creative Commons License 2021.05.18 0 0 746

 " Görögország: védettségi igazolvánnyal látogatható

Görögországban negatív teszttel vagy oltási igazolvánnyal utazhatnak a magyar állampolgárok abban az esetben, ha a második oltás beadása után eltelt 14 nap. Az állami szerv által kiállított igazolásnak az angol, francia, német, olasz, spanyol vagy orosz nyelv valamelyikén tartalmaznia kell: a beoltott személy teljes nevét, az alkalmazott vakcina típusát, a beadott adagok számát és dátumát.

Görögország a következő oltóanyagokat fogadja el: Pfizer/BioNTech, Moderna, AstraZeneca/Oxford, Novavax, Johnson & Johnson/Janssen, Sinovac Biotech, Gamaleja (Szputnyik V), Cansino Biologics, Sinopharm. "

 

Ezek szerint a magyar (világelső csoda kártya) ahogy egy korábbi hozzászóló írta esetleg a kerti wc-ig érvényes.

Honnan szerezhető be ilyen igazolás,mely tartalmazza ezeket az adatokat a felsorolt idegen nyelvek egyikén ????

 

Turnoar Creative Commons License 2021.05.15 -1 0 745

Zakynthosra , ha Pestrol mennetek nezd meg az Aegean airlinest is, heti ket jaratuk van egy gyors atheni atszallassal, csomagot fel sem kell venni, automatikusan Zakynthosra megy. Ismeroseim vettek nemreg jegyeket, sokkal olcsobb volt mint Wizzel a  csomagokkal egyutt. Es nem is fapados , meg fedelzeti kiszolgalas is van es  nem ulteti szet az egy foglalason levo utasokat, mint a Wizz. Keddenkent es szombatonkent jarnak egyelore , de allitolag fokozatosan suriteni fogjak a jaratokat. A jegyeket erdemes minel hamarabb megvenni, mert most meg teljesen jo araik vannak, az utazas kozeledtevel egyre dragabb lesz a nyari szezonban. Ja es most minden jegy flexes, ugyhogy batran meg lehet venni, ingyen atirhato a datum barmikor. 

Előzmény: Barti84 (743)
varhonita Creative Commons License 2021.05.03 0 0 744

Azt nem tudom... 

 

Egy aug 15-szeptember 1 közötti Ciprus (Bécsből) olcsóbb volt AUA-val mint Wizz Airrel. 

Kár szórakozniuk...

Előzmény: Barti84 (743)
Barti84 Creative Commons License 2021.05.03 0 0 743

Értem!

 

Vásárolni mikor érdemes? Augusztus közepén utaznánk Tenerifére vagy Zakhyntosra! 

Előzmény: varhonita (742)
varhonita Creative Commons License 2021.05.03 0 0 742

Két héttel előtte tesztelném, hogy mennyibe kerül. Azt is ki lehet szúrni, hogy mennyi ülőhelyet foglaltak le.

Előzmény: Barti84 (741)
Barti84 Creative Commons License 2021.05.03 0 0 741

Szia! Köszi A választ! 
Ha jól értem 2 nappal az indulás előtt csináljam meg az utasfelvételt és tegyem hozzá a poggyászt?

 

ui. Bocsánat ha olyat kérdezek ami másnak nyilvánvaló de teljesen kezdő vagyok. Első lesz saját szervezésben:)

Előzmény: varhonita (740)
varhonita Creative Commons License 2021.05.03 0 0 740

Vegyél két meztelen jegyet se poggyász, se ülőhely se priority. A többit majd a biztos utazás előtt kell rendezni. 

Olcsóbb lesz...

Előzmény: Barti84 (739)
Barti84 Creative Commons License 2021.05.03 0 0 739

Sziasztok!

 

Tanácsra lenne szükségem profiktól:)

A szitu: szeretnék kettő jegyet venni a nyáron feladott poggyásszal.Ha egy főre foglalok akkor 100 euro plussz a poggyászért. Ha 2 főre akkor 2szer annyi! Ha külön foglalok mind a kettőnknek egy poggyászos jegyet és egy legolcsóbbat, akkor hogyan lehet megoldani, hogy azért egymás mellett legyünk? 

Köszi a tanácsokat előre is!

Szajci Creative Commons License 2021.01.09 -3 0 738

sziasztok!

 

Mit gondoltok, hogy a norvég belföldi piacra is belépett a Wizz Air? Szeretnék majd fölmenni Norvégiába, és reménykedem benne, hogy jó áron fogunk tudni utazni, ha végre vége ennek a vírushelyzetnek

varhonita Creative Commons License 2020.10.22 -2 0 737

Lehet, hogy itt kellene folytatni, ez még tekergő vírusmentes.)

Mx8 Creative Commons License 2020.08.31 -2 0 736

Hivd fel őket,  elvileg a normál számon is lehet, mert ők módosítottak.

+3616777505  09:00-től 18:00-ig.

A foglalási kódodat meg ne oszd meg nyilvánosan.

Előzmény: 555tommy (735)
555tommy Creative Commons License 2020.08.31 -1 0 735

Julius 7-re volt egy foglalásom és a WizzAir törölte a foglalást,pénzvisszatéritést kértem Z65F3B foglalásra,de mai napig semmit se kaptam.

WizzAir igérte a 30 napos pénzvisszatéritést,ami már a 60 nap felé halad.Mit csinálhatok? Békéltető testület kb.3-4 hónapig nem csinál semmit és a több,mint200000Ft-omra szükségem lenne.

Downunder1 Creative Commons License 2020.08.22 0 0 734

semmi nem fog történni, ha hagyod elúszni. Én felhívnám a Wizzt és elmondanám mi történt, ha 24 ótán belül vagy szerintem van némi esély hogy visszaadják a pontokat.

Előzmény: GPR26 (733)
GPR26 Creative Commons License 2020.08.21 0 0 733

Kedves Forumozok!

 

Segitseget kernek! Jart mar valaki hasonlokeppen? 

 

Regebben nezegettem a wizz air oldalan utazasokat es addig kattintgattam, hogy mennyibe kerulne az egesz csaladnak, mig levonta a wizzair pontjaimat es csinalt egy foglalast Santorinire .. (elbenaztam, tudom, de ez van)

 

A fennmarado összeget (amely még kb a teljes repjegyar 90%-a) nem fizettem ki. Ebben az esetben ha csak hagyom simán elúszni a jegyeket és a bevaltott párezer forintnak megfelelő pontot, akkor mi fog történni? 

 

Ismer bárki hasonló esetet? 

 

Köszönöm előre is a segítséget!

 

szeparatista Creative Commons License 2020.05.07 0 0 732

 Sziasztok,a segítségeteket szeretném kérni.Június 10-re van jegyem Dubai-ba:Jelenleg az Emírségekbe  nem lehet beutazni,nem is lehet újabb jegyeket venni oda(-a Wzz szerint "elfogyott"-),viszont Abu-Dzabiba árulják ugyanakkorra a jegyeket.Most kéne útlevelet csináltatnom ,s csak ezért,mit gondoltok,érdemes? ill. mit tudtok az emírségi járatokról? köszönöm előre is a válaszokat!

Downunder1 Creative Commons License 2020.03.03 0 0 731

Ha a módosítást választod a honlapon vagy applikációban, elvileg mutatja hogy hova és mikorra tudsz átfoglalni.

Előzmény: Solya2006 (730)
Solya2006 Creative Commons License 2020.03.03 0 0 730

Kedves Mindenki, a wizzair a nyári jegyünknél a járatokat későbbi időpontokra módosította, oda is és vissza is. Éjszaka lett belőle. Mivel kisgyerekkel utazunk, nem tudjuk megoldani. Ha módosítunk, lehet más város, más időpont? És mi a helyzet az ár különbséggel? Ha most nézem a jegyeket, jelentősen drágábbak vannak csak. Köszönöm szépen a segítséget!

Hank__ Creative Commons License 2020.03.02 -1 0 729

Közben a másik wizzair fórumban megkaptam a választ illetve telefonáltam is. 

 

Ha olcsóbbra foglalok akkor az az eredeti, ha utána ismét drágábbra akkor ki kell fizetni a különbözetet hiába fizettem eredetileg többet. 

 

 

Előzmény: Hank__ (728)
Hank__ Creative Commons License 2020.03.02 -1 0 728

Kedves Fórumozók! 

 

Wizzair utazást mondanék le vagy foglalnék későbbre. 

Wizzplus foglalással van repjegyem.

Wizzair oldala nem tiszta. 

Egyrészt a számla nem részletezi, hogy a plus jegyből mi mennyi. 

A szöveges megfogalmazás pedig hivatkozik mindenre, ami szerintem rám nem vonatkozik, azonban lemondás esetén mégis 14 ezer Ft-ot levon (2 személy, Róma oda-vissza). Én nem tudtam beazonisítani ezt a díjat.

 

Másik opció, hogy későbbre rakatom. Itt a szabály az, hogy ha drágább az ÚJ JEGY, mint a EREDETI JEGY, akkor fizetni kell rá, ha olcsóbb, akkor nem kapok vissza pénzt.

Azonban az eredeti jegy fogalma két módon értelmezhető. 

1) az adott jegy cserére: pl 30 ezres jegyet vettem, járatot/uticélt módosítok és az 20 ezer lesz, pénz nem jön vissza, majd ha ezt a 20 ezres jegyet módosítom egy 30 ezer Ft-osra, akkor fizetni kell rá 10 ezret. 

2) az első vásárlás összehasonlítva a most megadott legújabbal. Az előző példánál maradva 30 ezer - 20 ezer majd ismét 30 ezer, így nem kell ráfizetni semmit sem.

 

Kinek mi a tapasztalata? Eredeti (első vásárlás) értéket néznek, vagy mindig a legutolsó foglalt jegy értéket? (Nyilván mindegyik esetben ugyanolyan típusú jegyre foglalok újra) 

 

Mi a helyzet a visszatérítéssel? Wizpluss esetén is levonnak? 

 

Előre is köszönöm a válaszokat! 

szab89 Creative Commons License 2020.03.02 0 1 727

Köszönöm szépen a valaszokat! 

halilali1 Creative Commons License 2020.03.02 0 1 726

semmi, nem foglalkozik vele senki, hogy eljött, nem jött el és klubtag -e  (wizzair és általában fapadosoknál ez így van)

Előzmény: akosli (725)
akosli Creative Commons License 2020.03.02 0 0 725

És mi van akkor, ha a négyből az nem jön el, aki a discount club tag?

Tehát kedvezményesen vett jegyet három másik embernek magán kívül és Ő nem utazik végül.

Előzmény: halilali1 (724)
halilali1 Creative Commons License 2020.03.02 0 0 724

senki nem kér rajtad számon semmit, nem kell csináldod semmit

 

akár be is csekkolhatsz neki (így ha nem vettetek helyet, akkor ülhettek akár az övére is, ha

az nektek valamiért kedvezőbb lenne), de nem muszáj

 

 

Előzmény: szab89 (723)
szab89 Creative Commons License 2020.03.01 0 0 723

Sziasztok! Egy olyan kérdésem lenne, hogy foglaltam 4 főre jegyet oda-vissza útra a wizz airnel. A 4 fős csapatunkbol 1 fő sajnos nem tud jönni.. Atirni nem akarok másra a jegyet mert drágább lenne a leves mint a hús.. Mivan akkor ha csak 3an fogunk online becsekkolni a 4.fo pedig nem? Megterhelik a kártyámat valami büntetési összeggel? Vagy csak szimplán úgy veszik h oké nem csekkolt/nem jött ki és ennyi volt? Aki esetleg volt hasonló szituban kérem írjon. Előre is köszönöm! 

József1950 Creative Commons License 2020.02.29 0 0 722

Szia ! Kapnod kell email cimedre  "Jóváírás feldolgozva " email-t ,majd később kb 1-2 napon belül egy hivatalos storno számlát ,legalább is az én esetemben így történt.a Catania-i utammal kapcsolatban

Előzmény: Karmi9001 (719)
Morti08 Creative Commons License 2020.02.26 0 1 721

Javallott az Ügyfélszolgálat felkeresése telefonon. Állítólag rugalmasak ezügyben.

Előzmény: Jus-tina (720)
Jus-tina Creative Commons License 2020.02.26 0 0 720

Sziasztok, segítsetek kérlek: Wizz csoportos repülőjegyet foglaltam 04.14.-18 ra, 25 főre, Rómába. Sajnos a pánik kitört a barátikörben is. Egy kis szövegértelmezési segítséget kérek repjegy lemondás, visszatérítés esetére:

1. első részlet: 10 % foglaló. Ez bukó, ha jól értem.

2. Utazás előtt 60 nappal kiegyenlítettük a következő részletet is. Ez visszajár - hogyan, hová?

3. Utazás előtt 30 nappal (03.14.) kellene a maradékot kifizetni.

Ha nem fizetek, automatikusan törlődik a foglalás, és visszautalják a fizetéskori bankszámlára a pénzt?

 

WIZZ honlap info: 

A csoportos foglalás összegét három részletben is kiegyenlítheti:

  • A első részlet vissza nem téríthető előleg, amelynek el kell érnie a foglalás teljes költségének 10%-át. Fizethet azonnal hitelkártyával, vagy a foglalástól számított 24 órán belül banki átutalással. Ha a foglalásra több mint 90 nappal a menetrend szerinti indulás előtt kerül sor, a banki átutalással való fizetés az eredeti foglalástól számított 7 napon belül lehetséges.
  • A második részlet (a menetrend szerinti indulás napja előtt legalább 60 nappal) a foglalás teljes költségének legalább 30%-ára kell fedezetül szolgáljon. Egyébként a rendszer automatikusan törli a foglalást, a már kifizetett előleg visszatérítése pedig nem lehetséges.
  • A harmadik részletnek fedeznie kell a fennmaradó kifizetetlen összeget, és hitelkártyával vagy banki átutalással is kiegyenlíthető. A harmadik részletet legkésőbb 30 nappal a járat menetrend szerinti indulása előtt kell teljesíteni teljes egészében. Ha a harmadik részlet nem érkezik be a foglalásra a határidőig, akkor a foglalás érvényét veszti.

Ha a második vagy a harmadik részlet megfizetésére nem kerül sor az első járat indulásának napja előtt legkésőbb 60 és 30 nappal, akkor a foglalás automatikusan törlődik, a már kifizetett előleg visszatérítése pedig nem lehetséges.

 

Köszönöm a építő jellegű válaszokat!!!! :) 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!