Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2011.04.01 0 0 138

zsákámoné

Saviola7 Creative Commons License 2006.01.03 0 0 137
anyáztunk eddig is sokat, mára kiderült csak a fele lessz az rtlen... kapják be hülye barmok..
Badinho Creative Commons License 2005.11.26 0 0 136
fúj, fúj, le vele!
smartdrive Creative Commons License 2005.07.08 0 0 135
Folyamatosan digitalizálod a rádióadást, és csúsztatva játszod le. A mai hangkártyák már tudják.
Előzmény: __Tibi (130)
Lorinc_d Creative Commons License 2005.07.08 0 0 134
Bazzzzz ;-))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Előzmény: Ramos_ (132)
Lorinc_d Creative Commons License 2005.07.08 0 0 133
Belefer, ilyen elofordult mar a TV-nel is (kep kesett).
Előzmény: __Tibi (130)
Ramos_ Creative Commons License 2005.07.08 0 0 132
vagy egyszerűen messzebb viszed magadtól a rádiót és jó hangosra veszed
Előzmény: V-Man (131)
V-Man Creative Commons License 2005.07.08 0 0 131
rádiót is lehet műholdról fogni, csak akkor már két műholdvevő-szett kell :D
Előzmény: __Tibi (130)
__Tibi Creative Commons License 2005.07.07 0 0 130
Nem jó.
A műholdas kapcsolat miatt a kép késik a rádióhanghoz képest.
Előzmény: Lorinc_d (126)
Badinho Creative Commons License 2005.07.07 0 0 129
jöhet
Wolfhauser Ottokár Creative Commons License 2005.07.05 0 0 128
Matyasovszky Brigitta?
Előzmény: Badinho (127)
Badinho Creative Commons License 2005.07.05 0 0 127
Ájj ezekkel a kommentátorokkal elég gyenge lesz a közvetítés..

szerintam a színvonalon csak Vitárral vagy Viduval lehetne segíteni

(megoldás lehet emellett a tüntütés is)
Lorinc_d Creative Commons License 2005.07.05 0 0 126

Radio nem fogja nyomni a meccseket? Mert akkor lehet azt csinalni hogy TV-t lehalkitod es benyomod a radiot, a radioriporterek szerintem sokkal jobbak a TV-riportereknel (legalabbis a jelenlegi magyar mediaban).

Anno sokan csinaltak ezt Vitrayval. Allitolag kezdo riporter koraban borzalmas volt, igy sokan inkabb a radiobol Szepesit hallgattak a kephez.

Bukshi Creative Commons License 2005.07.05 0 0 125

Léderer, ha lenne EMBERI, FÉRFIÚI tartása, vb előtt lemondana/felmondana/eltűnne, mert az is gáz, hogy egyáltalán a médiában van. Követhetné Vécsey Misit, aki jól döntött és örökre felszívódott.

Még egyszer: KÖSZÖNJÜK MIHÁLY, KÖSZÖNJÜK!

Előzmény: mondial (115)
smartdrive Creative Commons License 2005.07.04 0 0 124
Michael Buffert kéne lelőni mindenekelőtt.
Előzmény: K. Slater (122)
smartdrive Creative Commons License 2005.07.04 0 0 123
Kizárt. :-) csak még nem számoltad össze...
Előzmény: mondial (111)
K. Slater Creative Commons License 2005.07.04 0 0 122

Igen, én is így vagyok a himnuszokkal.

Gyakran viszont lemaradnak mind a kettőről, mert a "szakértő" még szakért, vagy éppen vmi hülye reklám megy helyette...

A Sport 1 is rossz ebből a szempontból.

 

Egy kis off:

Azt utálom a legjobban, amikor boxközvetítés alatt belepofáznak Michael Buffer konferálásába. Ott van a szabad 1.5 óra, hogy elmondják a boxolók súlyát, győzelmi mérlegét, de nem, az elmebetegre pont a legnagyobb show közepén jön rá a szófosás... :))

Egyáltalán, hogy mer egy szaros magyar kommentátor Michael Buffer alatt dumálni? :)) Mit képzel az ilyen magáról? Hol él ez? :)))

Előzmény: Törölt nick (120)
Ramos_ Creative Commons License 2005.07.04 0 0 121

igen és én még attól is félek, hogy esetleg kiküldök a szujót és majd a meccsek után el akar kapni egy pár riportalanyt

 

nem tudom ki hogy van vele de az ilyen rtl-féle rögtönzött interjúknál én érzem magam kellemetlenül a stáb helyett

Előzmény: Törölt nick (120)
Lorinc_d Creative Commons License 2005.07.04 0 0 119

Francia adok ahol a meccsek lesznek (jo esellyel): France2, France3, TF1.

Nem hiszem hogy a TV5 nyomna.

Előzmény: Marcinter (76)
mondial Creative Commons License 2005.07.04 0 0 118
sztem az ottani szigorúbb szabályozásba belejátszhatott talán az is, h volt több olyan jelentősebb ország, amely nem vette meg végül a jogokat, bár lehet hülyeséget beszélek
Előzmény: Professzor úr_ (117)
Professzor úr_ Creative Commons License 2005.07.04 0 0 117

Egyáltalán lehet kódolatlanul közvetíteni a műholdas csatornákon? A 2002-es vb-t pl. az elődöntőkig nem lehetett FTA adni.

mondial Creative Commons License 2005.07.04 0 0 116
az nhl és nba-s szakértők télleg jók a sport1nél, de általában igaz ez minden sportágra, ami nem foci:)

sajnos a focinál viszont tökmindegy, h Urbán, Verebes, Nyílasi vagy Zombori. ugyanolyan a színvonal, nem a nemzetközi futballban benne lévő edzőket, szakértőket hívják meg, hanem a honi futball itthoni sztár ill prominens képviselőit, ami sztem tévút. bár persze egy átlagos, bunkó magyarnak nehéz lenne megmagyarázni, h mit akar az a szemüveges ember(Dénes Tamás mondjuk) a nagy tudálékosságával, ez szakért, mikor láthatóan egy egyeneset nem rúgott a labdába életében
Előzmény: K. Slater (114)
mondial Creative Commons License 2005.07.04 0 0 115
ez sztem főképp attól függ, h melyik csatornával tudnak megegyezni az osztozkodásról

Léderer helye biztos, Hajdú B-ben nem vagyok biztos, h ott lesz
Előzmény: K. Slater (114)
K. Slater Creative Commons License 2005.07.04 0 0 114

Engem leginkább a kommentátorok érdekelnek ebből az ügyből.

Ha jól tudom Hajdu B.-nek olyan szerződése van, hogy bármelyik másik csatornán is alkalmazhatják. Ez jó előjel.

Attól viszont kiráz a hideg, hogy Léderer Ákos ordibáljon a perverz hangján egy angol-német derbin...

Faragót is igazán megvehetné "kilóra" a vb idejére az Rtl. :))

Az Irán-Tunézia és hasonló borzalmakat felőlem nyugodtan közvetíthetik a tehetségtelenek (Léderer és társai).

A reklámmegszakításoktól és a stúdió beszélgetésektől viszont nem kell félni:

Magyarországon szerencsére nem szakíthatják meg játék közben reklámblokkal a sportközvetítéseket (talán ez az egyetlen értelmes törvény az országban :)) ), a szünetekbeli "szakértői" értékelések pedig hagyományosan szarok a Mtv-n és az Rtl-en egyaránt. Ebben viszont elég profi a Sport1, ha az NBA és NHL meccseket nézzük.

mondial Creative Commons License 2005.07.04 0 0 113
persze, sok minden függ a ker tévék jövőbeni szerepvállalását illetően a jövő évi tapasztalatoktól, de alapesetben nem hiszem, h egy kereskedelmi csatornát érdekelné a futball világbajnokság. még ha nyereségessé is tudnák tenni retek klubék egy ilyen eseményt

attól is félek, h az elsődleges cél a nullszaldó lesz, nem a nézői igények kielégítése, de maj meglátjuk. elvileg egy ker tévé többet kaszálhat egy ilyen eseménnyel mint egy közszolgálati
Előzmény: IVÓ (112)
IVÓ Creative Commons License 2005.07.04 0 0 112

Fogalmam sincs. Azt tudom az EBU-nak megvolt az a nagy előnye, hogy Európa összes közszolgálati tévéjét tömörítve, nagy gazdasági potenciál, és nem utolsósorban szinte teljes európai lefedettség állt a rendelkezésére. Aztán az EU versenybizottsága beszólt... Hogy az mtv mit és mennyiért vett, azt tőlük kell megkérdezni.

 

Az meg, hogy mi érdekli a kertévéket, összetett. 2002-ben pl. kerek-perec kijelentették, hogy nem kell nekik a VB, mert a meccsek sz@r időpontban vannak. Ilyen legközelebb 2014-ben fordulhat elő, legalábbis, ami a labdarúgó VB-t illeti.

Előzmény: mondial (109)
mondial Creative Commons License 2005.07.04 0 0 111
nekem igen:)
Előzmény: Lucilius (110)
Lucilius Creative Commons License 2005.07.04 0 0 110
Kijön az havi 5300-ból? :-)
Előzmény: smartdrive (97)
mondial Creative Commons License 2005.07.04 0 0 109
értem én ezt, mindenesetre az MTV-nél nagyon azt akarják elhitetni a közvéleménnyel, h lett volna pénzük egy ilyen jogdíj kifizetésére. lehet csak a presztízsveszteségükből akarnak lefaragni az ilyen "álhírekkel"?

jól gondolom, h az EBU által felajánlott fix ár korábban általában nem felelt meg az MTV-nek és mindig olcsóbbér szerezte meg a jogdíjat(mindig voltak hírek nagy alkudozásokról)? csak eddig vmiér nem érdekelte a ker tévéket egy ilyen esemény, ezér sem volt konkurencia
Előzmény: IVÓ (108)
IVÓ Creative Commons License 2005.07.04 0 0 108

Arról fogalmam sincs. Mindössze a Kirchre reagáltam...

 

Az EBU annyiban érdekes, hogy ők a tagjaiknak ajánlják fel a közvetítést fix áron, s amennyibben a tag nem kér belőle, akkor jöhet a képbe más tévétársaság. És a NOB-bal már megegyezett az EBU...

Előzmény: mondial (106)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!