Keresés

Részletes keresés

Artemisia Creative Commons License 2008.01.29 0 0 68
Közben megtaláltam az adatlapodnál, megpróbálom elküldeni. Jelezz vissza légyszíves, ha megérkezett!
Előzmény: Artemisia (67)
Artemisia Creative Commons License 2008.01.29 0 0 67
Ja, és küldj egy e-mail címet!
Előzmény: Artemisia (66)
Artemisia Creative Commons License 2008.01.29 0 0 66

Kedves lacuska39!

 

Ha még érdekel a meghívó, jelezz gyorsan vissza, mert kaptam egyet, amit elküldenék Neked.

 

Artemisia

 

 

Előzmény: Törölt nick (64)
Artemisia Creative Commons License 2008.01.09 0 0 65
Bocsi. Most vettem észre, hogy Kispest környékén laksz.
Előzmény: cserti (59)
Törölt nick Creative Commons License 2008.01.09 0 0 64
köszi. szia!
Előzmény: Artemisia (63)
Artemisia Creative Commons License 2008.01.08 0 0 63

Ha kapok meghívót, küldök.

 

Üdv:

 

A

Előzmény: Törölt nick (60)
Artemisia Creative Commons License 2008.01.08 0 0 62
Megpróbálok érdeklődni az ismerőseim között? Hol laksz? Budapesten?
Előzmény: cserti (59)
Artemisia Creative Commons License 2008.01.08 0 0 61

Sziasztok!

 

Kész csoda, hogy néha még ír ide valaki.  Én annak idején mindent megtettem, de nem sok sikerrel. De hátha még egyszer feltámad a topik.

 

A

Törölt nick Creative Commons License 2008.01.06 0 0 60
sziasztok! iwiw tagságra meghivna valaki.
cserti Creative Commons License 2008.01.02 0 0 59

Az iménti beírásom nem találom! Szóval ezer éve "tanulok" angolt és nem haladok! Ezért angol nyelvterületről érkezett, Budapesten élő személyt keresek angol nyelvi beszélgetésekre Kispest környékéről.

Zolady Creative Commons License 2007.07.12 0 0 58

Szerintem cserenyaralás néven nyiss egy topicot, /ha még nincs/ ez nekem véletlenül bentmaradt a kedvencekben,de mint látod,nem túl nagy az érdeklődés.

Pedig milyen jó ötlet.

Előzmény: tiara (57)
tiara Creative Commons License 2007.07.12 0 0 57
Sziasztok!

Most közel 2 év után éltek még????
Én (édesanyámmal közösen) cserenyaralást tudnánk betenni a közösbe!
A nyári időszakban a szabad hetekre felajánlanánk a keszthelyi családi házunkat valakinek és míg ők nálunk nyaralnak mi náluk nyaralnánk....
Ha ez belefér az ötletbazárotokba akkor írjatok!
Ha valakit érdekel ilyen lehetőség írjon!
tokeepites@gmail.com

Kitartás Artemisia az ötlet nagyon jó!
Én vasalni UTÁLOK de ha valaki szeret annak szívesen segítek!!!!!!!
ez is egy lehetőség......

Üdv: Tiara
Artemisia Creative Commons License 2005.10.14 0 0 56

Kedves Mad árka! Hát, idáig nem sok mindenre jutottunk. Amikor nyitottam ezt a topikot, akkor azt hittem, hogy hamarosan kisül belőle valami és sokan fogják jó ötletnek tartani azt, amit kitaláltam. De ma már más világ van, mint a nyolcvanas években. Mindenki rohan, nem ér rá arra, hogy a többi emberrel törődjön.

 

Aztán Saaandorék kitalálták a szakdolgozatos hallgatóknak való segítséget, de az sem indult be igazán, pedig szerintem biztosan sok diáknak segítene, de valahogy nem jön össze a dolog.

 

Nem tudom mi lehet a hiba. Ha Neked van ötleted, hogyan lépjünk tovább, azt szívesen veszem.

 

Egyébként azt figyeltem meg, hogy az egyes topikokon kialakult társaságok tagjai (akik össze is járnak és már évek óta ismerik egymást) segítenek is egymásnak a neten keresztül is, és az életben is. Én is írogatok egy-kettőbe, és ha ott felvetek egy kérdést, akkor arra általában választ kapok. Egyre több embert ismerek meg így, mivel néhány talira is eljárok közben. Lehet, hogy ez lenne az út? Nem tudom:-(

Előzmény: Mad árka (55)
Mad árka Creative Commons License 2005.10.13 0 0 55
Én most nézelődöm, regisztráltam, de az adatlapon túl még nem találtam sok mindent. (Vagy rossz helyen néztem.) Ha átsegítetek a kezdeti nehézségeken, megköszönöm. :-)
saaandor Creative Commons License 2005.10.13 0 0 54
Na ez a hatalmas érdeklődés jele, hogy senkit sem érdekel sem az ötlet, sem az oldalak, én ilyenkor mindig megnézem ezeket az oldalötleteket, ha nem eleve spamgyanús. Szóvel, nem vagyok túl lelkes és feldobott a fórumtémánk sikerével kapcsolatban.
Előzmény: Artemisia (53)
Artemisia Creative Commons License 2005.10.11 0 0 53
Úgy értettem az átköltözést, hogy megpróbálunk, a szakdolgozatot író hallgatóknak segíteni, amint arról az alábbiakban már szó volt. Nehezen indul a dolog, de remélem előbb-utóbb kialakul.:-)))
Előzmény: Artemisia (52)
Artemisia Creative Commons License 2005.09.26 0 0 52
Nem tetszhalott, de áttevődött máshová!
Előzmény: saaandor (51)
saaandor Creative Commons License 2005.09.26 0 0 51

 

 

 

MÁR NEM TETSZHALOTT

Előzmény: saaandor (50)
saaandor Creative Commons License 2005.09.26 0 0 50

 

 

     

már nem teszhalott

Előzmény: saaandor (49)
saaandor Creative Commons License 2005.09.02 0 0 49

Hát...egyelőre nem belső, hanem külső valutával működik a rendszer, viszont nagy előnye, hogy munkanélküli diplomásokat lát el ezzel a külső valutával. Nem munkanélküliek is jelentkezhetnek, sőt pályakezdők is, mielőtt a munksnélküliséget tartósan megismerik. Üdv Saaandor, bővebbet itt a fórumban, vagy magánban is lehet.

Előzmény: Artemisia (48)
Artemisia Creative Commons License 2005.09.01 0 0 48

Vannak még csodák! Zinocska is jelentkezett egy jó ötlettel. A Nők lapját mostanában már ritkán veszem meg, így nem találkoztam az ötlettel.

 

Köszönöm szépen, hogy beírtál, biztosan hasznát veszi majd valaki a telefonszámnak, vagy az e-mail címnek. Kiváncsi vagyok, hogy hogyan működik az "Időbank".

 

Te már kipróbáltad?

Előzmény: Zinocska (46)
Artemisia Creative Commons License 2005.09.01 0 0 47

Kedves idetévedő topiktársak. Ez a topik már majdnem meghalt, amikor saaandor jelentkezett egy jó ötlettel, amit most közzé teszek végre.

 

Az ötlet: szakdolgozatíró hallgatók és külső konzulensek összehozása. A nyári szünet után újra indul a tavaly augusztusban elindult program. Egy "belső valutát" kell elfogadtatni az emberekkel, és akkor szívesség bank-szerűen működhet a rendszer.

 

Több információt a: www.szakdolgozat.gportal.hu, vagy a www.diplomamunka.gportal.hu oldalakon, a google-n lehet megtudni, és ott lehet regisztrálni is.

 

A nyáron keveset voltam itthon, de mostantól én is beindulok. A regisztrálással bénáskodtam a múltkor, mivel még viszonylag kezdő vagyok a neten és ezzel még mindíg van gondom. De ma regisztrálom magam nem adom fel. Akit érdekel a dolog tegyen így ő is.

 

Saaandor még egyszer köszönöm!

 

Előzmény: saaandor (45)
Zinocska Creative Commons License 2005.09.01 0 0 46
A Nők Lapja január 19-i számában van egy cikk "Időbank" címmel, a topikban leírtakhoz hasonló célokkal. Ők pestszentlőrinciek és szivesen átadják tapasztalataikat: elérhetőségeik:natik@freemail.hu, 06-20-943-6071, ha gondolod, keresd meg őket.
saaandor Creative Commons License 2005.08.31 0 0 45

Rendben, de nem a regisztrálás a fő, hanem, hogy mire.

Előzmény: Artemisia (44)
Artemisia Creative Commons License 2005.08.28 0 0 44

 

Én is, én is, én is fogok! Csak nálam lassabban mennek a dolgok.

 

Előzmény: saaandor (43)
saaandor Creative Commons License 2005.08.27 0 0 43
Az érintettek lelkesen regiszrálnak az oldalon.
Előzmény: Artemisia (42)
Artemisia Creative Commons License 2005.08.23 0 0 42
OK. Köszi.
Előzmény: saaandor (41)
saaandor Creative Commons License 2005.08.22 0 0 41

Szerintem megjött a chellos címeddel és válaszoltam is, írtam benne két oldalcímet, amivel működne a szívességbank, ezt elküldöm megint magánban. Ha jónak alálod,akkor az ötletről lehetne a fórumban is levelezni, háta kedvet kapnak mások is.

Előzmény: Artemisia (40)
Artemisia Creative Commons License 2005.08.21 0 0 40

Akkor megérkezett a levelem? Ugyanis  minden elküldött levélre azt írja ki, hogy nem ment el.

 

Értem, hogy csak a neten keresztül lehet egymásnak segíteni, de nem értem rá ezzel foglakozni, mert alig voltam gépközelben az utóbbi időben.

Előzmény: saaandor (39)
saaandor Creative Commons License 2005.08.20 0 0 39
Ezek szerint feltámadt, a mailcímem jó. Szóval, ami a fórumtémát illeti, azt hiszem, csak olyan szívességeket lehet cserélni a neten keresztül, amihez meg sem kell moccanni, ablakot pucolni elég nehéz Skypon vagy Messengeren keresztül.
Előzmény: Artemisia (38)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!