Keresés

Részletes keresés

monicica83 Creative Commons License 2018.01.16 0 0 10

Sziasztok :) Szeretném megosztani veletek fogyókúrás tapasztalatom.2hónapja kezdtem és már fogytam 9kg-ot,nagyon örülök neki ,egy barátnőm ajánlott egy zöldtea kapszulát amit ő forgalmaz,és bevált.Nagyon nagy elhatározást tettem,szeretnék -50kg-tol megszabadulni.Kaptam étrendet,mozgástippeket a csajszinak most csinál egy titkos csoportot is a facebookon,ott megosztjak a tapasztalatokat is és tartjak majd egymásban a lelket. Ti hogy haladtok?Mennyi mozgást visztek bele a mindennapokba?Én nagyon túlsúlyos vagyok ezért futás , négyütemü ugrálás és ilyenek sajnos nem férnek bele. Van valami szuper video tippetek?Vagy gyakorlatok amiket javasoltok? Mi is babaprojektben vagyunk és nagyon szégyellem hogy igy meghiztam...jártunk meddőségi kezelésre és a sok hormoninjekció és persze az önsajnalat és lustaság ezt tette...de már jo uton haladok,nem adom fel,mert nagyon szeretnenk babat,és ilyen sullyal körberöhög a lombikos doki,hogy mita akarok én :(

kerepesihajni Creative Commons License 2009.05.28 0 0 8
Jah a fogyás téma érdekelne,a teherbeesés sajnos még nem aktuális :(
kerepesihajni Creative Commons License 2009.05.28 0 0 7
Ez mi lehet amit írt ?
Nem akarok e-mailezni...
mi van ha csak egy reklám...erre már nincs szükségem...csak fogyásra !!!


S. O. S
Meaditti Creative Commons License 2009.05.11 0 0 6

Sziasztok!

 

LEFOGYTAM! :)))

 

 

A bőröm nem nyúlt meg,

az egészségem kitűnő és nem koplaltam,

zsírból fogytam!!!

 

Segítek Nektek is, írjatok!  meaditti@gmail.com  

 

 

 

üdv, Ditti

hooligirl_S2 Creative Commons License 2005.06.30 0 0 5
köszönöm:-)
Előzmény: ecsv (4)
ecsv Creative Commons License 2005.06.30 0 0 4
Előzmény: hooligirl_S2 (3)
hooligirl_S2 Creative Commons License 2005.06.30 0 0 3

Nagyon köszönöm:-)

 

Lehet hogy nem jó helyre mentem akkor a problémámmal:-)

 

Majd szívesen benéznék, ha megadod annak a topicnak a címét. Köszi előre is

Előzmény: ecsv (2)
ecsv Creative Commons License 2005.06.30 0 0 2
Neeem, nem gond, csak érdeklődtem, mert mindig vannak a felkészülősben újak, és mindenki a társaság tagja lesz előbb-utóbb :) Sőt, sokan, akik babásak lesznek is vissza-vissza járnak. De Te tudod :)
Sok sikert a topikodhoz.
Előzmény: hooligirl_S2 (1)
hooligirl_S2 Creative Commons License 2005.06.30 0 0 1

Próbáltam...

De olyan összeszokott társaság van már ott, hogy nem éreztem- ott lenne a helyem.

Persze amit kérdeztem arra kedvesen és segítőkészen válaszoltak, nem ezzel volt a probléma. Ahol meg bezsélgetni szerettem volna ott nem lehet  és sajnos ezt nem tudtam. Nagyjából ennyi. De remélem nem gond hogy nyitottam ezt a topicot?!

Előzmény: ecsv (0)
ecsv Creative Commons License 2005.06.30 0 0 0
Szia!

Megkérdezhetem, hogy a témába vágó topikba miért nem tudsz bekapcsolódni? (nem kötekedés, érdeklődés)

ecsv
hooligirl_S2 Creative Commons License 2005.06.30 0 0 topiknyitó

Sziasztok!

 

Ezt a topicot elsősorban azért nyitottam, hogy hátha vannak még itt rajtam kívül új fórumozok, akik esetleg úgy érzik, hogy a témába vágó topicokba már nem nagyon tudnak bekapcsolódni...

Szóval beszélgessünk mindenféléről ami terheséggel, fogyással, teherbeeséssel kapcsolatos, remélem mindenki jólfogja magát érezni és talán egy-két hozzászólással bölcsebbek lehetünk:-))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!