Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2006.03.28 0 0 30
Canada jó hely lehet.
Törölt nick Creative Commons License 2005.07.16 0 0 29
Szia Benikém. Végre megjottem Berlinből. Az időről hasonloan vélekedek mint te, a kajárólviszont nem mondhatok tul sok jot. A sörük olcso és finom, ugyhogy általában folyékony ebédet ettünk. Nagyon sok a kerékpáros, amikor megláttam egyet, mindig rád gondoltam. Az autosok nagyon vigyáznak rájuk. Küldtem neked Berlinból 3 emilt, sajnos válasz vélkül maradtak. Lehet, hogy nem jo cimet adtál meg.Hogy jössz ki a pénzedból. Berlinben nagyon gyorsan fogyott, ha mindent meg akartál nézni.Az iskola nem volt tul jo, de délutánonként azt csináltunk, amit akartunk. Hogy tellnek a napjaid? Milyen a suli, hogy beszélsz, hogy tudtok a többiakkel kijönni, mit csináltok szabadidútúkben . Olyan jö lenne sok-sok mindent tudni. Válaszolj gyorsan, mert már nagyon ki vagyok éhezve. Millio puszuka,anyu.
Törölt nick Creative Commons License 2005.07.16 0 0 28

hát beüzemelni természetesen nem sikerült, mert ahhoz kellett a mailed.

meg egyedül nem próbálgattam:)

 

az én címem úgy néz ki, hogy az amit megadtam, csak a kukac után t-online.hu

(de úgyis elhagytad, úgyhogy elküldöm mailben:)

 

nem gáz a 11, mért lenne.

addig még írd meg, hogy biztos-e, mert akkor hívom anyádat is.

Előzmény: benike123 (27)
benike123 Creative Commons License 2005.07.16 0 0 27
Ahogy szamolom ez a talalka csak hetfon jon ossze. Akkor is csak delutan 3tol erek ra, ami nalatok este 11. Remelem nem gaz. Ird le az emailcimedet!!! En most a bmka@freemail.hu-t hasznalom. Remelem sikerilt letulteni es beuzemelni a SKYPE-t. majd irjal, hogy egyeztethessunk!!!
Előzmény: Törölt nick (26)
Törölt nick Creative Commons License 2005.07.13 0 0 26
vandálok!:)
Előzmény: benike123 (25)
benike123 Creative Commons License 2005.07.13 0 0 25

Akkor szombaton! Az meg jobb!

A meccs eleg szar volt, de utana begyujtottunk 3 labdat a palya korul souvenirnak. :)

 

Előzmény: Törölt nick (24)
Törölt nick Creative Commons License 2005.07.12 0 0 24

jéééézus....:)

 

nem jobb, lassabb. de olcsóbb. amúgy meg ugyanolyan.

 

letöltöm most ezt az izét.

anyád tudtommal szombaton jön.

Előzmény: benike123 (23)
benike123 Creative Commons License 2005.07.12 0 0 23

Az kiraly. Es jobb mint az elozo? Mi van a SKYPE-vel? Most vasarnap erkazik anyu, majd dumaljunk meg egy idopontot, mikor beszelgethetunk! Ja, es majd kuld el a skype telefonszamodat!

Na pa! ma megyunk baseball mecsre! FASZA!

Előzmény: Törölt nick (22)
Törölt nick Creative Commons License 2005.07.12 0 0 22

(bekötöttek!)

az emailcímem az amit megadtam, csak a kukac után t-online.hu a vége.

 

amikor írod a hozzászólást, a szerkesztőablak alján van egy sor: "új kép:" mellette "saját gépről". na ott a tallózásról kiválasztod a vinyódról a képet (lehetőleg jpg legyen, és 800x600-nál ne nagyobb), majd a sor végén "feltölt". utána vársz, amíg visszaadja újra a lapot. ott fogod lent látni a képet, majd "beszúrás" (ez csak akkor jelenik meg amikor már föltöltötted)

Előzmény: benike123 (21)
benike123 Creative Commons License 2005.07.09 0 0 21
Hogy  a redvaban kell kepet feltolteni a forumra? Mar vagy 20adszor probalom, de nem megy.
benike123 Creative Commons License 2005.07.09 0 0 20
Ott voltunk a helyi RCMP avatasan. Nagy buli volt.
benike123 Creative Commons License 2005.07.09 0 0 19
Ott voltunk a helyi RCMP avatasan. Nagy buli volt!!!
Törölt nick Creative Commons License 2005.07.09 0 0 18

beszerzem jövő héten, ha lesz új net!

 

nadeviszóóónt még azt akarom kérdezni, hogy milyen a bánásmód? aranyosak? faszok? közömbösek?

csak mert amikor én Belgában voltam, hát kissé érdekesek voltak. nem taplók, csak nagyon furák.

tanítod őket magyarul?:))))

értitek egymást?

 

satöbbi, ilyesmi!:))

Előzmény: benike123 (16)
Törölt nick Creative Commons License 2005.07.09 0 0 17

hali, na az a helyzet hogy jövő héten lesz leghamarabb netem. félrevágtak:(( (ez Esztertől írok)

 

addig csönd van, de nem is baj, mert tanulnom kell (kéne). ma csak három vizsgám volt:)

 

na majd jövök, tán hétfőn. addig is minden jót.

Előzmény: benike123 (14)
benike123 Creative Commons License 2005.07.08 0 0 16
nekunk mugszik szerezz te is skype-t! DANI
Előzmény: benike123 (15)
benike123 Creative Commons License 2005.07.08 0 0 15
A helyi RCMP avatasa!!!
Előzmény: benike123 (14)
benike123 Creative Commons License 2005.07.07 0 0 14

Ilyen SKYPE progit toltottunk most le. Neked van most ilyened. azon keresztul dumalhatnank. Mar elkezdodott a tanitas. Ma mar vegigrohadtam 5 orat. Eleg erdekes. Jovo kedden megyunk baseball mecsre es valamikor ellatogatunk Moose Jaw-ba a legitamaszpontra. Taliztunk itt 3 magyar vadaszpilotaval es meghivatjuk magunkat veluk.

Na hello.

Milyen az uj net?

Előzmény: Törölt nick (13)
Törölt nick Creative Commons License 2005.07.07 0 0 13

mennyémá te!! azért itt se rossz a választék!:))

 

amúgy remélem minden OK, nem nagyon tudok írkálni mostanában.

anyád elutazott, gondolom minden rendben van, nemsoká már jön is haza. amúgy itt semmi különös nincsen.

 

ha gondolod, meg van idő meg pénz meg ilyesmi, akkor hívhatsz telefonon, csak ne éjjel:))

Előzmény: benike123 (12)
benike123 Creative Commons License 2005.07.07 0 0 12
Akkor lehet, hogy meter, bocs de nem szamoltam meg. Amugy egy palyazatot nyertem meg (Kovacs Scholarship) es igy jutottam ki 4edmagammal, hogy 7 hetet tanulhassak anyanyelvi teruleten. Eleg buli az egesz. Kegyetlen jo nok vannak Mexikobol es Quebecbol. Vannak Koreabol is de ok nem oly kiralyok
Előzmény: Ragika (11)
Ragika Creative Commons License 2005.07.06 0 0 11
Az a 12000 láb kicsit alacsony.
Méter az, nemde?
Előzmény: benike123 (9)
Well Creative Commons License 2005.07.06 0 0 10
hogy keveredtel oda az isten hata moge ??
benike123 Creative Commons License 2005.07.01 0 0 9

Koszike egesz kiraly. Eloszor egy Boeing 737-essel, aztan egy Airbus 330-assal, majd egy DC JAZZ-al repultunk. A Frankfurtbol Calgaryba valo uton pizzat, sultcsirket, jegkremet, es eszetlen sok piat kaptunk. Projektoron neztunk filmeket, es az ut elejen mindenkunek kiosztottak egy AirCanada gyartmanyu fulhalgatot es azon lehetett halgatni a filmet, vagy hallgatni radiot kb. 10 allomas kozul. Neha lehetett latni jegtablakat, amugy semmit sem lehetett latni a felhoktol 12000 lab magassagban.

 

Bolondnak uzenem, hogy igaza volt, tenyleg kegyetlen sok a szunyog.  

Előzmény: Törölt nick (8)
Törölt nick Creative Commons License 2005.06.30 0 0 8

:)))

 

fasza! na akkor csak óvatosan....

a repülőút milyen volt?:))

Előzmény: benike123 (7)
benike123 Creative Commons License 2005.06.30 0 0 7

hela!

megerkeztem! barmennyire is ez a vilagon a leggyorsabb net, aze nem talaltam olyan gepet, ahol emberi ekezetes klaviatura lenne, szoval vesszok es pontoknelkul kell beernetek.

a szallas eleg lepra. minden arra van kihegyezve, hogz ne lehessen tovabb ronditani, de az itt lakok ugylatszik vettek a lapot, mert egy darab falfirkat, vagy lezuzott wc-cseszet nem lattam. a kaja viszont csucs. egy mezei menzan tapolnak minket, ennek ellenere ma 6db kaja kozul valaszthattunk es mindig van fagyi, salatabar es ezer mas, amivel a pocidat tomheted. az ido takony, minden nedves, nyirkos es hideg van (hova gondoltam en mikor rovidgatyot es strandcuccot tomtem az utazoladikamba?)

vicces, ma setaltunk 1et a "varosban" (minden kihalt mintazallat< egy darab ember nincs a jardakon es csak elvetve van nehany utas a felorankent kozlekedo buszokon) es vagy !) percig rohogtunk> minden annyira tipikus nyugatias>(KIRALY MOST EPPEN ELKURODOTT A GEP A CAPSLOCK ONMUKODO FUNKCIOBA VALTOTT NEM LEHET PONTOT VESSZOT MEG HASONLOKAT IRNI) MAJD VISSZAJOVOK MIUTAN SZETRUGTAM EZT A K**VA BILLENTYUZETET
PA

Törölt nick Creative Commons License 2005.06.29 0 0 6

benike!

ha esetleg küldenél emailt, akkor ide: nolan@index.hu

 

ugyanis most fogok szolgáltatót váltani, és hát ki tudja, mikorra lesz meg.... :-/

Előzmény: benike123 (1)
BOLOND Creative Commons License 2005.06.24 0 0 5
Vigyel-vegyel eleg szunyogirtot! Akkorak mint a verebek es joval tobben vannak!
Előzmény: benike123 (3)
Öreganyád Creative Commons License 2005.06.24 0 0 4

csá!

remélem is!:))

Előzmény: benike123 (3)
benike123 Creative Commons License 2005.06.24 0 0 3

Regina nevezetű helyre, Saskatchewan székhelye vagy fővárosa vagy hogy mondják:)

 

Bocsi, most eléggé elfoglalt vagyok, de majd ha ott leszek, megírom a részleteket, meg a tapasztalataimat:)

Előzmény: BOLOND (2)
BOLOND Creative Commons License 2005.06.24 0 0 2
Melyik reszebe?
Előzmény: benike123 (1)
benike123 Creative Commons License 2005.06.23 0 0 1
én kedden indulok kanadába

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!