Keresés

Részletes keresés

uzbence Creative Commons License 2005.06.25 0 0 54
Profi kommunikáció és aljas ösztönökre építő tömegvadítás között van különbség. Nem tudom, érted-e.
Előzmény: kopasznyakú (23)
Ghí Creative Commons License 2005.06.25 0 0 53

.

Ez nem újság, és tényleg nem csak az MSZP bűne!

Ha viszont xarban van, akkor annak kell hogy legyenek felelősei is!

de nincsenek!

Milyen édi!

Nagy lehet ott fenn az összefogás!

 

 

 

Előzmény: labrie (52)
labrie Creative Commons License 2005.06.24 0 0 52
"Az államháztartás szarban van - bár korántsem olyan tragikus mértékben, mint azt kedves nemzethalálozóink állítják -, de a gazdaság köszöni szépen, jól működik."

Vagyis csak az van xarban, amiért a szocik a felelősek. Így jó?
Másrészt, a xarban lévő állam az elvonások növelésével lassan megfojtja a nemzetgazdaságot is. Bárcsak a vegyipar vagy a mezőgazdaság lenne xarban, de pont az államháztartás :(
Előzmény: alto (49)
Ghí Creative Commons License 2005.06.24 0 0 51

 

Az összes párt inkább azzal törődne, hogy végre veszítse el aktualitását ez a dalszöveg!

 

Vörös Csepel  


Még, még, még és még!

A burzsujnak sosem elég.

Láss, láss, láss, már láss,

Sorsod az elpusztulás!

 

Az országnak harmada éhen gebed,

A éhség, a szenny marja fel testedet,

Éhhalálra ítél ez a rend.

A gégédre hurkol statáriumot,

És tapsolnak hozzá a rongy árulók,

Büchlerek, Propperek, Peyerek.

 

Vörös Csepel, zúgjon a hangod,

Váci út felelj neki!

Dunántúl, Alföld együtt a harcban

Jelszavad megrengeti, rengeti.

 

Nem fogunk pusztulni éhen,

Nem tűrünk csendben tovább.

Vörös Csepel, vezesd a harcot,

Kenyeret, munkát!

 

Vörös Csepel…

 

alto Creative Commons License 2005.06.24 0 0 50

Kár itt pattognod, mint a nikkelbolha, a "független, civil" szervezet a Fidesz csatlósa és eképpen tökmindegy, hogy Orbán konkrétan mit mondott. Nem állította le az egész gazemberséget holott megtehette volna és meg kellett volna tennie. És ez éppen elég.

 

Ha esetleg érdekel, Hitler soha nem írt alá semmi dokumentumot, ami a tervezett népirtásokkal foglalkozott. Ettől függetlenül ölég nagy ostobaság lenne ártatlannak tekinteni ezekben az ügyekben. Ugyanígy ostobaság Orbánt vétlennek tekinteni abban a gyalázatban, hogy a nemzet egyik jelképéből pártjelvényt csináltak.

 

És ez tök független attól, hogy valaki talál-e linket vagy sem. Viszont nem független a megszokott fideszes farizeuskodásoktól.

Előzmény: tfa (44)
alto Creative Commons License 2005.06.24 0 0 49

Erre példa a magyar gazdaság mélyrepülése

 

...amely állítás tényszerűen nem igaz. Az államháztartás szarban van - bár korántsem olyan tragikus mértékben, mint azt kedves nemzethalálozóink állítják -, de a gazdaság köszöni szépen, jól működik.

Előzmény: labrie (26)
Törölt nick Creative Commons License 2005.06.23 0 0 48
Én azon a március 15-én a Múzeum előtt kaptam egy sráctól egy szórólapot, amire az volt írva, hogy NEMZETISZALAG MOZGALOM, és alatta, hogy hagyjuk fent a kokárdát a választásokig. Nem hagytam, de ez más kérdés.
tfa Creative Commons License 2005.06.23 0 0 47
Javasolnám, hogy forgasd a szinonímaszótárt.
Előzmény: vanchu (46)
vanchu Creative Commons License 2005.06.23 0 0 46
De értheted úgy is, hogy "viseljék". A "rakják fel" már Te voltál.

Legalább az offolás ne menjen már szójelentések boncolgatásába...
Előzmény: vanchu (45)
vanchu Creative Commons License 2005.06.23 0 0 45
Orbán szólított fel rá, hogy az emberek március 15.-e után is, mintegy hovatartozásuk jeleként viseljék.

Az előző mondatnek is ez volt az értelme.
Előzmény: tfa (44)
tfa Creative Commons License 2005.06.23 0 0 44
Orbán szólított fel a kokárda felrakásra vagy sem? Erre válaszolj, ezt igazold!
Előzmény: vanchu (42)
vanchu Creative Commons License 2005.06.23 0 0 43
(+ 15.-én azért az emberek a pártállamban is hordtak kokárdát, ezt nem tiltották még a kommunisták se. Ergó felrakatni nem is igazán kellett volna.)

De ezt már tényleg csak zárójelben...
Előzmény: tfa (40)
vanchu Creative Commons License 2005.06.23 0 0 42
Na a Mea Culpa topic helyett nyomozgattam egy kicsit...

A felrakást valóban a Magyar Polgári Együttműködés Egyesület (www.mppee.hu) kezdeményezte, és ugyan mocskos balos média, de abban talán hiteles a Népszabadság (illetve ez a link) hogy akkoriban az "egyesület alelnöke Kövér László, a Fidesz ügyvezetõ alelnöke, mellesleg kampányfõnöke."

OV ezek után már csak kitűzte a kokárdát, és felszólitott rá, hogy hagyjuk fenn...

Szóval lehet, hogy pongyolán fogalmaztam, és MEA CULPA, VALÓBAN nem tudtam linket adni, hogy OV szólított volna fel a kokárda FELRAKÁSÁRA, de ettől én még ugyanúgy őt (mint a fidesz akkori vezetőjét) érzem felelősnek érte.

Ha az egész megmarad az mpee kezdeményezésének, a kutyát se érdekelte volna.
Előzmény: tfa (39)
vanchu Creative Commons License 2005.06.23 0 0 41
nehogymár megmagyarázd, hogy pont azon a március 15.-én ébred belső késztetés a jobb oldali emberekben, hogy fenn hagyják a kokárdát! Ha OV nem mondja (és nem hordja) senkinek se jutott volna eszébe...
Előzmény: tfa (40)
tfa Creative Commons License 2005.06.23 0 0 40
"Hagyjuk fönn" - Ez igen távol van attól, hogy arra szólít fel, hogy tegyék fel.

Szóval, Kedvesem, kevesebbet kellene hadoválj (hogy finom legyek) és gyakrabban kellene Cavintont szedjél. Sipirc a mea culpa topikba, de izibe!
Előzmény: vanchu (38)
tfa Creative Commons License 2005.06.23 0 0 39
A felrakásról várom a linkedet.

(A levételnél a minimum volt, hogy megszólalt mint felelős pártelnök, hiszen a szavazatot a le nem pecsételés miatt az ő pártjuk vesztette. Az a minimum, hogy a bolsi csalási módszerre felhívja az emberek figyelmét és megkéri őket, hogy védekezzenek.)
Előzmény: vanchu (35)
vanchu Creative Commons License 2005.06.23 0 0 38
Talán ez megteszi:

hát ha már ilyen közel van március 15-hez, akkor miért is ne emelhetnénk az ünnepnek a jelentőségét, fényét, súlyát úgy, hogy fönn hagyjuk a 15-i nemzeti színű szalagot. De ha egyébként nem ünnep volna, csak föltennénk, nem hiszem, hogy az baj lenne. Miért lenne ez tilos?
Előzmény: tfa (30)
vanchu Creative Commons License 2005.06.23 0 0 37
Lelked rajt.
Előzmény: banned (32)
Nagulnov Creative Commons License 2005.06.23 0 0 36

Jön megint? Meg katonásdit fognak játszani az utcán - ami egyébként közlekedésre való?:)

 

Mi meg menjük akkor nyaralni - amikor ő itt van.

 

 

Előzmény: tfa (-)
tfa Creative Commons License 2005.06.23 0 0 34
vanchu kartács drága,

ha igazolnád, hogy a zorbánviktátor adta ki ukázba a kokárda viselés dógát, asztat igen nagyra értékelném ...
vanchu Creative Commons License 2005.06.23 0 0 35
Az kokárdahordást még keresem. (de nem zárom ki, hogy OV csak felkarolta a kezdeményezést)

A levétel pl itt:

Orbán Viktor: Nézze, engedje meg, hogy ne bocsátkozzam a választások tisztaságát érintő találgatásba és csak annyit mondjak az ön kérdésére válaszul, hogy szerintem a kokárdákat pénteken este le kell venni. Tehát én arra kérem a tisztelt választópolgárokat, hogy éppen az ön által elmondottak miatt vegyük le péntek este a kokárdát és ha lesz rá okunk, akkor majd hétfőn kitűzzük. Vasárnap inkább kokárda nélkül menjen mindenki választani.


---------------
Gondolom ez azért ahhoz elég, hogy volt köze hozzá.
Előzmény: tfa (30)
ex_lx Creative Commons License 2005.06.23 0 0 33
Hajlok rá, hogy igazat adjak Churchillnek és a jóslással kapcsolatos axiómájának, de nem tudom meg nem jegyezni, hogy SZVSZ ez a Werber név választás idején már olyan szépen cseng mifelénk, mint a Kövér.
banned Creative Commons License 2005.06.23 0 0 32
Szerintem meg hazudol , gyülöletet keltő kispajás. Kár a fáradságért.
Előzmény: vanchu (29)
vanchu Creative Commons License 2005.06.23 0 0 31
bocs az előző offért...

Szóval miattam az mszp mocskolódhat amit akar, Werberrel vagy nélküle. Ha hülyeséget beszélnek, akkor csak magukat járatják le _nálam_. De hát nyilván nem is én vagyok az ilyen propaganda számára a célcsoport.

Ezzel együtt viszont el kell ismerni, hogy Werber kurva jól csinálta 2002-ben. Én lennék a legboldogabb, ha az ilyesmi kihalna, de amíg van piaca, addig nem fog. (Tudod azért szar ez az egész világ / Mert ti emberek szarok vagytok)

Én még abban se vagyok biztos, hogy lejárató kampány lesz, amit csinál. Egy profi PR-es felméri az igényeket, és kétségkívül fejlődött a társadalom: az EU parlamenti választáson már messze nem volt annyira fogékony erre a módszerre, mint az országgyűlésin (mint ahogy azt megis jegyezte itt valaki).


tfa Creative Commons License 2005.06.23 0 0 30
"Annó Orbán Viktor személyesen adta ki ukászba, hogy viseljék a szimpatizánsok a kokárdát... (aztán azt is személyesen mondta, hogy szavazni ne abban menjenek)"

Ha lennél oly kedves és legalább egy linkkel ezt igazolnád. Ugyanis nekem valami független civil szerveződés (a Magyar Polgári Együttműködés Egyesület) rémlik, mint felhívó és tudtommal a fidesznek so überhaupt nincs is köze a kokárda viseléses ügyhöz.

Te jössz az állításod igazolásával!
Előzmény: vanchu (29)
vanchu Creative Commons License 2005.06.23 0 0 29
Annó Orbán Viktor személyesen adta ki ukászba, hogy viseljék a szimpatizánsok a kokárdát... (aztán azt is személyesen mondta, hogy szavazni ne abban menjenek)

Én szőrmentén ott voltam azon a gyűlésen, mert közel lakom hozzá, nem volt rajtam kokárda (se _semmilyen_ pártjelvény), és FÉLTEM bazzé. Lehet, hogy Neked megszokott dolog azt érezni, hogy elég egy szikra, és 3-4 (15?) ember azonnal nekedesik. Mert be is szóltak páran. Nekem ez új és igen szar élmény volt, és igenis a fidesz nyakába varrom.

Soha nem voltam még büdös kommunista( vagy jobbos) csak azért, mert _szemmel_láthatóan_ nem voltam szimpatizáns. Ott először. És nagyon remélem, hogy utoljára.

Ezek után meg beszélhet nekem akárki akármit az árokásásról, meg mocskolódásról, meg hogy ki kezdte. Arra futotta az elveimből, hogy ezek után se szavazzak az mszp-re, de az "aki nincs velünk az ellenünk van, és lehetőség szerint kiirtandó" elvet én igen csúnyán megtapasztaltam a fidesztől, és csak a fidesztől.

Még ha HAJRÁ MSZP kitűzőben megyek, akkor hagyján, provokálok, megérdemlem. De azt nemhogy párthovatartzásnak, hanem ellenségességnek betudni, hogy március 15 után n hétel nincs rajtam kokárda... Ezt azóta se emésztettem meg.

(A baloldal meg sujkoljon amit akar, leszarom.)
Előzmény: tfa (28)
tfa Creative Commons License 2005.06.23 0 0 28
Azt, hogy a fidesz pártjelvényt csinált a kokárdából, csak a balosok próbálják sujkolni. Minthogy közük nincs a nemzethez és a nemzeti gondolathoz, mint az december 5-én láthattuk.
Előzmény: vanchu (27)
vanchu Creative Commons License 2005.06.23 0 0 27
A fidesz meg pártjelvényt csinált a kokárdából.

Mocskos hataloméhes banda mind a kettő...
Előzmény: labrie (26)
labrie Creative Commons License 2005.06.23 0 0 26
"Ezt a Werbert ki kéne már utasítani az országból...
rettentő sok kárt okozott már a magyar társadalmonak..."

Mélyen igaz. Bárki, aki a választókat egymás gyűlöletére uszítja, a nemzetet szakítja ketté; a kétfelé húzó nemzettel pedig a többi, egységesen fellépő nép azt tesz, amit akar. Erre példa a magyar gazdaság mélyrepülése, pl. a többi visegrádi országéhoz képest is.

Nem véletlen, hogy erre külföldit (izraelit) alkalmaznak, magyar ember nem tudná ilyen gátlástalanul kicsinálni a saját népét.

Ergo: az MSZP-nek semmi sem drága, ha a hatalomról van szó, egyáltalán nem éreznek felelősséget a nemzet iránt sem.
Előzmény: holalé (11)
UtherPendragon Creative Commons License 2005.06.23 0 0 25
Gyurcsányos könyvjelző az érettségizőknek

Gyurcsány Ferenc személyes köszöntőjével ellátott könyvjelzővel és a „Lendületben az ország” kampányszlogennel felcímkézett, alkotmányunk szövegét tartalmazó brosúrával kedveskedett 95 ezer érettségiző diáknak a Miniszterelnöki Hivatal.

Sió László, a Fidesz oktatáspolitikusa szerint öniróniára vall, hogy miközben az Alkotmánybíróság jelenleg is vizsgálja a érettségi és felvételi pontszámítási rendszerét, a kormány az alaptörvényt osztogatja a fiataloknak.

Az útravaló ajándékot a bizonyítványosztó ünnepségeken kapják meg a jövőre szavazati joggal rendelkező fiatalok.

Forrás: MNO

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!