Keresés

Részletes keresés

Pukszi Creative Commons License 2005.06.25 0 0 18
Hát én pl. Orbánnal nem szívesen ülnék le, vagy fognék kezet. Azért az ember, ha teheti, inkább tisztességes emberek között van. Úgyhogy én  a miniszterelnök úr kezdeményezését - aki ezeken a körülményeken felülemelkedett - nagyon korrektnek tatrom. 
Előzmény: tfa (8)
4KEREKES Creative Commons License 2005.06.21 0 0 17
vagy úgy is mondhatnánk:ez a volt demiszes, mafffiózó ripacs Feri,nyugodtan üljön le egy volt kisz titkárral biztos találnak közös emlékeket
Előzmény: MiraxScan (16)
MiraxScan Creative Commons License 2005.06.20 0 0 16
Milyen baj van?
Mert nem lesz 200x-től EU-s költségvetés?
Miért ne lenne, csak máshogy.
Feri azt hiszi, hogy ő és a többi volt min.elnök valamit is mególd?
Orbán ne üljön le ezzel a volt demiszes, mafffiózó ripacs Ferivel.
Baromság.
Előzmény: zömi (10)
tfa Creative Commons License 2005.06.20 0 0 15
Emlékszünk még, mikor D-209-es csapdába átverte hogy csapdába csalja az Orbánt. Hülye is az Orbán s megérdemli, ha ennek a Megyótlól milliószorta nagyobb gazembernek a meghívására odamegy.
Előzmény: Törölt nick (11)
Törölt nick Creative Commons License 2005.06.20 0 0 14
helyesebben:
"...ha Orbán együtt, a három amortizálttal, a naptévés elfekvőből előtámolygott Hób..."
Előzmény: Törölt nick (11)
ellenforradalmár Creative Commons License 2005.06.20 0 0 13

Orbánt sem választotta meg soha senki miniszterelnöknek. 1998-ban a Fidesz 38.34%-ot ért el és koalíciós kormányzásra kényszerült.

Előzmény: tfa (8)
tfa Creative Commons License 2005.06.20 0 0 12
Már hogy lenne baj? A legfontosabb dolog most a 100 lépés népszerűsítése. A gazdaság jó formában van, az ország lendületben, a jólét meg nagy, mi több: igen nagy.
Előzmény: zömi (10)
Törölt nick Creative Commons License 2005.06.20 0 0 11
Nagy marhaság lenne, ha Orbán együtt, a három amortizált, a naptévés elfekvőből előtámolygott Hóbagollyal, Gyufával, meg a megpuccsolt makogóval trióban ülne szemben Lopcsány von Apróval. Önmagát degradálná, ha elfogadná a Puccsos szereposztását. Ne lépjen a kupec csapdájába.
Előzmény: tfa (8)
zömi Creative Commons License 2005.06.20 0 0 10

Üdv.

 

Igenis le kellene ülnie mindnek egy asztalhoz, és megmutatni, hogy képesek együttműködni, ha baj van. Márpedig most az van!

 

Egyébként Gyurcsánynak hosszú idő óta ez az első igazán épkézláb ötlete, - mégha  totális tehetetlenségére is utal. Az Eu. csúcsvezetői hazavágtak minket, és a többi Visegrádit.......

Előzmény: tfa (8)
tfa Creative Commons License 2005.06.20 0 0 8
Orbánnak nem kéne leülnie ezzel a vigyori balfék bohóccal s nem kéne legitámálnia. Előbb Gyurcsány nyerjen meg egy választást, mert egyelőre párszáz kilóra megvett vattaemberen kívül őt más nem szavazta meg miniszterelnöknek.
ellenforradalmár Creative Commons License 2005.06.20 0 0 7
Egy konzultáció kevés ahhoz, hogy ismét Orbán legyen a miniszterelnök. Lehet, hogy egy országgyűlési választás is... :DDD
Előzmény: König von der Kommunista (5)
Aragorn Creative Commons License 2005.06.20 0 0 6
Sztem OV nem fog elmenni. És ezt Boross már legalábbis sejti.
Előzmény: zömi (4)
König von der Kommunista Creative Commons License 2005.06.20 0 0 5
Szerintem meg hülyeség. Illetve behúzás a mocsárba. A piszópatta ferike épp most akarja megmondani az EU-nak, mit kell tennie (...), és az angolokat is majd jól kioktatja, mit kell gondolniuk. Ebbe a katyvaszba akarja a nagyfiúkat felelősségmegosztási célzattal bevonni. Hülye, aki beveszi.
Előzmény: ellenforradalmár (2)
zömi Creative Commons License 2005.06.20 0 0 4

Üdv.

 

Valóban, és mindenkinek kutya kötelessége részt vennie rajta, különösképpen az EU csúcs után kialakult helyzetben.

Egy kis rosszmájúság:

Boross Péter nem hazudtolta meg magát, ha hinni lehet a híradónak. Ez a duma, "hogy akkor, ha mindenki ott lessz" - egy cseppet cinikusnak tűnik. 

Előzmény: ellenforradalmár (2)
molar Creative Commons License 2005.06.20 0 0 3

 

Az ultipartihoz sokan lesznek.

Esetleg egy rablórömi kijöhet belőle...

 

Előzmény: ellenforradalmár (2)
ellenforradalmár Creative Commons License 2005.06.20 0 0 2
Világos és nem bántottál meg vele: Gyurcsány is így fogalmazott. Az ötlet egyébként szerintem támogatandó.
Előzmény: zömi (1)
zömi Creative Commons License 2005.06.20 0 0 1
Bocs, természetesen így értettem én is....
Előzmény: ellenforradalmár (0)
ellenforradalmár Creative Commons License 2005.06.20 0 0 0
Mindenki nem lesz 0tt. Antall már halott...
Előzmény: zömi (-)
zömi Creative Commons License 2005.06.20 0 0 topiknyitó

Üdvözlet.

 

A kezdeményezés hallatán Boross P. kijelentette, hogy akkor hajlandó ezen részt venni, ha mindenki ott lessz. Horn Gy. támogatja az ötletet, Orbán Viktor pedig úgy nyilatkozott, hogy ő mindíg nyitott egy közös megbeszélésre. Ott lessz még Medgyessi P., aki örömét fejezte ki a Me. felvetésére.

 

Az 5-ök kihúzzák vajon az ország szekerét a gazdasági kátyúból? 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!