Keresés

Részletes keresés

oregbeatsuhanc Creative Commons License 2018.01.25 0 0 13112

Egyetértek, és akkor még a faktoring cégeket nem is említettük.

Előzmény: Cenerentola (13111)
Cenerentola Creative Commons License 2018.01.25 0 1 13111

Olyan párt vagy kormányprogram, tartok tőle, soha nem lesz! Mert ez a simlisség magában a kapitalista rendszerben gyökerezik. Verd át, palizd be az ügyfelet aljas hazugságokkal, ahogy csak bírod! Csak meg kell nézni a „devizaalapú hitel" fedőnevű gigacsalást, ezt a szemérmetlen uzsorázást, melynek láttán még Shylock zsidó, Shakespeare „A velencei kalmár"-jának uzsorása is elismerően csettintene. És lám, a Fidesz csak bűvészkedett, zsonglőrködött, de a mindenható bankokkal szembeszegülve nem merte kimondani, hogy az egész, úgy ahogy van, csalás, uzsorázás, ezért mindegyik szerződés semmis.

És ugyanez a helyzet az üdülési joggal is. Magyarország minden bíróságának minden bírója, ügyésze és ügyvédje tisztában van vele, hogy „üdülési jog értékesítése" címén hosszú évek óta milyen aljas csalássorozat valósul meg, érdemben mégsem tesznek ellene semmit, sőt a mai napig zavartalanul tart az e téren folytatott szélhámoskodás. Egyetlen pártnak se jutott eszébe törvényjavaslatot benyújtani arra vonatkozólag, hogy börtönbüntetéssel kéne sújtani az effajta aljas csalás révén megvalósított bűncselekmény elkövetőit. Így aztán nem csoda, ha az elkövetők egyre inkább vérszemet kapnak, elszemtelenednek.

Előzmény: oregbeatsuhanc (13110)
oregbeatsuhanc Creative Commons License 2018.01.25 0 0 13110

Az ha vaki már önmagában ettől a nyűgtől megszabadul az ebben a témakörben valóban sikernek mondható, de ahogy írod nem mindegy milyen áron.

Nekem 8 évi pereskedés után "sikerült", - pénz visszafizetéssel, kamatostól - de ezt inkább kihagytam volna az életemből.

A dologban talán az, az igazi siker, hogy végre egy precedens értékű ítélet született, ami már másoknak is hivatkozási alap lehet.

A legnagyobb siker azért mégis az volna, ha a jogállamot helyén kezelné a politika és nem engedne terepet a vállalkozási szabadsággal visszaélő, szélhámosságon, csaláson alapuló vállalkozásnak.

Mikor lesz végre ilyen párt, vagy kormány program?

Előzmény: Cenerentola (13108)
kekec54 Creative Commons License 2018.01.24 0 0 13109

Én nem írtam semmi negatívat személyedre és nem is gondoltam ilyet. Mindenki úgy próbál megszabadulni ettől a nyűgtől ahogy tud. A Te döntésed volt, de mint kiderült nem ingyen. Én csak arra reagáltam, hogy "sikerült", én a sikert másképpen értelmezem ebben a dologban.

Előzmény: jankó100 (13107)
Cenerentola Creative Commons License 2018.01.24 0 1 13108

E mögött a „sikerült" szó mögött nyilván oldalakra rúgó történet rejlik. Érdemes volna megtudni, hogy Jankó 100-nak hány százezer forintjába fáj ez a siker? Mert az egészen biztos, hogy súlyos tejelés, levágás van a dologban. Ezek a vigécek kegyetlenek és pénzéhesek, ingyér a redvás kisujjukat se mozdítják.  Persze a „siker" relatív fogalom. Sikernek számíthat már az is, ha valaki egymillió forint ellenében megszabadulhat az átokként a tudatra nehezedő üdülési jog nyomasztó terhétől, ha már volt olyan balfácán balek és hagyta magát bepalizni a mézesmázos stílusú, hazug szélhámosok által.

Előzmény: kekec54 (13106)
jankó100 Creative Commons License 2018.01.24 0 0 13107

a Bracért azért kaptam valamennyit. Nekem viszont már nincsenek heteim. tehát, le se húzhatnak,fizetnem se kell évenre.Hogy is van,mégis én vagyok a lúzer,meg a hülye, te meg az okos?

Előzmény: kekec54 (13106)
kekec54 Creative Commons License 2018.01.24 0 1 13106

Jankó 100!

 

A "sikerült" ezek szerint nem eladás volt, hanem megszabadulás, ráadásul fizettél is, tehát ugyan úgy átvertek mint néhányunkat szerettek volna. Volt és van olyan ajánlat, hogy fizess ki öt évet, s elköszönünk egymástól. Számomra ez nem siker, mert átvertek az eladásnál, azzal, hogy visszaveszik, mert annyira kelendő és ők ezt újra tudják értékesíteni. Igaz ki mit lát annak, azt hogy tényleg értékesíthető e, vagy ismét legombolnak rólad néhány százezret. :)

seci Creative Commons License 2018.01.23 0 0 13105

secimaci@freemail.hu

 

-seci

Előzmény: jankó100 (13104)
jankó100 Creative Commons License 2018.01.23 0 0 13104

Légy szíves, küldd át az e-mail címed, itt nem tudok írni valamiért. 

Előzmény: seci (13103)
seci Creative Commons License 2018.01.23 0 0 13103

OK, koszi.

 

Igazabol az egyetlen nyugunk a hetunkkel az, hogy mivel 17+ eve nem elunk Mo-on es a rokoni/ismerosi hatter is erosen megcsappant igy minden evben gondot jelent az, hogy ki is menjen nyaralni.

 

A fenntartasi osszeg egyaltalan nem veszes, 42ezer korul volt tavaly, plusz az a par ezer, ami a reszvenyre van, szoval cca 50ezer. Ez egy 26-os heti (junius vege/jul eleje) 4/2-es apartmanra realis ar. Abbazia siman kiadna, de mivel nem adozunk otthon mar egy ideje nincs kedvem ezzel foglalkozni.

 

Szoval szivesen el- vagy inkabb at-adnam a jogokat, a reszvenyertek talan 500K korul van, nem igazan emlekszem a pontos osszegre, de meg van az eredeti szerzodes is Mo-on egy folderben. Egyszoval ez nem az az erteku jog, amire az ember felkapja a fejet (nem tobbmillios osszegrol van szo).

 

-seci

 

Előzmény: jankó100 (13102)
jankó100 Creative Commons License 2018.01.23 0 0 13102

Aki az Abbáziát intézte, az rég nem ezzel foglakozik, már akkor sem ezt csinálta. MIvel rég nem beszéltem vele,így nem adnám meg az elérhetőségét, fogalmam sincs hogy épp mit csinál.

Esetleg írd meg te, hogy mit szeretnél, ha tud segíteni akkor megkeres.

 

Nem ajánlanám, hogy ne fizess fenntartást,mert végrehajtás vagy per lesz. Nekem az volt , sorra kaptam a fizetési meghagyásokat, kénytelen voltam fiizieitni,  mert mivel éevényes szerződésem volt, elvesztettem egy ilyen pert.

 

Legalább erre nincs gondom.

 

Amúgy meg nem reklámozom a TS rendszert, sőt senkit meg semmit sem.

oregbeatsuhanc Creative Commons License 2018.01.23 0 0 13101

"OK, mi van akkor, ha nem fizetek sem fenntartasi dijat, sem reszveny-akarmi dijat evekig?

Meg lehet igy szabadulni tole?"

 

Nem egy könnyen. Ha nem fizetsz végrehajtással perelnek, de az sem lehetetlen, hogy eladhatják a követelésüket egy behajtó élősködő faktoring cégnek. ( Addig légy boldog, míg azt a legalja hiéna társaságot nem ismered meg. )

Ezt annak ellenére teszik most már, hogy eredetileg 3 évi nem fizetés után annyi volt a bünti, hogy az üdülőjog és a befizetés elvesztése volt a tét. Ma már a fenntartási díj a legfontosabb nekik, mert a bebukott jogokat, már csak átveréssel, kín- keservesen tudják elsózni.

 

Ha a követelést végrehajtással peresítik, akkor ellent kell mondani, de akkor valós indokok, bizonyítékok kellenek, mert csak azzal lehet nyerni.

 

HCH val szemben a megtévesztő magatartásra hivatkozva értük el a fizetés mentességet, majd egy másik perben a jó erkölcsbe ütközés miatt a szerződés megsemmisítését és visszakaptuk kamatokkal a befizetésünket

Ezzel képesek voltak a szemetek a Kúriáig elmenni.

Előzmény: seci (13099)
oregbeatsuhanc Creative Commons License 2018.01.23 0 0 13100

Apropó!

Az EQUILOR-al hogy álltok, akinek átpasszolta a Páninvest Bróker a dematerizált részvényeket?

seci Creative Commons License 2018.01.23 0 0 13099

OK, mi van akkor, ha nem fizetek sem fenntartasi dijat, sem reszveny-akarmi dijat evekig?

Meg lehet igy szabadulni tole?

-seci

Előzmény: oregbeatsuhanc (13098)
oregbeatsuhanc Creative Commons License 2018.01.23 0 0 13098

 

"Hali!

Meg tudnad esetleg privat emailban irni az Abbazias uzletkotod elerhetoseget?

Koszi

-seci"

 

Azzal a dörzsölt szélhámos bandával én szóba sem állnék.

Nem az a céljuk, hogy a keservesen elsózott üdülési hetük visszaszálljon rájuk, hanem az, hogy az éves fenntartási díjat bezsebeljék, mert abból tudnak megélni.

 

Velem is megpróbálkoztak egyszer, amikor a Petneháziba elcsaltak.

Új 2 Mf-os új szerződéssel, meg 30 évre csökkentéssel fárasztottak a rájuk jellemző agresszív nyomulással.

Milyen alapon lehet komolyan venni őket miután a körlevelükben a hozzájuk hasonló átverős cégekre figyelmeztetve a szintén csaló Pro Holiday-t nevezték meg megbízható üzleti partnerüknek?

 

Ha mégis szóba állsz velük, vigyél magaddal ügyvédet, vagy hozd el megnézetni a szerződéstervezetet, de addig NE ÍRJ ALÁ NEKIK SEMMIT SE!

Előzmény: seci (13096)
oregbeatsuhanc Creative Commons License 2018.01.23 0 0 13097

"Janko100!

"sikerült"

Kötve hiszem! :)

 

Ebben én is erősen kételkedem, maximum magánszemélynek közvetlenül képzelem el.

A TS rendszert dicsőíteni, itt csak trollkodó ügynök merészkedett.

El is lett zavarva a jó fenébe.

Előzmény: kekec54 (13092)
seci Creative Commons License 2018.01.23 0 0 13096

Hali!

Meg tudnad esetleg privat emailban irni az Abbazias uzletkotod elerhetoseget?

Koszi

-seci

 

Előzmény: jankó100 (13095)
jankó100 Creative Commons License 2018.01.23 0 0 13095

Nekem több hetem volt,A bbáziás, és Brac.

Évekkel ezelőtt sikerült a Bracot eladnom, igaz, nem nyertem rajta, de nem is a legjobb hét volt, úgy maradt rajtam, hogy átvertek a HCH-nál....Ezt a Magic Holiday intézte, ők megszűntek azóta.

Az  Abbáziás heteknél (Petneházy, Dobogómajor) ugyan vevőt nem találtam, de a régi üzletkötőm segített, hogy lekerüljenek a nevemről. Igaz, valamennyit fizetnem kellett, de legalább már nincsenek meg.


Azért írtam csak, mert tényleg rendben volt minden, az Abbázia szemétkedése ellenére is.

wolfocska Creative Commons License 2018.01.23 0 0 13094

Akkor mesélj! Álljon itt pozitív példa is, hirdesd a céget akivel érdemes foglalkozni! Köszi előre is

Előzmény: jankó100 (13086)
Oakville43 Creative Commons License 2018.01.22 0 0 13093

Hogy és hol?

Előzmény: jankó100 (13086)
kekec54 Creative Commons License 2018.01.22 0 0 13092

Janko100!

"sikerült"

Kötve hiszem! :)

 

 

Előzmény: oregbeatsuhanc (13091)
oregbeatsuhanc Creative Commons License 2018.01.21 0 0 13091

"sikerült"

 

Ha ez tényleg igaz, akkor egy fehér holló vagy.-:)

 

A többségre ez egyáltalán nem igaz!

Előzmény: jankó100 (13086)
Replay Creative Commons License 2018.01.19 0 1 13090

Sokan írtak erről  itt, hogy  a konkrét vevős beetetős szöveggel keresték őket. Soha nem lett belőle üzlet. De fizess előre ügyvédi díjat, fordítási költséget, stb.

Előzmény: RicsiKE05 (13088)
Replay Creative Commons License 2018.01.19 0 0 13089
Előzmény: RicsiKE05 (13087)
RicsiKE05 Creative Commons License 2018.01.19 0 0 13088

Szevasz 

Engem most kerestek meg hogy konkrét vevöjük van az üdülési jogomra.Érdekelne hogy Neked összejött az üzlet kérlek hogy emailon tájékoztass fekecsi66@gmail.com

Előzmény: JJbt (13021)
RicsiKE05 Creative Commons License 2018.01.19 0 0 13087

A SPEND kft vel valakinek volt dolga. Udulesi jogot akar venni,??? Árverés? 

jankó100 Creative Commons License 2018.01.18 0 0 13086

sikerült

Előzmény: Oakville43 (13079)
mérges vagyok Creative Commons License 2018.01.17 0 0 13085

Az én véleményem az,hogy felejtsd el!  Ha megnézed a kötelező fogyasztások díját és a kártya díjat, rá jössz,hogy humbug az egész.

Előzmény: Re:barbara (13081)
Re:barbara Creative Commons License 2018.01.15 0 0 13084

Óóó, így már vágom! :) 

 

Átvágás. 

Ahogy a fórumtárs is írta az előbb... Ingyenes a szállás, de kötelező igénybe venni mondjuk az ellátást, ami tripla annyiba kerül, mint vócser nélkül...

 

Azt hittem, ezt a kókler céget már szénné büntette a GVH... 

 

 

Előzmény: Replay (13083)
Replay Creative Commons License 2018.01.15 0 0 13083

"A jelen felmérés az Európai Unió területén kerül elvégzésre az Eurorest szálloda szövetség megrendelésére.
A voucherek kibocsátója a TLG Travel Group, LLC. társaság."

Előzmény: Re:barbara (13081)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!